Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość wikia
czesc laski! juz w domciu:) miałam prawie cały przedział w pociagu dla siebie, mogłam wyciągnac nogi:D Ziomalka przeraża mnie co piszesz "w d***e mam już swój wygląd, chciałabym być zdrowa"... O.o przecież nie masz w d***e, przeciez sie bardzo tym przejmujesz i martwisz, nie odpuszczaj i nie zamykaj oczu. jestes odpowiedzialna za to co sobie robisz i ponosisz tego konsekwecje tak jak każda z nas ponosiła w postaci nadmiernej tkanki tłuszczowej i niskiej samooceny. Chowanie w głowy w piasek i oszukiwanie siebie ze "mam w d***e swój wygląd" co czytam jako "mam w d***e siebie" to nie jest prawdą tylko próbą chowania głowy w piasek... PRÓBĄ bo zreszta Ci sie to nie uda bo nie oszukasz siebie. Sama zreszta piszesz ze jednoczesciowy strój to "porazka". Wiesz co, zaangazuj się. Zrób zdjęcia bok , przód, tył zestaw je ze starymi i wyslij do nas. dosyc tego ociagania się. dosyć. Wyslemy Ci swoje zdjecia i zobaczysz jakimi duzymi babami byłysmy. i zobaczysz równiez jaką walkę podjęłysmy i co wygrałysmy. nie wygladamy jeszcze jak Jillian czy Ewka ale jestesly blizej spełnienia marzeń:) i Ty tez będziesz jesli tylko zechcesz. chyba ze wybierzesz zły wygląd i złe samopoczucie. ale nie o tym jest to forum. tu się pracuje i Ty tez pracuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka byłam ostra ale po dobroci do Ciebie nie dociera:D Twoje wybory decydują o Twoim wyglądzie i samopoczuciu, brak wyboru tez jest wyborem ale zastanów sie czy na serio chcesz aby Twoje (powiedzmy, ŻYCIE, ale mówie głownie o decyzjach dieta/sport) było sumą przypadków, które nie będą Twoimi świedomymi wyborami? Tylko Ty możesz uczynić siebie kimś kim chcesz byc ale tylko ze świadomością i odpowiedzialnością:) nie jestem inna niz Ty, taka sama. tylko o krok dalej. chodź z nami:D (hehe zabrzmiało jak slogan sekciarski CHODŹ Z NAMIiI!!!:D) P.S.proszę nie obraź się:* Lajtowo, Veruna spr maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Jestem po treningu, przysiady z obciążeniem, skalpel wyzwanie i Tiffany boczki razem 60min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Wczoraj nie spałam do 22 czyli łącznie 40 godzin bez snu. Ale wyspalam się nawet. Ziomalka ja też mam@ i c***jowo się czuję, ale za chwilę zaczynam ćwiczyć, zero podskoków, tylko siłowe na ramiona. Dziś muszę poćwiczyć długo, a jutro do południa bo mam imprezę wieczorem, a drugą na początku lipca :) Wikia, widziałam, spoko i to bardzo. Dziś przypomniałam tej mojej koleżance o hantlach, jak mi pożyczy to zwieksze obciążenie. Bo wydaje mi się że stoję w miejscu. zmierzę się w lipcu. Dziś córka przyniosła świadectwo z paskiem, jestem przeszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
No cóż, jestem po ćwiczeniach. Zrobiłam 1) bum bum 40 min z b b l 2) high&tigh 40 z taśmą, wzięłam podwójna gumę było trochę mocniej i obciążenie na nogi po 1 kg 3) abs 10 min, z bbl muszę spalić te resztkę tłuszczu z brzucha, jak nie ćwiczę 2 dni to mi się wydaje że od razu tyje cześć tych brzuchów jest na stojąco i można też jednoczesnie ćwiczyć ramiona obciaxenie 2 kg co w sumie daje 4 przy zlączonych rękach 4) 10 min hula hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej laski nie czytalam Was przyznaj,pisze tylko ze zyje i spadam wczoraj musialam sie urwac z pracy bo od poniedzialku kiepsko sie czuje mam cisnienie wysokie w dobrych momentach 160/85 w zlych nie mialam okazji mierzyc dzisiaj bylam u lekarza mam tabletki i robilam badanie krwi po weekendzie do lekarza i w pracy dzis mialam jaja jeszcze na dodatek mam manko w kasie na 170 zl:/ nie wiem jak tego dokonalam:/ postaram sie jutro odezwac Aga od jutra ruszamy:D:D:D:D dobranoc:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
Veruna przy nadcisnienie nie możesz wykonywać większości ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem!! Miałam dziś w planach krótkie spodenki a tu dupa na dworze :-( Dobrze że napisałaś bo zapomniałam o tym shredzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
LAJTOWO, gdy kiedys miałam długie ALE epizody z niespaniem (w liceum) miałam głupawkę i takie otumanienie jak na lekkim rauszu:) Ile tego obciążenia masz miec od kolezanki? jak będzie Ci mało to zaczepiaj obciązniki na nadgarstki dodatkowo(chyba masz?) Przysiady zwykłe robie ze sztanga 15kg a sumo z 10kg (m każdej dłoni mam: hantlę3kg, 1,5kg i rzep 0,5kg:D) VERUNA czasem takie skoki? moze da się obnizyć bez chemii? Jeśli nie trzeba to po co truć wątrobę. Sa przeciez różne zioła/herbatki, duzo wody z cytryną itp, słońce obniza też (ale to dopiero przed/po pracy pewnie bys mogła albo w weekend?) i wiadomo ZERO KAWY ZBRODNIARZU! :D jesli nie bedziesz czytac wczesniejszych postów to przypominam: zajrzyj na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Wikia, koleżanka ma mi dać trójki. Teraz ćwiczę 1kg hantlami i zakładam dodatkowo na każdą rękę 2 rzepy po pół kilo. Co daje 2 na rękę. Jeśli ćwiczę obie strony na raz. W brazil jest trochę ćwiczeń raz na jedną raz na drugą, więc przekładam wtedy hantle 1kg i mam 3. Jak koleżanka mi pożyczy 3, to mogę dokładać, najpierw 3,5 później 4 i jak mi się zmieszczą 2 hantle to bedzie 5. Wczoraj ręce ok, ale nogi po tej przerwie ledwie dały radę unieść 2 obciążniki po pół kilo. pod koniec ćwiczeń musiałam zdjąć :) teraz wracam do cwiczen. Naprawdę trzeba długo czekać na efekty, ale jak się odpuści, szybko się traci ten wygląd. Nie zamierzam przestawać. Zaraz wstaję z łóżka, spałam 12 godzin, chyba musiałam odespać :) Ziomalka, baw się dobrze, jdnoczesciowe stroje też sa ładne, ale co ci przeszkadza ubrać dwu, nawet jak nie masz idealnych wymiarow. Dla dzieci w tym wieku i tak jesteś stara baba nawet nie będą na ciebie patrzeć :) będą zajęte sobą, a ty przynajmniej się opalisz. Poza tym reszta opiekunek na pewno też nie modelki, wyluzuj i baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia też miałam w pracy w trzydziestej godzinie głupawke, każdemu coś śmiesznego powiedziałam :) czyli co ty trzymasz w ręce na raz 3kg i 1,5 i rzep 0,5 co daje 5 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Lajtowo tak, razem 5kg w ręce ale to tylko do przysiadów sumo (klasyczne ze sztanga) i wykroków z kolei bicepsy i tricepsy robię (zalezy jak się czuję) z 2kg -4,5kg. I kombinuję z ciężarem, co czasem nie jest wygodne trzymać tak dwie hantle ręce ale jest do wykonania:) No to jak bedziesz miała 3kg to poczujesz róznicę hehe ja się przerzucałam z 1,5kg hantli na 3kg to rekami nie moglam ruszac, a teraz obie trzymam:D ręce szybko się wzmacniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Co robicie? Była na spacerze 1,5godz a potem od razu zrobiłam dwa 10min filmiki z Tiffany (ten najpopularniejszy i ten z ręcznikiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgagagość
Wikia ile płacisz za białko? masz koncentrat czy izolat? Ja dziś kupiłam izolat jak nie przetrawie to spróbuję hydrolizat są dwa razy droższe niż izolaty :-( mam nadzieję że ten izolat okaże się ok i będę mogła go używać. Ja za 600g zapłaciłam 80zł z olimpa patrzyłam na necie to cena 75zł więc raczej nie przepłaciłam. A ty za ile kupujesz i jakie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomalka
Wikia cos Ty nie obrazam sie! lubie jak tak piszecie do mnie, bo w pewnym sensie to oznacza, ze mnie lubicie, zdenerwowac sie tak latwo nie jest na obojetna osobe ;p (no chyba ze mowimy o pasazerach z mzk) dzieki, masz chyba racje :)) mialam na mysli, ze chce byc zdrowa, bo mi migreny preszkadzaja w codziennym funkcjonowaniu, a supercialo jest dla mnie priorytetem, tylko drugim w kolejnosci.. moze ciezko w to uwierzyc, ale ja bym po prostu chciala zeby.. glowa przestala mnie bolec :( a wtedy jestem baaaardzo pozytywna osoba i wszystko moge z radosci, ze glowa mnie nie boli! a jak te leb mi napiperza dzien i noc to mam ochote cos sobie zrobic... :( jestem wiecznie zdenerwowana, chodze jak tykajaca bomba i lepiej mi nie podpasc... bol glowy uniemozliwia mi normalne zycie :( o to mi chodzilo ! nie kupilam wcale stroju, czulam sie jak pingwin w jednoczesciowych ;p haha ;p mam bluzke poliamidowa i bede ja zakladac na swoj dwuczesciowy kostium. zdjecia sa mega motywujace wiem- ciagle sie zbieram zeby je zrobic, ale najpierw bylam napuchnieta a teraz mam okres, i znow jestem spuchnieta ;/ czekam az brzuch mi opadnie na taki normalny.. nic nie cwicze, masakra :( do pt nie mialam czasu, wstawalam o 7 i szlam spac o 24, nonstop pracujac, ale od pt to po prostu mi sie nie chce, i wiem o tym... ale paradoksalnie jakos potrzebuje tego czasu, mysle nad tym wszystkim... ciesze sie przynajmniej, ze mma priorytet w schudnieciu i ze zaczelam jesc regularnie- pewnie to psychika, ale po takich kilku dniach czestego jedzenia w mniejszcych porcjach czuje sie "lżej" :) takze nie jest ze mna juz tak calkiem beznadziejnie,. Pisalam to we lzach, po okropnym dniu w pracy, @, i megaklotni z facetem... w takich chwilach wszystko jest czarniejsze niz w rzeczywistosci ;p jeszcze ten spacer po cmentarzu, hahah :D mam sklonnosc do histerii chyba... wyjezdzam dzis na ten oboz, wroce 12 lipca. Postaram sie brak udzial w zajeciach sportowych moich dzieciakow i jesc nie za duze porcje na stolowce w hotelu.. takie dwa male cele sobie wyznaczam :) ale ze mna nie mozna inaczej.. z zapalem slomianym ;p wcale nie na nikogo nie obrazilam :) :* dzieki za te slowa :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Ziomalka to wypoczywaj aktywnie :-) Pamiętaj o fotach bo my ci wyślemy jak ty nam wyslesz swoje taka mamy zasadę .Może się obawiasz nam wysłać? Nie ma czego zrób takie bez twarzy lub twarz poprostu zamarz w paincie :-) Nie bój się nie użyjemy ich do nieczego hihi. My tu już jesteśmy długo i non stop wysyłamy sobie zdjęcia także spoko :-) Wikia to ty masz koncentrat :-( ja po koncentracie chyba bym zeszła z tego świata :-( Eh jak pech to pech muszę poszukać na tej twojej stronie czy tam są jakieś izolaty lub hydrolizaty może będzie taniej ale zauważyłam że ceny większości odżywek pokrywają się z tymi u mnie w sklepie tyle że w sklepie mam mniejszy wybór ale dowiedziałam się wczoraj że gdzieś otworzyli nowy muszę tam zajrzeć ale jak wypróbuje najpierw ten co mam dziś pierwszy dzień zobaczymy co się będzie działo :-D Co dziś macie w planach? Ja planuję 30DS plus turbo wyzwanie Ewki (podoba mi się)+ jej krótki na brzuch ciekawe czy dam radę hehe. Jutro idę zawiesić siłownie na miesiąc . Ciekawe jak tam Veruna walczy ze shredem? Lajtowo a ty jak tam randka udana? do której dziś ćwiczyłaś hehe?:-P dziś zabieram dzieciaki do maka ale nie obawiam się nawet nie mam ochoty na smieciowe żarcie ewentualnie może napiję się coli zero. ogólnie co sądzicie o coli zero? wiem żekola jest nie zdrowa ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi co? aa i najważniejsze pytanie czy od coli robi się celulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
na śniadanie zrobiłam shreda reszte zostawiam na kolację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
o nie napisalam taaaaką litanię a tu mi się skasowało ehhh... w skrócie: Aga z tej str nie kupilam tylko podeslalam fotke podglądową":) kolę piję raz na mies-dwa-trzy ale zwykłą bo zero nie lubie. mysle ze raz na jakis czas świństwo nie zaszkodzi a moze nawet pomóc... "na głowę", przynajmniej mi:) Wysoko poprzeczke postawilas tyle ćwiczeń, ja dzis sie lenię potrezbuje:) Ziomalka ciesze sie ze sie nie obrazilas:) i jednak zachecam do wysłania zdjec nawet jak Aga mówi z zamazana twarzą. Co Ci szkodzi? nie musisz sie wstydzic obcych osób:) zrobisz krok do przodu, przełam się, zapusc korzenie w naszym wątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga walcze ze shredem dzis po wczorajszym 1levelu czuje lekke zakwasy wiecej napisze w pon. Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Aga, skąd wiedziałaś, że po imprezie będę mieć ćwiczenia nocne? Hehehe nawet ja tego nie wiedziałam, impreza była do 23, później wróciłam do domu i ćwiczyłam do szóstej, a potem od 8 do 9. Później spałam do 12 :) veruna na randki chodzę dla zabicia czasu, nie zamierzam wymieniać na nowszy model, chociaż może powinnam bo z tego co jest obecnie nic nie będzie oprócz tego co jest :) co mi w sumie nie przeszkadza jeśli miało by być tak cały czas, a w sierpniu minie rok :) gdyby ktoś się mna zainteresował na poważnie, to miałabym problem, bo tego nie widzę, boję się zobowiązań itd. stuacja jest prosta i boję się komplikacji. Trochę to popieprzone, ale tak mi jest dobrze. A o uczuciach to wolę nie mówić, bo wiadomo że jakieś mam, ale nikomu nie mogę o nich powiedzieć :) generałów to wy wiecie o mnie więcej niż moi znajomi :) odezwę się później jak coś poćwiczę. Wikia Aga zainteresowalyście mnie tym białkiem, gdzie go można kupić poza internetem, w aptece? I jakie widzisz rezultaty Wikia, tkanka tłuszczowa się zmniejsza, czy szybciej widać mięśnie, czy sa większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
Lajtowo ja sięgnęłam po białko bo w mojej diecie jest go bardzo mało a do budowania mięsni wiadomo trzeba więcej ze względu na to że nie mogę jeść nabiału bo mam alergie mięcha w pracy nie mam jak a strączkowe próbowałam ale się nie udało musze czymś uzupełnić diete żeby nie popalić mięsni kupuje się w sklepach z odżywkami ale chyba w marketach też widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Lajtowo przede wszystkim miesnie mi sie powiekszyły ale tłuszcz też zmalał. Polecam białko bo miesnie nie urosły "brzydkie" tylko ładne:) To Ty masz stałego faceta omg myślałam ze kazda randka z jakims nowo upolowanym kąskiem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
oj mowa o swinstwach byla...:P pozwoliłam sobie na co nieco:jezyki, chipsy i delicje po pół paczki kazdego. wiem ze duzo a nawet sie nie zapchałam,moj zoladek dzis to worek bez dna heehe jaka u was pogoda? u mnie pada, jest ciemno i caly dzien ziewam taka leniwa niedziela. w poludnie bylam na krótkim spacerze ale ez jak senne zombie bylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga gośćiówa
O tak białko do budowania mięsni jak najbardziej. wikia a ile czasu ty już brykasz z tym białeczkiem? Smacznego kochana ja dziś grzecznie byłam w maku i nic nie jadła jupii udało się Ładnie dziś wogóle poleciałam z menu aż się pochwalę 1. Mała owsianka sante bez cukru z owocami leśnymi SHRED 2. shake białkowy 3. Ziemniaki z wody roladki wołowa (surówki nie jadłam bo teściowa do kapusty czerwonej daje cukier fuuj) 4. grilowane warzywa (papryka, kaabaczek, cebulka pomidory koktajlowe) kromka grilowanego żytniego zaraz Turbo wyzwanie +brzuch 5. białko+ banan :-D ale dzień jeszcze się nie skończył :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
ja juz po treningu i po kolacji matko zjadłam całego banana!!! Wyczatałam że popełniałam bardzo duży błąd jedząc po treningu małe albo pół jabłka ponoć to za mało a jabłko to wogóle nie najlepszy pomysł najlepszy jest banan i to cały!!! no więc zjadłam całego z białkiem nachlałam się wody i zaraz pęknę :-P Trzymajcie kciuki żebym nie smrodziła jutro :-P Dziewczyny mówcie co chcecie ale takie życie jest cholera drogie białko 80zł witaminy 30zł dodatkowo magnez mate siłownia lub jakieś hantle strój do ćwiczeń bo wiadomo jeden nie wystarczy to jakieś opaski cholera bogate jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
heheh w sumie jakby tak podliczyc to też sporo kasy przez rok wydałam:P wiecie te ciastka energii mi dodały i zrobiłam trening ale cofało mi sie ze dwa razy:Pwyszło 75min: 30min rowerek 5min pośladki(przysiady, wyskoki) 40min brzuch (ewka, gymra, i nowiutki gym break-to co Aga podawała). białeczkiem raczę się od miesiąca codziennie, wczesniej to tak było...byle jak:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Ćwiczyłam dziś pół godziny przysiady z hantlami, później poszłam na piwo i dopiero wróciłam zjadłam pizze, aśkę szłam na nogach daleko więc może część spalilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Dzien dobry:D Lajtowo jakie przysiady robiłaś przez pół godz.? Zwykłe czy rózne wariacje na tamat przysiadów? Ogólnie sporo czasu za sam tyłek, tyle czasu to sam brzuch katuję tyłek, przyda mi się dłuższa sesja i na posladki. Alicia Marie (blondynka)ma kilka fajnych filmików, robiłas/Widziałaś? Na YT sa zatytuowane "Butt Workout 1_ Tone Up _ 30 DAY BUTT LIFT" i z tej serii są jeszcze filmiki z innymi osobami, bardzo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej Dziewczynki Aga wybscz wczoraj nie robilam shreda i dzisiaj chyba tej nie mam kurna takie zakwasy ze jak siadam na klopa to podpieram sie rekoma o sciany:/ ide dziwacznie bo mnie giry bola probowalam sie przelamac zrobic przysiad ale za cholere nie dam rady.... dzisiaj porobie jakies rozciaganie, w czasie cwiczen bolaly mjie kolana i zastanawiam sie czy czasem ta rozgrzewka co robi Jillian nie jest za krotka czy moze to wynika ze slabych miesni? W koncu dawno nie cwiczylam.... tez bym sobie pila takie bialeczko.....ale boje sie ze tego nie ogarne i spadkow nie bede miala:p wiem ze zarabiscie pachnie:p nie wiem jak w smaku? Jak dobre to tez niebezpieczne ze bym pila wiecej niz powinnam hehehheheh ja do shreda tez chce brzuchy dodawac ale pozniej.... bo teraz te 30 min mi starczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×