Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Aga, jesli będziesz musiała pójsc do teściowej zeby np sie nie obraziła to powiedz że masz cały dzień zgagę, niestrawnośc albo coś w tym stylu:P i nie możesz nic jeść bo Ci się cofa:D nikt nie wmusza jedzenia jesli ktoś ma chory brzuch! wypijesz tylko herbatkę i po sprawie. Jesli mąż Cie nie bedzie krył to przed nim tez poudawaj od rana ze cos Cie boli itp.......................................... haha pójde do piekła namawiam do złego....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym, że nie bardzo chce mi się iść niedawno byłam na babci imieninach a one mieszkaja razem, dopiero co się z ta rodziną widziałam :-D ale zobaczymy jak mąż się uprze żeby iść to pójdę ale na chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre z tą zgagą zwłaszcza, że wiedzą że miałam problemy żołądkowe :-D Chyba skorzystam z rady ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyłam pierwszy dzień i drugi trening ;) nie było źle lubię Pure Cardio nawet szybko zleciało mój syn jednak nie spał i świrował koło mnie i to chyba pomogło bo nie patrzyłam ciągle na zegar ;) Właśnie zjadłam kolacje i chyba o jedną kanapkę za dużo ;) miałam wypić kefir ale stwierdziłam że szybko mnie zacznie ssać a spać idę po 22, zresztą teraz miałam straszne ssanie po całym dniu, ale cały czas byłam w ruchu, zero lenistwa. x Wikia co za pech ja tak niedawno rozciąganie ściągnęłam a tu po 5min ćwiczeń filmik ucięty o 10min. Veruna hehe dobre to było z tym sraniem, zawsze masz takie problemy? może coś w diecie zmień. Ja jadłam w weekend buraczki do obiadu i dzisiaj mnie przedarło nieźle ;) a z tym wąchaniem jedzenia to mam podobnie hehe powącham ale nie zjem jak mi syn macha jakimiś słodkościami i rogalami co gorsza ;) Aga jak u mnie jest zupa na obiad to ja później jem jeszcze coś większego bo też mam głoda. A co do dzisiejszego jedzenia to spalisz przecież sporo kalorii na dwóch treningach ;) nie wiem czy tak dużo zjadłaś zależy jak jesz w inne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co boję się że jutro będę miała mega zakwasy od tych przysiadów ;) Moje menu: 1. musli z mlekiem 3,2% (pół szklaki mleka, 3 łyżki musli) 2. jajecznica z 2 jaj ze szczypiorkiem, 1,5 kromki grahama z masłem, skrojony średni pomidor 3. zupa pieczarkowa z makaronem 4. duszone warzywa na patelnie, kawałki smażonego kurczaka w gyrosie, tzatziki na jogurcie 5. 3 kromki grahama z masłem, pomidorem i konserwą mięsną Wg. mnie dzień udany dietkowo ;) na słodkie mnie nie ssało uff w sumie te nasze treningi mają 85min doliczam 40min spaceru więc sporo jak na mnie tego ruchu hehe Wypiłam mnóstwo wody ciągle latam do wc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy ile kalorii ma bułka grahamka 80g? Bo kurcze chyba te bułki mi nie wychodzą na dobre myslałam że około 150 a teraz czytam że ponad 250??????????????????? matko a to tyczy się też do pieczywa graham? Bo to jeżeli tak to ja dziś stanowczo przesadziłam :-( mam jeszcze bułki na jutro rano ale nastepnym razem to kurcze jakie to pieczywo kupić??? Żytni chleb juz mi się trochę znudził Teraz piję czarną kawę i za godzinkę biorę się za trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Aga nie pomogę moje zapiski z czasów liczenia kalorii poszły w kosz, ale sprawdź na ileważy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się w ogóle nie znam na kaloryczności, nie pilnuję tego. Aga może zamiast pieczywa wafle wieloziarniste? te okragłe z biedronki. ja się zabieram za trening, z lenistwa obetnę te 15 min które wczesniej zrobiłam:) a co tam! robie pierwsze pure cardio, NAPISZE JAK SKOŃCZE (ze sobą...) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia jednak lepsza kromka chleba niż taki wafel ;) wychodzi tyle samo kalorii jeżeli też na to patrzeć. Ja tak samo nie liczę kalorii, kiedyś liczyłam przez kilka tygodni i stwierdziłam że popadam w obsesję ważenia i przeliczania, sporo czasu to zajmuje. Powodzenia w ćwiczeniach napiszcie jak Wam poszło po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie się zabieram za trening Wikia jeżeli jeszcze nie zaczełaś nie rób cardio pierwszego pierwsze robi się siłowe bo można spalić mięsnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja zrobiłam pierwsze cardio. to jak to w końcu jest, dziewczyny??? myslałam że siłowe potem trzeba robić... no już trudno zrobiłam ale.... czuję się zaje*iście:D:D m]tak sie dygałam ze umrę a tu proszę hehe:) dobrze na mnie podziałał poprzedni tydzień "regeneracyjny". bardzo sie cieszę że zaczełam ten program!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie skonczylam sile. za 15 mim cardio wrrr zaraz sie pewnie spoce jak swinia:))) Wikia Robisz sile teraz tak?? Dawaj dawaj:) ......... agazgaga pewnie leci po calosci od razu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, Eliza zrobiłam juz dwa pod rząd tylko chyba w złej kolejności bo pierwsze zrobiła cardio a potem strength

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Eliza skąd wiedziałaś????? Zaliczone wow ale się ze mnie leje, tak się jeszcze chyba nigdy nie spociłam Wikia Najpierw siła później cardio, można spalić sobie mięśnie jedynym wyjątkiem są ćwiczenia na brzuch bo żeby dobrze zaczeły pracować trzeba je porządnie rozgrzać slatego np S.T a strength przed ćwiczeniami na brzuch robi cardio. Dzisiaj ok ale następnym razem uważaj Fajnie fajnie prawda dziewczymy??? Damy radę jutro jeden trening ale słyszałam, że ciężki wczesnie go nie próbowałam a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez jutro niespodzianka:) jesli ma być cięzki to może lepiej ze nie wiem co mnie czeka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski, ja juz Plyo robilam kiedys, cos kojarze. Zobaczymy jutro. Ja mam co prawda wolne ale zrobie po poludniu albo wieczorem bo o 1:30 mam rozmowe kwalifikacyjna. a Wczesniej na zakupy. Potrzebuje jakies dwie spodniczki! kurcze kto by pomyslal ze bede kiedys nosic krotkie spodenki i spodniczki! stracilam ponad 11 cm w udzie!!!!:) .................. Weruna, ale sie usmialam z twoje historii!! naprawde masz taki problem? zapytam mamy, ona jest farmaceutka, moze cos ci doaradzi. ................ nastepnym razem w poniedzialek nie robie jeden po drugim trening. dlatego ze robiac sile, pozniej nie mialam juz takiego powera na cardio. co prawda rozgrzewka poszla mi ok, ale pozniej juz przy pompkach poleglam. Zobacze jak z czasem bedzie. ......................... Dieta: owsianka 4 herbatniki obiad: odrobina ryzu, marchewka, maly kawaleczek lososia kolacja: 2 jajka, troche warzyw zjadlam tez po treningu, jak mówilyscie, ze swoim- borówki plus banan- na spole:) ....................... na dzisiaj koniec. kapiel i do spania. ................. ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! jem właśnie owsiankę z otrębami żytnimi i rodzynkami, orzechami na mleku. Jak się czujecie po wczorajszym treningu? ja dobrze ale.... pomimo długiej rozgrzewki przed ćwiczeniami bola mnie kolana:((( dzisiejszy wieczorny trening zacznę 15 min rowerkiem (albo dłużej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja się czuję świetnie (oprócz bólu brzucha) i jaki mam dzisiaj brzuszek ładny nie wiem czy to po tych ćwiczeniach czy woda schodzi (albo wypociłam haha albo mam juz okres więc schodzi) aż zmierzyłam i szok pepek 80 a pod pępkiem 85 talia bez zmian wow ale narazie wpisane zostają wymiary te z wczoraj bo może mam halucynacje po wczorajszym wycisku haha ....... Wikia może to właśnie przez to cardio na początku. Posmaruj sobie żelem przeciwbólowycm i chodz może dziś w opaskach żebyś miała stabilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jak robisz przysiady to pilnuj, żeby kolana szły za stopą na zewnątrz i z wyskoku opadaj na już zgiętę (Ewka w killerze opada na prostę nie wiem jak ona może chodzić) wczoraj trochę tego było mogłaś nadwręzyć. Możesz wiżiąć nawet ibuprom w tabletkach działa przeciwzapalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! dałyście radę :) Ja dzisiaj mam lekkie zakwasy na udach tak jak przewidywałam ;) O kolana się boję bo jednak będzie dość intensywnie przez 30 dni ale puki co nie bolą. A dzisiejszy trening to jakaś masakra będzie, widziałam go wczoraj niezły wycisk, będę ćwiczyć po południu teraz się zbieram do koleżanki na kawę ;) Aga woda schodzi :) ja ostatnio taka wzdęta byłam przez wodę a po okresie super spadki były także u Ciebie będzie podobnie :) Eliza ja podobnie straciłam w udzie w sumie 9cm :) ale byłam spaślak ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza 11cm, czanka 9cm piękne wyniki, bez względu na to jakie miejsce a co dopiero udo:) ..................................................................Któraś z was dziewczyny pytała o różnicę w udach i tak, ja też mam różne wymiary o pół cm i np. lewy boczek i piers mam wieksze od prawych:) tzn prawego boczka juz nie mam:) lewy został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że zrobię sobie trening teraz ale jak go obejrzałam stwierdzam, że chyba nigdy nie będę na niego gotowa hehe, zostawiam na wieczór. Ten wczoraj to miała być rozgrzewka czy co????? Napewno będę miała problemy pod względem technicznym ( tzn słabe mięśnie haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hahaah Czanka toś powiedziała ;) byłaś spaślakiem a a właśnie jestem hahaha:p Aga nie wiem jak Ty to zrobiłaś, że dałaś rade robić 2 treningi??????ja ledwo co bym oczami ruszała a co dopiero ciałem ;) Hashimoto slyszalam mojej kumpeli znajoma to ma, nie wiem jak jest z hirsutyzmem w tym przypadku ale u mnie raczej ppodejrzenie pcos, tsh poszedl mi o 1 stopien do gory w ciagu roku i robilam ft 3 albo 4,nie pamietam jakie byly wyniki a czytakam ze te wlasnie 3,4 odpowiadaja za skore, przemiane materii itd, czyli to co najwazniejsze:D biore hormony na uzupelnienie estogenu bo kiepsko z nim u mnie, wczoraj czytalam ze laska chudla 20 kg przez 1,5 roku jak mi tyle zajmnie to sie chyba pochlastam:( dzisiaj sie mierzylam po 12 dniach brzuch 0 ale wczeesniej sie mierzylam nie wiem czy dobrze bylo -2, moze te zaparcia biodra - 1 cm Udo - 0,5 cm waga - od kilku dni stoi - 0,30 wczoraj na kolacje jadlam tak jak pisalam + burakow troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
dzisiaj rano na sniadanie zjadlam bulke fitness polowke z dzemem a druga polowke z salata szynka swojską, pomidor, ogórek w pracy 1 kanapke i 1 taka mniejsza ala piętka:) jabłko a o 20 nie mam pojecia co, chyba galacik z piersi plus surówka albo starta marchew z jabłkiem nie wiem dlaczego ale nie moge spac, tzn nie chce mi sie... Jak przeczytalam ze Czanka(mam nadzieje, ze nie pomylilam) idzie o 22 spac to sie zaczalam zastanawiac ja chodze o 1:/ wstaje o 7 i nie moge wstac:/ chodze jak lunatyk a wieczorem nie wiem dlaczego nie chce mi sie:/ jakas szurnieta jestem:p Elizka jakby Ci cos sie obiło o uszy ws prawie tych zaparć byłabym wdzięczna:) a z zaparciami jako dziecko mialam problem musialam miec czopki aby wogóle cos poszlo, ostatnie 3 lata nie byly zle srednio co drugi dzien:p u mnie sie wysrac to jak prezent dostac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
a to moje wymiary :o pierwsze na poczatku mojej drogi czyli 08 pazdziernik a drugie z dzisiaj biodra 116/112,5 pępęk 97/94 udo 65,5/63 waga 82/78,2 taka jestemm wielka :D lece robic kawke Aga faktbyc na imieninach i do herbatki czy kawki placka nie zjesc chyba bym nie szla:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weruna dam znac. dzisiaj z mama pogadam. wlasnie koncze zakupy. jestem w macu. bede jadla wrap z warzywami bez sosu z grilowanym kurvzakiem I kawka. mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×