Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Czanka korzonki to nie przelewki staraj się nic nie dżwigać wiem, że przy dziecku to trudne ale starj się go nie brać na ręcę i nic nie noś. Wygrzewaj i nie pozwól żeby cię zawiało. Może spróbuj plastrów rozgrzewających. Z tego co wiem to znajoma brała jakieś zastrzyki na korzonki bardzo jej pomagały tobie coś przepisali konkretnego? Nie daj sobie wcisnąc zwykłego paracetamolu nich ci dadzą coś przeciwzapalnego . Ja w ciżay miałam rwę kulszową trzy dni nie mogłam wstać z łóżka dopóki młody nie zlazł z nerwu. Straszny ból także ci współczuję. ALe lepiej nie fiksuj z ćwiczeniami żeby sobie szkody nie narobić. Trzymaj dietę i będzie ok nadrobisz ćwiczenia jak wyzdrowiejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po treningu, turbo bez dodatków:PWitaj desiree83 fajnie że chcesz się przyłączyć, zapraszamy:)co do ćwiczeń z Jillian, to był taki czas na początku wątku że z nią ćwiczyłyśmy, niektóre z nas dłuzej inne (np ja:P) -krócej... Myslę, że utrzymałysmy się tu tak długo bo zmieniamy treningi co sprawia ze sie nie nudzą, czasem robimy coś "wspólnie", wymieniamy sie wrazeniami i wspieramy. ale przed wszystkim... plotkujemy:D co do efektów to mamy zapisane w stopkach - ja od lipca zeszłam z 76cm w talii do 71, brzuch z 86 do 78,5. Pisz codziennie to szybko się wkręcisz w nasz rytm:P tak jak Aga napisała, mamy cvzasem jedzeniowe wpadki ale przez to że wieczorem piszemy tu swoją dietę z calego dnia, rzadziej sięgamy po "grzeszki" żeby nie dostać opieprzu:D:D hahaale gdy zdarzy nam sie nie pocwiczyc jak planowalysmy albo zjeść chipsy to nie ma tragedii, tylko trzeba to odpracowac zeby miec efekty! Aga cieszę się że z tym treningiem C***odpasowało:) ok teraz ja następnym razem zrobię les mills i dodam ten trening.Veruuuuunaaaa????? głowe Ci oberwali z tym zebem??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bedą efekty po miesiącu już widać zobaczysz. Dobrze że spacerujesz jak załapiesz lepszą kondycję możesz zacząć truchtać jeszcze więcej spalisz. A jak jest u ciebie z dietą? Pamiętaj zdrowo nie za dużo ale i nie za mało :-) no i słodycze niestety na bok :-( ja nie miałam żadnych efektów przez pierwszy miesiąc (ćwiczyłam z ewką, biegałam) bo za mało jadłam forsowałam ciało nie dając mu paliwa i się buntowało zaczęłam jeść więcej i waga odrazu poleciała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie wikia ja nie dodawałam go do les mils haha napisałam tylko że te dwa by fajnie rzeźbiły brzuszek hihi wariatko a ty jak zwykle pełen hardcor haha chociaż może i ja spróbuję hahaha. Jutro chyba pójdę pobiegać jak pogoda dopisze ktoś ze mną Eliza?? A jak nie to walne se Pure cardio a co? :-) w sumie to banisha dawno nie robiłam hmmm. Muszę się w końcu rozkręcić. mam ten twister może coś na nim też poćwiczę widziałm conajmniej trzy ćwiczenia na nim może macie jakieś pomysły (czyt.linki) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam jeszcze raz diete doszlo jablko:) i jest magiczna 5!1) jabłko, owsianka2) 2 jajka, 2 kr. chleba z chrzanem, sałatka3) zupa grzybowa, kilka daktyli4) serek wiejski, 2 kr. chleba z chrzanem, papryka, rzodkiewka, ogórek5) jabłko -po treninguah nie napisalam ze wzcesniej bylam na spacerze 1 godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twister? nie ma pojecia ja znam jedno: kręcic tyłkiem:D:D a jakie znasz Aga? moze znow zacze na nim cwiczyc... a ja mam dzis zakwasy na brzuchu po tym 'Total ans workout':) a mi trudno zrobic zakwasy na brzuchu! ha! fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane. ale duzo naskrobalyscie przez te pare godzinek. Witam Desiree. zostaniesz na dluzej? zostan;) ile wazysz? nie przejmuj sie , ze nie mozesz zrobic jakis cwiczen normalka. ja barfzo czesto robie przerwy a na poczatku tez nic nie umialam. malymi kroczkami do przodu ale to wszystko procentuje. Aga fajnie ze wracasz do pracy, zajmiesz sie czyms pozytecznym hahah zartuje;) czanka jaki masz adres maila? ja duuuupa dzisiaj nie cwiczylam. robilam 10 min treningu I dzwoni do mnie managerka gdzie jestem ze mialam zaczac o 8 a nie 10. a ja ze nic nie wiem I szybko sie przebralam I wio na rowerze do pracy;) jutro pocwicze na pewno. dzisiaj bylam w restauracji. tak na uczczenie prawie koncowke egzaminow. a wiec jadlam pyszna zupke I salatka. mniam;) dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Dziś wypada mi siła ale będę robić cardio bo ręcę bolą mnie bardziej niż wczoraj :-) dawno nie miałam takich zakwasów hehe liczę jeszcze że na brzuchu się pojawią :-) musze ćwiczyć dużo na brzuch chyba bo jak go ćwiczę to na drugi dzień wygląda lepiej :-). Narazie śniadanko. dziś zjem dwie parówki :-) wieki nie jadłam ale widziałam że jecie i wam nie szkodzi mam dziś pięcioletniego gościa na śniadaniu więc wszyscy zjemy razem a wiadomo co dzieciaki uwielbiają hihi to ja skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dzisiaj będę ćwiczyć na kręgosłup, może tym kalorii nie spalę ale coś sobie pomogę ;) Aga mam tabletki rozluźniające i przeciwzapalne plus maść także mam nadzieje że mi szybko pomogą :) jeszcze sobie będę ciepły termofor przykładać bo jest już nieciekawie, o dźwiganiu i ćwiczeniach siłowych mogę pomarzyć na razie także jak tylko mi się polepszy będę robić samo cardio. Na szczęście mogę normalnie chodzić ale nie za długo tak samo ze staniem bo mnie zaczyna boleć bardziej. Ale Cie mały w ciąży załatwił mój kopał pod żebrami myślałam że mnie tym wykończy ;) I jak ten twister fajne to? Ja jem często parówki ale te z szynki lub dla dzieci z obniżoną zaw. tł. takie żeby nie były z przemielonego syfu ;) Desiree witamy :) na pierwszych stronach znajdziesz nasze efekty po Jillian nie musisz czytać całego wątku bo i tak potem zaczęłyśmy ćwiczyć coś innego też ;) mi też nie było łatwo zacząć ćwiczyć ale jak poczytałam efekty i sama widziałam u siebie to się wciągnęłam, warto Jillian jest super na sflaczałe ciało :) tylko trzeba też zadbać o dietę bo na początku sam ruch da efekty ale tylko na początku wiem po sobie. Napisz nam swoje wymiary i jaki masz cel. Wikia haha chyba nam Veruna przepadła razem z zębem ;) Eliza mój mail: izabelal@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano się zważyłam i zmierzyłam, moja waga stoi na 59kg jak zaczarowana i cm też ale to mnie akurat cieszy że nic po świętach się nie odłożyło :) wczoraj zjadłam dwie kolacje :P takiego apetytu dostałam po tym głodowaniu w szpitalu, ale od dzisiaj już jem normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka wyslalam fotki. Bierzemy sie za robote! ostra:) Nie przejmuj sie 59kg, ja mam dzisiaj 58.5 kg. Mimo ze jadlam wczoraj normalne rzeczy (bulka, zupa tlusta salatka, wrap w pracy) to cialo wyglada lepiej, tyle ze no na wadze wiecej. Ale co tam jakie plany na dzisiaj? ja mam 2 opcje: bieg bo piekna pogoda ( przynajmnjiej tak wyglada), albo silownia, ale troche za daleko tam jest i dlatego mi sie nie chce:) jeszcze pomysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! czanka jakie specyfiki masz na plecy??? co za plastry, jaka nazwa? i masc przeciwzapalna? bo mnie lekko popolewa kregosłup jak sie wygnę mocno do tyłu od paru dni. przy innych czynnosciach jest wszystko ok tylko wlasnie przy tym łuku. hmm moze sie przeciazylam ale nie wiem kiedy bo nic mi nie chrupnęło ani nie zakuło:P jestem zaskoczona bo kręgosłup i jego miesnie mam mocne i elastycznye (mostek ze stania i powrót robie bez problemu od dzieciaka) na wszelki wypadek zrobie dziś przerwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hej dzieczywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
ale się za Wami stęskniłam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
nie pisałam bo nie miałam neta a dokładnie komórki która mam w naprawie podobno mam mieć ja w srode, zawsze pisaalam z pracy a jak w domu jestem to ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
pisze w kawałkach bo oczywiście spam.a w domu jak jestem ciężko mi pisać bo jak zrobie trening i komp ucichnie ja szybko wchodzę na kafe aby Was przeczytać a tu już glowa meza do pokoju i pytanie "długo jeszcze, miało być 10 min już Ciebie wogole nie ma" :o i dlatego nie mam jak pisać w domu:P teraz polazł wiec szybko odpaliłam kompa i mogę napisać;) czesam mam wrazenie jakbym dziecko miała hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
u dentysty w porządku az lezki poleciały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
okazało się ze to stan zapalny i jak dawala znieczulenie myslalam ze się posram tak bolało ale dala antybiotyk i jest ok:)jeszcze czuje ale jest dobrze:) wikia- głowy mi nie urwali:P hahaha wczoraj się zmierzyłam i jak na świeta i sylwester nie jest zle wiadomo ze szału nie ma ale moglo być znacznie gorzej;) podaje spadki na miesiąc styczeń biodra minus 1,5 cm brzuch minus 2 cm udo bez zmian waga minus 2 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga to co pisałaś na temat dziecka wydaje mi się że nie powinnaś się martwić, oczywiście matka wie najlepiej ale fakt są dzieci tak żywe że mogą je rozpraszać różne rzeczy i nie reagować na nauke itd. piszesz że on się normalnie zachowuje wiec mysle ze wszystko jest ok może tylko tyci nadpobudliwy:P dobrze na bilansie wszystko ok:) mam nadzieje ze troszkę odetchnelas:> witam nowa kolezanke:) ja niestety nie jestem od początku jakies chyba 2-3 miesiące, ale warto cwiczyc efekty zawsze zobaczysz musisz się przygotować ze każdy organizm jest inny jeden szybciej zobaczy efekty drugi wolniej najważniejsze abys uprawiala taki sport który sprawia Ci radość:) ja zaczynałam od 82 kg a dzisiaj mam 72,7 :D świetnie się czuje nie jestem już jak taki balon jakas napompowana:P i cellulit powoli znika mam nadzieje ze będziesz nas odwiedzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga jestem ciekawa z ta patelnia mówisz ze warto??? może tez sobie sprawie?? ale nie wiem chciałam kupic maszynke do chleba i się odmyslilismy chyba najpierw spróbuje sama upiec chleb:P teraz tez kasy nie mam świeta były, u dentysty już wydalam 2 tysiące!!!!! niezle nie??? jak sobie pomysle co ja bym kupila za to heheheh ale po chwili mysle wkoncu będę miała wszystkie zrobione;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka biedulka ale Cie zrobili:/:/ jedyne z czego bym się cieszyla to z tej lewatywy:D jeszcze nigdy nie miałam przyjemności tego doświadczyć ale zastanawiałam się aby kupic w aptece do lewatywy, później wyczytałam ze często tez nie można robic bo możesz mieć problem z wypróżnianiem wiec bez sensu ale chciałabym mieć chociaż raz:D biedulko te nerwy te przygotowania szkoda a ja sobie myslalam o Tobie ze już pewnie po wszystkim już masz z glowy:/ kuruj się oszczędzaj się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Eliza z czasem tez się dorobisz swojego mieszkanka:) mieszkanie ma maz ale ja tez się czaje na kupno czegos:D co swoje to swoje a wspólne to roznie bywa;) kiedy się rozstaliśmy i zostałam sama bez pracy bez rodziny z oplatami jak wynajmowałam nie było rozowo, wiec teraz zawsze mysle a co jeśli...wole się zabezpieczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia czyś Ty na łep dostała :P hahahah 2 treningi???? skąd masz tyle siły?? dajesz czadu tylko uważaj na kolana u mnie jest dobrze skacze skacze a później ni stad ni zowąd bola wiec uważaj kochana i dietka super podoba mi się:) ja zrobiłam 2 treningi te plyo następny mam chyba jutro jednak zastapie jm killer zbyt to plyo obciaza będę przeplatać raz plyo raz jm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
u mnie na dziś max interval circuit z o 12 zjadłam 2 naleśniki z serem i 1 został na popołudnie do kawy i wieczorem ryba z warzywami, wiem ze same naleśniki ale sa sycące jakiś owoc jeszcze dodam:) ja uciekam bo sprzątam mieszkanko a przez ten spam troszkę mi zajelo trzymajcie się kochane jak nie uda mi się odezwac najdalej jestem w srode:P buziaki miłego weekendu:) i dajcie sobie wycisk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że sie odezwałaś Veruna! a nadrukowałaś za te dni co Cie nie było:D GRATULUJĘ spadków!! ja nie mam bo w swieta przybrałam i jeszcze nie zgubiłam nadmiaru:D więc chylę czoła w Twoją stronę, niezły wyczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, mam pytanie do Was, jako tych zaprawionych w bojach:). Który program bardziej polecacie: Shred Jillian Miachaels czy focus t25 Shaun'a? Chodzi mi przede wszystkim o zrzucenie paru kilo, poprawienie kondycji i wytrzymałości. Który z tych programów da lepsze efekty? Zdobyłam też p90x3, ale po obejrzeniu kilku treningów stwierdzam, że nie jest to program dla średnio początkujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie troszkę poćwiczyłam z YT na kręgosłup, był też króciutki spacer i grzeję się termoforem, na razie nie czuję ulgi może jutro hmm Eliza jaki ty masz świetny brzuch!!! mięśnie widać zazdroszczę :) a czepiałaś się nóg akurat fotki są z góry to ciężko powiedzieć co i jak ale nie jest źle, pamiętam Twoje zdjęcie w sukience to tam nóżki miałaś super także już wyglądasz bosko :) Wikia leki mam na receptę przeciwzapalne i rozluźniające, plastrów nie używam tylko taki żel Fastum ale on też na receptę. Myślę że Tobie nic nie jest mnie nie raz coś pobolewało w krzyżu po ćwiczeniach no ale nie tak poważnie jak w tej chwili, także odpoczniesz to przejdzie, podziwiam za ten mostek, ja zrobię ale tak raczej niezgrabnie ;) na pewno bym nie wstała z niego jak ty ;) Veruna no jesteś a już się martwiłyśmy że przepadłaś :) gratuluję spadków! jest dobrze jak na świąteczne podjadanie u mnie prawie od miesiąca nic się nie zmienia bo za bardzo się rozkręciłam ze słodyczami i podjadaniem ale w sumie już chciałam stabilizacji, od lutego jak wrócę do ćwiczeń na stałe jeszcze powalczę o kilka cm mniej na wiosnę i lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie Jillian jest troszkę lżejsza niż Shaun w Focus T25, ja bym wybrała na pewno Focusa jak ma się już troszkę kondycji czy cokolwiek się ćwiczyło, ja miałam super efekty po tym ale mieszałam treningi po swojemu nie wg. rozpiski, wydaje mi się że na spalanie dobry bo można się spocić przez te 25min choć po Shredzie też cm lecą, zależy co kto lubi ;) Focus ma trzy fazy i ta pierwsza jest łatwa dla początkujących warto spróbować, obejrzyj i zdecyduj a najlepiej zrób jeden trening i zobaczysz czy C***odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czanka dzięki za szybką odpowiedź. Zrobię jak mówisz, obawiam się tylko czy kolana nie będą mi się dawały we znaki, bo strasznie dużo tam podskoków. Spróbuję to się przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×