Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość Joey33
Pisze z pozycji męża. Kobieta traci w oczach faceta zawsze gdy nie jest dziewica. Ci co twierdzą ze sex jest nieważny są hipokrytami. Skoro sex jest nie ważny to pokażcie mi maluzenstwo które go nie uprawia. Agggg wszystkim wmawia ze sex jest nie ważny, czyli nie kochasz się z mężem ? Możesz wogole się nie kochać przez następne 40 lat i będziesz dalej z mężem ? Jesteś najgorsza kobieta jaka poznałem pod względem hipokryzji. To kobiety które maja przeżycia wmawiają porządnym ze tak nie jest, aby podnieść swoją wartość. Pozatym kobiety na punkcie emocjonalnym zawsze potrafią się usprawiedliwić i pokazywanie im logicznych argumentów nie działa. Dopiero gdy mąż je oleje wtedy zaczynaja rozumieć. Panowie i tak nie dotrze do nich ze postępują złe i ranią lud*****oło nich. Trzeba na takie łaski olać i powinno to tobic wszyscy faceci wtedy się naucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Co do dziewczyny która pije ćpa itp. Szkoda kobiety. Mogła być fajna osoba a niszczy sobie życie. Podsumowując to czy dziewica czy nie ma olbrzymie znaczenie ale inne cechy tez się liczą. Mozesz mieć pedofila który zgwałcił dzieci a na codzień jest sympatyczny i przytulny. Tak nie ma co porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Wiem już o co chodzi Agggg się szanowała ale trafiła na frajera któremu dała d**y. Żeby nie czuć się jak szmata wytłumaczyła sobie ze jest nowoczesna i ze teraz to modne. Oki rozumiemy to tak tez może być. Tylko nie wmawiaj innym ze każdy musi myśleć jak ty. Są tu wartościowe kobiety i jak przeczytają twoje newsy to sobie życie zniszczą. Uważam ze może trafić się akceptacja używanej kobiety tez mam takich kolegów. Rozwodnicy z dziećmi czasem po dwóch rozwodach, albo nieudacznicy którzy biorą pierwsza lepsza byle by się do nich uśmiechnęła. Są tez faceci którzy maja swoje standardy i oni są wierni. Tak jak ja. Miałem standard, przez pomyłkę wyszło niestety inaczej i dlatego jestem zawiedziony. Osoba która bierze wszystko jak popadnie to nawet z używana będzie szczęśliwa. Ja natomiast nie godzę się na byle jakość chce czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
A tak pozatym to jakie cechy powinna mieć kobieta skoro nie jest dziewica ? Bo ja znam ze 100 i wszystkie są sympatyczne miłe maja prace itp. Skoro żadna z nich nie jest dziewica to nieważne która facet wybierze. P.S. bierzemy pod uwagę mężczyznę który sobie ugotuje i wyprasuje - nie potrzeba mu kury domowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można ożenić się nie kochając? Przecież decyzja o ślubie powinna być przemyślana, osoba z którą chcemy wziąść ślub godna zaufania, dobrze nam znana i kochana całym sercem. Gdzie w waszych związkach była miłość i pewność, że to ta na całe życie? Ja tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając 20 lat dziewczyna może jeszcze zmienić taki tryb życia. Jeżeli zacznie się puszczać, etykieta puszczalskiej zostanie jej już na zawsze, nawet jeśli kiedyś będzie chciała stworzyć stały związek. Wielu gości rozrabia za młodu a zakłożenie rodziny uspokaja ich. I powtarzam po raz kolejny mi by tak bardzo nie przeszkadzało, jeżeli kobieta byłaby w dwóch, trzech związkach. Większość ludzi chcę z kimś być; tak nam każe natura życie jednak różnie się układa; przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałem żone dziewicę wszystko pięknie niby katoliczka i co zdradziła teraz mam kobietę po przejściach i nie zamienił bym jej na żadną inną człowieka poznaje się czy jest dobry w inny sposób .tez tak oceniałem kobiety teraz kocham tą mamy dziecko rozumiemy się bez słów życze powodzemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając 20 lat dziewczyna może jeszcze zmienić taki tryb życia. Jeżeli zacznie się puszczać, etykieta puszczalskiej zostanie jej już na zawsze, nawet jeśli kiedyś będzie chciała stworzyć stały związek. Wielu gości rozrabia za młodu a zakłożenie rodziny uspokaja ich. I powtarzam po raz kolejny mi by tak bardzo nie przeszkadzało, jeżeli kobieta byłaby w dwóch, trzech związkach. Większość ludzi chcę z kimś być; tak nam każe natura życie jednak różnie się układa; przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego. No chyba żebym był prawiczkiem taki układ byłby dla mnie niemożliwy z założenia. Swoją drogą zawsze mnie to zastanawiało jak niektóre dziewczyny mogą dawać przygodnym typom, nieważne czy to sexfriend itd i wymagać szacunku? Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joey33 dziś Wiem już o co chodzi Agggg się szanowała ale trafiła na frajera któremu dała d**y. Żeby nie czuć się jak szmata wytłumaczyła sobie ze jest nowoczesna i ze teraz to modne. Oki rozumiemy to tak tez może być. X W jednym poście obraziłeś aggg i jej męża, którego nawet nie znasz :/ Insynuacje aby tylko dokopać, obrazić, zbesztac z błotem. Jesteś żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy było tak że dziewczyna, którą poznałem np. na dicho albo imprze od razu chce się bzykać. Skąd się takie biorą? I co gorsza na taką trafiłem. A non stop coś ( oprócz rodziny i znajomych)mnie ostrzegało do ostatniej chwili. Mi jak się laska nie podobała, mówiłem nie ale niektórzy moi kumple zaliczali wszystko, co się rusza. Tego też ni huhu nie mogłem zrozumieć. Zrobić wszystko byle tylko zamoczyć i nie przeszkadzało, że wiele z tych lasek to po prostu były bazyle. Chociaż niektórzy uważają, że nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wódy brak. Widocznie miałem wysoki próg tolerancji. Jaskiniowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam juz sama nie wiem ja np. jestem nie dziewica bo trafilam na zlego typa zamalo go przejrzalam ale mimo to jak teraz kogos poznaje nadal mi inni mowia ze jestem inteligentna ladna i bardzo atrakcyjna.Zreszta mi to juz wisi ,kto mnie zechce a kto nie ,po swoich doswiadczeniach z facetami i tych dobrych i zlych, wszystko mi obojetne .mialam 20l bylam czysta i dziewica ale moja uroda wtedy nie byla taka urodziwa ,dopiero po 30 rozkwitlam w kwiecie wieku i teraz mam wieksze powodzenie mimo ze nie jestem dziewica.Ijeszcze zaden facet mnie nigdy nie nazwal lafirynda bezwzgledu na stopien znajomosci ,tylko tutaj na kafe mnie wyzwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni lubia kobiety po prostu madre, oczytane, inteligentne z zainteresowaniami. przeciez ona nie ma napisane na czole, ja nie jestem dziewica.Zwiaza sie z kobieta madra poukladana i taka chca na zone a w c**e mi nikt nie zaglada, czy jestem czy nie jestem.Liczy sie osobowosc i wyglad u partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu partnerowi szczerze powiedzialam ze jestem dojrzala kobieta i ze mialam partnerow seksualnych i co i mimo to mowi mi ze mu bardzo na mnie zalezy i ma w d***e jakas tam blone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
To tylko pogratulować takiego wyrozumiałego partnera. Pytanie czy będzie chciał byc twoim mężem. Jest dużo takich co chcą być z kimś żeby pobzykać i po roku dwóch odejść. I wszyscy tłumacza się miłością a później podsumowanie w stylu na cóż nie wyszło. Rzeczywiście Aggg przepraszam pojechałem za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Jak można ożenić się nie kochając? Przecież decyzja o ślubie powinna być przemyślana, osoba z którą chcemy wziąść ślub godna zaufania, dobrze nam znana i kochana całym sercem. Gdzie w waszych związkach była miłość i pewność, że to ta na całe życie? Ja tego nie rozumiem. x Była miłość i pewność ze to ta osoba. Niestety nowe informacje powodują ze obraz tej osoby się zmienia nie jest taka jaka była wcześniej. Nie raz słyszałem ze ktoś się odkochał. U mnie było identycznie. Dałbym sobie rękę uciąć za zone i teraz byłbym bez ręki :) Analogicznie kobieta która mąż bije przestaje go kochać. Nie zasługuje taka osoba na jej miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednego nie kumam skoro wszyscy bzykają się na prawo lewo to po co się żenić i ograniczać. Byzkajmy się każdy z każdym i nikt nie będzie miał problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co pięknego jest w tym ze ma się osobę która dotykał ktoś inny. Cała magia to być ze sobą od początku i wytrzymać i nie zdradzić pomimo chęci spróbowania z inna osoba. Być ze sobą od zawsze i bez innych to jest prawdziwa miłość. Reszta to wymysł Hollywood i telewizji które wpajają nam wypaczony obraz szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;41Prawdziwa milosc powinna tak wygladac.Wdzisiejszych czasach ciezko o dobra przyjazn a co dopiero o dobra milosc.Ja np. bardziej cenie sobie dobra przyjazn od byle jakiej milosci i teraz po doswiadczeniach wiem ze poki nie zbuduje dobrej wiezi emocjonalnej z facetem ,to nie wyladuje z nimw lozku. Milosc cierpliwa jest, laskawa jest.Milosc nie zazdrosci, nie szuka poklasku, nie unosi sie pycha, nie dopuszcza sie bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi sie gniewem, nie pamieta zlegoFacet ktory zakocha sie prawdziwie w kobiecie bedzie zachowywal sie w taki sposob jak w tym wierszu i nie bedzie wytykal przeszlosci seksualnej ,partnerce, zonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu akurat się nie zgodzę bo to znaczy ze żona może robić wszystko bez żadnych konsekwencji. Sory nie tedy droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Nadinterpretacja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje tez jeden ważny aspekt a mianowicie to ze mężczyzna który weźmie nie dziewice a sam się szanował czuje się porostu jak idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam juz sama nie wiem ja np. jestem nie dziewica bo trafilam na zlego typa zamalo go przejrzalam ale mimo to jak teraz kogos poznaje nadal mi inni mowia ze jestem inteligentna ladna i bardzo atrakcyjna.Zreszta mi to juz wisi ,kto mnie zechce a kto nie ,po swoich doswiadczeniach z facetami i tych dobrych i zlych, wszystko mi obojetne .mialam 20l bylam czysta i dziewica ale moja uroda wtedy nie byla taka urodziwa ,dopiero po 30 rozkwitlam w kwiecie wieku i teraz mam wieksze powodzenie mimo ze nie jestem dziewica.Ijeszcze zaden facet mnie nigdy nie nazwal lafirynda bezwzgledu na stopien znajomosci ,tylko tutaj na kafe mnie wyzwali. x Dla mnie nie ma problemu czy kobieta ma przeszłość choćby nawet prostytutką była jak jest moją przyjaciółką kumplem z pracy itd, również ją szanuję i nie obrażam ale za żonę takowej nigdy bym nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem, dlaczego was tak du/p/a boli zal wam du/pe sciska ,ze tak malo jest dziewic.Moj facet wczesniej chodzil na d****** bo mi sie do tego przyznal i co jakos mu tego nie wygarniam ,dlaczego chodzil na d***** a wy kobiecie ktora nie jest dziewica odrazu robicie jakies wyrzuty, po/je/balo was.Kazdy niech sam ze soba zrobi rachunek sumienia i odczepcie sie od nie dziewic, to ich zycie i du/pa a jak facet sie zakocha w puszczalskiej ,to jej w pi/zde nie bedzie zagladal ,bo bedzie patrzyl na to czy jest madra, inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szerze to sami chodzicie faceci na dzi/wki a na zone juz wymagacie dziewic, czyli co wam wolno chodzic na d***** przed slubem a kobiecie nie wolno uzywac wcale seksu i ma w ogole seksu z zadnym nie sprobowac bo zaden z was sie nie nadaje na meza i ojca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najnowsze dane donoszą, że w Polsce przed 15. rokiem życia, życie płciowe rozpoczęło 3 % dziewcząt i 10 % chłopców. W grupie 15- i 16-latków pierwszy stosunek przeżyło 13 % dziewcząt i 30 % chłopców, w grupie 17-latków pierwszy raz ma już za sobą 32 % dziewcząt i 46 % chłopców, natomiast w grupie 18-19-latków odsetek ten, dla obojga płci wzrasta do 51 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu jest strasznie naiwny, jak kiedyś ja. Jest cała masa powodów, dla których ludzie się łączą w związki, nie tylko miło$ć; samotność, wpadka (chociaż tego typu raczej rzadko są udane) chęć posiadania dziecka, wspólny interes, zainteresowania,żeby wymienić tylko kilka. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale każdy ma prawo wiedzieć z kim się wiążę. Ty przynajmniej wiedziałaś, że chodził, bo miał odwagę się przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie dziewczyny spokoj ,tutaj zadnymi argumentami nie przekonamy facetow ze nie dziewice moga byc wartosciowe.Autor sam sobie winien ze na zone wybral dzi/wke.Dopiero po slubie to dostrzegl ze zona to d******,bo miala przed nim innych.Spokojne i skromne, dziewczyny dziewice moga czekac z utrata dziewictwa az do slubu ,bo kazdy facet najpierw chce seksu a potem sie zastanwaia czy to kandydatka na zone.Ja bym musiala nigdy nie sprobowac seksu i zadnemu sie nie oddac, bo faceci sa beznadziejni i umrzec jako dziewica ale za dziewictwo bym nie miala zaplacone.Faceci to wzrokowce i jak dziewczyna sie wulgarnie ubierze, to ich to podnieca i tak laduja w lozku a te d/ziwki naciagaja faceta na dziecko ,zeby tylko tym przytrzymac przy sobie faceta ale zaznaczam kazdy jest inny i kazdy powinien byc soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×