Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Witam :) Po wczorajszym Pure Cardio trochę mnie plecy znowu bolą :( także dzisiaj coś lżejszego wybrałam Dynamix z Tonym widziałam że tam troszkę rozciągania i bez szaleństw, ale to dopiero po południu znajdę czas. Dziewczyny ale ładne menu macie ja wczoraj zjadłam chyba za dużo ale dzisiaj już się pilnuję. W czwartek znowu do szpitala, jak w końcu mi zrobią ten zabieg będę pisać z Wami menu jak wcześniej :) cel 58kg nadal czeka nieosiągnięty, jestem zadowolona z siebie ale wiecie jak to jest chciało by się jeszcze mniej cm mieć ;) Aga bądź silna! będzie dobrze! Eliza ta babka faktycznie jak Ewka trochę nudna, sporo tam skakania ale może nie wszystkie treningi takie. Wikia naprawiłaś klawiaturę? jak nie to wciśnij ctrl + shift oba w tym samym czasie powinno pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja siedze w kolejce do lekarza :-( troche tu posiedze. czanka nie forsuj sie. aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga współczuję ale przynajmniej będziesz miała wizytę za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka nie nadwyrezaj sie, jeszcze bedzie czas na ostre treningi, mamy cale zycie przed soba:) . Agus oj biedna Ty,ale tak jak Czanka mówi, bedziesz miala juz to za soba. . ja juz po treningach, dwóch: MMX( p90x3) i Ab Shredder Asylum. teraz szykuje sie do pracki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dziś mam dzien wolny i robię "chudy"dzień duzo płynów a jedzenia minimum. po wczorajszym przejedzeniu mi sie przyda:) wypiłam kawe zbozową z siemieniem lnianym.Aga trzymaj sie:)Czanka to znaczy ze coś wcisnelam w klawiaturze? bo czasem tak mi sie zamieniają "z" i "y" i inne znaki i nie wiem co wtedy robic wiec wylaczam komputer i samo sie naprawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Wikia dobry sposób! Jestem po wizycie i właśnie siedze i piję mocną kawę bo lekarka zmierzyła mi ciśnienie i powiedziała, że z takim to mam tylko leżeć i pachnieć hihi i jeść więcej soli hehe bo ona podnosi cisnienie miałam 90/60 więc się nie dziwi że mam zawroty głowy. Dała skierowanie na wyniki w piątek zrobię I przepisała tabletki bo prosiłam (kiedys już je brałam) trochę mnie wyciszą i będę mogła zasnąć :-) no w końcu bo ostatnio znam wszystkie nocne programy w telewizji :-P a rano jestem nie przytomna Eliza brawo jesteś mega :-) Wika jak robisz głodówke to fakt lepiej nie ćwicz Czanka a ty ropbokopie opanuj się i odpóść diete trzymasz więc nie przytyjesz a zdążysz jeszcze nadrobić te ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga dobrze ze wszystkio zalatwione. ja dzisiaj jestem w pracy, robie dwie zmiany bo jedna dziewczyna sje rozchorowala. ale dobrze, przyda sie kaska. .. wikia Ty tak po tym makaronie? swoja droga ale spaghetti za mna chodzi mmmmm moze w weekend sobie zrobie pij herbaty duzo zielonej albo mieta-mnie pomaga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak nie poćwiczę :( jutro spróbuję a teraz siedzę i grzeję termoforem te plecy. Sprzątałam ponad godzinę także całkiem się nie obijam dzisiaj ;) Aga jejku jakie niskie ciśnienie, dobrze że dostałaś jakieś leki na pewno poprawią Ci samopoczucie :) Wikia czym ty się przejadłaś? menu miałaś ok ;) Ale taki lżejszy dzień nie zaszkodzi ;) A z klawiaturą to już nie pamiętam co to się wciskało że te litery się mieszają ale pamiętałam co wcisnąć żeby to naprawić hehe też mi się to zdarza :P Eliza fajne treningi robiłaś, zazdroszczę! dobija mnie ta moja niedyspozycja. Ale w lutym nadrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj sie tak przejadłam tym obiadem, bo nagotowałam za duzo makaronu i zamiast zostawić to ja głupia do michy go:P szybko zjadłam a potem mnie dosłownie sparalizowało i tak xle sie czułam ze nie wiem. nawet w swieta sie tak nie obżarłam:D a to dzisiejsze "chude" menu:P:1) 2 jajka2) twaróg z konfitura jagodowa, 5sliwek3) 2 kubki świeżo wyciśniętego soku (burak, marchew, jabłko)4) rosół z udkiem (bez makaronu)Eliza piłam zieloną, czerwona tez pomaga ale sie skonczyła. zastanawiam sie czy cwiczyć? troche mi sie nudzi, moze zrobie coś lekkiego/krótkiego bo dzis tylko na chwile wyszlam na dwor do sklepu. siedzialam na du. pie:PCzanka plecy znów rozbolały? pewnie przez sprzatanie...Aga niskociśnieniowiec z Ciebie! ja też mam niskie w porywach do normalnego. jak kiedys bylam w szpitalu to nie mogli mi cisnienia rano zmierzyć:D dopiero za 3 razem. a zawsze jak krew oddaje to mi każą 2 kawy wypić wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane milego wieczoru, odpoczywajcie. wikia dieta dzisiaj super. jutro damy z siebie wszystko! bede cwiczyc wieczorem jutro bo koncze prace w nocy I zaczynam o 11 jutro. marzy mi sie jakies cardio;) . co z weruna? I desire? laski wracac tutaj I nie obzerac sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam 75min na DanceMacie -Stepmanię:D szybko i wesoło zleciało. zaliczam to do cardio interwałowego. Dobranoc dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
haaaaaaa jestem:):):):) nareszcie mam telefonik tralallaa:D ale nie mam kompa:p od 2 dni jestem bez treningu i postanowilam rozpaczac inanity na nowo planowo od dzisiaj jak dostane kompa i bedzie ok musze sie do czegos przyznac:(:(:(:( przesadzilam na maksa:/ :o w niedziele bylam w markecie i pomyslalam ze kupie bombonierke dla babci bo pozniej bede latac moge nie miec czasu itd, po kolacji czailam sie na nia nie moglam sie opanowac:/:/:/ juz kiedys chcialam ja kupic ale mezowi nie smakowalo wiec nie kupowalam jej dla samej siebie, no i stalo sie zrobilam kawke malutka, otworzylam prezent babci i sie poczestowalam 5 pralinami:p:p:p to jeszcze nie koniec, pozniej o 23 zjadlam 2 kromki ze smalcem z cebulka i miesem, a wczoraj dokonczylam ta bombonierke:p dalej baty przyjmuje ale nie mam wyrzutow hihiih bo juz ja zjadlam i mnie kusic nie bedzie:D dlatego rozpoczynam na nowo insanity musze dostac wycisk i od dzisiaj do dnia moich urodzin dobry 1,5 misiaca zero slodyczy:p teraz to juz przysiegam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Menu wczorajsze ś owsianka z bananem w pracy 2 kanapki z pasztetem ze sliwka +2 mandarynki i jablko kolacja piers z kurczaka w ziolach z plastrem sera zoltego i surowka pol bombonierki przedwczoraj prawie to samo tylko na sniadanie zamiast banana do owsianki byla suszona zurawina i wieczorem te 5 pralin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Veruna niegrzeczna dziewczynko! no no no! "co za duzo to niezdrowo"! ale dobrze że sie przyznałaś ;) staraj się juz sobie nie szkodzić:D:D super że juz jesteś! ja powinnam sie za insanity albo focusa wziąć. namów mnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hiihihi wikia mozesz rozpoczac maxy ze mna;) nie ma nic lepszego jak po******lac z shaunem przez godzinke tylko obawiam sie o Twoje kolana, ale w razie w mozna kombinowac:) miesiac wyzwania 6 dni w tygodniu, zlana potem i caly pokój zlany potem hahahh tryska wszedzie, pomysl bedzie BOSKO:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
no i mam nowy cel do urodzin czyli koniec lutego waga 68 jak dobrze pojdzie powinno wyjsc, w kazdym razie 6 z przodu, musze sie sprezyc*****starac, zero wpadek i sumienne cwiczenia, nie ma lepszego prezentu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga i jak sie czujesz??? Jak dlugo musisz odpoczyac???masz jakas kontrole??? U mnie z cisnieniem w druga strone mam podwyzszone z reguly 150/100 ostatnio to chyba bylo 160/100, kiedys jak chodzilam do szkoly w wakacje chcieli mnie polozyc w szpitalu na monitorig ale oczywiscie w wakacje nie poszlam:p u mnie to rodzinne, jak wazylam 60 kg bylo w miare ok nawet 130/90 pozniej przytylam i wieksze mowilam to pielegniarce jak mnie wazyla przed wizyta u lekarza twierdzila ze przytycie nie ma nic wspolnego i mam sie tym zainteresowac hmm... Kiedys sie zainteresuje:p najpierw to musze kupic ciesnieniomierz i chyba z miesiac mierzyc wtedy moge isc do rodzinnego, ale to kiedys:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha jakie to przerażające:D:D utonąć w pocie! hahaha:D wiesz co? dołączam się do Twoich maxów co 2 dzień! Cwiczysz wyłącznie te treningi:Max Interval Circuit, Max Interval Plyo, Max Cardio Conditioning, Max Recovery, Max Interval Sports Training.czy jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia ale sie ciesze:):) widzialam tam jeszcze core cardio and balance, ale ten plyo cwiczylas???bo tez robilas hybryde, ja wlasnie plyo bede zastepowac z jillian killer raz zrobie plyo raz jilian i tak na zmiane chyba ze po maxach bardziej kolana beda sie odzywac moze skupie sie na Jilian, ale pierwszy tydzien robie wg. Planu:) z tego co pamietam a mam kiepska pamiec:p to ten core cardio byl dosc lekki szlo sie spocic ale nie bylo wycisku, jakbym miala wybierac trening to byc go odpusvila aaaa i jak bedziesz robic max interval circut i cardio to koniecznie z hantelkami po 4 kg na jedna strone!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hahahah wikia te hantle to zart:p przypomnialo mi sie jak pisas o hantlach do Elizy, i tak sobie wyobrazilam te hantle przy shaunie hahahahha, a ciekawe czy idzie sie dorobic takiej kondycji ze nawet z hantlami by szlo????:p hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam za sobą ćwiczenia Dynamix z Tonym, odstawiłam leki bo nie mogę ich brać przed zabiegiem, a plecy jeszcze bolą :( na szczęście nie tak jak tydzień temu że spać nie mogłam siedzieć i w ogóle całe pośladki aż bolały. Po powrocie ze szpitala jak nadal mi nie przejdzie pójdę znowu do lekarza. Także jutro znikam na kilka dni, trzymajcie kciuki żeby tym razem poszło wszystko zgodnie z planem, chcę mieć to za sobą. Veruna ale zaszalałaś ;) na pewno z Maxami spalisz te grzeszki ;) i tak podziwiam Cię że masz chęci je ćwiczyć mi by się nie chciało hehe Trzymam kciuki za 6 z przodu powinnaś ją zobaczyć do urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka trzymam kciuki! myslę że przyda Ci się ten czas bez ćwiczeń w szpitalu plecy powinny odpocząć jak będziesz leżała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka bede trzymac kciuki, chyba juz nie powinno sie nic zdarzyc abys cos przeszkodzilo, wtedy to bys miala strasznego pecha;) wspolczuje przechodzic wszystko jeszcze raz:/ ale jak wrocisz mozemy cwiczyc insanity:p mi sie chce bo ja mam nadbagaz:p gdybym byla juz zadowolona albo gdybym miala cialo jak Ty to pewnie juz bym nie miala tyle chceci na te podskoki, ale jak slysze "you can do it" wtedy daje wiecej z siebie:) wikia bede zaczynac od tego interval circuit, dzwonilam do informatyka i mowil ze nie dal rady i dopiero dzisiaj sie bierze i powinien do wieczora skonczyc ale ma sie odezwac jak skonczy jak nie to dupa bede musiala zaczac od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka bede trzymac kciuki, chyba juz nie powinno sie nic zdarzyc abys cos przeszkodzilo, wtedy to bys miala strasznego pecha;) wspolczuje przechodzic wszystko jeszcze raz:/ ale jak wrocisz mozemy cwiczyc insanity:p mi sie chce bo ja mam nadbagaz:p gdybym byla juz zadowolona albo gdybym miala cialo jak Ty to pewnie juz bym nie miala tyle chceci na te podskoki, ale jak slysze "you can do it" wtedy daje wiecej z siebie:) wikia bede zaczynac od tego interval circuit, dzwonilam do informatyka i mowil ze nie dal rady i dopiero dzisiaj sie bierze i powinien do wieczora skonczyc ale ma sie odezwac jak skonczy jak nie to dupa bede musiala zaczac od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka bede trzymac kciuki, chyba juz nie powinno sie nic zdarzyc abys cos przeszkodzilo, wtedy to bys miala strasznego pecha;) wspolczuje przechodzic wszystko jeszcze raz:/ ale jak wrocisz mozemy cwiczyc insanity:p mi sie chce bo ja mam nadbagaz:p gdybym byla juz zadowolona albo gdybym miala cialo jak Ty to pewnie juz bym nie miala tyle chceci na te podskoki, ale jak slysze "you can do it" wtedy daje wiecej z siebie:) wikia bede zaczynac od tego interval circuit, dzwonilam do informatyka i mowil ze nie dal rady i dopiero dzisiaj sie bierze i powinien do wieczora skonczyc ale ma sie odezwac jak skonczy jak nie to dupa bede musiala zaczac od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna to ja dzis zrobie ten trening a Ty jak dzis nie bedziesz mogła to zrobisz jutro - ja z kolei jutro zrobie odpoczynek a pojutrze zrobimy kolejny trening razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna mam nadzieje że już większego pecha niż ostatnio mieć nie będę ;) a z ćwiczeniami to ja nawet jak miałam więcej do zrzucenia jakoś mnie nie ciągnęło do dłuższych treningów hybryda była dla mnie dużym wyzwaniem jakoś wolę ćwiczyć po 30min i tak 5 razy w tyg. a nie jak w Maksach przeważnie godzinę i to 6 razy w tyg. to dla mnie za dużo męczy mnie to ;) próbowałam Insanity z rozpiską i wymiękłam po dwóch tygodniach a to było łatwiejsze od Maksów ;) nudziło mnie i na dodatek czułam zmęczenie. Także ćwicz jak masz tylko ochotę i siłę :) A gdzie się podziewa Aga? Eliza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) owsianka z jabłkiem i dodatkami2) jabłko3) rosół z udkiem bez makar.4) papryka, rzodkiewka, pół makreli wędz.zrobiłam Max int. cir. 40 min wiecej mi sie nie chciało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×