Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gośćwikia
Veruna jest tak gorąco ze sie nie dziwie ze zmeczona bylas, jak siedze w domu i sie nie ruszam to sie poce:D jestem po treningu turbo wyzwanie + 15min na tyłek z obciaznikami, za chwile wychodze na spacer, miłego dnia dziewczyny:) p.s jak jest tak goraco to sie przynajmniej jesc nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny sorrki ostatnio nie miałam czasu pisać. Veruna przeplataj ja niestety odpuszczam shreda mało mnie motywuję :-(. Wczoraj nie ćwiczyłam bo w sobotę poszłam spać o 4 wstałam o 8 w niedzielę z kacem oczywiście połozyłam się spać po 17 razem z małym i kimaliśmy do rana :-). Mam gości do końca tygonia i w salonie nie mam jak ćwiczyć :-( Dlatego dziś tabata na stadionie Wikia koniecznie spróbuj ta z ćwiczeniami siłowymi sie umywa. jak plaunejsz biegac w któryś dzień spróbuj 8 razy 20 sek. sprint 10 sek.pauza matko gdzie sa moje płuca dałam z siebie max miałam ćwiczyć brzuch jak wróce ale chyba bym się zerzygała.Na jutro jakies ćwiczonaka siłowe wykombinuję w środę może pójde na siłkę bo ide do lekarza po zaświadczenie na zerwanie umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w słońcu było 50 stopni. Niby mam wakacje ale byłam w pracy bo musiałam jeszcze coś zrobić, zeszło mi od rana do 14. Później był upał. Wczytaj wymyśliłam że będę ćwiczyć rano, no ale rano szukaj się nie udało. Pocwiczylam dopiero po 20. Zrobiłam 50 min trening ramion tylko 1,5 jg, ale gość się zmachałam. Między każdym ćwiczeniem, które trwało minutę przeplatałam bieg w miejscu lub takie intensywne tupanie, wiecie o czym mówię. Na koniec parę ćwiczeń na nogi niebyt dużo bo przecież wczoraj ćwiczyłam, zapomniałam no i wczesniej przerwałam cwiczenia. No i rozciagałam się długo, bo mi się nie chciało z maty wstawać. Veruna, nie tylko ty msz problem że jesteś większa. Ja to tak na zmianę, raz wydaje mi się że jestem szczupła i mam zgrabne nogi, a za chwilę, że jednak nie. Olać to, kiedyś ten tłuszcz musi zginąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam się dziś, wszystkie wymiary bez zmian. Nie jest lepiej, ale na szczęście nie jest gorzej. Muszę się zebrać i zapłacić rachunki. Na razie piję kawę w łóżku i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Dziś zaliczony spacer 2km, poszłyśmy z córka kupić rolety, przed chwilą skończyłyśmy montować. Oczywiście znów byłam w pracy, do 14 :) to normalne, że w czasie urlopu i tak się chodzi. Z sześciu tygodni robi się w sumie trzy. Ale i to dobre. Wydałam ma te rolety 200 zł, bo bardzo duże okno ma córka w pokoju. A teraz jak jest takie nasłonecznienie, to pół dnia nie da się tam wysiedzieć. przynajmniej nie będę się srać z praniem zasłon, ma tylko sznurkową firankę i jest git. Ćwiczyłam przed chwilą zuzkę light, ale dałam radę tylko połowę treningu, to dla mnie wciąż za ciężkie. Coś poćwiczę jak się zrobi chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagazgagagość
dobra boire się za wymyslanie treningu troche ręce troche nogi trochę brzuch typowo siłowe bez wstawek cardio na koniec zrobię tabatę z gacką ale mnie dziś nogi bolą po wczorajszej tabacie :-( eh najchetniej bym dziś nie ćwiczyła ale niestety samo się nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
wiecie co mnie najbardziej zniechęca - wymyslanie rozgrzewki ona jest taaka nudna :-( aha nie wiem jak to mozliwe ale musiałam mocno spinać mięsnie brzucha podczas tego sprontu bo dziś mam zakwasy na skośnych :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
rozgrzewkę zrobiłam tą http://www.youtube.com/watch?v=z3lHPVlVU7c muszęprzejżeć treningi tej laski może będąfajne. jestem po zmeczona spocona nie wiem czy przez upał czy ćwiczenia uciekam pod prysznic szybciutki bo zaraz mecz papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak dziś nie ćwiczę, trzepałam dywan, czytałam odplamiaczem, mylam podłogi, sprzatalam do tej pory. Teraz czas na mecz brazylia niemcy. Może jutro poćwiczę rano, tak jak planowałam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja lubię rozgrzewkę z murzynem, w tym treningu na nogi trwa ok 7 minut jest bardzo dynamiczna, zapamiętałam układ i już jadę z pamięci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
cześć. Muszę wypróbować w takim razie tą rozgrzewkę Lajtowo. Eh szkoda mi Brazylii wiedziałam, że przegraja ale nie że aż z takim hukiem. Mam nadzieję że Holandia dokopie Niemcom w finale ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiłam trening z murzynem, trochę nudny, ale tak się spocilam, że odpuściłam hula hop. http://www.youtube.com/watch?v=rbxeKy56jW0&feature=youtube_gdata_player Sprawdźcie meile, wysłałam wam dzisiejsze foty, które zrobiłam, żeby zobaczyć czy jest jakaś różnica. Nie widzę, niestety, na zdjęciach różnicy od ostatniego razu, zresztą w wymiarach też bez zmian. Trudno, mimo to nie mam zamiaru się poddać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
Lajtowo super masz brzuszek zazdroszcze wam tego brzucha że nawet jak jeszcze trochę odstaje to jest okrągły u mnie to tak wisi worek jak opona dokoła tali. Lajtowo a ty przypadkiem nie za duzo ćwiczysz? ile godzin dziennie? Może to jest wina zastoju u mnie tak kiedys było jak ćwiczyłam dwa razy dziennie nie miałam żadnych efektów. albo piwo ci wychodzi :-P. Ale i tak wyglądasz super! A gdzie Veruna i Wikia? no i co z ziomalką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiłam ćwiczenia że strony miejski fitnes nie mogę wkleić linka, ale łatwo znaleźć /2014/06/trening-funkcjonalny-lato-blisko. Aga, nie jestem przetrenowana, bo od miesiąca robie krótsze treningi, staram się ćwiczyć regularnie 2 dni ćwiczeń dzień przerwy. Na zdjęciu brxuch miałam do przodu po ćwiczeniach na brzuch, dzisiaj wyglądał lepiej. Najgorszy problem nogami, od tyłu strasznie mocno trzyma tłuszcz i nie chce się zredukować. No właśnie, Dziewczyny, gdzie jesteście? A Czanka? Może wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
Lajtowo źlemnie zrozumiałaś :-) nie napisałam że masz duzy brzuch hehe tylko chodziło mi o kształt brzucha bo mamy podobne wymiary hehe. ja mam płaszctszy brzuch po ćwiczeniach za to po siłowych puchną mi ręce i nogi ale to normalne że mięsnie puchną . dzisiaj mi gruba koleżanka powiedziała że jestem głupia że nadal się "odchudzam" a później dowaliła że te chude to maja więcej % tłuszczu niż te grube hehe opadła jej koapra jak jej pokazałam wynik z nautrhausa :-D. Robiałam dziś sernik na zimno :-P . Aha dziś tez nie ćwiczę bolą mnie nogi i jestem nie wyspana poszłam spać o 4 bo mały źle się czuł i czuwałam koło niego. Zaówazyłam że jak sie nie wyspię to chodzę głodna :-P Idę spaćnie lubie zmęczona ćwiczyć bo na drugi dzień czuję się wypompowana do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, skąd ja to znam, znajome też pytaja po co ćwiczę skoro już dobrze wygladam, nie potrafią tego zrozumieć, że lepiej podtrzymać efekt niż zaczynać od nowa całą zabawę po jakimś czasie bez ćwiczeń. i ciągle słyszę, że chłop to musi mieć za co złapać. śmiem przypuszczać, że jestem lapana częściej od nich :) Coraz bliższa jest mi sentencja, że "Na zycie sklada sie takze to, co przemilczamy" - Sandor Marai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej dziewczynki:) Nie pisalam bo nie mialam kiedy, mialam wolne i mase rzeczy do zalatwiania i jeszcze lekarz itd bylo co robic narazie nic nie pisze bo nie chce zapeszac:p jak sie uda oczywiscie sie pochwale;) trzymam diete i cwicze;p powoli mam wiecej checi do diety unikam slodkirgo jak ognia:p tak sie zastanawiam czy nie pomagaja mi w tym tabletki, odstawilam je bo kiepskie spadki mialam przy nich ale nie moglam sie opanowac ze slodkim, teraz znowu biore i moze stac slodkie przede mna i mnie nie rusza:p niedlugo mam wizyte u lekarza i zapytam jak to jest z tym cukrem.... dzis i jutro robie wolne od cwiczen bo mam okres i kiepsko sie czuje strasznie slabo wiec nie dam rady ccwiczyc farbne se wlosy w ttm czasie:p Lajtowo super!!!! Tez zwrocilam od razu uwage na brzuch:p musisz go katowac... pupa sie uniosla widac:) super figura:)))) lajtowo moze zwieksz obciazenie w cwiczeniach albo wiecej cardio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, zamierzam włączać kardio, od tygodnia już robie takie treningi jak z charliejames- ćwiczenia przeplatane biegiem w miejscu. Chyba kupię sobie skakankę, mam wysoko w mieszkaniu więc się zmieszczę, chociaż ten przyrząd co go kiedyś Aga pokazywała, takie rączki z obciążnikami imitujące pracę skakanki byłoby dużo lepsze. No ale gdzie mam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo widzialam taka skakanke, jak sie nie myle chba w empiku? Lubie tam zamawiac bo darmowa dostawa i ceny tez fajne:p tez bym sobie poskakala ale nie mam sumienia gnebic sasiadow:p pomimo ze mam dywan;) wczoraj nie farbowalam wlosow bo pies mi sie rozchorowal i mezulek musoal sprzatac mieszkanie od sraczki jak wrocilam musialam go kapac , jezzcze o 21 usnelam z kawa w reku hehehheh obudzilam sie jak sie oblalam;) cwicze od pon daje se luz z okresem.. wikia co porabiasz? Prad Ci odcieli czy co??? A gdzie Elizka? dzisiaj zzarlam drozdzowke:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) dziś wybierałam z bratem 2 garnitury na jego ślub i poprawiny. Strasznie leje, ale powietrze jest parne i nie chce się ćwiczyć. Ale że wczoraj nie ćwiczyłam, postanowiłam się zmieścić przed meczem z ćwiczeniami i kąpielą. Nawet się nie nudziłam bo zrobiłam kilka krótszych treningów. 1) 10 min bum bum rapido z fitness blender 2)11 min trening na uda i pośladki z tv kafeterii 3) 12 min sexy lean legs hit max # 5 lisa marie 4) 6 min hot& fit - hit core # 3 lisa marie 5) 5 min fully stacked abs- hitcore # 4 lisa marie 6) 6 min kill me now abs - hitcore # 5 lisa marie 7) 4 minuty bułgarskich przysiadów, po 2 na nogę 8) 4 min rozciąganie 9) 15 minut hila hop. Teraz idę do łazienki zrobię masaż moim zapasom tłuszczu. Jestem zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka: nr 1 jest z braxil but lift oczywiście, przejęzyczenie świadczy że naprawdę padłam :) wszystkie ćwiczenia robiłam z 0, 5 kg na nogę oprócz dwóch pierwszych gdzie miałam 1 kg na każdą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale sie rozpisalas hohhoho...... az mnie oczy bola tyle sie naczytalam:p co robisz ze nie masz czasu na pisanie?:p ja wlasnie siedze z henna na glowie dzis jie cwicze tak jak pisalam ruszam od jutra, jutro ch ba shreda zrobie bo cos mnie brzuch boli a to juz 4 dzien:/ U mnie piekna pogoda jak zmyje henne ide na spacer:) Milego dnia dziewczynki wikia nie żryj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
hehehe tak sie rozpisałam bo myślałam że forum umarło wiki coś nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Cześć dziewczyny, sorki że sie nie odzywałam, do jutra napiszę co i jak u mnie, a tak w skrócie : w tamtym tygodniu ćw tylko 1 raz:D stęskniłam się za Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia czekamy:))) a ja mam nerwowke bo nie moge wysepic jddnego dokumentu:/// obrzarlam juz wszystkie paznokcie.... Lajtowo ja kupuje z firmy khadi kolor orzechowy braz, tez sie chce skusic? Aga nie gadaj glupot to ze czasem jakas z dziewczyn nie napisze to nie znaczy ze koniec watku hahhahahah ale z Ciebie histeryczka:;))))) oczywiscie zartuje:p u mnie shred+cwiczenia na pupe+ ab ripper jak dobrze pamietam chodzi o te cwiczenia na brzuch:p milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie cwicze, odechcialo mi sie jestem wkurwiona przez ten dokument cholera jasna jutro mam wolne ale i tak latam po miescie zrobie insanity a dzisiaj na poprawe humoru chyba zezre slodkie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×