Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Ale parno! Dziś pocwiczylam 1) 30 min bum bum z brazil but lift 2) 12 min sexy lean legs- hiit max #5 3) 17 min miley cyrus workout: sexy legs 4) 10 min hula hop Spocilam się jak świnia żeby wyglądać jak kocica hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna spałam o farbowanie, bo wiecznie szukam swojego koloru i farby dla siebie. Żadna mi nie pasi w 100 procentach. Jak byłam na 1 roku studiów położyłam sobie rubinę na włosach, w proszku który się rozrabialo, włosy były mega błyszczące. Teraz jestem brunetką a kolor mam czekolada z joanny multi soft ale szybko się splukuje, tyle że odrostów nie widać. Przetestowałam chyba wszystkie brązy i blondy, kiedyś byłam blondynką, ale za dużo roboty z odrostami. Jak będę mieć 60 lat pewnie będę siwa, wtedy będę się farbować na blond. Uwielbiam blondynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Heya wracam co u was kochane żyjecie widze że treningi idą pełną parą gratuluje ja ćwicze dosyć intensywnie dlatego że zdecydowałam się na kurs instruktora fitness który zaczyna w październiku muszę złapać formę tak że chodzenie na siłownie it cwicze w domu czasami No i mam często problem z dietą może to dlatego że okres miałam ale już chyba okej będę pisać częściej Dieta Owsianka mala porcja Owoce w pracy gronola 3 jajka,60 gram indyka warzywka 3 ciastka owsiane Pszenny batonik 67kcal sniadaniowy Po treningu kubek kakao Trening Abs Kettle Godzina Dobranoc padam Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Wybaczcie wszystkie błędy ale mówię do telefonu klawiatura w komputerze mi się popsuła dobranoc dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćveruna
ooooo Elizka super ze jesteś:***** 3mam kciuki za ten kursik:) ja w paznierniku tez mam kurs ale na ksiegowa:p ile trwa taki kurs?? ja wczoraj zżarłam puchar lodow z bita smietana:p dzisiaj zrobiłam pure cardio i abs ja piernicze az zal pisać:/:/:/ pomijam fakt ze myslalam ze zaczne się dusic bo oddechu nie mogłam chwycić:/ co cwiczenie musiałam mieć chwilke przerwy bo myslalam ze mi pluca rozsadzi:/ poki co za insanity się nie biore chyba pocwicze z chodakiem turbo wyzwanie to mi poszlo lepiej:p spadam pod prysznic bo mogę robic za lepke na muchy:/ Lajtowo po hennie bardzo się swieca wlosy, kolor mi się podoba z tego względu ze on co chwile jakby inny;) na początku chłodny braz z czasem robi się taki kasztan, a najlepiej w sloncu:p nie wiem jak to okreslic ale ten orzech wychodzi tak ze to jest braz z poswiata jakby sliwki razem z kasztanem?jednak nie wyobrażaj sobie ze mam prawie fiolet na glowie:P jednak jest troszkę zabawy z ta henna, wlosy po niej sa grubsze widać nawet na pojedynczym wlosku:) ja bardzo polecam:) miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Hey kurs trwa 10mc Mam wielkie marzenie I zamierzam je spelnic Nie poddajemy sie! Kolana mnie dzisiaj bola ale ide na boks I trx o 19. Dieta Owsianka Owoce :gronola jogurt naturalny troszke owocow w pracy Lunch; pomarancza jablko Obiad; 3 jajka,70 gram indyka warzywka:salata pomidor papryka Malutka porcja borowek I jogurt naturalny 2 lychy Kakao Ocencie , prosze Veruna jak Twoje wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Cześć dziewczyny. Ja tez juz po cwiczeniach dzis zrobilam 1)15 min początek z insanity core cardio and balance tak na rozgrzewke 2) 3 X 20 min trzy pierwsze filmiki na amiona z tej listy http://www.youtube.com/watch?v=NDw5dxst_ls&list=PL6048E9A686F8C5AA 3) 5 min bo wiecej nie dalam rady jak wyszczuplic talie dodany wczoraj filmik w tv kafeteria 4) 3 min rozciąganie 5) 10 min hula hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, 10 miesięcy? I na pewno bardzo intensywny :) Ale masz fajną dietkę :) ja to się nigdy nie odchudzę bo jem za dużo węgli. Udaję, że to one budują moje mięśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
czesć:) jestem w koncu:P nie pisalam bo nie cwiczylam zel sporo chodziłam i ogólnie duzo sie ruszalam na słoneczku. zajęć sporo mialam i nawet mi sie kompa nie chcialo odpalać nie mamm nic na swoje usprawiedliwienie.... po prostu nie chcialo mi sie:P wybaczcie;) jest tak gorąco ze jak mysle o cwiczeniach to mi sie spac zachciewa hahah ale muszę się rozruszać upal nie moze byc moja wymówką. a;le.... jutro:P Eliza super ze sie odważyłaś/zdecydowałas na kurs instrukorki, 10 mies to chyba duzo? nie obczajalam tych kursów ale myslalam ze są krótsze! Veruna tez na kurs lecisz, bedziesz w papierkach siedzieć, zmieniasz robote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Veruna żarłam trochę... ale wiekszym grzechem piwko było:P Latowo widzialam fotki, tyłek idzie w górę i bardzo zgrabne nogi masz. Brzuch piekny ale to od dawna:D pewnie za sprawą tego gąsienicowego hulahopa który straszy z kąta, jak widze te wypustki to juz mnie boli hahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Wikia, że mnie pocieszasz :) wysłałam wam foty z dzisiaj. Upociłam się. Wiem o czym mówisz, bo mi się też nie chce, ale mam jeszcze dużo do zrobienia. Jak zobaczyłam Elize na fejsie to mi kopara opadła takie ma ciało zarąbiste :) trudno, bedzie trzeba naginać kolejny rok, to będę naginać. Teraz mam wolne to byłabym głupia żebym nie skorzystała. Mam zakwasy w udach po wczorajszych ćwiczeniach, może jutro zrobię rest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Lajtowo dzieki Cwiczymy uwielbiam cwiczyc ale z dietka czasem na bakier Sprobuje nie pic w ogole alkoholu, gorzej ze slodyczami Uwielbiam jesc! Wikia ty I tak pewnie chudzibka jestes Bede q poznaniu w sierpniu I chce isc na 1 zajecia z crossfit Ale koszt 40zl jak masz ochote dolac do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Eliza ehhh co tu pisac o wymiarach, w ostatnim czasie nie cwiczylam i zarlam i wszystko na plusie:/ tak, jest mi wstyd:o dopiero od lipca wzielam sie za siebie wiec nie ma czym sie chwalic, narazie cwicze dosc lekko bo nie mam tej kondycji co kiedys jak juz bede wygladac jak czlowiek wtedy dopierdole intensywnoscia:p wikia nie dziwie sie ze Ci sie nie chce cwiczyc tez mnie dobija ta goraczka:/ najchetniej bym cwiczyla jakies modelujace no ale w moim przypadku musze miec kardio u mnie dzis shred cwiczenia na posladki i boczki tiffany rothe Lajtowo co Ty piszesz ze Ty schudnac nie mozesz? A foty to co? A wymiary? Malo Ci?:p dziewczynny same potwierdzaly ze pozniej jak tluszcz zejdzie jest ciezej, wiec nie martw sie to dobry znak ze jestes przy mecie:p Aga walnac Cie? Gdzie sie podziala ta stara dobra Agusia co litanie nam wysylala????:> chyba ze sie byczysz? Jak nowa praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upał, stres, ćwiczenia i @ dostałam w 23 dniu cyklu. Masakra, zwykle mam 30 dniowe. To dlatego brzuch mi wysadziło i zjadłam wczoraj pół czekolady z lidla białej z tymi truskawkami chrupiącymi. Dziś nie ćwiczę, z wiadomych względów, a oprócz tego zrobiłam przemeblowanie w dużym pokoju. Nie mogę się przyzwyczaić, szafkę przeniosłam do dwóch innych a fotek do drugiego fotela, a telewizor na małym stoliczku stoi. Muszę kabel telewizyjny kupić i go dosunąć, a oprócz tego namalować jakiś obraz albo kilka na tę ogromną pustą teraz ścianę. Tu gdzie stał telewizor w tej szafce zamontowałam drzwiczki, bo stały bez sensu, bo miałam 2 lata temu gdzie telewizora postawić. Teraz mam ten zbędny stolik, dostałam od byłej teściowej, to akurat się nadał. Może macie pomysł na dekorację olbrzymiej ściany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
hej jestem ah Veruna motywacja mi spadła ostatnio sie popłakałam że nie potrafię zpanowac nad jedzeniem ale to się zmieni obiecuję teraz mam cztery dni wolnego skupię się na ćwiczeniach i na diecie. A od poniedziałku już nie będę miała czasu jeść bo w pracy będzie jedna przerwa jakoś będę musiał się przestawic na mniejszą ilośc posiłków że nie dam rady jeść co 3 godziny ale może to mi pomoże w końcu wxziąć się w garść. Rozwiązałam też umowę na siłowni mam nadzieję że niedługo dostanę kartę multisportu. A tymczasem zmykam cos przekąsić bo zgłodniałam :-P. P.S piekłam ciasto na pożegnanie zjadłam kawałek , ale ptasie mleczko które dostałam oddałam w dobre ręcę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Aga podziwiam ze oparłas sie słodyczom i oddałas, bo ja wcinam ostatnio prawie codziennie i alko (po jednym piwku), nie cwicze i co dziwne na wadze mam mały spadek hahah nie wiem jak to mozliwe :D:D przerzucę się na dietę słodyczowo-alkoholową:P:P Eliza podeślij mi link do tego crosfitu, zastanowię się:) mialam cwiczyc i znow to olałam! :D hahaha może... jutro? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Lajtowo fajne zdjęcia w akcji! motywują. ruszę tyłek:D na tamtym zdjęciu w sukience wyglądasz jak pani nauczycielka;) o matko ide spac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
wikia może i bym się nieoparłagdybym nie wpieprzyła wcześniej wielkiegokawału sernika hehe.Poza tym wiedziałam że jak zostawię to ptasie mleczko w domu to wpieprze całe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
lepiej nie zaczynać opakowania:D Cześć laski! Zaplanowałam na dziś trening, obym wytrwała w postanowieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Ale fajnie, ze wrocilam! uwielbiam WAs. Denerwuje sie tylko bo klawiature mam popsuta i nie mam paru literek wiec musze je wkleja Lajtowo widzialam fotki, wygladasz super! Praujemy nad tylkiem zeby sie ladnie zaokraglil i podniosl do góry:) Ja prauje nad brzuchem i dieta! Nie mam problemow z cwiczeniami, ale czasami wcinam jak glupia Veruna pomysl jak daleko zaszlas!!! chyba nie chcesz tam wrócic ja tez jem za duzo wegli! Wieczorkiem napisze sprawozdanie z dnia:))) Trzymajcie sie cieplo. Zalozylam nowego bloga, a to dlatego ze mwm w planach prace jako instruktor i nakrecac wlasne treningi https://fithotbabe.wordpress.com/ ( tekst sie pojawi po kliknieciu w zdjecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
udało mi sie zmobilizować! zrobilam turbo wyzwanie i 20min na brzuch róznych cw z głowy. lało sie ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Eliza podaj namiary na ten crossfit, (link)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Podam jutro na pewno. Aguś nie przejmuj sie nie płacz tylko się nie poddajemy mnie też jest ciężko zapanować nad jedzeniem ciągle jakieś słodycze Dzisiaj zwariowałam na całego 3 godziny treningu jestem po prostu głupia Zrobilam Killer w domu Trzy klasy na silce; Hit; abs; kettle Dieta Owsianka 2 jajka indyk Obiad losos ryz I warzywka Orzechy po silce Padam na pysk Dam linka jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
Eli ty strasznie mało jesz! wow ja dziś wracam doćwiczeń wczoraj byłam zaganiana bo pierwszy dzień bezrobotnego hehe ale dziś już wstałam bo z małym na wyniki jak bee wracać to zrobię zakupy i jak wrócę to poćwiczę wczoraj nie zjadłam za dużo ale byłam bardzo najedzona pwnie dlatego że organizm już się odzwyczaił od obiadu o normalnej porze :-) ale mi smakowało :-D dawno nie jadłam tak normalnego posiłku :-) 1.owsianka 2 pieczona pierś z kurczaka+ ziemniaki z koperkiem+ mizeria z pomidorów i szczypioru (jogurt greci zamiast śmietany) 3 pierś z kurczaka pieczona+reszta mizerii+ dwie kromki wieloziarnistego chleba Dziś będzie więcej bo dojdzie drugie sniadanie i posiłek potreningowy :-( spadam jeść owsianke buziaczki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Bardzo ladny bilans Aga Ja wczoraj spiro zjadlam. Doatalam czekolade od mojego kolegi wiec rano ja zjadlam . Narazie jestem q pracy. Pozniej cos pocwicze w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
dzień dobry:) jestem po treningu z Natalia gacka na plecy, nogi(posladki) i brzuch + "kilka" podskoków razem 50min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
eli jesz ziemniaki? Zamierzam od jutra poucinac węglę na maxa tylko nie wiem co z ziemniorami jeśc nie jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Zamiast zmieniakow wybierz ryz Ja w ogole nie jem ziemniakow Dzisiaj jem wszystko. Mam dola. Taka pogoda beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
ziemniaki jem sporadycznie a jak juz nakładam na talerz to jeden - dwa nieduże. lepiej wcinać którąś z kasz lub ryż ciemny:) u mnie sliczna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×