Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Witam :) Znowu cierpię na zakwasy na szczęście już weekend i przerwa od ćwiczeń :) Dzisiaj w planie podwójny trening 25min plus rozciąganie, nie pamiętam ile ćwiczeń w nim jest ale mam każde powtórzyć 25 razy, albo muszę zrobić ten trening dwa razy od razu albo rozłożyć w ciągu dnia. Na razie zbieram się na zakupy potem spacer obiad więc może po południu i wieczorem machnę :) LAJTOWO piękną masz figurę, ten brzuch wow! Gratuluję efektów :) WIKIA ja tam nie patrzę na bmi bo to bez sensu, u mnie norma jest do 67kg a z taką wagą to ja wyglądałam okropnie jak nadwaga a nie norma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lajtowo wyslij i mnie. jaknajdalej1malpkao2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAJTOWO ten mail wyżej to jakiś nie nasz! TO OBCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELIZA? sorki myślałam że ktoś chce wyłudzić fotki rozneglizowanej LAJTOWO:) mam 2 Twoje adresy mailowe i każdy inny;) wybacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza błąd jakiś w tym meilu, wróciło mi że nie ma takiego, napisz do mnie na popcult@op.pl a ja odpiszę. Dzięki dziewczyny, d**e rzeczywiscie miałam duzą, prawie tak jak od kostki do kolana, podniosła się się i jest faktycznie mniejsza. Brzuch też miałam mega wystający, miałam problem z majciochami, te na zdj to były obciskające, a i tak brzuch wystawał. Ćwiczę dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie sie z wami zegnam. mam mase zalatwien w zwiazku z wyjazdem, nauka faceten caly wolny czas spedzam w necie zamiast sie uczyc. zrobie rozpiske na miesiac I bede cwiczyc wg planu odezwe sie co jakis czas trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZkoda ELIZA że znikasz, ale masz rację, odrywamy Cię od zajęć :P Skup się na tym co potrzebuje uwagi i.. nie zaglądaj za często do nas bo znowu się wciągniesz:D ale jak bedziesz miała wiecej czasu to pisz!!!DZIEWCZYNY przetestowałam ten nowy trening.. Ekhmm... on jest lżejszy od skalpela... najbardziej z całego treningu podoba mi się... ubranie Ewki i ta cegła z tyłu...Będę robic ten trening w dni gdy będę niedomagać, albo jako rozgrzewkę albo z nudów... nawet kropli potu nie było:( a liczyłam na wycisk! ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziekuje za zyczonka:* ale mam dzis lenia wogole sie nie wyspalam dzis odpale sobie fitness blender maxy narazie zostawiam w spokoju, kurde w tym pierwszym jest z kettlebell a ja mam hantle tylko 1 kg heheehhe no trudno ale w sumie mam cholernie slabe miesnie i tak je czuje przy malym obciazeniu:p wikia no no....:> ale wygibasy wysylas heehhehhe pupa Ci sie podniosla wydaje mi sie ze w udzie mniej??? I talia pieknie:D jest roznica, brawo kobitko:) ladny masz brzuch, siniaki tez niczego sobie;) Lajtowo poprosze ja jutro wysylam oto moj mail, az sama jestem ciekawa efektow a moje dupsko jak zobaczysz to sie posrasz ze smiechu hahhahah w_e_r_k_a_25@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wychodzi bmi w normie, dzisiaj mialam 68,8 ale pewnie i tak podskoczy, dlugo mi sie 7 utrzymywala chyba ze to jakies zatrzymanie wody czy cos, a tak mam ze dlugo dlugo nic a pozniej nagle zleci chyba miesni nie spalam co??? A ciekawa jestem procent tluszczu ja mam bardzo bardzo duzo, jedynie nadgarski jakies wysuszone:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka przyjemnosci:* czekam z utęsknieniem, zalatwiaj to co musisz:) wikia???? Ze ja Cie dogonie?????????? Buhahahhahahhaha ales jebnela tekst no wiesz??? Przeciez mialas w celach 1 kg nie??? I ile 3 cm??? A ja wyobraz sobie mam 9 kg jak nie lepiej, wiec nie pitol małpeczko:* :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ja też nie mam kettlebell po prostu wzięłam dwie hantle 1,5kg i tak ćwiczyłam, wcale nie było tak lekko ja też nie mam zbyt mocnych rąk i dużo mi nie trzeba żeby czuć obciążenie ;) w dalszych treningach pojawia się nawet piłka, też nie mam ale spokojnie można bez niej ćwiczyć. Waga Ci super leci, jestes po okresie? może woda Ci się chwilowo zatrzymała i teraz zeszła, jest już 68 także świetnie! ELIZA trzymaj się! WIKIA ale kicha z tym treningiem, skalpel z tego co pamiętam lekki choć mozna poczuć palenie jak to możliwe że zrobiła jeszcze słabszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERUNA potworze ale ja miałam cel "na najblizszy czas" te 1kg ogólnie chce zgubić jeszcze pare do około 45-8kg! jeszcze bede tu tkwić:P z tych zdjęć co wysłałąm to siniaki mam najpiekniejsze hahah a dzis zrobię nowe do kolekcji:D CZANKA no właśnie w nawet w Skalpelu palą mięśnie momentami a przecież jest lekki a to dzisiejsze... najgorsza płyta! najgorszaPocieszę się wieczorem Focusem z Alfy (dzis w hybrydzie mam "Total body circuit").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna, wysłałam ci zdj :) dziś od 13 do 17 czekałam na wizytę u lekarza z córką, ma problem z kolanem po wf-ie, ma skierowanie na usg idziemy w poniedziałek. Dostała też leki, a będąc w aptece dokonałam potrójnego zakupu. Kupiłam krem pod oczy z Decubal, typowo apteczny, tak naprawdę rzadko używam kremu pod oczy, jadę tam zwykłym kremem, a mam już odpowiedni wiek, a poza tym troszkę mi buzia schudła i zmarszczki się ujawniły. Kupiłam też opakowanie 90 kapsułek beta karotenu z witamina E, trochę może nabiorę kolorytu, można zażywać od 1 do 3 dziennie, więc minimalnie wystsrcxy na miesiąc, a maksymalnie na 3. Kupiłam też tabletki detocell slim effect, 30 na dzień i 30 na noc. Po miesiącu zobaczę, czy ruszyło cellulit, który mam od 16 roku życia, czyli 22 lata :) dziś nie ćwiczę, zazylam juz te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam na ulotce detocell: w trakcie stosowania produktu zaleca się zwiększoną aktywność fizyczną, a więc mimo że nie ćwiczyłam to 20 minut pokręciłam moim superkołem z wypustkami :) a wy dzisiaj co robicie? Eliza nie uciekaj, znajdź minutkę dziennie, żeby napisać co u ciebie, nie musisz czytać wszystkiego, tylko pisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAJTOWO, kiedyś przez kilka miesiecy używałam Capivit hydro control w składzie olej z nasion ogórecznika i witaminy A iE (był po 5zł w przecenie) i skóra się zrobiła napięta, błuszcząca i nawilżona az kolezanka sie mnie pytala co robie ze mam taka ladna skóre. kilka dni temu chciałam kupic w aptece ale nie było i farmaceutka dała mi Biogal(olej z ogórecznika lekarskiego ale bez witamin) zobaczę jak zadziała.dzis robie focusa t25 czyli 30min łącznie z rozciąganiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz k***a Lajtowo ja p*****le sorry ale ten brzuch wow chcę taki póxniej poczytam wasze posty inapisze coś od siebie teraz lece ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam jeden trening, niestety jestem zbyt obolała, nie chcę ćwiczyć na siłę a już chyba trzy dni mnie zakwasy wszędzie trzymają :( Także 35min zaliczone, otwieram piwko i odpoczywam cały weekend :) Niestety pracy nie dostałam facet się nie odezwał, szukam dalej. LAJTOWO oby coś zdziałały te zakupione produkty :) Ja też potrzebuję czegoś pod oczy mam wstrętne worki i widzę coraz wyraźniejsze zmarszczki i koniecznie farbę na włosy bo siwieję, starzeję się hehe AGA mi też szczena opadła na widok brzucha Lajtowo :) WIKIA nie przesadzaj z tym celem myślę że 3kg to max jak schudniesz wystarczy, już jesteś szczuplutka ale wiem że Ci brzuch przeszkadza, mi uda nie dają spokoju ale nie wiem ile potrwa moje odchudzanie co chwilę mam jakieś potknięcia albo mi się odechciewa, na razie mam chęci i motywacje bo wiosna ale czy się uda w końcu osiągnąć cel nie wiem, jeszcze z dietą eksperymentuje w poniedziałek ważenie to się dowiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZANKA no, ten mój brzuch:) tak na oko powiedziałam bo wydaje mi sie ze tyle kg na nim jest :) moze jest mniej wyjdzie w praniu. dobra, "idę" na trening:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po:) dzis powinnam zrobic masaz banka ale mi sie nieeee chceee... pod prysznic, potem uzupełnię kalendarz treningowy (dzis zamykam miesiąc) i przeanalizuję. dobranoc laski:) uwielbiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza :-( :-( :-( szkoda ale jak już sobie wszystko poukładasz to zajrzyj do nas Lajtowo masz zajefajny brzuch kurcze jak ja zazdroszczę gruszką no! Wikia miałam w planach jutro nowy total ale po tym co piszesz czuję już rozczarowanie :-( może cięzsze hantle cos by dały? Lajtowo koniecznie daj znać co z ty detocelem czy działa Wiem co czujecie Czanka i Wikia ja gdyby nie siłownia to pewnie dawno bym to rzuciła w cholerę miałam już nudy w domu i mało czasu a tam narazie czas leci jak szalony odkąd ten trener ułożył mi plan nie było dnia bez zakwasów a dziś mnie dobił brzuszkami. Spróbujcie zrobić. Podszedł do mnie imówi "nie rób tak" pomyslałam no ładnie jaka siara nawet brzuszki źle robie a on do mnie oczywiście odcinek lędźwiowy mocno do maty kolana ugięte ręcę przy skroniach (zegarkiem do dołu) ale przy SKRONIACH nie uszach odrywamy łopatki i lekkie spięcię przytrzymaj 3 sek i bardzo powoli opuszczaj ale bez kładzenia łopatek na macie (czyli cały czas oderwane). Nie wiem czy wicie o co mi chodzi ale cały cały brzuch pracuje piekło jak cholera a on stał na demną i "spięcie przytrzymaj powoli opóść spięcie przytrzymaj opuść" i tak całą serię wszyscy się gapili ale siara ale warto bo jutro pewnie brzucha nie dotknę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia przejrzałam płytke ja podobne ćwiczenia robię na siłowni tyle że nie z ciężarkami a z hantlami :-P hehe jutro zrobię z moimi trójkami myslę że jak dowalisz sobie obciązenie to będzie trening mocniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski bez sensu u mnie pomiary i zdjęcia jestem opuchnieta od za dużej ilości mleka w diecie ostatnio (pączki itd) talia pokazuje tyle samo ale brzuch i uda jest więcej więc bez sensu robic foty do tego nie moge się wypróźnić. Zrobię za tydzień jak organizm mi się oczyści ale widać że chyba narazie stoję w miejscu :-( chyba że przytyłam :-(. Lajtowo ty mi wysłałaś swoje więc jak chcesz mogę ci wysłać stare zdjęcia z kwietnia zeszłego roku i z grudnia? Matko trzy miesiące a ja nadal wyglądam jak swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślij Aga, wiem o czym mówisz, bo ja też nie cierpię być opuchnięta. Zawsze jestem większą przed okresem, a już w drugi dzień wszystko wraca do normy. Nie patrz na wagę i na centymetry też, bo przecież mięśnie więcej ważą, a jak ćwiczysz to są napęczniałe. Zauważyłam to jak robiłam tę serię brzuszków z fitn blend niby 10 minut, ale czasem powtarzałam to, brzuch się robił wystający, bardzo, ale na drugi dzień znikał. Zmierz się po dniu kiedy nie ćwiczysz nastepnego dnia rano. Ja wczoraj nie ćwiczyłam i mimo że jestem spuchnięta, zaraz się mierzę. Ja sobie zdaje sprawę, że na początku jak zaczęłam ćwiczyć organizm przeżył szok, a teraz bedzie trudniej dojsc do idealnej figury. Ja mam takie jedno zdjęcie zgrabnej dziewczyny i będę ćwiczyć żeby chociaż trochę podobny efekt uzyskać. Mam też 2 pary dxinsow, na córkę są za krótkie a na mnie trochę w pasie za małe, ale to kwestia 2 może 3 miesięcy, myślę że warto sobie postawić nawet taki glupi cel, żeby się w nie wbić na luzie. Aga ja to w dni napecznienia nie lubię seksu, wolę to robić w pierwszej fazie cyklu, zawsze słyszę komplementy brzuch jest płaski. Te zdjęcia co wam wysłałam z lutego, wtedy też miałam okres, teraz jakbym zrobiła bedzie trochę inny brzuch. Grunt to się nie przejmować. Swoje robić, a koleżanka która uczy wuefu powiedziała mi ostatnio że pięknie się wymodelowalam, ale zapytała czy wiem, że teraz to już zawsze muszę ćwiczyć, zrobiłam przy niej parę ćwiczeń, powiedziała, że mam dobra technikę i spytała, czy poprowadzilabym za nią zajecia :D odmówiłam, ale propozycja ciekawa, co nie? Plany Elizy żeby kurs instruktora fitnessu zrobić są super, bo już ma ciało wytrenowane, więc to tak jak formalność. Aga może kiedyś wszystkie pojdziemy ta ścieżką, jak zrobimy porządek z sobą, weźmiemy się za innych. A tak naprawdę w byciu trenerem chodzi bardziej o wsparcie psychiczne, dopingowanie. My sie tu wspieramy i to jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu powyżej to byłam ja. Właśnie dlatego, żeby się trochę wspomoc kupiłam ten deto cell. ale wczoraj znów powrócił mój odwieczny problem, jaki ja mam rodzaj cellulitu, myślę że jednak tłuszczowy, ale jakby te tabsy nie dzialaly, to kupię detocell aqua. Nawet kosmetyczka nie wiedziała jaki mam rodzaj cellulitu. No to skąd ja mam wiedzieć :) w ogóle są trzy rodzaje, tłuszczowy, wodny i cyrkulacyjny, nieźle :) http://kobieta.wp.pl/kat,26377,mini,no,wid,15510532,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez myslałam o kursie ale jak Eliza napisała to juz nie chciałam sie przyznać bo pomyslałaby ze sciągam:P Ale nie to byołoby na 2 miejscu z planów życiowych:) najpierw zrealizuję 1 a instrukor dopiero wówczas:)Co do celulitu to możliwe ze mam ten cyrkulacyjny?(na pewno nie wodny). tam napisane ze długo i ciężko znika. moj niby w porównaniu z Twoim LAJTOWO jest dość "młody" ale... mojego ćwiczenia w ogóle nie ruszyły tylko w połączeniu z bańką coś drgnęło (i dobrze, w końcu!) mam go na lałych nogach nawet na łydkach po wewnetrznej stronie, jak stoję jest ledwo widoczny, prawie wcale ale wystarczy delikatne nacisnięcie skóry i go widać. Nie dołuję się jakby co, tytlko informuję:D wiem ze się go pozbedę bo jestem zdeterminowana. dziś zrobię maskę kawowo-cynamonowo-imbirowo-kakaową:) trening: wycisk! z hybrydy: INSANITY pure cardio i FOCUS lower focus Alfa. juz się boje...:DAGA spoko, nie ma sensu sie mierzyc gdy ciało jest spuchnięte, na pewno nie przytyłas, spokojnie:) za duzo ćwiczysz i jeszcze ruszasz sie w pracy zeby odkładać tkanke tłuszczową.CZANKA jak odpoczywasz? na łózku czy spacerek tez będzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zmierzyłam się i zmieniłam stopkę, nie mogę uwierzyć, że mi drgnęło w udach :) dobrze, że wytrzymałam te 2 miesiące bez mierzenia, to teraz bardziej się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałam w stopce wymiary, z których startowałam w kwietniu, do maja są spadki tylko po hula hopie, potem już nie traciłam w obwodach, ruszyło dopiero po ćwiczeniach w grudniu, więc styczniowy pomiar wykazał różnicę, no a od stycznia do teraz po prostu jestem w szoku :) ja chyba byłam z was największa, aż sie nie chce wierzyć, że byłam tak spasiona, nie widziałam tego, dopiero jak w sklepie musiałam spodnie w rozmiarze 44 kupić, to mnie zastanowiło. Wtedy też zamontowałam lustro na ścianie w przedpokoju, przeżyłam szok i kupiłam hula hop, bo w takim stanie nie dałam rady ćwiczeń robić, nogi podnieść :) teraz jak mnie napadną chwile zwątpienia popatrzę na stopkę i się ocnknę, że było warto. Nawet gdybym miała ćwiczyć do końca życia to nie zrezygnuję z tego:) naprawdę jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, to znowu ja hehehe. Zerknęłam do kalendarza i dni treningowych w styczniu miałam 18 i w lutym też 18. A wam ile wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAJTOWO cieszę się razem z Tobą, znam to uczucie, jest takie cudowne! :D:D spadło Ci w udach i to sporo. co do dni treningowych to teraz w lutym miałam 20(chciałam więcej ale chorowałam) a w styczniu 24 z tym że jako trening zaliczam jako trening kardio spacery 2-godzinne (krótszych nie liczę jako trening). w ogóle z dieta się coraz bardziej wyrabiam jeszcze kilka miesiecy temu nie sądziłam ze to w ogóle mozliwe! oby dalej nie było potknięć:) tak bardzo chcę kratę na brzuchu że aż mnie coś rozpiera... chyba radość połączona z entuzjazmem hahah taka hybryda:D a jak sobie myslę że lada chwila będzie 69cm w talii... chyba umrę ze szczęścia:D wiadomo, potem będę chciała więcej hehe..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×