Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gośćziomalka
Veruna ja tez mogie:D jak moglas sie tak yyyy przytyc dziewczyno ?! Aga ale ladnie sie rzezbisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
A ja ci powiem Veruna, że nie ma co się teraz przejmować się, płakać nad swoim losem. bierzemy się ostro za robote. ja też przytyłam, też czujesz wielka.jutro zrobie pomiarry. nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Przyjmuje; Dieta 1400kcal na moja wage (Czytalam ze wage nalezy pomnozyc przez 24. Najprostrzy wzor).moja 59kg*24. Dieta: 59kg x 3 gramy bialka na kg= 118gram x kazdy gram bialka ma 4 kcal= 472 kcal z bialka Tluszcze przyjmuje 40gramx 9kcal /gram tluszczu=360KCAL RESZTA wegle= 142 gram wegli co daje 568kcal Warzywa kazdy musi jesc od 0.4kg do 1 kg dziennie, najlepiej do kazdego posilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Najlepiej zeby wegle nie przekraczaly 150gram bo wtedy sie rossnie a ja chce odslonic miesnie . Mam nadzieje ze cos pomoge. Bede zdawac relacje z diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Mialam na mysli 2gramy bialka* Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
cześć:) Eliza wprowadzasz zmiany w swojej diecie? ja tak, wczoraj własnie zrobiłam eksperyment i jestem zadowolona z efektu ale żeby stwierdzić czy dziala to co najmniej tydzien musi to potrwać:P Zjadłam wczoraj 5 posiłków (a do tego jeden zabroniony, nie celowo, po prostu wpadka:D mały snickers), wypiłam ponad dwa litry wody.Zmiana jaką zrobiłam to byla godzina ostatniego posiłku bo zjadłam około 17tej. przez to ze w dzien sie nie glodzilam nie bylam glodna wieczorem mimo ze wydaje się wczesna ta kolacja.dzis na wadze mam mniej. nigdy nie mialam problemow z poxnym jedzeniem, nie ciagnelo mnie wieczorami do lodówki, poyslalam ze kolacje bede jest wczesniej niz obecnie, bo jadalam okolo 19-21 (w mysl zasady 2-3godz przed snem)a spadki byly powolne. dam sobie miesiąc do Spotkania z Elizą;) jesli efekty nie będą dobre to zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
ziomalka, juz jest rano:) dawaj foty to się odwdzieczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
hej laski dziś mam znowu wolne :-D póxniej się odezwę dzis powrót do ćwiczeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Na facebooku Ewki jest metamorfoza dziewczyny która ma bardzo podobne proporcje do mnie, podobnie chudnie i pól brzucha jej zniknęło a tylko niecałe 3kg spadło. hehe nie jestem sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hello:) dziekuje za wszystkie komentarze;) w razie kryzysu powroce do nich;) ale poki co jestem twarda. U mnie dzis HIIT musze cos wymyslec jakie cwiczonka + 75 przysiadow ziomalka wyslala foty? macie jakies doswiadczenia z Hiitami? Faktycznie tluszcz spalaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalyscie moze o treningu 21 day fix? Tak sie zastanawiam czy od wrzesnia tego nie cwiczyc, narazie tego nie cwicze bo przez ten miesiac chce sprobowac roznych treningow jak podzialaja na moj tluszcz, codziennie sie mierze liczac ze cos spadlo:p i na razie nic ruszyc nie chce:/ nie smiejcie sie dopiero tydzien cwicze ale jakos to silniejsze ode mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Hej Veruna, ziomalka znowu nie wysłała, darujmy sobie skoro nie chce to nie, już dawno temu miala wysłac:P Nie widziałam tego programu, zaraz poszukam czy gdzies mozna sciagnac/przejrzec. Veruna to ile mialas przerwy w ćwiczeniach? nie brakowalo Ci treningów? Aguś jak tam? Wieczorem zrobię silowy trening, dawno nie dźwigałam:D tylko spacery, rowerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest na chomikach, wydaje się przyjemny, nieskomplikowany ten program ale jak dla mnie nudny bo nie przepadam za joga i pilatesem. Ale jak Ty "zaczynasz" treningi po przerwie to będzie akurat. Widziałyscie taki trening z Shaunem "Insanity - Fast and Furious" trwa pół godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
Wikia ściągnęłam sobie ten filmik :-D. Veruna kochana miałam ci napisać wcześniej to woda nie tłuszcz hehe także spoko dawaj dalej i będzie git. Laski ja od jutra zaczynam chyba wyzwanie z chodakowską a co mi tam spróbuję może nie rozwalę monitora słysząc jej głos :-P muszę coś polecieć wg jakiegos planu bo sama nic nie zaplanuję. dziś były wielkie lody z advokatem i drożdzówka poprostu nie moge mieć w domu jak nie mam to nie jem a drożdzówkę akurat kupiłam mężowi i nie zjadł i tak mnie wołała i wołała że zrżarłam :-P nie żałuję bo to nie ma sensu poprostu zapominam i walczę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
sorrki od poniedziałku wyzwanie narazie normalne treningi przez 3 dni :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po treningu 60min(z gosciem GymRa), głownie z hantlami ale tez troche na brzuch+10min rozciagania własnego. czuje ze zyję:D Aga tez chcialam sciagnac ten filmik ale transfer mi sie skonczyl i czekam az mi sie odnowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hej laski własnie wsiorbałam serek wiejski lekki piję kawkę tak tak ostatnio pije kawkę i to z mleczkiem :-P Chciałam tutaj trochę posmarować ale oczywiście mój mały ma radar i musiał się obudzić i już tu sterczy koło mnie :-0. A więc czekam aż śniadanko się ułoży i wypróbuję ten trening co wczoraj ściągnęłam :-) w końcu :-P. Co do diety Wikia jakie zmiany wprowadziłaś? Ostatnio każda z nas coś pozmieniała hehe no i dobrze trzeba kombinować :-) Ja wam powiem że nawet dobrze znoszę tę ilośc nabiału :-) tfu tfu żeby nie zapeszyć wzdęć narazie nie mam no ale zaparcia są :-( zastanawiam się czy przypadkiem pieczywo mi nie szkodziło bo teraz jem naprawde malutko i po wzdęciach pewnie jakbym odrzuciła i pieczywo i nabiał to bym się mogła w końcu pożadnie wysrać tylko w tedy chyba padła bym z głodu hehe. Kurcze jaka pogoda u was? u mnie niby gorąco ale słońca nie ma :-( kiedy będzie prawdziwe lato cholera już sierpień a ja byłam tylko raz na basenie i dwa razy nad jeziorem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa mam problem z tą kartą muszę czatować żeby wysłać zgłoszenie co się zaloguję to już nie ma :-( teraz był termin zgłoszeń od 1-5 dziś 1 i już nie ma :-( następnym razem o północy wyślę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa kurwa kurwa ale poćwiczyłam wszystko z przerwami nie xzaliczam tego do treningu co chwile ktoś mi dupe zawracał albo mały kupę, pies mi nasrał na podłodze to telefon no szlag mnie trafi nie wiem czy po pracy po 22 będę miała siły ćwiczyć. ale wiem że po trakiej przerwie nie mogę porywać się na insanity musze zaczynać od poczatku :-( Muszę spadać papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Hej:) Aga to to jest ograniczona ilosc??? Ale dziwnie, jak ak to czatuj pp polnocy;) udaCi sie. zmiane jednawprowadzilam to co pisalam, przesunelam godziny posilkow tak aby kolacja przypadala ok 17-18 (przy zachowaniu 5 posilkow dziennie, takiej samej wielkosci. Drugi dzien minal i jestem zadowolona,efekty sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wczoraj poległam jednak ta ograniczona ilość węglowodanów spowodowała głowa mi pękałaposzłam spać po prostu bez energii. Na koniec koleżanka wyciąganie na obiad miałam pyszny deser ale później poczułam boks z p90x 3 dzisiaj pierwszy więc będę jadła już po swojemu tak jak dawniej zobaczymy eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli mi się wydaje że ty i tak zawsze jadłaś mało węgli a jak jeszcze teraz uciełaś no to nie dziwne że zasłabłaś. Mi te sterydziki powiedzieli żeby węglę jeść tylko do 16 no i ewentualnie po treningu . Ty i tak jesz jak wróbelek. Ja bym się samym bananem nie najadła :-P. Wikia no własnie jest ograniczona ilośc tych kart bo one kosztują kupe forsy tylko zakład dofinansowuję sporą część pewnie zakupili pewną ilość i trzeba czekać aż któraś się zwolni :-( tak wywnioskowałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Okey aga ah sorry slyszec ze musisz czekac ale skup sie narazie na....insanity hahah Okey wracam do normalnego jedzonka . Sprobuje tak jak mowisz wegle do 17stej I normalni sie odzywiac bo im wiecej o tym mysle tym gorzej mi wychodzi. Ok jestem na silce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Też tak mam Eliza ze jak o pilnowaniu diety mysle to nie moge się upilnować z tego myslenia glodnieję, trzeba ciągle czyms się zajmować zeby nie skupiac sie na jedzeniu:) Węgle obcinam tylko wieczorem jak Aga. Aga więc poluj, Tobie ma się nie udać?!:D:D Dziewczyny co myślicie o zabiegach modelujących (medycyna estetyczna) a dokładniej o kriolipolizie? jakbyscie dostały w prezencie taki zabieg to skorzystałybyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia jakby mi ktoś zafundowałjakieś odsysanie wycięcie kawała skóry po ciąży czy coś czy nawet masaż na celulit nie wahałabym się ani chwili :-D wiem że po operacji bardzo boli miałam cesarkę ale cóż jak to mówią chcesz być piękna musisz cierpieć hehe. A co Wikia dostałaś taki prezencik? Na karte będę polować ale już przeglądam oferty siłowni gdzie mogła bym się zapisać na miesiąc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia czytam teraz że to jest nieinwazyjne itd za free- nie wahała bym się hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Tak Aga to jest nieinwazyjne, żadnego cięcia ani wstrzykiwania ani odsysania, tylko mocne chłodzenie. Nie dostałam ale mozliwe że dostanę i rozważam czy od razu tej osobie powiedziec że nie chcę, czy się zdecydować? Jakby to było inwazyjne to od razu powiedzialabym NIE a tak... kusi kusi bo nic bym nie placiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Jak masz dostac to ja bym sie nie zastanawiala Laski jadlyscie kiedys swieze szparagi? Jal sie je gotuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Wstyd przyznać ale nie jadłam w ogóle szparagów..:P Zrobiłam trening z ksiązki ewki, która juz sie zakurzyła, dodałam potem trening na nogi i tyłek Gym Break (w sumie 30min+10min). Dam znać jesli dostanę ten zabieg:) jestem coraz bardziej na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćziomalka
Dziewczyny ja nie mam lustra ;p próbowałam zrobić foty w łazience, ale są tak małe... na razie chyba innych nie będzie. Ciągle mam kupić lustra takie przyklejane na ściane, ale nie mogę się wybrać do ikei! może w przymierzalni w sklepie? Wgl jak ja żyję bez lustra, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
oj Ziomalka, ale pierdzielisz. dla chcącego nic trudnego, powiedzialabys w prost ze nie wyslesz bo nie chcesz a nie nam mydlisz oczy najpierw wyjazdem potem, czymś tam potem lustrem.... no taka prawda:D ściemniasz kobieto, nie nabieram sie na wymówki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×