Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gośćwikia
Dzien dobry! Jestem po owsiance z zurawina. I truskawkami;) Veruna cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Super wikia.a jka u ciebie z dieta? Wczoraj zrobilam box. Chyva jestem uzalezniona. Mialam nie isc po moim obzarstwie, ale jak bylam na miescie zdecydowalam sie isc, kupilam wiec wszystko w sklepie haha zaczynajac od szamponu, konczac na reczniku I ciuchow Ale dzisiaj w domu jakis dance aerobic I stretching. Jak macie jakies linki, podeslijcie Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomalka
Hej dziewczyny!! Wcale nie zrezygnowałam i nie odpuściłam, jestem i od tygodnia codziennie myślę, by do Was napisać, ale tak się odzwyczaiłam od komputera po moich 2 tyg w puszczy, że jego użycie zminimalizowałam do minimum... wybaczcie mi :( nie zerknelam co u was itd. ale strasznie jestem ciekawa, jak znajde chwilke to przejrze kilka stron- wszystkich nie nadrobie :D powiem wam, ze jadlam o rownych porach i sporo gralam w badmintona i plywalam, i po dwoch tyg moje rece ladniej wygladaja a i brzuch troszke. Zauwazylam to dzieki temu, ze przebieralam sie codziennie w stroj kapielowy. nie sa to wcale duze zmiany, ale kurde, ide daje jedzenie o stalych porach bez podjadania i bez slodyczy!!! 0_o ciagle sie zbieram by wrocic do cwiczen- sporo teraz gram w badmintona, i chodze na spacery, mam miesiac wakacji (troche doskwiera mi brak poczucia obowiazkow, powaga;p ) ale musze sie zmobilizowac do cwiczen, kurde tyle daje jak Was tu poczytam, jestescie motywacja!... i widze, ze Eliza sie pojawiła znów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomalka
rany, zminimalizowalam do minimum* nie ma co, ładne ;PP ajj ajj już mnie wyrzuty sumienia ruszyły, że nic nie robiłam, wystarczy tylko napisać że ze mnie leń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
z dietą pod wzgledem ilości posiłków jest dobrze 4-6 ale zdarza mi sie zjesc za duzo na obiad:/ białka roslinnego sporo wcinam wczoraj i przedwcz bób gotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomalka
tylko was jeszcze raz przeprosze, ze nie pisalam, bo po prostu mi sie nie chcialo zagladac, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, no :( :( ja od trzech dni na obiad fasolkę strączkową jem, jakieś leczo, dobrze, że lato jest i te warzywka można wcinać...! a bobu nigdy nie próbowałam.. czy to jest dobre??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej dziewczynki ja musialam odpuscic bo nie mialam kiedy cwiczyc sprobowalam cwiczyc callanetics nie wiem jakos mnie to nie przekonuje ze faktycznie wysmukla cialo, sama nie wiem podobno opinie sa dobre z jednej strony chcialabym sie przekonac ale z drugiej zal mi czasu jesli nic z tego nie bedzie:p od dzis podejmuje wyzwanie 30 dniowe na posladki, squat challenge plus turbo wyzwanie killer skalpel 2 jillian chce wyprobowac gabrysie malyszko, do tego focus T25 bede pisac na biezaco fotki jeszcze nie zrobilam bo nie mialam kiedy pisalam ze cos zalatwial i caly czas w toku i non stop latam po miescie:/ na dniach zrobie fotke i za miesiac wysylam porownanie wikia 30 jestem w pracy, papapa odezwe sie jutro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Moje aktualne fotki sa tutaj Www.fithotbabe.tumblr.com Musze zapanować nad.dieta Fajnie ze wszystkie.znow jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, oprocz bobu jeszcze cieciorke wcinam:) Veruna masz zaplanowane ile razy w tyg bedziesz ćwiczyć, czy "wyjdzie w praniu"? Eliza masz cudnie jędrny brzuch, to dzieki samym ćwiczeniom czy robisz masaże? Ziomalka, czyli ubyło Cie na wyjeździe? Bób smakuje....spróbuj sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Eliza spróbuj wpisac na yt Pump It Up The Ultimate Dance Workout 2004 (full video) użytkownik katorela, nie chce mi wkleić linku, no i dużo jest podobnych filmików z dance aerobikiem :) wyglądasz nieziemsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Dzieki. Dzisiaj odpoczywam. Ulozylam tylko plan ćwiczeń na jutro prawdziwy killer mam nadzieje że przeżyje. Dieta dzisiaj bardzo dobrze bez zarzutu awe jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta bez wpadek:) ELIZA pytałam Cię jak Ci sie tak ładnie brzuch ujedrnił, czy samymi ćwiczeniami czy robisz jakies masaże? zrobiłam przysiady z obciązeniem i 30min trening z ewką z pól mokotowskich. Aga przepadła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Wikia kochana zadnych masazy nie robie Dobranoc padam Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Czesc laski! Jem owsianke z bananem. Wieczorem trening, z chcecia pobiegam ale jesli nie bedzie padalo. Eliza,nowy nick,taki jak na Twojej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wciaz wrazenie ze za duzo jem Tu w hotelu mam tylw pysznosci o mamo...moglabym zjesc wszystkie buleczki I crossanty Wikia juz sie nie moge doczekac jak pojdziemy razem na trening yuhu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG Eliza gdybym nie byla kobieta to bym se ta fote wydrukowala:p nie moglam oczu oderwac!!!!! Ten brzuch rzuca sie w oczy i ten usmiech widac szczescie na twarzy i zastanawiam sie co tak dziala? Cwiczenia czy moze pojawil sie jakis przystojniak?:D wikia ja chyba bede robic przerwy co 3 dni tak jak mam w squatach rozpiske chce aby miesnie sie zregenerowaly a po misiacu zobacze efekty mysle ze dupsko powinno sie podniesc;) ktos z Was robil wyzwanie posladkowe? dzisiaj turbo wyzwanie i 50 przysiadow Ps. Wczoraj bylam u nowej endo i odrzucila te najsilniejsze leki:) jestem taka szczesliwa nie lubie sie faszerowac tabletkami az jestem ciekawa jak zareaguje na nowej kuracji:p i dostalam wczoraj dobra wiadomosc ale za wczesnie na chwalenie sie:) wczoraj byl dobry dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgagagośc
wstyd mi bo nie ćwiczę ale zapierniczam w pracy ale podoba mi się jest fajnie robię swoje i do domu :-) Eliza wiem o czym mówisz ja dzis ledwo oderwałam się od cieplutkich croissantów i ciastek francuskich z morelami ah co za zapachy ale dziś byłam twarda bo od dziś zero pieczywa mam mocne postanowienie poprawy hihi choć zdażył mi się mały grzeszek w postaci pralinki migdałowej :-( na sniadanie zjadłam dwa jaja i ogórki zielone 2 w pracy serek wiejski lekki + pomidor+ogórki zielone+ małosolne :-P 3. obiad kotleciki wieprzowe+ziemniczki a na kolację jeszcze nie wiem :-( może jakaś rybka a może tylko odżywka białkowa muszę dziś coś poćwiczyć chociaż nie chce mi się bo troche już zmęczona jestem ciągnę maraton ale od niedzieli już luz i dużo wolnego dziewczyny kopnijcie mnie w tyłek strasznie chyba przytyłam nawet się nie ważę i nie mierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak mamy pisac o wstydzie to ja zasluguje na niego najbardziej, w ostatnim czasie z dnia na dzien cm w gore i waga tez jak potrzebujesz przerwy to zrob ja byle nie za dlugo:p teraz jest goraco to tez sie nie chce cwiczyc i sie nie dziwie trzeba korzystac z pogody:) u mnie dzisiaj sniadanie 2 lyzki owsianki z nektarynka sliwka i bananem (dogodzilam sobie:p) W pracy 2 kanapki z poledwica i ogorkiem plus jablko kolacja albo kurczak albo pomidory z jogurtem naturalnym powoli trzeba ogarniac stanowisko i spierdzielac do domu;) milego wieczorku dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomalka
wlasnie widze, ze jest moda na niegolenie pod pachami... wtf, serio? 0_o taaa, tr ubylo, ale to tylko ja sama moge zauwazyc, nikt wiecej ;p jutro z rana albo dzis wieczorem zrobie wreszcie fotki! tylko nie mam waszych emaili, mozecie mi podac, to wam przesle ( o ile chcecie)? ale podlamalam sie, bo bylam dzis na zkaupach, szukam kiecki na wesele do pseudoprzyjaciolki, i nie wygladam db w niczym :( niby rozmiar 36 jest ok, ale ... ech, no... pojde w czarnej starej, db sie w niej czuje... tylko czy wypada w czarnej sukience na wesele???? Eliza faktycznie, masz przerewelacyjny brzuch- zazdrosc!!!! :D AGA kopie Cie w dupe!!! :P ja ide dzis cwiczyc, sorry, samo sie nie zrobi. Ech czemu niektorzy sa tak szczupli naturalnie, a nic nie cwicza i duzo jeszcze jedza ? to nie fair... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
no niestety ziomalka niektórzy tak mają ale niestety takie jest życie ja dodaje na kolacje zamiast rybki serek wiejski z pomidorem, chyba będę ćwiczyc za jakąs godzinkę jak mi się ułoży. jest mi cięzko bo z tym nabiałem troche prolemów ale spróbuję. Facet od odżywek powiedział że od białka na pewno nie utyje tyle że ja po nabiale rosnę on powiedział że może woda mi się zatrzymuje no dziwne to ale powiedzmy że mu uwierzyłam i bedę próbowac biorę ten hydrominum więc może nie będzie źle. aha i mówił jeszcze żeby nie robić interwałów tylko aeroby bo interwały spalają tłuszcz ale też mięsnie że najlepiej robić cardio hmm nie mam czasu na cardio :-( wogóle to oprócz biegania i rowerku itd są jakieś treningi domowe cardio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też potrzebuje kopniaka w dupę niestety co do ćwiczeń nie mam żadnych zarzutów ale po co ćwiczyć i chorować ciężko jak później się wpierdziela różne ciasteczka dzisiaj mimo wszystko bardzo ładnie zjadłam ćwiczenia też zrobiłam swoje godzina masakry. Aguś bierzemy się do roboty ziomalka błagam cię nie kupuj czarnej sukienki i tego nie wytrzyma gdy ktoś przyszedł na moje wesele czarnej sukience mówią to samo mojej koleżance kiedy szła do znajomych na wesele ale to moje zdanie oczywiście. Nie robiłam żadne wyzwanie przysiadowe ale robię dużo ogólnie przysiadów I Wykrokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Hej, zrobilam huragan z tomkiem 4 vzesci plus troche brzuchow. Aga a nerki masz w porzadku? Jak bialko Ci nie wchodzi i zbierasz wode, nie znam sie na tym ale jedno i drugie tez zwiazane jst z nerkami. Eliza tez sie nie moge doczkac nasej randki crossfitowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeruna
xrobilam Jillian shred i 55 przysiadów nie wiem dlaczego ale leci ze mnie jak po insanity nawet mam wrazenie ze bardziej:p i zastanawiam się czy to możliwe ze tak wode zatrzymywałam? może dlatego tak szybko mi cm przybyly w ostatnim czasie? miłego wieczorku spadam pod prysznic buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Dxien dobry;) Aguś kardio w domu, a skakanka albo hula hop? Jutro zrobie pomiary, dziewczyny mie dolujcie sie nie uzalajcie bo jestescie silne, dacie rade Z dietą i cwiczeniami:) Aga jesli uwazasz ze przytylas to sie zmuerz sama dla siebie, to da Ci kopa do dalszej pracy:) milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikiaw
Veruna jesli nie pijesz co najmniej 2litrow wody (i zero kawy) to batdzo mozliwe ze zayrzymalas wode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Albo aerobiczna 7 Weidera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Chcialabym ta 6 weidera zrobic ale chyba duzo czasu zajmuje? Na poczatku nie ma tragedii ale pozniej? Ale mam w planach jak chociaz polowa tluszczu ze mnie zejdzie:p Cos tu cicho ostatnio. Jakie plany na dzis co cwiczycie? Wczoraj przeczytalam jak wikia robila huragan i tak mi po glowie chodzi:) plus 60 przysiadow jutro mam rest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUTRO SIE WSZYSTKIE WAZYMY, nie ma wynowek. Nie znam sie na 6stce ale ja tego nie lubie. Dzisiaj ide na rip 60 I burning fat cos tam razem godzina. W domu MMX- p90x3. Ale sucz ze mnie, zabalowalam do 4 rano I dzisiaj zadzwonilam ze jestem chora;-(nie bylam w stanie wstac na 5 rano. To tylko godzina snu;-( Znalazlam inna szkole na kurs instruktora. Trwa on 9 full dni. Gym instruktor. Po tym moge zaczac personal trainer. Ten co wczesniej wybralam miac trwac rok I nie jest akredytowany przez Anglie a moze do anglii sie przeniose za rok. Kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×