Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gośćwikia
Napisalam 7 a miala byc 6:) Veruna z a6w poradzilabys sobie bo nie masz problemu z monotonnymi cwiczniami (kiedys robilas w kółko maxy z insanity). Na poczatku szóstka to kilka minut wiec traktowac trzeba ja jak dodatek do treningu. pozniej to jak zwykly trening bo trwa okolo 40min. Daje szybko efekty (tydzien_dwa)To chyba jedyny program jaki mi sie nie nudzi i moge zrobic caly:D moze dlatego ze jest az tak prosty, nie wiem:) dziewczyny pamietajcie o wodzie, nadaja upaly, mnostwo upalow, przy treningach powinnysmy sie nawadniac. Eliza dobry pomysl, dziewczyny wazymy sie, chociaz dla siebie, ale zeby miec kontrole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Hej dziewczyny dziś mam w końcu wolne :-) i w końcu się wyspałam heh U mnie pomiary odpadają nie mam mowy dostałam dziś okres więc musicie ważyć się bezemnie ja mogę zrobić to za tydzień. jak mi się już okres skończy. i chyba dlatego wydawało mi się że przytyłam bo byłam przed @. Moja dieta białkowa narazie daje radę ograniczyłam węgle narazie z brzuchem nie jest aż tak źle zaparcia mi wróciły ale wczesniej też je miałam :-( kupiłam dulcobis zobaczymy czy coś da. Dziś jak wyszłam z kibelka (przy okresie w pierwszy dzień zawsze się wypróżniam bez problemu) załozyłam szorty i obcisłą bluzkę to nie było tak źle nawet szczupło wyglądałam tylko te boczki cholerne i worek skóry ale będę nad tym pracować chyba podejmę jakieś wyzwanie od sierpnia bo musze znowu ćwiczyć musze napisac o karte mulitisportu w końcu bo z siłowni już zrezygnowałam Co do szóstki to nie dla mnie wystarczająco sobie kręgosłup w pracy nadwręzę hihi tylę czasu mój odcinek lędźwiowy nie da rady hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Agus czemu zrezygnowalas.z.silki? Wracaj Mnie wkurza to ze jak przychodze miejsca na zajecia sa juz zajete. Przyjmuja jakies 6 osob tylko na zajecia z tasmami Zaraz sobie wymysle jakiegos killera. Szkoda ze nie wzielam swojego zeszytu z zestawami cwiczen wrrrr Aga czemu jestes na diecie bialkowej? To niebezpieczne chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Eli nie jestem na typowej diecie białkowej tak ją sobie poprostu nazwałam hihi ograniczyłam mocno węgle sprowadzają się raczej do warzyw (razem z ziemniakami z wody w cale nie są tuczące) ryżu raz na jakiś czas makaron (wieloziarnisty wyjątek to dzisiejszy rosół) wprowadziłam serek wiejski z nabiału i czekam na reakcję kiszek nie jem pieczywa raz na jakiś czas bułeczka wieloziarniasta jem np na śniadanie musli albo jajka +świerze warzywa w pracy przewaznie serek wiejski lekki + pomidor czy ogórek ale wczoraj np zjadłam do serka małą bułkę wieloziarnistą obiad raczej normalny a na kolację np makrela albo jajka albo serek wiejski z pomidorem lub ogórkiem czasami popołudniu podłubię słonecznik :-P . dziś niedziela więc idę z chłopakami na lody jedną kulkę :-). Moje dzisiejsze menu to 1. serek wiejski lekki 2. rosół 3 lody 4 chyba jajka z pomidorem Wypisałam się z siłki żeby nie płacić jak będę miała kartę multisportu to będę za nią płacić grosze a wstęp wolny będę miała do większości siłowni basenów saun itp w całym kraju :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, po 3 dniach przerwy pocwiczylam wczoraj ramiona i nogi ze zwykłym obciążeniem. Dobrze mi zrobiły te 3 dni, bo mięśnie odpoczęły i mam calkiem płaski brxuch. Jak go katuje to mięśnie mi wysadza, a ze na nich jest tłuszcz to się wydaje że mam go dużo z przodu. Wczoraj imprezowałam do 3 rano. Teraz odpocxywam i może poćwiczę wieczorem, zanosi się na burzę i na razie nie mam siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga fajnie bedziesz miala, zazdroszcze! Korzystaj ile mozesz. Tak, taka dieta ala bialkowa jest super, choc pozniej moje cialo krzyczy po jakies wegle i rzucam sie na slodkie! Lajtowo witaj w klubie, ja tez imprezowalam ale do 4tej:) odpoczywaj sobie ! Silownia zaliczona, swoje cwizenia 25 minut plus 35 Fat burning ciruit, zajecia z jedna z Polka, fajna dziewczyna choc denerwuje mnie, ze jest cala w pierscionkach, kolczykach. itp. Wieczorem MMX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Lajtowo taki odpoczynek jest potrzebny od czasu do czasu i tez zauwazylam ze po nim sie "chudnie w oczach":) Jestem po trningu: total z Tomkiem plus przysiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiłam mało, ale jakaś słaba jestem 1) 15 min ćwiczenia na nogi baletnicy m h bowers http://www.youtube.com/watch?v=mfP1OG7rs_o&feature=youtube_gdata_player 2) 15 min hula hop Normalnie proste ćwiczenia na nogi różne warianty jednego ćwiczenia, mostu, ale ze wspinaniem ma palce dały w kość :) rozciąganie robiłam inne, nie mam takiego rozwarcia hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
na kolacje jednak udo z kuraka. No chudnie się chudnie po takim odpoczynku bo tak naprawdę nie chudniesz podczas ćwiczeń tylko podczas regeneracji kiedy organizm zużywa to i owo :-D ale duchota ugotuję się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze wam tych upalow;-) Ja jestem na kolacji Moj bilans; Owsianka 3 jajka plus warzywa Borowki 300gram Duze biryani- indyjskie jedzenie Lasi mango koktajl Trening; Tylko 60min Nie jestem w stanie sie ruszyc teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Czesc kobiety, wsuwam sniadanie 2kromki pelnoziarnistego z ziarnami, papryka, pomidor, pasztet sojowy z koperkiem. Z samego rana zrobilam pomiary i fotki, gdy je przejrze/porównam to dam znac. Z tego co widze w cm sa spadki, nie wiem jak to wygl na zdjeciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wikia! Musimy obie pieknie wyrzezbic cialo zeby nie bylo wstyd jak sie spotkamy..;-) Gratuluje spadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
buahahha:D:D Eliza, kochana juz się rzeźbisz, ja muszę jeszcze sadełko spalić:D:D inaczej spalę się ze wstydu gdy otaksujesz moje "wieczne" boczki:D:D to świetna motywacja dla mnie, na szczęście mamy jeszcze miesiąc! Obejrzałam fotki, nie widać na nich róznicy,więc teraz nie wysyłam Wam zdjęc;) W cm przedstawia się to tak: miesiąc temu ---teraz: waga: 52,1 ---51,3 talia: 69,5 ---69 pępek: 77 ---76,5 biodra: 89 ---88 uda: 51 ---49,5 i 50,5 (tez macie różne uda?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka wyslij foty popcult@op.pl. Wikia ładnie ćwiczysz to sa efekty, ciało msz na pewno twarde. Kurde mam nawrót cellulitu, wczoraj wymasowalam go tym masazerem z wypustkami do lusterka w przedpokoju, normalnie się załamałam. Idę dziś po te tabletki, bo efekty były, ale przestałam jeść i wrócił. Córka mi ścisnęła przedramię tak jak się pokrywkę robi i na wewnętrznej stronie mam cellulit. Normalnie załamka. Jestem załamana przecież mam w tym miejscu rączki jak patyki, w ogóle ciała nie mam. Może kupię te tabsy na cellulit wodny? masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Lajtowo, celulit to zmora! też ciągle mam, myslałam zeby zrobic masaz bankami ale dawno nie robilam i na pewno bede miala siniaki a mi dłuuugo sie utrzymują, a chodze w szortach po dworze i nie bedzie to dobrze wygladało:D Aga bierzesz te Hydrominum? tez biorę je (sciagnęłam od Ciebie:P)drugie opakowanie, ale jeszcze nie widze róznicy. jedyne po czym widzialam to bańki. Na jesien znów zacznę masaże, teraz to tylko brzuch moge nimi traktować. Ziomalka wyslij janiak.km@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Eliza dzis idę biegać, gdy sie ochłodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Biegalam, troche kropiło w trakcie ale juz nie mialam zamiaru wracac. Sam bieg 42min nie wliczajac rozgrzewki i rozciagania. Ciezko sie biega jak jest duszno ale satysfakcja wieksza ze dalam rade:p Ziomalka jestes czy Cie nie ma? Nie masz mozliwosci pisac codziennie czy nie chcesz? Wyslesz nam swoje fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej heeeej dziś mam wolne zmierzyłam się a co mi tam mimo okresu pozazdrościłam Wiki hehe jestem zaskoczona tra la la la la. Chodziłam na siłkę efektów zero hihih nie chodzę efekty są :-P cud cud cud hihihihi ........czerwiec..........lipiec waga 60,5.................59,5 talia 69,5...................69 pępek 81...................77 brzuch 85,5..............84 :-) udo 54,5...................54,5 biodra 95,5...............94,5 Nie wiem czy dobre wymiary spisałam z czerwca ale jeszcze trochę i będzie jak po hybrydzie tylko muszeostro się wziąć za ćwiczonka bo jak widac dietka działa jednak sterydziki mieli rację :-D Wikia biorę to hydrominum choć ostatnio zapominałam :-P na celulit to ono raczej mi nie pomaga ale czuję że wodę usuwa świetnie bo nie mam już popuchniętych kostek a miałam wiecznie :-) Która to ti smeciła o wiszącej skórze na brzuchu?? ja to dopiero mam worek jak siedzę to do pępka jest płasko a na kolanach kładzie się wał skóry :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Dzien dobry gratuluje spadkow:)))))) ja narazie nie mam sie czym chwalic dopiero 3 treningii za mna:p z wagi mi zeszlo cm stoja podejrzewam ze to woda, niby cm w brzuchu tak samo ale brzuch troche miejszy, dzis mam wolne i lenia:p zaraz ruszam tylek po kwiatka i ide do babci, tak mi sie nie chce.... u mnie dzis shred+ 70 przysiadow wikia sciagnelam sobie apke na tel a6w i patrzylam jak to wychodzi czasowo i 42 dzien trwa ponad godzine!!!!!!! Nie wyobrazam sobie aby napierniczac ten brzuch przez tyle czasu:p jakie mialas efekty? Tam sie wykonuje 6 cwiczen i one sie nie zmianiaja? milego dnia chudzielce:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Czesc! Aga ale spadło Ci z pępka/brzucha! Potwornie duzo, nie dziwie sie ze masz zajebisty humor:D hydrominum u mnie dzialal przed okresem, nie bylam opuchnieta i cycki nie bolaly przez kilka dni przed tylko jeden dzien, wiec na cos dziala... jeszcze gdyby celulit zlikwidowal to juz byloby idealnie ale zniknie. Nie bedzie mial wyboru, skoro spadki ciagle sa to kiedys sie do niego dobiore. Veruna nie wybierasz sie przypadkiem na darmowe zajecia crossfit ze mna i Elizka pod koniec sierpnia? Aga, Lajtowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga piekne wymiary. Eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Czesc, wczoraj wieczorem zameldowalam sie na kafe ale nie widze tego posta, jesli sie zdubluje to sorry, jezdzilam rowerem stacjonarnym okolo poltorej godz. Dzis na sniadanie caly pomidor, 2 jajka i kromka chleba. Milego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fithotbabe
Wikia mnie tez zjadlo! Ja wczoraj: box 45min + 40 min swoje Dzisiaj to samo ale inny *moj*uklad glownie brzuch. Rece mam juz wystarczajaco duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej nie wikia ja siedze w robocie i nie ma opcji zamiany bo sa urlopy, a ogolnie to ja sie nie pokaze poki nie bede wygladac jak kobieta:p wczoraj nie cwiczylam, dzisiaj zrobilam wczorajszy trening wczoraj wypilam piwko i zjadlam troszke loda, najchetniej moj cell bym potraktowala banka ale bym go zmasakrowala:p jednak poczekam ten miesiac bo chcialabym zobaczyc jak po samych cwiczeniach, a since mi sie przeszkadzaja bo i tak chodze w dlugich spodniach 😭 U mnie dzis s owsianka o zupka warzywna w pracy jablko banan i serek wiejski z truskawkami (podejrzewam ze i tak nie zjem wszystkiego) Kolacja planowo pomidory z jog naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmuje sszystke baty nalezy mi sie prosze o tekst w stylu "o matko Veruna ale przesadzilas!!! Co sie z Toba stalo? Wymiary wskazuja ze jestes potworem jestes gruba bela" bardzo prosze o takie opinie to dla mnie motywacja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomalka
Hello!! Ja bylam nad morzem 3 dni, wiec nie pisalam (spalilam brzuch na czerwono)! Pojadlam rybki itd i czuje sie jak mops ;p jutro zaczynam dzien od cwiczen!! co zjadlam: - trzy pelnoziarniste kanapki z wedlina i ogorkiem - mango - pelnoziarniste tagiatelle z kurczakiem - i ide po jakis jogurt chcialam zapisac sie do dietetyk, ale jest na macierzynskim :( nie wiem czy czekac na te konkretna, skoro tak wszyscy ja zachwalali, czy juz pojsc do kogokolwiek... hm....? zdjecia wysylam jutro rano! bede musiala kupic jakies majty wyszczuplajace na wesele, uzywalyscie keidys cops takiego?:) bo nie chce kasy w bloto wydawac... no i znalazlam sukienke, nie czarna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Byłam na długim spacerze, nie chcialo mi sie cwiczyć. Veruna.... PROSZĘ BRADZO: VERUNA! tyle godzin, dni, miesiecy pracy poświeciłaś na to aby pozbyć się kompleksów (czytaj: tłuszczu)... zeby ponażerać się i popić i zaczynać od poczatku?! jak mogłaś to sobie zrobić? przeciez tak nie lubisz siebie grubej tylko piekną ponętną i zgrabną! nie wolno sobie takich rzeczy robić(czyt: krzywdzić), zrozumiałabmy 1-2cm w święta ale tyle!!?? to SABOTAŻ!! wracaj do siebie i wypieprz tego potwora co Tobą zawładnął! :D:D p.s może byc? starałam sie aby było strasznie:D Ziomalka czekamy na fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×