Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość konsekwentna na niby
makeithappen - wow, nic dodac nic ujac, jestes wielka. A ja właśnie skończyłam Jillian i jogę. Czas spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dziewczyny! Ja teraz lekkie śniadanko i za jakąś godzinkę birę się za HB L2 Jilian :-D Brrrr... jak zimno chyba będę ćwiczyć w grubych dresach :-). Wy też tak macie zimno w domach? mimo że u nas już troszkę grzeją to i tak ciężko się rozebrać do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mam to samo jak ćwiczę rano to się czuję jakbym nic nie robiła, może to dlatego że z rana mamy dużo energii do wykorzystania :) a wczoraj robiłam dwa treningi ale ten z Szaliną to jest taki prosty że tylko brzuch pracuje więc zero wycisku, chyba częściej będę ją dodawać do treningów bo jednak ostatnio zaniedbałam ćwiczenia na brzuch. U mnie w domu też czasem rano zimno grzejemy na wieczór zwykle bo nie idzie wytrzymać. Wikia o ćwiczeniach na czczo słyszałam tyle że nie różnią się wiele od ćwiczeń po posiłku, ja nie dałabym rady na pusto ćwiczyć. Konsekwentna nie wiem które treningi robisz ale ja przy większości czułam zawsze wycisk nie jakieś lanie ciurkiem potu ale paliły mięśnie :) najbardziej w kość daje Banish i Killer Buns Ja za niedługo będę ćwiczyć z Jillian HB :) tylko czekam aż mi się śniadanie ułoży, dzisiaj syn dał pospać do 8 :) Eliza no właśnie widzę że Ciebie mało u nas ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zakwasy na rękach po wczorajszych ćwiczeniach z S.T jak to możliwe jak czułam że moje 1,5kg to mało? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka dawno nie ćwiczyłyśmy z obciążeniem ostatnio prawie cały czas cardio z insanity i może dlatego. Ja już jestem po HB L2 + Ab Burner z Szaliną chciałam jeszcze pojeździc na rowerku ale mojemu dziecku nagle się spodabał i musiałam po kilku minutach przerwać :-).Przy Jilian kolana trochę bolały nie często będę robić ten trening żeby nie przesadzić :-(. Ab mimo że 10 minut dał popalic moim dawno nie używanym mięśnią brzucha :-) Te z czuję że je mocno zaniedbałam i trzeba coś z tym zrobić kiedyś codziennie ćwiczyłam coś na brzuch jak nie cały trening na brzuch Jilian to dodawałam mel b trzeba będzie do tego wrócić tyle że teraz mam więcej treningów do wyboru :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie Jillian wymęczyła :) jestem mokra jak po Insanity, bardzo fajny ten trening a nowe ćwiczenia to już w ogóle brykałam jak koza ;) kolana mnie nie bolały przy tych ćwiczeniach raczej uda paliły. Jak dla mnie ten trening super będę go ćwiczyć raz w tygodniu na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym moim kolanem cos sie chyba dzieje to te które miało mały wypadek przy insanity :-) jest troche nadwręzone wiec może dlatego a przy wykrokach zawsze mam z nim problem :-( No a niestety Jilian bardzo je chyba lubi hihi. Ale to nic jutro mam wolne więc trochę odpocznie i tak muszę się podkurować bo mi gardło siada :-(. Fajnie Czanka że ci się podobało mi trochę po insanity mimo że krótko to ćwiczyłam programy Jilian dają mały wycisk potu ale tu chodzi przecież o mięśnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadazam za Wami:( Mam tak malo czasu a chcialabym zrobic wszystko. Dzisiaj skonczylam prace o 5 rano, zaraz ide na 14. Pozniej , najptrawdopodobniej ide gdzies potanczyc. Takze dzisiaj raczej bez cwiczen. Tata mi kupil plyte ale nie ma nigdzie napisane Hard body. Wczoraj pofolgowalam z jedzeniem, ale dzisiaj wracam do gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza bo to w angielskiej wersji jest hard body, na tej jest napisane "wyrzeźbione cialo":) tylko wkurza mnie ze w Vicie oszukują napisali ze 60 min cwiczen a jest 45 :( juz któryś raz tak robią, nieładnie... Ja dzis nie cwicze chce stopniowo kolana przyzwyczajac na nowo d ćwiczeń. Od rana mialam mały kociołek, teraz chwila wytchnienia a wieczorem na małą imprezę idziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentna na niby
agazgaga ja cwicze 30 dni shred. Dzis moj 4 dzien, ale nie wiem kiedy pocwiczyc, bo mam mase roboty z przeprowadzka a wiecz orem impreza. boje sie ze sie nie wyrobie. Ale przynajmniej rano cwiczylam pół h jogę, wiec chociaz wyrzuty sumienia moze beda mniejsze. Co do chłodu w domu to akurat pale w piecu i nie marzniemy, ale ja i tak spie i cwicze przy otwartym oknie dla zdrowia. Tylko ze mam dlugie nogawki dresow i rekawy tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsekwenta witam na forum! Mam nadzieje ze zostaniesz z nami na dluzej. My jednak nie idziemy na impreze, wiec chyba pocwicze po pracy, ozbaczymy jak sie bede czula:) ............ Co dzisiaj cwiczycie!? Tak, to jest to Wyrzezbione cialo, wlasnie to mi Tata kupil. Szukam jakis nowych pomyslów na treningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 2 level ćwiczyłam, mi dała w kość Jillian nie żebym padała na twarz ze zmęczenia bo kondycja jest całkiem dobra ale jednak się napociłam i byłam czerwona jak burak, spodziewałam się że będzie jak zawsze u Jillian lekki wycisk ale te ćwiczenia były jednak dla mnie fajnie męczące :) Współczuję bólu w kolanie, mi coś w barku się dzieje przy pompkach a dzisiaj były takie energiczne. Eliza my już dzisiaj po ćwiczeniach z Agą właśnie z tej płytki z Vity :) Konsekwentna 30min to malutko musisz wcisnąć te ćwiczenia żeby potem efekty były, od samej jogi nie spalisz raczej tłuszczu więc do roboty! Ja Shreda bardzo miło wspominam, efekty super tylko trzeba się przyłożyć i nie odpuszczać treningów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam :) jutro wam wyślę będę miała czas żeby sobie zrobić aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsekwentna na niby
dobra Czanka, przekonalas mnie- ide cwiczyc choc za 1,5 h przyjada po mnie by mnie wziac na impreze a ja jestem w rozsypce. Trudno, pojade z mokrymi wlosami i bez make upu, ale POCWICZE! :D GO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czanka czekam; ) konsekwentna brawo ja tez sie zmusze po pracy ale jeszcze mysle jaki trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsekwentna no i jestem z Ciebie dumna, choćby się waliło i paliło Shreda trzeba ćwiczyć przez 30 dni codziennie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ukochany shred bardzo fajny trening poczekaj aż dojdziesz do drugiego levelu pierwszy jest leciutki drugi jest boski a trzeci... wogóle zobaczysz ja przy shredzie dodatkowo biegałam co drugi dzień interwałowo efekty były super nie zrażaj się pierwszym levelem nastepne są cięższe :-) Ja dzisiaj dietetyczna katastrofa zjadłam kebaba i to przed chwilą :-( ale był taaaakii pyszny :-) nie mogłam się oprzeć do tego zaraz przyjdą znajomi i napewno napije się winka bo uwielbiam różowe wino :-D No ale sukces będzie bo przynajmniej piwo sobie daruję hihi. Ale ale nałaziłam sie za to po miescie jak wyszłam o 17 tak przed chwilą wróciłam stad ten kebab po drodze bo już byłam taka głodna :-D i kupiła hantle 3 kg winylowe z uchwytem na pompki :-D 29 zł jedna miałam kupić 4kg ale zrobiłam kilka powtórzeń w sklepie i stwierdziałam ze jakbym miała ćwiczyć tylko np tricewps czy biceps izolując mięśnie to ok ale że będą dochodzić do tego inne ćwiczenia całego ciała to może być mi ciężko więc wziełam trójki niestety 3,5kg nigdzie nie było dlatego tak się nalatałam połówki były tylko do 3kg później już co kilogram. Przepraszam że się tak rozpisałam ale nie było mnie cały dzień a już się od Was uzależniłam chyba :-D. Lece się szykować jakieś żarełko dla gości ja już dzisiaj tylko winko a od jutra ścisła dietka haha. P.S ale mnie wydeło po tym kebabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga tanie te hantelki dostałas, fajnie! okej zjadłaś przepysznego kebaba... ale to samo zło:) Dzis Ci odpuszczamy ale pomysl o tym jutro...:D hehe ja wypiłam 3 piwa... samo zło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia tak tu czasem zerkam jak siedzimy i dzis jak kupywałam te chantelki to zobaczyłam że śa obciążniki na nogi własnie na piasek po 14 zł w realu jak masz tam u siebie ten market to popatrz :-D Ja piję winko :-D i jest wesoło jutro mam rest a w poniedziałek biorę się do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hantelki ch chyba pora spać hihi a tu imprezka się rozkręca . Eliza i jak ćwiczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya taaaa cwiczylam;) ale taniec. pojechalam na Octoberfest I sie troszke pobawilismy. bez alkoholu I jedzenia. ale jutro juz na pewno cwicze. pracuje dopiero na 7 pm dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza taniec to bardzo dobry trening :-D masz zaliczone :-). Ale wam fanie odkąd mały się urodził nie byłam potańczyć jedynie domówki, a to nie to samo :-(. No ale tak właśnie jest jak się mieszka w obcym mieście rodzina daleko a "teściowa jaka jest każdy widzi" hehe dziecka na noc jej nie zostawię zaraz by marudziła a co dak długo? A ile żeście wypili i gadania by było cały miesiąc jak to się strasznie zajmowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zdjęcia wam wysłałam. Niestety padły mi baterie w aparacie i robiłam zdjęcia telefonem. Aga kebab pisanie po pijaku hehe oj nie grzeczna jesteś! widziałam te hantle z uchwytami do pompek fajne, zazdroszczę że już masz ja muszę poszukać dla siebie ale na allegro, pulsometr nowy też kupię bo ten to szajs jakiś, dziewczyna na dietach kupiła taki fajny że pokazuje podczas ćwiczeń kalorie i puls o taki mi chodziło nie wiedziałam że mój tego nie będzie miał, na dodatek powinien być pasek na klatkę, także dam stówę ale będę miała to co chcę :) Wikia ty też popijałaś :) Ja abstynencja puki co bo nigdy nie schudnę, ostro się za siebie biorę bo tyle czasu ćwiczę a diety nie trzymam jak należy. Ale mam dzisiaj zakwasy po Jillian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka wyglądasz rewelacyjnie nie wiem co ty miałaś na myśli mówiąc że wyglądasz gorzej niż ja no co ty ja mam teraz taki brzuch jak ty w 2012 Gdzie ta twoja oponka pytam się bo na zdjęciach nie widać. Rewelacja! I wcale nie masz nóg jak parówki masz umięsnione łydki i kształtne uda juz ci duzo nie zostało :-D Naprawdę ekstra jak wcześniej pisałaś jak wyglądasz to sobie to wyobrażałam nie chcesz wiedzieć jak po twoim opisie a tu na zdjęciach całkiem co innego rewelacja. P.S brzuch też miałam taki ogromniasty w ciązy tylko ja miałam bardziej na boki a ty do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×