Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

hmm.. ja wolałabym 18ego bo koniec wypadnie przed swiętami a tuz przed nimi będę w rozjazdach (8 godzin drogi pod rząd do rodziców nie dam rady cwiczyc a potem 1,5godz do tesciów u ktorych nie ma gdzie cwiczyć...). Ale zobaczę jutro czy się w ogóle podejmę tego wyzwania:) jesli tak to najwyżej zacznę przed Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o super Eliza:) juz bylam przygotowana na falstart:P Dziewczyny pasuje Wam tez 18sty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra niech będzie, poprzestawiam w planie w końcu i tak max interval plyo jest drugiego dnia :-D tylko w piatek wolnego nie będę robiła żeby w niedziele miec wolne :-) Dziś spokojnie tylko killer Eliza namówisz koleżankę żeby ćwiczyła z tobą w końcu jak ciebie ona namówiła to teraz odwrotnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga fajnie:) ja sobie zrobie przed tym hardcorem 2 albo 3 dni wolnego zeby sił nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteśmy umówione :) na 18 :) to zabieram się za ściąganie. Wikia też myślałam żeby zrobić 2 dni wolnego przed tym hardcorem ale jak robimy wcześniej to już sobie dokończę to co zaplanowałam a i tak mam niedziele wolną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobię jeden dzień wolnego a w sobotę zrobię coś lzejszego Po dwóch dniach wolnego mogę wypaść z formy hihi ale tak już mam. Jak robiłam sobotę i niedzielę wolną to w poniedziałek ciężko mi się ćwiczyło. Ale ale czytałam że przerwy nie powinny trwać dłużej niż trzy dni. Wow ale damy czadu jeszcze Veruna i Konsekwentna was brakuje :-) Swoją drogą to dziwne, że nikt do naszego wątku się nie dołącza a tyle czasu istnieje boją się???? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie wiesz że na kafe nikt nie ćwiczy tylko się większość odchudza dietą, te wątki na fitness ledwo żyją ;) w sumie rzadko wchodzę na inne tematy niż nasz i na dietach co jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja w ogóle nie wchodze na inne watki, tylko na nasz:) Veruna, Konsekwentna przyłączacie się do WYZWANIA? 18ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzis nażarłam ;-). Śnadanie płatki owsiane na wodzie z rodzynkami i orzechami laskowymi+ kromka chleba razowego z chudą szynką+plasterek papryki II śniadanie bułeczka wieloziarnista (przekrojana na pół daje dwie kanapiki :-D) z wędlinką pomidorkiem i ogóerkiem i teraz obiad makaron razowy troszkę sosiku i pulpecik i powiem wam, że dziś to się napchałam , pewnie przez to sniadanie przeważnie jem same płatki ale, postanowiłam dodać kromeczkę bo teraz rano nie ćwiczę tylko wieczorem więc śniadanie może być bardziej syte. Byłam już dziś na krótkim spacerze ale zaraz wybieram się znowu bo obiecałam dziecku bo znów ryczał jak wróciliśmy, że po obiedzie pójdziemy. Przeczołgam go bez wózka ze dwie godziny może w końcu odpuści. Bo masakre będę miała zamierzam go teraz odpieluchowywać i nie będziemy się ruszać przez jakiś czas z domu. A wy dziewczyny co dziś jecie dobrego? I co ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za raz się zabieram do ćwiczeń :) Focus Upper Beta i Les Mills Hard Core abs wyjdzie jakieś 40min w sumie. Aga no ja dzisiaj obiad mam taki babciny ;) zupa kartoflanka tak mnie naszło przez tą pogodę ale po ćwiczeniach zjem rybę z warzywami i surówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sniadanie zjadłam banana a teraz zjadłam obiad: surowa kalarepa, pomidor, podgotowany brokuł i 2 jajka na twardo. oczywiście warzywa nie całe tylko kawałeczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądam plan i sie zastanawiam co znaczy: "gamed day" i "overtime x2"??? z dnia 26ego Eliza:) oświeć mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestesmy umowione. weekend robie wolne I tak bede miala zawalone praca. w poniedzialek sie mierzymy I wazymy ja wczoraj nie cwiczylam. poszlam na impreze do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyłam ten Hard Core ABS pierwszy raz i fajne to było mój brzuch palił ;) a Ci kolesie w spodenkach rewelacyjni hehe rzadko spotykany gatunek z idealnymi mięśniami :) Też bym padła z głodu po samym bananie ja w ogóle po owocach to jestem dwa razy bardziej głodna więc ich unikam. Wikia mi treningi z Asylum kończą się ściągać już będę mogła rozszyfrować te nazwy z rozpiski bo sama nie wiem co nas czeka, tak się napaliłyśmy a nie wiadomo co ten Shaun wymyślił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz je przeglądałam haha szykuje się niezły wycisk przyda sie napewno ten Relief :-D. Wikia i ty wytrzymałaś na tym bananie????????? Ja jutro smarze placki ziemniaczane dla chłopaków, trochę się ich nawącham i do tych zapachów zrobię warzywa na patelnie z jajkiem :-) Czanka ja też będę robić ten les mills dobrze wiedzieć na co się szykowac hihi Eliza a czy z tego les mills jest jakieś cardio ale bez elementów boxu? bo szukam treningu na piątek a nie chce robić nic z insanity bo jeszcze tego się naćwiczę w naszym wyzwaniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podajcie linka bo nie moge znaleźć wszystkie treningi mam tylko mi brakuje Plyo Cardio Circuit nie moge znalęźć na gryzoniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ten trening to Plyometric a nie Plyo chyba jakiś błąd w tej rozpisce ;) to z Insanity z pierwszego miesiąca bo innego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie mam czasu tak dokładnie przeglądnąć ale widziałam że tam guma potrzebna, pewnie się obejdzie bez i jeszcze te drabinki na podłogę co to w ogóle jest? Aga widziałam na gryzoniu więcej filmików tego les mills i mają tam dwa programy ten combat co Eliza ćwiczy i jakiś jeszcze ale nie wiem jak dokładnie wygląda. Placki ziemniaczane mniam mnie bierze ochota na takie z cukinii ale nie mam patelni tej do smażenia bez tłuszczu, a one też piją tłuszcz strasznie jak ziemniaczane, ratuje mnie papierowy ręcznik jedynie. A siłownie no faktycznie musisz do nowego roku odłożyć bo do świąt będziemy mieć hardcor a potem pasuje odpocząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pylo" chyba napisali zeby w skrócie było:) ja nie podgladam na razie tych treningów bo sie jeszcze przestrasze... a co do tego banana hehe to późno wstałam i to takie sniadanie było ale szybko potem obiadem sie zapełniłam:) podwieczorek to bylo jabłko a kolacja kanapki z masłem i konfitura porzeczkową-zaszalałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ja tych placków nie będę jadła :-( Tylko się nawącham hihi dla mnie będą warzywka na patelnie z jajem. Gumę śmiało można zastapić hantlami jak np w strength Asylum Wikia uwielbiam konfiturę porzeczkową jest pyszna a na tostach to już wogólne mmmmm może jutro na śniadanko zjem mniam narobiłaś mi ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem, że nie dam rady overtime poprostu to jest chyba nie możliwe będę próbować ale tam nawet facet w pewnym momencie robi damskie pompki dobrze, że to krótkie ale wiem już dziś masakra a wy macie już taką kondycję żeby to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja na razie sprawdziłam pierwszy tydzień ile te treningi czasu zajmują nie ma tragedii, najgorszy pierwszy dzień bo dwa treningi i to nie łatwe ;) a tak to nawet się jeszcze nie przyglądałam dokładnie ćwiczeniom, wiem jedno nie będzie lekko jak to z Shaunem tam każdy wymięka więc jak my będziemy to co z tego hehe damy z siebie ile się da, mi się właśnie to podoba że u niego nigdy nie jest łatwo te treningi zawsze są wyzwaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będą dni z dwoma treningami to robicie je pod rząd na pewno czy jak będzie ochota i siły? ja podchodze do tego z dystansem, tzn ze jak bede wymiekac w trakcie treningu to zrobie chwile przerwy itp dam z siebie ile bede mogla ale chce przeżyć :D jak bedzie baaardzo cieżko to spacja na chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×