Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Veruna 4 łużki płatków owsianych górskich nie ugotowanych to 40g, nie wiem jak po ugotowaniu bo ja zalewam je tylko ciepłą wodą także jem jeszcze na surowo :-) po takich ugotowanych jestem głodna :-). Ja kupiłam sobie kiedyś wagę taką kuchenna w sklepie po 5 zł to się teraz przydaje zobacz może u ciebie też są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, właśnie skończyłam trening ale jakoś mi się nie chciało, nie to co wczoraj:P ale zrobiłam cały tylko jedno ćwiczenie zmieniłam bo go nie lubie: w podporze przodem przechodzenie w prawo a potem w lewo (caly czas na czworakach) zamiast tego zrobiłam deske ale obracałam biodra na boki zeby skośne popracowały. Ostatnio mąż powiedzial ze talia mi sie bardziej zaznaczyła:) zawsze to coś. masażu nie robie dzis dam odpocząć kilkudziesięciu moim siniakom:D owoca juz nie jem. wczesniej sie pomylilam w obliczeniach o 10 kalorii czyli ma byc 1056. do jutra oby kafe juz dzialala bo dzis to jakas tragedia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wikia zaczynasz mi sie nie podobac; ( eli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was pytanie z racji tego ze macie jakies doswiadczenie z cwiczeniami Jilian. Zaczelam robic 1 poziom 30 day shred. Wczesniej od 9 tyg cwicze z Chodakowska skalpel, widze duuuuze roznice ale zwyczajnie zaczyna sie nudzic. Zaczealm z Jilian ale mam pewne waptliwosci jezeli chodzi o skutecznosc tych cwiczen glownie w kwestii brzucha, na nim mi zalezy najbardziej (kweista pociązowa :). A w tych cwiczeniach chyba zbyt duza uwage skupia sie na rekach - hatle i nogach. Jakie sa wasze doswidczenia z tym programem Jillian? czy faktycznie malo cwiczy sie brzuch i nie widac na nim rezultatow? Podpowiedzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza witaj w klubie ja też dostałam :-( Wikia co ty wyprawiasz 1000kcal? + cwiczenia toz to głodówka dla organizmu :-( nie chcę cie pouczać bo wiesz co robisz ale martwię się żebyś sobie kłopotów nie narobiła :-( Do nowej level 1 jest takim wprowadzeniem poczekaj do levelu 2 napewno p[oczujesz. Po za tym nie darady zgubić tylko z jednej partii :-) jeżeli czujesz że ci mało możesz dołożyć coś dodatkowo na brzuch co drugi dzień Co do efektów u mnie pojawiły się po drugim levelu Dziś zrobiłam sobie dużą owsiankę taką żeby miała 500kcal bo nie mam zytniego w domu i powiem wam że nie mogę jej zjeść :-) już pękam a tam jeszcze w misce Lajtowo jesteś jeszcze z nami? Jak ci idzie shred?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że mojego wczorajszego menu nie dodało, trudno może dzisiaj już normalnie wszystko będzie działało :) Zważyłam się i waga w miejscu jak zaczarowana 58,6kg od 4 dni ale od soboty wracam do ćwiczeń to będzie lepiej :) za to cm z brzucha poleciały i mam znowu tyle samo co w stopce ale się cieszę :) Ugotuję zupę i idę walczyć ze śniegiem, uwielbiam odśnieżać :) przewietrzę się i spalę trochę kalorii nie będzie mi zimno hehe może uda się ulepić bałwana syn się ucieszy. Ja już po okresie :) Nowaja82 dodawaj coś do Shreda na brzuch takie 10-15min ćwiczenia powinno pomóc, mi po Shredzie cm spadały z całego ciała :) Po ciąży to trzeba się napracować żeby brzuch doprowadzić do ładu wiemy coś o tym z Agą ;) Plankowe ćwiczenia na brzuch najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz Dziewczyny. Chyba wlasnie dorzuce jakies cwiczenia na brzuch 10-15 minut moze Mel B, ona ma akurat takie 10minutowki. Albo bede robila sam brzuch ze skalpela bo mi akurat te cwiczenia bardzo odpowiadaja, widze efekty. A co to sa cwiczenia "Plankowe na brzuch"? to tez Jillian? Widze ze czesc z was tez cwiczy skalpel, jak macie porownac Jillian i Ewke to waszym zdaniem co przynosi lepsze efekty? Sorry za duza liczbe pytan ale teraz jest tyle tych cwiczen ze czlowiek glupieje :). Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hej Kochane menu wczorajsze wczoraj nie dodalam bo mnie wkurzala kafe ś owsianka w pracy kanapka z serem lilliput salata i ogorkiem i kanapka z mielonym jablko kolajca duszona piers z kurczaka plus surowka no wlasnie wikia zaczynasz przesadzac min. Te 1200 kcal musi byc, ten kalkularor Ci burze mózgu zrobil;) wracaj do normalnych:p jak przy cwiczeniach poczujesz oslabienie to zaraz Ci sie jesc zachce:p Aga Ty mowisz o tej wadze w sklepie wszystko po 5 zł??? Faktycznie waga by sie przydala bo tak Ciezko strzelic co ile g ma Czanka ja tez wkonu wrocilam do siebie, ale mozna powiedziec ze ja prawie swietowalam miesiac nie warte to bylo juz nigdy wiecej nastepnym razem sie nażrem tak jak sa swieta i koniec:p hahahha ja nie lubie odsniezac, kiedys bylam pierwsza do tego ale sie znudzilo;) nowaja ja cwiczylam z chodakowska i po miesiacu widzialam roznice, jednak na moj tluszczyk chodakowska nic nie poradzi musze sie torturowac innymi treningami;) z Jillian cwiczylam moze 3 treningi wiec ciezko porownac ale przy Jillian w wyzszym levelu mysle ze powinnas byc zadowolona warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie wypowiadam, bo Ewki nie cierpie. A na youtubie jest tyle workoutów, ze mamy cwiczen co najmniej na kolejne 5 lat. ja wczoraj zrobilam swoje z kettlebel. Zakup tego do dobry pomysl, bo mam wieksze obciazenie teraz 6kg. Czyli wiecie ile gram cukru moze zjesc dorosly czlowiek? ale nie wegli, tylko cukrow . Dzisiaj mam max cardio conditioning.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowaja, jak juz ćwiczymy z Ewką to Skalpel wyzwanie, turbo albo killera, te treningi są w miarę:) Jeżeli robisz inne treningi Ewki dodaj do nich hantle (1,5-3kg)- możliwie do każdego ćwiczenia wówczas będzie leciało i z brzucha a do tego się ujędrni. Mogę C***olecić masaże bańką chinską gumową(do kupienia w aptece lub zielarskim 20-30zł) i masować się codziennie lub co drugi dzień. robię te zabiegi od niecałych 2tyg. a widzę OGROMNĄ RÓŻNICĘ. Co do Jillian ona jest skuteczna bo są hantle. do każdego treningu jak dodasz hantle staję się intensywniejszy i daje większe efekty w krótszym czasie.Dziewczyny dajcie spokój! jeden dzień zjadłam mniej a tu już się mnie "nie lubi"...:) jak miałam dni że zjadłam 1600 albo 1800 co jest duzo za duzo to wszystko ładnie cacy a jeden dzien mniej to zbrodnia:D no sorki jestem tu najmniejsza i jeżeli Eliza jesz 1200 no to logiczne że ja tyle nie powinnam. Wyczuwam niesprawiedliwość:( nie będę pisać ile jem kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok:) Wikia, rób jak uwazasz. nie komentuje. Tylko, zebys pozniej nie plakala jak bedziesz chodzic glodna i zdenerwowana .. buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
oj wikia chyba masz gorszy dzien jakis drażniący, jednak za malo zjadlas i teraz zrzędzisz:p przeciesz wszyscy Cie tu kochamy i martwimy sie abys nie popadla w te male kalorie jak czasem zjesz 1000 nic sie nie stanie fakt 1600 1800 to duzo ale staraj sie miec te 1200 jak bedzie zle to pomyslimy:) i nie zlosc sie na nas my to z dobrego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wikia ja pisalam zebys odjela kromke jak jadlas wiecej he he, ok juz nie krzyczymy faktycznie mialas plan zeby sprawdzic jak ci idzie z mala iloscia kalori, Eliza z tego co czytalam to chyba 3gramy (lyzeczka) bialego cukru organiz mjest w stanie na raz przyswoic a reszta sie odklada ale nie wiem dokladnie czy to na caly dzien czy na posilek. aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem lunch w pracy; porcja mala kalafiora brokul marchwi I grilowany kurczak razem jakies 300 kcal aga jak tam sie czujesz przed powrotem do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nażarłam pizzy :) ale żeby nie było sama zrobiłam na spodzie pełnoziarnistym :) pycha :) Veruna mi też się przecież święta przedłużyły hehe ale już się ogarnęłyśmy oby kolejny miesiąc był z ładnymi spadkami, chociaż ty i tak miałaś spadki mimo świat ;) Eliza nie mam pojęcia jak to jest z tym cukrem. Wikia nie złość się na dziewczyny :) mnie też troszkę razi ten 1000 ale każdy ma inne potrzeby i sama na sobie zobaczysz czy to jest na plus. Tobie by nie służyło jedzenie 1600kcal a dla mnie np. jest ok także nie ma się co czepiać, niech każda je tyle ile potrzebuje i nie mdleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka pizza!?? nniam mniam!!! ile jej zjadlas!? ja dzisiaj mam 430 kcal do zjedzenia po pracy:( jestem na 1300 dzisiaj robie max cardio ale bym zjadla taka pizze!!! podziwiam ze sama pieczesz. zdolniacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza zjadłam całą taką o średnicy ok 25cm, jak już jem pizze to zawsze taką całą napcham się ;) ciasto zrobiłam cienkie łatwe bez drożdży także nie narobiłam się składników też dużo nie dawałam. Odśnieżałam 30min :) ale śnieg się nie lepił więc bałwana nie mamy ;) Nie wiem czy wytrzymam do soboty, chyba wcześniej zacznę ćwiczyć bo już mnie nosi ;) czuję się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam dzień wolny, zrobiłam ogromny kosz z wikliny papierowej do łazienki na podręczne kosmetyki, wyszedł z******ty. Ból nie do zniesienia przez cały wczorajszy dzień. Dziś mnie rano olśniło, żeby wykorzystać bańki chińskie zgodnie z przeznaczeniem, czyli nie do masażu tylko przystawić na 15 minut w bolące miejsce. Przystawiłam i stał się cud!!! już nie chodzę krzywa, nic mnie nie boli, wytrzymałam do popołudnia, bo myślałam że znów zacznie boleć, ale nie :) zrobiłam trening i nadal mnie nic nie boli :) czuję się świetnie :) Dziś zrobiłam 1) 5 min hula hop 2) ok 27 min level 1 shred jilian- jest super 3) 25 min część 2 natural brazilian fitness blender 4) 10 min hula hop 1300 kcal I zjem coś jeszcze ok 18 jak będę głodna, ciemny chleb z serkiem :) Chyba tyłek mi się nieznacznie podniósł :) dlatego będę spokojnie sobie ćwiczyć te pośladki z fitness b. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo ładna aktywność :) Moje menu: 1. 2 kromki żytniego z serkiem topionym pomidorem i ogórkiem 2. zupa kartoflanka 3. pizza na spodzie pełnoziarnistym z serem, papryką, cebulą, salami plus sos czosnkowy z jogurtu naturalnego To tyle na dzisiaj pizza mnie zapchała kolacji nie będzie i dobrze ;) tylko herbatki do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo buciki fajne. O i widzisz tyle ćwiczen w takim tempie akurat a nie dwie godziny hehe super ja tez lubie shreda mam do niego sentyment nieraz sobie ćwicze level 2 ... Czanka chę przepis na ten spód jak jest bez drożdzy koniecznie mi podaj, bo ja sam nigdy nie robię bo nie umiem ciasta drożdzowego ... Eliza no jakos tak strasznie chciałam wrócić do pracy a teraz bym jeszcze posiedziała w domu hehe. Szkoda mi małego będę za nim tęsknić wiem wiem on już duży itd ale jak to matka :-) Musze wrócić bo wiadomo nieszczęścia chodzą parami wizyty dziecka sporo kosztuja i jeszcze się trafił mały dołek finansowy nie wiem jak wydolę na ten miesiąc masakra muszę przełozyć kilka wizyt bo nawet te na NFZ kosztuja dojazd a i tak mi braknie :-( Masakra chciało bysię z tej Polski gdzieś wynieśc ale odwagi brak :-( jeszcze przy problemach z małym nie ma szans :-( W tym miesiącu jego wizyty wyniosły mnie 500zł a to dopiero początek :-( z tego wszystkiego zjadłam ciastko :-( ale do kolacji juz spokój :-) Kurde pogoda mogła by się poprawić poszła bym pobiegac dla odprężenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, ja też dziś robiłam masaż bańką, a później serum eveline zielone, mam też złote. Powiedz mi ile się masujesz? Tak samo jak ty widzę różnicę. Szczególnie na ramionach, bo tu też mam cellulit, taki twardy, zbity, i na udach w tzw. bryczesach, miałam okropny, teraz już lepiej. Ja masuję aż do zaczerwienienia porządnego. Najpierw ramiona, lewą nogę, prawą tu na leżąco w wannie, później wstaję i jadę od tyłu uda przez pośladek aż do boczków od dołu do góry, a potem od środka przez tyłek na zewnątrz. Odkąd ćwiczę z hantlami jest mi łatwiej się masować. Najważniejsze, że nic mnie już nie boli, może jutro poćwiczę to, co dziś. Aga te buty sie do biegania nie nadają, tylko do ćwiczeń w domu. Dobrze że mam jakieś bo w szafie same szpilki :) A wydatki na dzieci to masakra, mnie czeka wymiana okularów córki ale dopiero w lutym po wypłacie. Najgorszy jest wrzesień, wyprawka itd. oszczędna wersja to 700 zł. I jeszcze dzieci szybko rosną, non stop nowe ciuchy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
moje menu ś owsianka W pracy kanapka z paszetetem, kanapka z salata ogorkiem i plastrem sera smietankowego, jablko i banan kolacja tyc****ersi z kurczaka ze surowka dzisiaj jakas glodna jestem chyba na okres wogole jakos slabo sie czuje oby trening dzis dobrze poszedl - max interval circuit Czanka ja rowniez poprosze przepis:) tez jestem ciekawa jaki to spod chyba w weekend wyprobuje:D dzisiaj to bym wszystko zjadla:p Agus bedzie dobrze, akurat kasa sie przyda, najgorsze te rozpoznania miliony badan dacie rade moze meza rodzice i Twoi cos by sie dolozyli??? Albo chociaz w formie pozyczki?? Milego wieczorku ja powoli sie zbieram, zycze hektolitry potu na dzis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Lajtowo musze kupic te banki:) u mnie cellulit jest straszny, mam go od 12 roku zycia, ale to przez hormony wtedy bylo ale nie wiedzialam o tym, jednak na masaze ciezko ale na ta banke jakos sie skusze sama jestem ciekawa roznicy:) ja ccwicze bez butow, wiem ze powinno sie miec ale 1 co mam to halasuja a mam za duzo wydatkow aby kupowac buty chyba ze znajde jakas promocje, moim marzeniem sa te 5 palcowe:) wygladaja jak skarpetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i czanka na ta dietetyczną tortille tez chce Jadłam ostatnio dobrą ale ciasto normalne posmarowane twarozkiem, sałata, papryka szynka i zawinięte jak nalesnik i pokrojone ale pyszne było zrobiłam bym sobie takie cóś na ciescie dietetycznym :-) Veruna no przyda się przyda bo z jednej pensji cięzko zwłaszcza przy takich wielkich opłatach. Jutro jedziemy do psychiatry nastepne 200 pójdzie ale po drodze odwiedze rodzinkę także coś przyjemnego w tym bedzie :-) Ja tez się czaje na tą bańkę chińską ale to po wypłacie :-P Lajtowo ja tez stosowałam te serum tylko teraz przerwałam bo zimno a ono mrozi a ja zmarźluxh jestem :-P dobre jest też pomarańczowe Veruna ćwiczysz bez butów proszę cię chociaż trampki kobieto możesz zrobić sobie krzywdę jeszcze przy maksach!! Ja bym już kaleka była hehe Nie pisze dziś swojego menu bo jadłam sama nawet nie pamiętam co załatwiałam trochę spraw z małym i nie miałam czasu także na obiad nawet zjadłam puree i do tego chleb zytni hahahaha nie wiem jak ja to zrobiłam ale nie miałam czasu czekac na kotleta . jeszcze jestem przed treningiem narazie sprzatam bo mały jeszcze nie spi zdzemnął się u babc***opołudniu jak nigdy więc teraz hasa :-) Lajtowo o okularach mi nic nie mów bo ja niedawno zmieniałam ceny masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piękne:)Lajtowo ja masuję się od 30 do 60 min ale nie w wannie, tylko od razu po treningu gdy skóra jest jeszcze pobudzona. duzo oliwki a ż skóra bedzie zywo czerwona i malinki sie zrobia. po tym pod prysznicem zmywam oliwkę szorstką rękawicą czyli dodatkowo piling mam. Jak mnie plecy bolały to dwa dni po kolei stawiałam bańkę na 20min i tez mi pomogło:)Aga zachęciłaś mnie filmem i wczoraj obejrzelismy Obecność, ja się bałam!:)Czanka dziś jak dodawałam pełnoziarnista mąkę powiedzialam do męża:"dawno pizzy i chleba nie piekliśmy... moze zrobimy pizze w tym tyg".Veruna te 5palczaste butki są z******te!! ale strasznie drogie juz oglądałam:( byłam na marszo-spacerze 2,5godz. a jak zmarzłam! brrr! menu:1)płatki owsiane, słonecznik, śliwki, małe jabłuszko, konfitura, kawa zbożowa z cukrem (408kcal)2) 2 kanapki: makrela, cebula, papryka,rzodkiewki, chrzan SPACER3)banan4) zupa szczawiowa z jajkiem, ziemniakami, cała smietana 12%, łyzeczka oleju rzepakowego do talerza. nie gotowalam na mięsie (nie mam pojecia ile ma kalorii? zjadłam trochę więcej niz porcję. 250kcal?)Do tego 40g usmażonego kurczaka z cebula, odrobiną papryki, przyprawy +kromka chleba (cały dzień około 1369kcal)Trening wieczorem -Pure contact +Ab shredder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie hehe dodałysmy post w tym samym czasie :-) Film jest dobry my uwielbiamy horrory hehe pierwszy horror na którym się bałam to był szuter ale ogólnie takich o opętaniach się boję najbardziej :-D Uwielbiam też szczawiową :-) pycha wikia zupy raczej nie mają duzo kalorii także można jeśc tylko te z zasmazką mają co to za buty ja nie widziałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:* :)Horrorów nie oglądam kiedys się zraziłam bo te co oglądałam nie były straszne tylko śmieszne/żałosne a to było straszne dla mnie, najgorszy moment jak ta paskuda z szafy zeskoczyła:Da butki pieciopasczaste to chyba coś nowego ale kilka stów kosztują. do biegania i fitnessu.a zasmażki nie robie nigdy ale śmietane to całą dużą do garnka wpakowałam, a wy ile dodajecie smietany? czy nie dodajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×