Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Wikia zazdroszczę słońca u mnie nawet promyczek od rana się nie pokazał, chmury i szaro :( Ale tych hybryd jest normalnie każdy z każdym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga idz I wyprobuj;) czekam na ciebie weruna nie przejmuj sie. jutro bedzie mniej na wadze ja juz zjadlam obiad wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam te rozpiski różnych hybryd i szczerze mówiąc nie chce mi się ćwiczyć tak jak oni tam każą ;) cały tydzień zawalony ja jednak wolę mieć dwa dni wolnego i czasem ćwiczyć tylko 30min na szybko ;) jednak przyglądnę się bliżej hybrydzie Asylum z p90x 30 dni trwa ;) ale sama nie wiem czy jest sens zaczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkia spróbuj wpisać w google klub fitness o2 zgorzelec powinno ci wyskoczyć to jest link do reklamy tego klubu faktycznie nie chodzi pojawia się strona informatora miejskiego. Pewnie Veruna to napewno woda się zatrzymała tak bywa dlatego najlepiej wogóle się warzyć w większych odstępach czasu, ale wiem że trudno wytrzymać :-D Wikia u mnie też od rana słoneczko :-D. Czanka ciesz się mój mały to by najchętniej zamieszkał na dworze hihi. A do przedszkola go nie zapisujesz? Mój pójdzie od przyszłego roku to może będzie bardziej ogarnięty. Bardzo lubi dzieci i jak idziemy odebrac nieraz kuzynce syna z przedszkola to nie chce z niego wyjść :-D Tylko cholera leń z niego i nie chce dać się odpieluchować :-( Przepraszam za odrobinę prywaty :-). Już wiem dlaczego taka maruda ze mnie zbliżają mi się te dni i to pewnie stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem Czanka p90x trochę kolana obciąża ale też muszę spojrzeć30 dni to nie duzo można by od grudnia zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja bym mogła to zrobić przejżałam większoć treningów widac, że będzie cięzko ale bywało ciężej hihi tylko czy myslicie, że mogłabym udawac, że skaczę na skakance, czy to by było efektywne?. A no i jeszcze kto bardziej zorientowany nie wiem co to dzień 7 i dzień 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja właśnie nie wiem jak p90x wygląda dokładnie muszę przejrzeć filmiki może się skuszę od grudnia na taką hybrydę ale jeszcze to przemyślę i sprawdzę ile trwają ćwiczenia czy nie za dużo dla mnie ;) Ten link co podałaś hybrydy z Insanity brzmi kusząco ale tam są Maxy, też większość nie znam pewnie dlatego że nie mam wszystkich treningów z Asylum tylko kilka ale one trwają po 50-60min w większości Maxy też nie wiem czy to nie za ciężko. Ja syna do przedszkola daję w przyszłym roku albo od września albo wcześniej jak się uda, teraz byłby za mały w tym roku a ja mam jeszcze wychowawczy. Mój się szybko odpieluchował jakoś miesiąc przed drugimi urodzinami w tydzień załapał a nocnika wcześniej nie znał, było śmiesznie robił kałuże kilka dni trwało nim zajarzył o co chodzi z sikaniem ale przekonał się do nocnika głównie dzięki nagradzaniu za zrobienie i wołanie ;) strasznie się tej nauki bałam ale poszło łatwo z tym że ja jak już zdjęłam pieluchę to nie ubrałam więcej ani na noc ani na wyjście z domu, w lecie jest łatwiej niż teraz ale jak będziesz zakładać tylko na wyjścia i na noc też będzie ok tylko żeby on współpracował bo jak po tygodniu czy dwóch nic nie zrozumie to nie ma co naciskać. To tyle po za tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do skakanki to lepiej jak się udaje bo przynajmniej Ci się nie popląta czy zahaczy o nogę jak na co dzień nie skaczesz to skąd masz umieć ;) ja mam ale kiepsko mi idzie skakanie na niej jak długo tego nie robię ;) zresztą ja wykorzystuje mini trampolinę do ćwiczeń w których się skaczę i przez to mnie kolana nie bolą :) Mój syn znowu śpi w dzień więc mogłabym dłużej ćwiczyć w sumie ale czy mi się będzie chciało? tak cały tydzień po prawie godzinie hehe rozleniwił mnie ten Focus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka p90x to też długie trenigi a dzień 12 to jakaś makabra ten trening na nogi jak patrzysz już ile trwa to się odechciewa hihi plus do tego brzuch :-D hmmm No a treningi z asylum tez tam są a może jeden miesiąc to drugi tamto hmm a co to jest ten relief?????????? i game day/overtime?????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga game day trwa 70min hehe nie wiem czy trening czy film pewnie trening 60mina reszta to reklamy a tam jest jeszcze coś drugiego w rozpisce, to jest z asylum na chomiku znajdziesz, relief trwa prawie 30min to ile ten trening wyjdzie 1,5 godz? ja nie mogę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO dwa treningi z S.T to jest wyzwanie! Kiedyś ćwiczyłam po 1,5 godziny ale to do chodakowskiej dodawałam mel b albo bieganie, chyba z mel b miałam nawet nawet efekty no ale S.T to inna liga ale to dawno było masakra nie przypuszczałam, że tyle wytrwam na początku chciałam zgubić tylko 3-5 kg :-D. Widziałam, że tam w rozpisce codziennie nie jest tak cięzko w dwóch tygodniach chyba zamiast treningu jest rozciąganie i jeden dzień off. Wikia co dzis ćwiczysz? Ja niedawno zjadłam kolację, to za godzinkę biorę się za trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odważę się zrobić tą hybrydę jak wy też ją będziecie ćwiczyć inaczej się nie zmotywuje do dłuższych treningów jeszcze Max! ;) To co od grudnia? Eliza Aga co wy na to? damy sobie wycisk hehe może i Wikia da się namówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta wypadną to by trzeba było wcześniej zacząć żeby planu nie zawalić hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka jeeeah idę na to!!!! yes yes yes hihi ciekawe ile teraz wytrzymamy hihi nie teraz to już robimy całość!!!!! Jeżeli chciałybyśmy ostatni trening zrobić 23.12 to musiały byśmy zacząć 24 listopada to jest niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to jesteśmy już dwie ;) hehe ciekawe kiedy wymiękniemy ;) nie no może się uda miesiąc pocisnąć ;) jak wypada niedziela to trudno jakoś to trzeba przed świętami skończyć bo nie wiadomo jak będzie a nie chciałabym rezygnować przez brak czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko czy jak bedziemy miały dzień dwóch treningów np pierwszy strength Asylum i Pure Cardio to czy przed Pure Cardio rozgrzewkę robić? :-P Eliza przyłączysz się? Wikia? Veruna nie wiem czy bym ci polecała takie treningi jak krótko ćwiczysz jak twoja kondycja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jakoś damy radę jutro pościągam treningi bo po samej rozpisce jakoś sobie nie wyobrażam na razie tego wszystkiego ile by to trwało każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za. od poczatku do konca. zmierzymy sie I porownamy efekty. kiedy start? wolalabym od poniedzialku, nie nd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza super! to nie wiem możemy zacząć w poniedziałek 25 lub wcześniej 18 mi to wszystko jedno. Efektów jestem ciekawa bo mamy bardzo zbliżone obwody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a Tobie pasuje 25? Wiecie co jak będzie tak intensywnie czasem dwa treningi to ja muszę więcej jeść żeby to przetrwać hehe jeszcze prawie dwa tygodnie zostały pewnie osiągnę swój cel wagowy i już na luzie podejdę do tej Hybrydy to znaczy nadal będzie zdrowo tylko już raczej będę chciała ustabilizować wagę i zrzucić ostatnie cm z obwodów :) bez ciśnienia że muszę schudnąć tyle i tyle, już jestem bardzo zadowolona z wyglądu po ostatnich spadkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wolny grafik hehe dopiero od 20. 18 robię max interval plyo (pierwszy raz) Możemy od 25 mi pasuje w wigilie wypadnie nam fit test także spoko nie wiem czy on wogóle jest konieczny :-D Ale super już nie moge się doczekać. Właśnie jestem po treningu strength myślę, że dam rade do strength dać pure cardio (chyba) gorzej z tymi których jeszcze nie robiłam, ale tak to super. Spadam pod prysznic tylko co teraz zjeść hmm jabłko już jadłam dzisiaj i wogóle nie mam ochoty na jedzenie a jakbym zjadła garstkę orzechów? Co myslicie?Wiem, że mają białko zdrowe tłuszcze itd ale czy nadają się po treningu nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jak Fit Test na koniec to ja go sobie daruję bo ich wcale nie robię, na samą myśl mi niedobrze hehe po ostatnim mnie zmuliło taki wycisk także wiem że robię postępy nie muszę tego sprawdzać :) Aga zjedz orzechy, nabiału nie jesz więc ciężko coś polecić ;) A w wolnej chwili przejrzyjcie sobie tą stronkę tam jest dużo porad np. co zjeść po treningu czy przed. alwaysfit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jutro zobacze o czym mówicie... hybryda asylum? tak? ja dziś zrobilam brzuszki i turbo, dawno nie robilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to jest ten plan co link wrzuciłaś? to chcecie ćwiczyć? a skąd te treningi z asylum i ze zwyklego insanity czy z czegos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia tak to co wrzuciła Aga, Asylum & Insanity hybrid :) ja mam ćwiczenia z 4shared i z chomika, teraz też tak będę ściągać to co mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×