Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
No i związki oparte tylko na seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He, he ja widze ze gdyby kobieta byla ciemna jak masa, tepa ,malo inteligentna a byla ladna i byla dziewica ,to sie z taka zwiaza faceci a potem pytaja sie ,dlaczego mam w domu mula z ktorym o niczym nie moge porozmawiac i nie ma ten mul zadnych zainteresowan ,jest nudna i pusta.Zwiazek kruszeje, bo wchodzi nuda i rutyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;14Wszystkie zwiazki to teraz glownie seks.Tylko seks, seksu nie rowny .Jezeli facet kobiete w seksie nie piesci i nie caluje ,to znaczy ze chcial tylko zamoczyc i na-pewno jej nie kocha.Wiekszosc facetow zeby zdobyc kobiete tylko do lozka bedzie mowil kobiecie to co ona chce uslyszec a sami faceci wymagaja szczerosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mysle sobie jakiemu facetowi teraz moze oddac sie dziewica ,na pewno nie tym z kafeterii. Kobieta powinna sama sie szanowac bo jesli ona sie nie uszanuje to nikt jej nie uszanuje ja to zrozumialam ale za pozno i teraz zadnemu bym sie nie oddala bo lepiej mi sie zylo przed utrata dziewictwa a seks wciaga jak bumerang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bzykajcie się na prawo i lewo a później płaczcie ze mąż was zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tym forum jest kobieta szanująca się ? Same dupodajki się wypowiadają. Dałaś d**y oki twoja sprawa, dlaczego faceci to idioci skoro was nie chcą ? Każdy który nie chce kobiety używanej musi być idiota. Uwielbiam tok myślenia kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps Dziewczyny i te dziewice i nie dziewice, szanujcie sie bo jestescie wartosciowe same w sobie.Kazdy moze zmienic swoje zycie na lepsze, tylko musi tego chciec i nie sluchajcie mezczyzn ktorzy wyzywaja nie dziewice, widocznie sami sie tez nie szanowali ze tak wyzywaja.To moj juz ostatni post, zycze wam dobrych, wartosciowych partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Straszne jesteście naprawdę straszne. Dla tych kilku chwil przyjemności i synonimu bycia nowoczesna jesteście w stanie poświęci szczęście w małżeństwie. A nie lepiej tak by mąż był z Was dumny ze mimo tego wszystkiego potraficie się pochamowac ? Same odpowiedzcie sobie na to pytanie. Pozdrawiam Ja zwątpiłem w kobiety, łudziłem się ze została jakaś cząstka człowieczeństwa w nich, niestety przebilyscie facetów na tyle wysoko ze trzeba będzie kilka lat by to nadrobić. Dzięki temu forum zdałem sobie sprawę ze szkoda szukać i tak większość jest tak nowoczesna ze tylko potrafią się sexic i wmawiać facetom ze to im na tym sexie zależy. Ja uciekam szkoda mojego życia na nawracanie wszystkich nowoczesnych. Dziękuje wszystkim za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
23.07 nie dotarlo, poniewaz sam piszesz ,ze zwiazales sie z zona by zrobic jej dziecko. Dziwne to. Pozatym dla cb zona powinna miec dziewictwo. Nie pisz za innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
9.11 czemu wmawiasz mi, ze ja pisze, ze seks nie jest wazny? Gdzie? Jest wazny dla kazdego. Nie mam zamiaru na forum ci sie spowiadac jak czesto kocham sie z mezem, nie twoj interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
9.25 nie bede chamie tych slow nawet komentowac. Widac o co ci chodzi i jak traktujesz kobiety. Jak "szmata" mozesz sie czuc ty skoro jestes zyciowym nieudacznikiem. Szukaj kobiet glupich takich jak, poniewz madra kopnie cie w d**e po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
23.13 na chamstwo trzeba odpowiadac chamstwem. Nazwanie kogos hipokryta to nie obraza, gdy nikt mnie nie obrazal ja rowniez tego nie robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Straszne jesteście naprawdę straszne. Dla tych kilku chwil przyjemności i synonimu bycia nowoczesna jesteście w stanie poświęci szczęście w małżeństwie. A nie lepiej tak by mąż był z Was dumny ze mimo tego wszystkiego potraficie się pochamowac ? Same odpowiedzcie sobie na to pytanie. Pozdrawiam Ja zwątpiłem w kobiety, łudziłem się ze została jakaś cząstka człowieczeństwa w nich, niestety przebilyscie facetów na tyle wysoko ze trzeba będzie kilka lat by to nadrobić. Dzięki temu forum zdałem sobie sprawę ze szkoda szukać i tak większość jest tak nowoczesna ze tylko potrafią się sexic i wmawiać facetom ze to im na tym sexie zależy. Ja uciekam szkoda mojego życia na nawracanie wszystkich nowoczesnych. Dziękuje wszystkim za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
9.31 dla Cb tylko byc dziewica, a TWOJA zona nie byla :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
16.12 nie szukaj i skoro tak cie razi ,ze kobiety sie nie szanuja (wedlug cb) nie badz hipokryta i nie uprawiaj z nimi seksu. Odnosnie dumnego meza??? :D ze co? Ma byc dumny :D musisz byc bardzo niedowortosciowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
15.51 to okolo polowa favetow to idioci? Tylko nie ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Uwazajcie dziewczyny na takie typy jak tutaj. Kazda ,gdzies takiego widziala i wie co to za typ. Mlode dziewczyny nie wierzcie w te bzdury,ze oni moga decydowac,oceniac,szufkadkowac a wy macie w to wierzyc i sie dostosowac. Najlepiej nie wchodzcie w takie zwiazki, bo one zawsze sa "wiekszego ryzyka" moze 1 ze 100 zmadrzeje i go jakos"wychowacie" reszta zawsze was bedzie traktowac jako glupsze,slabsze i przede wszystkim jako "przedmioty" do jednego. I tylko w tej kategorii bedziecie oceniane , w zadnej innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie po co piszecie posty ,które nawiązują do postów tych kobiet przecież nie ma sensu one i tak nie zrozumieją bo prawie każda będzie głupoty pisać o niedojżałości czy inne bzdety, śmiechu warte, one mają inną psychikę bez sensu wdawać się w głupie gadki i obrażać nawzajem im to obojętne (przynajmniej tym na kafeteri) czy facet miał 1 czy 5 więc problemem dla nich to nie jest. Pisałem wcześniej ignorujcie te osoby , ci co mają taki problem to zrozumieją inni nie.Nie będąc w czyjejś skórze nie wypowiadaj się , bonie wiesz co on czuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm troch€ za dużo padło tu nienawistnych słów. Tego typu fora pokazują, jakim społeczeństwem jesteśmy; nie potrafimy prowadzić cywilizowanej dyskusji. Nie powinniśmy nikogo obrażać tylko dlatego, że się z nami nie zgadza, ani przekonywać na siłę. Podejrzewam niektóre osoby o jakąś krecią robotę tj. celowe zaognianianie dyskusji w temacie, który był na max 20 stron. Kobieta nigdy nie zrozumie mężczyzny i vice versa. To chyba jest oczywiste dla wszystkich. Kobiecie zawsze wisiało ile partnerek miał jej facet, przeciętny mężczyzna będzie wolał kobietę bez przeszłości seksualnej. Panie nie do końca zrozumiały wszystkie wpisy to pewne. Osobiście też wolałbym dziewicę ale nie zamierzałem skreślać dziewczyn po związkach w przeszłości. Jeśli miałbym do wyboru dziewicę a puszczalską to oczywiście wybrałbym tą pierwszą ale gdybym miał wybrać dziewicę, z którą nie miałbym o czym rozmawiać, albo kobietę o podobnych moim zainteresowaniach, która była w związkach ale się one po prostu nie udały chyba jednak wybrałbym ten drugi wariant. Jeśli kobieta uprawiała seks tylko w tych związkach to nie znaczy, że się nie szanowała. Człowiek jest stworzeniem stadnym i musi być z kimś ale niestety rzadko dobieramy się za pierwszym razem idealnie i do końca życia. Nigdy ale to nigdy, natomiast, nie wyobrażałem sobie, pod żadnym pozorem związku z laską, która dawała przygodnym typom dla samego dawania, nieważne w jakiej sytuacji życiowej by się znajdowała. Niestety trafiło mi się coś znacznie gorszego mianowicie dajka po zmianie światopoglądu, co gorsza nie wiedziałem( chociaż miałem pewne podejrzenia), że była dajką. W takiej sytuacji już bym chyba wolał związek z byłą prostytutką, przynajmniej wiedziałbym czego się spodziewać i nie miałbym seksu, jakby z łaski, tylko po bożemu. Tego typu ludzie naprawdę potrafią skutecznie innym zatruć życie. Już wolałbym życie singla. Obecnie mój związek to farsa, która trwa tylko dzięki dziecku. Gdybym był młodszy pewnie bym się rozwiódł ale teraz już mi się nie chce nic zmieniać. Przynajmniej nie mam już żadnych skrupółów na zabaw na boku. Zatem rozumiem, że nie wszystkie związki od razu się układają. Naprawdę zanim się kogoś wybierze na stały związek trzeba go i poznać i wypróbować (nie chodzi o łóżko) Jaskiniowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do facetow prosze podajcie argumenty, dlaczego dziewictwo kobiety jest dla was takie wazne ,skoro dla kobiet ktore sie oddaja nie jest to wazne.Bo co, boicie sie ze jak byla uzywana to moze dalej sie puszczac z kazdym kolejnym, takie niedowiarki z was i tak zadnej kobiecie nie ufacie czy jest dziewica czy nie jest.To bezsensu, patrzcie na swoje prawictwo, co was obchodzi c**a, kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sensu odpowiadać jest tu prawie 50 stron kto chce i umie zrozumieć ten zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yoey33 11;41 Bedzie chcial byc mezem ,to bedzie a jak nie bedzie chcial byc mezem moim, to nic sie nie stanie. Lubie tego faceta i szanuje ,nie bylo miedzy nami narazie seksu , przyjaznimy sie i duzo ze soba rozmawiamy, rozmowy nam sie kleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poki facet jest z laska w lozku i sie bzykaja, nie powie jej ty suko dopiero jak sie pokloca i jest juz po seksie, to wtedy to wykorzystuja i mowia w nerwach suko, dzi/w/ko.Takze facetowi bedzie zawsze zalezec na seksie i to w dodatku czasami bezzobowiazan.Dla facetow milosc to seks a milosc to cos wiecej,niz sam akt seksualny.Dlatego dziewczyny niewarto sie szybko oddawać, zbyt wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było o tym już wcześniej ale podsumujmy: 1. Pozostałości po przodkach, w podświadomości ale jak najbardziej realne. 2. Myśli o tym, że ktoś profanował ubóstwianą osobę dla niektórych są nie do zniesienia. 3. Rywalizacja międzysamcza; są tacy, którzy nie zaakceptują kolejnych miejsc, dla nich liczy się tylko pierwsze 4. Niektórzy boją się porównań, w szczególności prawiczki i mniej hojnie obdarowani. 5. Zazdrość, zw£aszcza u prawiczków, którzy będą mieli problemy, z tego powodu, że oni nie ich kobiety tak. 6. Obawa, że jak się puszczała to po ślubie nie przestanie. 7 Odwrotność poprzedniego, że jak się wyszalała przed ślubem to po jej przejdzie (notabene ja tak mam) 8. Obawa o choroby, aczkolwiek to w dzisiejszych czasach najmniejszy problem. Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę. Ze swej strony też mam pytanie, które nurtuje mnie od dawna: jak to się dzieje, że potraficie oddawać się przygodnym typom, aż do tego stopnia Was ciśnie? A może to dotyczy tylko niektórych środowisk? Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9. Dlaczego mam rezygnować z naturalnych męskich potrzeb po ślubie, jeżeli kobieta nie odmawiała sobie niczego przed ślubem? Tym bardziej, jeśli skłamała, jak w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10. Jeżeli ktoś nie rozdziewiczył żadnej kobiety to przez resztę życia będzie się zastanawiał jak to jest i jeżeli jakimś cudem trafi na taką ojazję to wierzcie mi nie będzie miał oporów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w końcu Agg sama się przyznała, że jest traktowana przedmiotowo. Ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;33Moze sama dala sie tak traktowac lub facet jej nie kocha ,bo sie juz nasycil lub za duzo daje z siebie wszystkiego i facet to wykorzystuje .Jak baba sprzata gotuje pierze prasuje no to potem ma ja za kure i dzi/w/ke ,trzeba wkoncu byc asertywnym i nie dac sie wykorzystywac we wszystkim.To nie milosc a przywiazanie.Roznie mozna interpretować.Ludzie ktorym brakuje asertywnosci ,nie sa szanowani i kazdy robi z nimi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Sory za błąd w punkcie 4; powinno być hojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza u kobiet wada braku asertywności jest wręcz nagminna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×