Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

hey ja mam depresje, mój wraca niedlugo , bedziemy rozmawiac powaznie o przyszlosci. tesknie za nim, kocham i mysle mysle mysle..... i juz nie moge sie doczekac. Dzisiaj z dieta beznadzieja, jestem zmeczona po pracy, poloze sie teraz, kapiel, a pozniej chyba ide na sambe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja znikam, odezwę się jak wrócę może w sobotę sama nie wiem ile to potrwa, ćwiczcie ładnie i nie grzeszcie za dużo :P Jak wrócę to zaczynam znowu dietę :) Wczoraj na wieczór zjadłam zapiekankę i michę chipsów :P to chyba tak na pożegnanie przed głodówką haha Wikia i tak dałaś radę prawie całość ;) jak ty sobie pojadłaś takim postnym menu hehe Eliza przemyśl wszystko :) Aga mam nadzieje że się nie dołujesz, tak zamilkłaś. Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Czanka, trzymaj się:)Eliza nie dołuj się! zrobisz to co uznasz za słuszne, nie zmuszaj się do niczego!:)Aga jak się trzymasz? co tak cicho...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hej dziewczyny Czanka odzywaj sie szybko i zdawaj relacje jak samopoczucie i zdrowie czekamy na Ciebie:):):) paaaa wikia brawo 40 min insanity to jest duzo. Ja zaczynam dzisiaj wcozraj informatyk dal znac o 22 wiec juz nie jechalam po kompa wiec Elizka bede mogla Ci foty moje wyslac:D:D:D w sobote albo niedziele zrobie 2 treningi w tym recovery bo normalnie wolne przypada na srode a ja chce we wtorek bo leci moje m jak milosc:p jutro nam wikia wypada chyba plyo Ty tego nie rob szkoda kolan a cos dzisiaj cwiczysz czy masz wolne??? aga odezwij sie bo zaczynam sie martwic!!!! eliza trudne decyzje przed Toba, mam nadzieje ze ten twoj troszke zmadrzal;) jak nie to musisz mu pomoc w tym;) ale pamietaj zyj tak abys sie krzywidzila sama siebie, a jak C****szly egzaminy??? Kiedy wyniki???? Moje menu wczorajsze ś owsinka z suszona zurawina w pracy 1 kanapka z serkiem wiedenskim i 1 z pasztetem ze sliwka + jablko kolacja piers z kurczaka z oregano bazaylia plasterkiem sera zoltego i surowka dzisiaj kupilam bombonierke dla babci i specjalnie taka aby mnie nie kusilo :D haah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
a desire co z Toba???? Poddalas sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna a to jest jakiś grafik do maxów??? podasz link, bo ja nie mam:( dzis odpoczywam jutro robie coś ale nie wiem co tam wypada? tegp pylo nie bede robic czyms zastapie bo on na kolana jest morderczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeey Czanka wracaj szybko! Weruna jak tam? kiedy masz te urodziny??? . Mnie juz lepiej dzisiaj. Ah, odliczam juz dni:) czeka mnie bardzo zajety weekend. nauka na egzamin i duzo godzin w pracy. zaraz sie zabieram. do uslyszenia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weruna czekam.na.fotke.eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem musiałam ochłonąc i nabrać dystansu. z dietą bywało różnie tzn nie obrzerałam się trzymałam tylko tam jakieś ciasteczko mi się zdarzyło hehe. Mam teraz sporo pracy z małym muszę poświęcać mu max uwagi żeby z nim ćwiczyć. Także mam problem bo wieczorem już mi się poprostu nie chce nic. mam wesołe tabletki :-) jakoś daje radę. od dziś zaczęłam focusa od bety dziś core cardio te ćwiczenia jestem w stanie wykonac czasowo bo to 28 minut i już zrobiłam :-) majty były mokre hehe to mam nadzieję że i jakieś efekty będą potem widziałam że jest hybryda gamma więc spróbuje ale to za jakiś tydzień jak już będę z małym po neurologu narazie mam za duży stres i lekarka też kazała z ćwiczeniami zestopowac trochę dopóki nie bedzie wyników. jutro rano wybieram się je zrobić :-) ... Eliza znaczy, że jak chce rozmawiac to coś przemyślał. trzymaj się dziewczyno nie rób nic w brew sobie a może akurat pójdzie na kompromis i będzieci żyli długo i szczęśliwie czego ci życzę z całego serca no i małych eliziontek :-P .... Czanka powodzenia wiem że mnie już nie doczytasz ale może jak wrócisz to będzie ci się chciało :-) .... Wikia brawo wzięłaś się za maxy ( jest rozpiska to inasnity drugi miesiąc) Veruna ćwicz ćwicz pięknie ci idze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje menu 1 owsianka 2 grahamka z szyneczką chudą+ biszkopt z pianką :-P 3 filet z kurczaka+ziemniaczki 4. małe jabłuszko po treningu 5. grahamka z chudą szynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Aga przykro mi to slyszec, badz dzielna!!!! Zawsze mozesz tutaj napisac i sie wyzalec!!!Jestesmy tutaj dla ciebie . ja mam jakis wilczy apetyt dzisiaj. zjadlam: owsianka troche kurczaka samego 2 jajka z wedlina chuda 2 jablka owsianka . teraz ide na noc do 4 rano wiec tylko kawa i zupka plynna . trening: zrobilam 50 min Czuje juz moje rece. ciezki ten trening i troche nudnawy bo nikt nie mówi i nie krzyczy.ale zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
heyo wczorajsze menu ś owsianka w pracy 1 bułka ze zerkiem wiejskim i jog. natur. z bananem kolacja 1,5 bułki ze salata pomidorem ogorkiem szynka i 2 jajka wczoraj odpalam kuźwa trening łacze się z netem i dupa wogole wifi nie miałam:/ podlaczylam pod kabel no i stało się:/ zablokowali bo nie uiscilam opłaty:P haha zawsze nie mam kiedy tego zrobić:/ kompletnie brak mi organizacji ale od lutego zaczynam to robic inaczej wyznaczam dzień i sru robie przelewy:/ tak wiec nie cwiczylam, musze poszukać skalpel wyzwanie wiec wtedy to zrobie dzisiaj chyba ze będę miała neta w domu:D Aga to dobrze ze robisz focusa, przecież focus tez nie jest lekki wiec efekty będą, ale musisz być wypoczeta bo jak beedziesz przemeczona to organizm może się bronic, a zawsze lepiej zrobić krótsze ćwiczenia niż dluzszy trening bez sil, zero satysfakcji do tego frustracja i brak sil nie ma nic na sile jeszcze będzie czas na długie ćwiczenia bez obaw:) Eliza wg. mnie to Ty mało jesz:P chyba już masz schize na tym punkcie;) musze poszukać tych zdjęć aby Ci wyslac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Eliza poszly zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga no właśnie nie, ale musze zacząć;) wszystkie insanity miałam z vimeo tego czego nie mogłam znaleźć sciagalam (ale tak naprawdę nie ma w czym przebierać) jednak w razie w, do poniedziałku cos tam wyskrobie:p ciekawa jestem kiedy im się kasa zaksieguje niby 3 dni robocze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wolę ściagać bo czasem internet zamula a nie lubię jak mi się naglę filmik zatrzymuje :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wolę ściagać bo czasem internet zamula a nie lubię jak mi się naglę filmik zatrzymuje :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
mi zawsze pięknie chodzilo zadnego ladowania nic, dlatego ja nie odczuwałam roznicy czy to z dysku czy z neta dlatego nie sciagalam 1 mam z fusa alpha ale po tym insanity to jest slabe dla mnie, chyb ze zrobie go 2 razy hahah:p ale teraz już będę sciagac tak na przyszlosc gdyby np. modem się zrąbał. jak dobrze ze jest weekend znowu cos usnąć nie mogę i chodze jak lunatyk;) jutro będę spac do 9 :D:D:D jaki luksus:P halo wikia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez zawsze sciagam filmiki. co dzis robicie? głowa mi pęka idę sie połozyć zeby wydobrzec do wieczora:) dzis robie max cardio conditioning

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza jak ci sie nie chce ćwiczyć to zrób ze mną speed beta z fokusa to tylko 25 minut i dołożymy do tego ten trenin od wikii na brzuch :-) boli mnie dupa po wczorajszym treningu i pomyślałam a to dziś pewnie cos siłowego w rozpisce bo wczoraj cardio patrze a tu speed hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nic nie ćwicze leżę w łóżku oczy mnie niesamowicie bolą od soczewek nie mogę w ogóle jak założyć także dzisiaj chyba sobie daruje tym bardziej że pracuje do piątej rano. Ale może się zbiorę zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu mam zaległości... Nie było mnie kilka dni, nie wyrobiłam czasowo... Dzisiaj jestem właśnie po treningu, więc siadłam coś skrobnąć :) Podziwiam Was, że tak się trzymacie diety - ja niby tak jak pisałam odżywiam się w miarę ok, ale mam swoje małe grzeszki, z którymi ciężko mi walczyć... Poza tym w pracy ciężko jest mi przestrzegać określonych godzin na jedzenie. Ale staram się. Niestety ominęłam jeden trening, ale to siła wyższa, wyjazd służbowy się trafił. Musiałam wyjechać przed 6, więc poranne ćwiczenia nie wchodziły w grę, a wróciłam padnięta przed północą, więc nie dało już rady... Ale przesunęłam sobie ten jeden dzień w liczeniu pierwszego levelu. Myślę, że na jutro jestem gotowa na drugi, w sumie i tak wyszło mi 11 dni. Dzisiaj sobie obejrzałam, jak to wygląda, żebym jutro wiedziała, co i jak robić. Wygląda w miarę do zrobienia :) Ale w praktyce pewnie za łatwo nie pójdzie... No nic, trzymajcie kciuki jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey desire milo cie znow widziec. problem polega na tym ze z dieta ostatnio kiepsko!; ( obzeram sie chociaz dzisiaj owsianka 2male banany 2 mandarynki kurczak z ryzem ciasteczka owsiane fasolka szparagowa razem bedzie 1750kcal chyba nie jest zle biorac pod uwage ze dzisiaj moja doba trwa od 11do 5 rano . ale nie cwiczylam! strasznie strasznie mnie boli okolo jutro obym dala rade a.wy dziewuszki jestescie najlepsze. podzielcie sie sila I motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zebrałam siły po treningu, to wysyłam Ci mentalnie trochę energii :) A w ogóle to podziwiam Twoją przemianę, makeithappen! 25 kg, wielkie WOW!! W jakim czasie to zrobiłaś?? Ja mam trochę mniej do zrzucenia, ale oczekiwana waga końcowa mniej więcej zbliżona :) Chociaż tak jak pisałam kilogramami mniej się kieruję, bardziej centymetrami. Mimo wszystko fajnie by było, jakby wyświetlacz wagi wskazywał nie więcej, niż 55 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki desire. zmiana od polowy czerca cholera motywacji mi ubywa ale nie-nie poddam sie od poniedzialku ostre treningi bede juz po egzaminach spokojna musze walczyc! dzisiaj jestem o kawie I garstce fasolki szparagowej moze wytrwam , jeszcze 5 godzin;))) . aga cwiczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, chwalcie sie haha jakie staniki kupujecie ja 70b ale czasem to B jest za duze ; ((((( dzisiaj kupowalam dwa komplety...;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza nie ma się czym chwalić! U mnie wygląda to tak samo :-( a dodatkowo po karmieniu p to raczej nie wygląda :-P. Ja kupuje najczęsciej 70 b bardotki albo podwójne push-up'y hehe. Przyznaje nie ćwiczyłam wczoraj bolał mnie zołądek ostatnio pozwalałam sobie na kawe z mlekiem i to chyba od tego :-( albo od prochów hehe dziś nie wziełam bo już mi lepiej. Miałam zrobić za to dwa treningi pod rząd z focusa ale zastanawiam się nad jakimś maxem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×