Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość aggggggggg
19.54 ciekawe co te kobiety o Tb mysla, szkoda ze nie moga sie tu wypowiedziec :D bo Tb pewnie mowia to co chcesz uslyszec dlatego Ci sie wydaje ,ze mozesz robic i mowic co tylko chcesz bez wzgledu na konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
16.07 riposte na wasze niesprawiedliwe,pelne wyzszosci komentarze nie trudno wymyslic :) z ta wypowiedzia sie zgadzs,oprocz koncowki. Wiedza o seksie i wzajemnym szacunku jest potrzebna w wychowaniu kobiet i mezczyzn. A nie stereotypowe podejscie, ktore jak widac do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Panowie "chwala" madre dziewczuny,ktore sie tu wypowiadaja, poniewaz pisza dokladnie to co chca uskyszec, dziewczyna dziewica ile ma lat 16-19? Jak czyta moze zechce napisac. W tym wieku mialam podobne pidejscie ( bardzo dobrze ze dziewczyna sie SZANUJE ze wzgledu na SIEBIE) ale z wiekiem sie dojrzewa i inne sprawy staja sie wazniejsze a nie kto,kiedy z kim sypial. Panowie widac mentalnie zatrzymali sie na etapie 20 latka i dla nich caly czas priorytetem jest dziewictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey34
Aggg myślała myślała i wymyśliła te same p*****ly co w każdym poście. Nie słuchajcie tej kobiety. Żal jej jest i się wyzywa na innych a zwłaszcza na porządnych mężczyznach. Pewnie ze są mężczyzni którzy przelecieli wszystko co było i im się znudziło i taka Aggg się świetnie nada. Nie będzie robić problemów ze facet wydymał 30 innych bo jest nowoczesna. Dzieci wychowa i przy okazji jeszcze będzie w niebo wzięta :) Ona będzie się wymądrzać jaka to jest nowoczesna, a mężczyzna będzie miał spokój i nie będzie mu d**y zawracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Agggg skoro myślałaś żeby się szanować to dlaczego przestałaś ? Dlaczego to przestało się liczyć ? Mi się wydaje ze dałaś po prostu d**y i teraz się wymądrzasz jak to nowoczesność jest potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt i co ma do tego podpisywanie się przecież i tak się nie znamy? Stara się dziewczynina, chociaż niewiele nowego nie wymyśliła. Ciekaw jestem co powie na to, że znam dwie dziewice przed 30, zajefajne laski ale zasadami? A może ona tylko stara się podtrzymać temat? Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np koleżanka mojej z bloku wyszła za mąż przed 30 za swojego jedynego i tworzą szczęśliwy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
No niestety Twoj plan sie nie sprawdzi, poniewaz nie zwiarze sie z kims takim. Porownywalne doswiadczenie partnerow jest wazne, dlatego twoja zona sie z Tb zwiazala i to ona niestety powieli twoj scenariusz,ktory napisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
No niestety Twoj plan sie nie sprawdzi, poniewaz nie zwiarze sie z kims takim. Porownywalne doswiadczenie partnerow jest wazne, dlatego twoja zona sie z Tb zwiazala i to ona niestety powieli twoj scenariusz,ktory napisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!!! UWAGA!!!!!! UWAGA!!!!! Czyli jeśli ktoś jest dziewicą tz że się szanuje?? A co powiedzie na moją znajomą. Jest dziewicą, ma 20 lat a chleje do upadłego, często całuje się z róznymi facetami na imprezach, przeklina, pali. Jest chamska i nie ma wartości moralnych. Poniża innych, wyśmiewa itp. Jest dziewicą bo chce uprawaic seks z kimś z kim bedzie w dłuzszym związku być może małżenskim. Ona według was się szanuje??? A druga moja znajoma ma 24 lata, jest sympatyczna, ładna, ma wartości moralne ale nie jest dziewica bo uprawiała seks z 1 facetem z którym była w związku kilka lat. Ona według was na żone się nie nadaje ? Tylko ta pierwsza sie nadaje bo dziewica ?? Czekam na komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!!! UWAGA!!!!!! UWAGA!!!!! Czyli jeśli ktoś jest dziewicą tz że się szanuje?? A co powiedzie na moją znajomą. Jest dziewicą, ma 20 lat a chleje do upadłego, często całuje się z róznymi facetami na imprezach, przeklina, pali. Jest chamska i nie ma wartości moralnych. Poniża innych, wyśmiewa itp. Jest dziewicą bo chce uprawaic seks z kimś z kim bedzie w dłuzszym związku być może małżenskim. Ona według was się szanuje??? A druga moja znajoma ma 24 lata, jest sympatyczna, ładna, ma wartości moralne ale nie jest dziewica bo uprawiała seks z 1 facetem z którym była w związku kilka lat. Ona według was na żone się nie nadaje ? Tylko ta pierwsza sie nadaje bo dziewica ?? Czekam na komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
20.58 "Myslala,myslala i wymyslila" z twoich poorzednich postow wynika ,ze ja myslec nie umiem :) badz konsekwenty, jezeli uwazasz sie za najmadrzejszego, bo jestes facetem. I pisz logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury moja matka powiedziala szlam do slubu jako dziewica i co stary ja od suk wyzywal taki piekny szacuneki podziekowanie miala.Szmaty sa szanowane bo sie dobrze sypia w lozku dopiero jak zdradza to facet widzi w niej ku/rwe a wczesniej w szmacie caly swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
"Nie sluchajcie tej kobiety" :D posluchaj tych bardziej wyzwolonych ode mnie to szlag cie trafi :D i ja facetowi nie musze d .. zawracac, bo nie jest ze mna ze wzgledu na seks tak jak ty ze swoja zona. Widac jak ja traktujesz i jakie masz podejscie do kobiet. Wspolczuje twojej zonie,meczyc sie z tb musi codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
21.17 a to ma podpisywanie, ze widac kto pisze, a nie powolywanie sie na czyjes wypowiedzi samemu nie podpisujac sie. Trzeba Ci to tlumaczyc :D starac to ty sie mozesz ,by w koncu zaczac myslec,bo to nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytajcie post 21;55 to jest prawda.Ja juz bym nigdy zadnemu facetowi mojego dziewictwa nie oddala bylo mi wtedy lepiej chociaz ze seks kocham no ale jak juz zasmakujesz seksu to to w brniesz dalej i dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
21.00 ?? Tlumacze lopotologicznie: majac 18 lat mialam inne myslenie,poniewaz bylam mlodsza i mniej dojrzala. Szanuje sie caly czas ,ale nie uwazam ze wyjscie za maz to moje osiagniecie zycia tak samo jam pisadanie jednego parnera. I odnisnie dawania du..y. W przeciwienstwie do cb mam zasady i w zwiazku nie zdradzam, mimo ze moj maz mial jakies doswiadczenie. Nie jestem hipokrytka jak ty i nie bede go zdradzac tyle samo "razy" co on przed slubem uprawial seks. Poziomu twojej wypowiedzi nawet nie bede komentowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zaczelam nie szanowac, bo zycie mi niemile i chcialam zniszczyc sama siebie ,bo nie mam dla kogo zyc i kogo kochac a zycie bez milosci jest niczym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
21.55 zaraz Ci napiszs,ze twoja matka sama jest sobie winna ,bo mogla za chama nie wychodzic. Ich logika jest bardzo prosta: cala wine zrzucic na kobiete :D albo czekac z seksem 3 lata, bo to kobieta "powinna" czekac facet nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to teraz to już masz pewność że miłości nigdy nie doświadczysz, bo żaden potrafiący kochać i szanujący się facet nie zaakceptuje puszczalskiej lafiryndy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano mogla nie wychodzic ale wyszla nie mogli sie blizej poznac, bo mieszkal stary od matki 350km i rzadko sie widywali. Sa po rozwodzie ale nigdy nie zapomne jak ja od suk wyzywal i mowil zeby cie lepszy pociag zatrzasl ,ty suko ale szacunek.Zreszta czlowieka poznaje sie cale zycie i jeszcze dobrze sie nie pozna a zwlaszcza mysli czlowieka sie do konca nie pozna, bo mysli mozna zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie musi zakceptowac, bo ja bym nie zakceptowala tez jego ze mnie wyzywa od lafirynd .wole zostac sama i palcem se robic dobrze.Na milosc kazdy zasluguje a wedlug twojej glupiej teorii ,to na milosc zasluguje tylko dziewica i prawiczek a co inni nie sa ludzmi , nie maja serc ,sumienia by kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
22.19 ja to doskonale rozumiem, bo to czy facet bedzie szanowal nie zalezy od dziewictwa. Jak jest dobrze wychowany (ma dobre wzorce) i potrafi myslec to wie , ze szacunek sie nalezy kazdemu. Mozna sie z kims nie zgadzac, moze sie cos nie podobac,ale trzeba umiec to wyrazic nie obrazajac innej osoby. Szczegolnie w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agg radę o myśleniu proponuję zastosować wobec samej siebie. Jeżeli facetowi było wszystko jedno z kim się związał to i tak kobiety nie będzie szanował czy była dziewicą czy nie. To zależy czego oczekiwał może tylko kucharki albo matki dla dzieci, żeby na starość miał się kto nim zająć (wg mnie zwłaszcza to drugie myślenie to najgorsze draństwo; ja miałem inny powód chęci dziecka) Jeżeli facet myśli o związku poważnie to oddając samego siebie oczekuje tego samego; jeśli kobieta oddawała się innym to już całej siebie oddać nie może. Tak to wygląda z perspektywy faceta. Dotarło? Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agggg skoncz juz! ty piszesz mozna sie z kims zgadzac lub nie ale szacunek trzeba miec do każdego ???tylko gdzie twój szacunek do ludzi ,wyzywasz od starych capow,pustaków,hipokrytow zastanów się co ty w ogóle piszesz? Motasz sie jak ryba w sieci, takimi postami dowodzisz ze sama jesteś hipokrytka ,zaraz pewnie napiszesz ze to ciebie obrażają,koncz wasc....oszczędz wstydu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaskiniowiec daj spokój do niej nie dotrze szkoda wogole pisania pozdro masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haken
Jaskiniowiec dlatego wam nie uklada się w małżeństwie bo celem były tylko dzieci a nie miłość i chęć spędzenia wspólnie życia z ukochaną osobą. Ci co chcą tylko dzieci lub kucharki itp nigdy nie stworzą udanego związku i nigdy nie będą szanować żony choćby była dziewicą bo kochają tylko siebie. Znam małżeństwo, które dzieci nie ma i chyba mieć nie będzie a mimo to kochają się bardzo i nie myślą o zmianie partnera/ ki aby mieć dzieci. Tam gdzie ludzie szanują się, akceptują i kochają zawsze będzie szczęście i miłość, w waszych związkach nigdy tak nie będzie, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do szacunku to agggg ma racje, należy się każdemu " kochaj bliźniego swego jak siebie samego " . Dziewica napisała, że boi się takiego mężczyzny co nie szanuje ludzi bo taki człowiek nigdy nikogo nie będzie szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IM MNIEJ TYM LEPIEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mój związek to już pisałem co jest przyczyną niepowodzenia, ale powtórzę: 1. Kłamstwo, 2. Niedopasowanie pod każdym względem. Nie tworzyłem związku z myślą tylko o dzieciach; po prostu znudziło mi długoletnie singielstwo, a popełniłem ten błąd, że związałem się z laską, praktycznie nic o niej nie wiedząc. Na początku niczego sobie nie obiecywałem, mając już wyrobioną opinię o większości kobiet. Wyszedłem ze wspomnianej już zasady, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu, a wszyscy mi ten związek odradzali. No cóż jak sobie pościeliłe$ tak się wysypiasz pozdro Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×