Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Eliza Gamma jest super, Aga też ją ćwiczyła, można pomachać hantlami :) No nie mów 40 filmików? kiedy ty to przećwiczysz hehe ja muszę sobie pościągać ten p90x może jutro ;) Jak jeszcze coś polecacie ciekawego piszcie :) Ja już kiedyś pisałam ale nie próbowałam w końcu, Fitness Blender na YT wygląda całkiem fajnie, jest masa filmików z treningami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza a wszystkie te 40 filmików masz z boxu??? Bo ja raczej nie lubię kickboxigu bo mam problemy z koordynacją noga ręka haha. co dokładnie tam masz chwal się i to już! :-D Czanka kiedyś przeglądałam te treningi o których piszesz ale nie próbowałam Zrobiłam ten terning i ledwo się pozbierałam z podłogi hihihi Czanka niedobrze to jest od picia tej wody ja już później nie piłam bo też mnie mdliło z każdym łykiem coraz bardziej a jak sobie teraz o niej pomyślę to blee... Zbyt pełny brzuch po niej miałam i cięzko się ćwiczyło.Wogóle to zaczynam się zastanawiać nad insanity czy na jakis czas nie spasować bo coraz ciężej mi one idą a powinno być na odwrót prawda? Dobrze że nie ma teraz tego dużo nastepny cięższy trening z insanity dopiero w niedziele tak mam pomiędzy siłowy ten UWT ciężkie to Eliza? Smieszne Wikia zaczyna Insanity a ja mam ochote skończyć haha. W czwartek idę zobaczyć tą siłownię może się zapiszę od połowy miesiąca zobaczę najpierw jak tam jest ale myślę ze 70 zł to jak za darmo Eliza gamma jest fajna z hantlami a ten drugi trening chyba the pyramid to az się tańczyć chce :-D. Spróbuj mi brakuje jeszcze jednego filmiku z gammy. Tylko speed jest masakra nawet nie próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do trenigu to było cięzko tylko nie wiem dlaczego przy max cardio sie bardziej poce niż przy tym mimo że już mi idzie on o wiele łatwiej ale za to jaki ze mnie czerwony burak po interval circuit. Wikia musisz koniecznie spróbowac napewno ci się spodoba cos jakbyś połączyła turbo z kilerem razy 8 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga masz racje ta woda tak działała, odbijało mi się bulgotało w brzuchu a pod koniec czułam że się porzygam ;) no ja już wyluzowałam z Insanity raz góra dwa na tydzień mi wystarczy, po dzisiejszym treningu stwierdziłam że nie dałabym rady ćwiczyć wg. rozpiski te Max treningi są zabójcze! Ja mam to samo po tym Interval czerwona jak burak a mokra byłam strasznie, po żadnym mnie tak nie zmoczyło ;) jednak wolę Pure Cardio niż te Max bo wycisk jest ale nie ma takiego hardcoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tak mialam kiedys z insanity, pilam duzo wody bo on kazal pic i pic, wiec ja pilam i pilam jak nienormalna. i myslalam to samo, ze sie pozygam. okropnosc. dlatego NIGDY nie pije duzo wody podczas treningu, ani przed. uwazajcie. ................. Czanka P90X i power 90 to dwie rozne serie cwiczen. P90X nie za bardzo lubie. Wszystkie sa na gryzoniu. Les Mills Combat no ja lubie kopac, wiec mam okolo 10u.Niedlugo bede robic. ale musze dokonczyc assesment. ..................... Dietkowo dzisia ladnie: owsianka, kurczak z ryzem, owoce. Jesetm zadowolona. ............................ Grupuje treningi i wyboeram jeden na dzisiaj ........................ Agazgaga myslisz nad silownia? ja tez bym chciala, ale chyba od grudnia, bo mój leci do domu wiec bede sama. uwielbiam silownie. mam pod domem ale jest boska tyle ze kosztuje 65 euro za miesiac (bardzo droga). ta do której chodze w soboty kosztuje 100 za 3 miesiace wiec tam sie chyba zapisze. a 70 zl to rzeczywiscie malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Aga ja jestem opóźniona haha:D Wiecie co, jakieś 20 minut temu skończyłam trening:35 min ćwiczeń na brzuch na zmianę z przysiadami z obciążeniem 6kg a potem włączyłam.... Betę Speed 2.0... bosz... jakie to cięzkie!!!! po 15min zrobiłam przerwe minutową bo prawie zdechłam:) potem jeszcze jedną (krótszą)bo kolkę mialam. inne np. dynamic core tez takie są?! jak tak to nie jestem pewna czy dam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc w sumie wyszło tak jak miało być 60 min:) i cieszę się że zrobiłam wczesniej tamte ćwiczenia bo po Speedzie nie dałabym rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza no myslę mam kolezankę z którą mogła bym chodzić i dzie ze mną w czwartek zobaczyć i zgadnijcie co ma ponad 50 lat! Chce trochę schudnąc ale w domu nie może się zmobilizowac do ćwiczeń bo wiecznie ma jakąs robotę koło domu a tu miała by czas dla siebie i to ona w sumie mnie namawia :-D. Eliza czy ja dobrze rozumiem to takie jakby przygotowanie do p90x? tzn treningi dłuższe ale lżejsze od p90x??? Czanka zobacz ten link http://www.youtube.com/watch?v=8G3v9goz0Kw&list=PL2815831D38FE22DB Eliza gdzie znajdę te treningi? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja nie ćwiczę tych treningów speed bo mi się nie podobają a to co polecałam jest ok zresztą spróbujesz to będziesz wiedzieć jak to wygląda nie ma zawrotnego tępa ale jest fajny wycisk :) Eliza sprawdzę ten power90 dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha wikia speedy są naprawdę cięzkie nawet się za nie nie biorę Dynamit core nie jest takie cięzkie haha akurat wziełaś się chyba za najcieższe treningi z focusa dobrze że z gammy nie zrobiłaś haha. Przepraszam że się smieję ale rozbawiłaś mnie :-D Czanka a ty robiłaś któregoś speeda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga patrząc na ten filmik myślę że to nie na moje kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ćwiczyłam speeda z Alphy i mi się nie podobało także nie robiłam nawet z kolejnych poziomów, widziałam tylko jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie Tony ma wogóle treningi obciążające kolana tego więcej trzeba by było przejżeć je od początku do końca bo tak po kilku minutach chciała bym zobaczyć w całości. Wiem, że tych treningów jest więcej niż ten jeden :-D Bo tak jak na to patrze to wydaję się lekkie ale po przerobionych ćwiczenich wątpię żeby tony serwował coś lekkiego :-D. Eliza ćwiczyłaś to wypowiedz się jakie te treningi są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kurde napisałam bez ładu i składu ale chyba wiecie o co mi chodziło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra idę spać bo padam z nóg, jutro znów na służbę a wieczorem Ript Beta + brzuszek z p90x :-D. Dobranoc laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy następnym razem będę miała ochotę na tego pana to potulnie wybiorę czanka to co doradzałaś...:D speeda prędko nie włączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia hehe lepiej przed treningiem skonsultuj się z nami :) Aga jutro znowu ćwiczymy ''razem'' :) ja też zmykam spać. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co cwiczycie jutro? ja jeszcze nie wiem!! mam tyle filmów, ze co mi wpadnie w oko, to biore. Wlasnie skonczylam Less Mills Combat- trening 45 min- Power Kata. Troszke sie gubilam w r****ch ale kurde, spocona jestem na maksa!!Cardio kickboxing, super!!! ................. Dobranoc laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry laski! Co myslicie o coca-coli zero???? Dostałam dwie puszki :-( Do kosza?????? Czy jednak zostawić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol!:) Agazgaga kiedys pilam tego litrami, mam w pracy za free, teraz tylko od czasu do czasu. takze jak dostalas to ja bym sie napila i wcale nie wyrzucala. Wypij sobie jedna, drugi na kiedy indziej:) Agazga o kolanach u Tonego to nie wiem. ja znam tylko LEGS z p90X, ab ripper, abs core + i interval. Wiem, ze troche wieja nuda te treningi ale wycisk jest. Power 90 to chyba pierwotna wersja p90X. Ale sprawdze, bo troche te same pajacyki z insanity mi sie nudza:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza no co ty interval jest boski tylko kurcze muszę uważać podczas na kolana bo jeden nie pewny ruch i przychodzi ból . Inasnity te z już mi przechodzi ten szał wogóle to mnie nogi juz jakoś bolą od tego skakania, nie mięśnie tylko mam wrażenie jakby były obolałe kości haha. Legs z p90x to jest jakaś masakra kto to wogóle ćwiczy????? :-D a ab ripper jest mega ale ja tego tyle nie ćwiczyłam co ty więc mi jeszcze to się nie znudziło :-). Sprawdz sparwdz ja tez poszukam pawer 90 Czanka siągnęłaś interval p90x? Kiedy robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znajdzcie sobie Asylum: Back& 6- Pack i jeszcze jeden: Ab Shredder . Wygladaja fajnie, dzisiaj jedno zrobie na wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) ledwo wstałam, a dziś spałam jak zabita! jak nigdy:) obudziłam się w nocy i przez sen szukałam pod kołdrą długopisu haha obudziłam męża a gdy poszłam do łazienki gapnęłam się ze coś mi się przysniło:P dziś mam dzień wolny od ćwiczen ale pewnie sobie na rowerek siądę ale tak na lajcie. Aga widziałam wczoraj te płytę ma się ukazać pod koniec listop. pewnie szybko w necie się pojawi dobrze by było żeby to był taki "średni" albo "mocny" trening:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza fajnie wyglądają te treningi ale jakie długie. Może na następna rozpiskę ściągnę to asylum 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia no własnie Ewka mogła by zrobić coś dla zaawansowanych a nie coraz lżejsze te jej treningi. Wydaje mi się , że jej raczej nie zależy na treningach dla tych co juz z nią ćwiczą tylko na pozyskaniu nowych klientów niestety. Taki początkujący nie złapie się odrazu za killera ale nową płyte kupi bo nowa!! i jak bedzie dla niego za cięzka to nastepnej nie kupi a jak bedzie lekka to i owszem no niestety marketing. No ale zobaczymy coś rzeźbiącego tez by mi się przydało lzejszego niż insanity no zobaczymy jak już cos będziesz miała to daj znać ja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza mi też się podobają są już w kolejce. Dużo tych wszystkich treningów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia duzo trenujesz to lepiej spisz. Mi sie strasznie podobaja te Les Mills Combat, ten wczorajszy byl super intensywny, nawet jesli nie rozbilam dookladnie tych samych ruchów, ale staralam sie, no i fajnie ze sie cwiczy w rekawicach:) (mozna tez bez) ........... Co dzisiaj macie w planach? ja szkola, praca, pozniej treing i kucie do rana. teraz sie jeszcze poloze na godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś regeneracje mam, chyba zasłużoną zresztą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×