Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

błonnik pomaga w wypróżnianiu gdy się duzo wody pije a bez wody - powoduje zaparcia :) bo on pochłania wode. Eliza Ty nie masz motywacji? nie wierzę:D przeciez Ty masz motor w tyłku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia mi nie pomaga przy 3 litrach dziennie więcej pić już nie dam rady zresztą to już chyba nie zdrowo by było jakbym piła więcej Eliza dobrze jest raz na jakiś czas zrobić sobie taki reset najedz się odpocznij jutro będzie nowy dzień nowe wyzwania nowa energia zobaczysz poprosu potrzebujesz relaksu. Pozwól sobie dzisiaj na przyjemności nie tylko jedzeniowe :-P zrób kąpiel w pianie idż na spacer jakiś może masaż naładuj baterię albo wiem idź do fryzjera albo kosmetyczki głupia henna na brwiach potrafi tak poprawić humor że hej, albo nowa para szpilek :-D. Zrób coś dla siebie coś co sprawia ci przyjemnośc. Jutro motywacja wróci przejżyj swoje zdjęcia przed zobaczysz że warto:-) A jutro rusz tyłek i do roboty. Nie możesz się poddać bo my tutaj Cię obserwujemy jak ty odpuścisz to my też i będziesz nas miała na sumieniu :-D do roboty!!! Ale od jutra Dziś się relaksuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn sobie poszedł spać, wyszliśmy na rower i po 15min byliśmy w domu bo był zmęczony, pogoda się zmieniła, zbiera się na deszcz może przez to, także mogłam na spokojnie poćwiczyć. Dałam redę :) wiadomo musiałam czasami przystopować bo uda paliły masakrycznie ale tak zawsze mam ;) nawet mi się podobało ale wolę Pure Cardio jednak. Nie wiem czy to powtórzę na razie mam dość hehe jestem czerwona jak burak a koszulka mokra jak nigdy. Eliza wyluzuj! też bym wciągnęła kawałek pizzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga odzywkę mam Trec'a whey 100 czy jakoś tak, kokosową chyba albo kokosowo-czekoladową.Kupiłam ją wtedy co hantle trójki ale nie za często jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy kobietki jesteście takie CHUDZINKI!!!!!!!!!!! aż wstyd pisać;p dzisiaj mialam 79,6 :D pewnie przez to że kupa była:) a co do kupy...podobno dobre działanie ma sok aloesowy w aptece kosztuje ok 30 zł , mam zamówiony muszę tylko odebrać:) wiadomo, że na każdego co innego działa ale myślę, że w tej sprawie warto wszystkiego wypróbować;)siemię całe bardziej pędzi a mielone dopiero ma wartości odżywcze- fakt jest mega zdrowe!!!:) faktycznie troszke poszalalam killerem i orbiterkiem:P ale chciałam spalić ten tłuszczol, a nie pomyślałam głupia o mięśniach:P wiecie dlaczego tyle waże?? bo się obżeram!!!nie tyle konkretami co słodyczami!!!!!!!już poważnie się zastanawiałam o uzależnieniu, a nie daj Boże gdy był gorszy dzień:P placki 3 rodzaje, ciastka i ptasie mleczko:/:/:/:/ niezły ze mnie był zawodnik:P co dziwne nie czuje chęci do słodyczy chyba przez te owoce:)najgorsze, że mój facet często ma "zachcianki" ale póki co jestem twarda:D ahhh jakbym chciała mieć te 70:D już bym miała pól sukcesu:) a co do obiadu który zrobiłam w sobote to było: smażony schab oczywiście wieprzyk:D w środku cudny śmierdzący ser plęśniowy:D panierka no i smażony na tłuszczyku, do tego smażone ziemniaki bo już czasu nie mialam na pieczenie hihihi do tego okroszona kapusta:P:P:P i fasolka szparagowa na masełku hahah same tłuszcze....hmm no comment;) aaaa no i oczywiście po obiadku do góry brzuchem!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda z nas była tu gdzie ty teraz także i ty dasz rade musisz tylko zacisnąc poślady i i wziąć się w garść :-) No z tym obiadem to dałaś czadu hihi ale gdzie ci się to zmieściło hahaha. Jeżeli masz duży problem ze słodyczami spróbuj łykać chrom ponoć chamuję apetyt na słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agazgaga to że zmieściłam to lata praktyki;) a tak poważnie to brzuch mnie bolał i musiałam się położyc,trochę poszalałam;)a aktualnie nie ciągnie mnie do słodyczy albo przez owoce albo oczyściłam organizm 3 tyg już będzie więc psycha też inna,nie myślę o tym bardziej o 60 kg:)każda jedna odmowa zbliża mnie do celu:) ale przed okresem mogę dostać napadu więc nie odmówię, rozsądnie zjem cała tabliczkę:P heheh dobra ewentualnie pasek;) w chwilach słabości wypróbuje chrom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej własnie wpadłam do domu ze stadionu jeszcze jestem w dresach haha w godzine 20X400m chyba nie jest żle ? Ale nogi mam jak z waty :-D Pierwsze pół godzinki miałam stadion tylko dla siebie, później przyszły dwie osoby a jak wychodziłam to zaczęło robić się tłoczno :-) Musiałam się pochwalić hihi teraz pół bananka dłuuuugie kompanko (relaks dla nóżek) i kolacyjka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Matko Boska....WIELKIE GRATULACJE, nawet nie wiesz jaki podziw we mnie wzbudziłaś o minie nie wspomnę;)Wiecie za co lubie te ćwiczenia?? ze jest to czas dla mnie:) zawsze wracałam po 20 wtedy kolacja tv i spać a teraz wracam po 20 kolacja i ide ćwiczyć i jestem szczęśliwa że to jest coś mojego:) muszę pomyśleć nad jutrzejszym treningiem co wybrać:) muszę uciekać życzę miłego wieczorku i litry potu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agazgaga jesteś WIELKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz wzrostu? duży cel sobie stawiasz jak na początek, pamiętaj małymi kroczkami dasz radę, najpierw wyznacz cel -5kg potem kolejne. Czy ja dobrze zrozumiałam że chodzi o -20kg do grudnia? A ten obiad brzmi strasznie nie ma się czym chwalić to zwykłe obżarstwo, dobrze że takie jedzenie już za mną dawno ;) obyś to porzuciła na dobre. A co ćwiczysz? Aga dajesz czadu! zasługujesz na relaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wielka haha :-D. O wśród nas jest weteran biegania Eliza ona to dopiro daje ja przy niej to pikuś :-) Ja też lubię ćwiczenia a teraz jak biegam to mam wolne od domu dziecka męża haha tylko ja stadion i muzyczne radio w uszach :-D Bo całym dniu gdzie wszędzie pełno decybeli i roboty przy tym wszystkim mam czas tylko dla siebie :-D Tylko nie wiem na jak długo haha bo troszkę mi się kręciło w głowie po bieganiu chyba ale może ze dwa razy albo duża dawka tlenu albo może to że jak biegam to ściągam okulary a mam cylindry i przez jakiś czas po założeniu czuję się jak pijana haha no ale do ćwiczeń też sciągam i się nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Czanka już się wymoczyłam szamam kolacyjkę serek wiejski, pomidor i kromka chleba i przed telewizorek (mąż obiecał masaż ) Jutro Focus the pyramid już nie mogę się doczekać jeszcze tego nie robiłam a wy dziewczyny co macie w planie na jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja jutro Jillian Hard Body level 1 jeszcze go nie próbowałam. Dzisiaj w ramach relaksu idę wcześniej spać :) A serek wiejski uwielbiam właśnie tak jak ty kromka chleba jakieś warzywo i jest pysznie. Możemy pisać tu swoje menu w sumie, ja piszę z dziewczynami na dietach mogę tu kopiować, może znajdziemy między sobą inspiracje na coś pysznego ;) Ś: 2 berlinki, 2 kromki grahama z masłem, łyżeczka musztardy i keczupu, kawa zbożowa z mlekiem 2 ś: zupa krem z brokuła, 4 mini sucharki O: 2 gałki ziemniaków z koperkiem, 2 jajka sadzone, szklanka kefiru K: duszone warzywa na patelnie po włosku, udko gotowane bez skóry, surówka z białej kapusty P: 3 tekturki chrupkiego z serkiem czosnkowym i ogórkiem No to tak u mnie dzisiaj było ;) A u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jesteś mocna, tyyyyle biegania! Ja bym zemdlała:D Jestem jeszcze przed treningiem bo zjadłam dziś późna kolację (przed 20stą) razowa bułka z pestkami dyni, trochę makreli, 2 rzodkiewki +trochę cebuli. za pół godziny zacznę Tomka. Jutro mam wolne.Gościu czekam na relacje z treningów i zdrowych posiłków!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dziś ćwiczę wieczorem bo przejrzałam trening na dziś i od samego patrzenia mnie nogi bolą :-D Dlatego zrobię go wieczorem lub popołudniu . Odczuwam trochę nogi po wczorajszym i nie chce ich dobić myślę że później się trochę rozruszam będę miała więcej energii> Następny tydzień muszę troszkę innaczej zaplanować bo jednak insanity+bieganie w jednym dniu to trochę dużo ale to dopiero w następnym tygodniu w tym plan musi być wykonany bo w niedziele mam pomiary. Eliza ty to masz moc biegasz 10 km i po tym odrazu ćwiczysz??? Co wogóle u Ciebie? Byłaś na ty boksie wczoraj? Jak dziś samopoczucie? Wczoraj zjadłam 1540 kcal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czanka mam 1,73 cm do grudnia chcę 10 kg. a kolejne 10 do maja czyli razem 20:) jak będę miała już 69 aby ta "6" była to bedzie dobrze:) obiad wiem że był mega przegięciem teraz już będzie tylko lepiej;) wczorajsze jedzonko ś: 2 kromki chlebka z dżemem i pasztetem + troszkę tartej marchewki z jabłkiem II ś: ryba w galerecie o: chleb z twarożkiem k: kurczak z surówką dzisiaj ćwiczę skalpel+ ćwiczenia na ręce mel b +tiffany na boczki??muszę jeszcze poszukać tych ćwiczeń:) agazgaga jesteś niesamowita!!!! dajesz w kość;P właśnie sie zastanawiałam jak Twoje nogi??patrzyłam na insanity, ale widzę tylko kilku minutowe filmiki??może źle szukam ile trwa program insanity? Miłego dnia Kobietki papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Insanity znajdziesz tylko na chom iku albo trr entach (piszę z przerwą bo kafeteria uznaje za spam te strony) Insanity trwa od 40-50 minut i jest mega wycisk ale przyjemny :-D Poszukaj na początek Focus t25 też tylko na tamtych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś też zaczynałam od skalpela i chodakowskiej będziesz i ty wymiatać :-D Zobaczysz jak spróbujesz insanity to już będziesz chciała tylko więcej haha Właśnie Wika miałaś spróbować kiedyś Insanity :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i może pora na jakiś nick bo gościem to chyba nie jesteś raczej gościówą :-D Dziwnie tak się pisze gość hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ćwiczeniach z Jillian :) level 1 Hard Body całkiem fajny, nieźle pomachałam hantelkami ;) Ja mam Insanity z 4 sh ared com też piszę z przerwą bo spam ;) tam znajdziesz wszystkie filmiki tylko trzeba się zalogować. Gość no właśnie zmień ten nick! to jesteś wyższa ode mnie chyba u ciebie 65kg wystarczy nie wiem zobaczysz, ale dobrze że planujesz chudnąć z głową powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie bylam na boxie , nie zrobilam nic sensownego. stracilam mase kasy na jedzenie I ciuchy. dzisiaj wracam. losos na lunch do pracy a po niej trening. Agazgaga jestes boska! bieganie I insanity wow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ty poprostu nie możesz mieć wolnego haha, ale dobrze odpoczęłaś! Ja insanity robiłam rano a biegałam o 17 nie dałabym rady robić jedno po drugim chyba bym się zesrała :-P. Tak jak myślałam rozruszałam troche nogi zakwasy się pojawiły z tyłu ud i dziwne bo tak jakbu na plecach ! Byłam na spaerku dziś dużo chłodniej ale za to słoneczko świeci miłego dnia dziewczyny ja jeszcze przed treningiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z tym wolnyn to swieta racja. nienawidze byc w domu. wlasnie zjadlam moj obiad marchewka I tona bialka;) kawa I male jablko. pozniej cos jeszcze o pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, nick nick nick!!!:) Agazgaga Insanity robię na DUŻE raty :D pisałam wczesniej że zrobiłam Cardio recovery (5ego października) i Insane abs (13ego paź.) Rano zrobiłam pomiary i w końcu coś ruszyło! przez prawie 3 miesiace nic sie nie ruszało na miarce a dziś... -1cm w każdym miejscu czyli:talia 72, pępek 82, biodra 90, udo 51 :)))) no i waga 53,3 Pogoda u mnie tez ładna ale faktycznie ziiiimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga u mnie deszcz, ale udało się wyjść na 40min jak nie padało ale zimno, syn w rękawiczkach na rowerze jechał ;) a jeszcze wczoraj można było w krótkim rękawie wyjść. Eliza i jak lepiej już z twoją motywacją? Wikia gratuluję! mamy podobne wymiary na brzuchu z tym że ja mam dół sporo większy po ok 5-6cm hehe Dopisuję menu: ś: 2 kromki grahama z masłem, serem żółtym, wędliną drobiową, pomidor, ogórek, kawa zbożowa z mlekiem 2ś: musli z mlekiem 2% o: 3 małe gołąbki bez zawijania z sosem pomidorowym na koncentracie p: pół małego jogurtu naturalnego z rozgniecionymi malinami k: zupa krem z pieczarek, grzanka z grahama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey tam!:) Agazgaga super. Tez zaczne biegac znów, ale taka pogoda ze wrrrrr wlasnie jem kolacje, 2 jajka, kawa i pomidor. pozniej robie max cardio. .............. Wikia, ja mam w pasie 72, w udzie 55 i waze 60:D Dziwne co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie skończyła m trening zamiast szaliny zrobiłam pana w zółtych gaciach :-D. Fajny ten trening muza fajna mąż pytał czy teraz będę tańczyć zamiast ćwiczyć :-). Dziewczyny wygląda na to że mamy mniej więcej takie same wymiary Wikia gratuluje spadków też bym chciała mieć 50 w udzie super. Ja mierzę się w niedzielę chociaż już mnie korci to zrobić chyba nadal wszystko stoi a kurcze może w piątek się zmierze hmm. Czanka mam nadzieję że ten deszcz od ciebie nie przyjdzie do mnie jutro bo mam w planach bieganie. No własnie Eliza co z twoim bieganiem miałaś szykować się do maratonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×