Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gośćeliza
Wikia masz racje Ja pedze do pracy ;-( poznij silka 70min wlasny trening z ketlami I torba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Wikia, dobrze, że tak wyglądam, to znaczy że że mną jest ok i jest spójność między wyglądem a zawodem :D dopiero dziś ćwiczyłam, jest parno i stwierdzam, że tiko pilates dam radę. Zrobiłam: 1) 46 min stary dobry pilates z gymra http://www.youtube.com/watch?v=IaFIE-eMvV8&feature=youtube_gdata_player 2) 10 min hula hop W trakcie ćwiczeń zaczęło padać, może się powietrze oczyści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
trening dieta: owsianka 2 jablka, banan 50 grm makaronu szpinakowego, warzywa, 150 gram krewetek chlebki wasa 4 szt kawalek crossanta http://www.crossfitrankor.pl/------- wikia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
wikia, sprawdzilam kalendarz. robia crosfit intro, czyli zajecia wprowadzajace bezplatne, w sobote o 12:30. moglybysmy na nie sie zapisac. wiem, duzo czasu zostalo sprawdz rozklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Eliza obejrzalam ich kalendarz, wylacznie w soboty to organizuja, a w ktora bedziesz tak? Bo tam chyba trzeba sie wczesnej zapisac,pasuje mi 2,16,23 w tym momencie, a Tobie? Lajtowo to niezle trafilam:) Dziewczyny dzos sie byczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eli, napisz w ktora bedziesz to zapisze sie od razu na ten termin, a to jest dla facetow i kobiet czy tylko kobiet?? Widzialas gdzies taka informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Aga zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
zyje napisze jutro jak w nowej pracy teraz ide spac :-P byłam na basenie piłam cytrynówkę :-P. Wczoraj wyprawa rowerowa boli mnie nie powiem co nie jeżdziłam 7 lat :-0. dziś bez treningu ale basen był. Do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieram. Muszę natychmiast odtruć organizm. W moich żyłach płynie whisky, lekko rozcieńczona krwią :) jak tu dzisiaj ćwiczyć, na szczęście dzień jest długi, wieczorem jakiś pilates poćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Aga basen to jak trening kardio:) Dzis cwicze ale jesze niewim co, jest taaak goraco, ze basen to bede miala w pokoju po treningu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
hey! Wikia, ja bede po 27 sierpnia, wiec wtedy moge dopiero. Daj znac czy c***asuje i od razu sie zapiszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
zapisalam sie, na 30stego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiłam 1) 10 min ramiona 2 kg 2) 10 min nogi 1 kg 3) 10 min hula hop Jest takie parno chyba bedzie burza, na dzisiaj tyle, bo nie chce zejść na serce :) ale wam fajnie Wikia i Eliza, że się spotkacie :) najpierw na trening a potem na piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Hej laski! Moja dzisiejsza aktywnosc to 65min spacer i 19min na brzuch. Zrobilam maske z kawy i trzymalam pod folia 40 min, nie pamietam ile trzeba:P Eliza zarejestrowalam sie na ich stronie, chcialam sie zapisac na to wejscie ale pokazalo mi ze bez wykupienia karnetu nie mozna... jak to zrobilas, wykupilas karnet na miesiac czy tylko jedno wejscie??? Aga jak w biedro?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Tak, na jakis czas. Pozniej wroce Wikia wejdz na gorze zapisz sie na zajecia I wybierz na koncu kalendarz I dzien 30 sierpien o 12:30 cross fit intro. 120 min bezplatnie Ja wczoraj robilam fat burning cardio,45 min zajecia nawet fajne. Cardio z ciezarkami tyllo trenerka grubsza ode mnie o jakies 10kg. Nawet sie pozniej nie przebierala w szatni tylko pod prysznic poleciala z ubraniami. Cos jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Dzien dobry:) Eliza napisalam Ci maila - spr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Ok.juz zalatwione:) Eliza szczegoly na mailu:) Veruna chcesz sieprzylaczyc do randki ze mna i Eliza ?? ;P 30sierpnia za darmo 2godzinki od 12:30, hę masz chba calkiem niedaleko:) no chodź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Ja tez mam nadzieje ze sie spotkamy. Dawajcie dalej Dziwna historia z ta rezerwacja miejsc bo mnie sie pokazalo ze jesten. Ale zadzwonie do nich jeszcze pozniej tak jak wikia mowila Na pewno pojde na trening, chce sprobowac crossfit nawet jesli mialabym placic te 40zl. Mysle ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
jestem po treningu, Killer i ćw na posladki z obciąznikami razem 60min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam Aga? tai wycisk Ci dali że nie masz siły do kompa podejsc:P ? opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
wikia wcale nie wycisk jest super choć można powiedziec że siłowo to ja już dziś ćwiczyłam hehe. Narazie korzystam z uroków lata i po pracy szwendam się wieczorem muszę sobie wszystko zorganizować dopracy narzaie chodze na 6 wiec rano też nie mam jak pisać. Ale obiecuje ogarne się. mam troche do opowiedzenia bo byłam w sklepie z odżywkami w nowym sklepie dostałam parę rad od sprzedwacy i jakiegoś pakerka który przyszedł do sklepu.. Następne białko jakie kupię to będzie wołowe niby na necie pisza że to kiszka ale przy alergi nie mam za dużego wyboru. Dostałam rady uciąć weglę do minimum i po 16 już ich nie ruszać. Chyba przy obecnym trybie pracy dała bym rade :-0 zobacze obiecuję że jak będę miała wolne to wam tyle nasmaruje że będziecie cały tydzień czytać. Chyba będę miała w niedzielę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Aga fajnie, podziel sie radami. ja przyjelam 300 gram wegli dziennie, przy moim treningowym trybie zycia i szalenczej pracy to ok. Dzisiaj sporo zjadlam, ale bez slodkiego. Zaraz uciekam na trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam żadnych watpliwości że nasmarujesz:D:D przez rok juz poznałam Twoje mozliwości... ah te wegle pyszniutkie:P co jeszcze Ci powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Aga, fajnie, że ci się podoba Dziś ćwiczyłam z fitness blender 1) 34 min At home butt and thig workout video with cardio intervals.... 2) 27 min kelli's abs and upper body strenght training workout chest, back, arms and abs 3) 10 min upper body stretching routine 4) 10 min hula hop Plus 30 min intensywne ćwiczenia ;) nadal jest parno i ósme poty człowieka oblewają :) dziś to miałam endorfiny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Lajtowo niezle wymiatasz, wow Ja wczoraj: Kickboxing 45min Rip 60- na tasmach 30min Do uslyszenia pozniej dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Hej dziewuszki:) jestem jeszcze przed treningiem a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
hey Wikia. ja ide na silke na fitness wieczorem , na boxing, i moze jakis moj trening 30 min albo Rip. padam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Ratunku!!! Tak duzo zjadlam jestem jak swinia gruba;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Jezdzilam rowrrem stacj.50min potem zrobilam 15min na brzuch, ale mi sie nie cjcialo:P Eliza najadlas sie tak przed czy po silowni? Nie przejmuj sie, zdarza sie, spalisz to. Za kilka dni zrobie pomiary i porownam z tymi sprzed miesiaca. Jednak gdy nie robie regularnie pomiarow nie pilnuje sie, a jak cos przybywa (tak jak mialam pare mies temu) to nawet tego nie widze. Jak bedzie czym sie pocjwlic to wysle Wam fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×