Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość Veruna
Aga pyszności na obiadek:) ja dzisiaj na kolacje mam makrele wędzoną, chyba że coś się w trakcie zmieni. wikia jakbym miała czekac te 2 godziny to bym cwiczyla ok 22.22.30 konczylabym o 23 do tego prysznic itd., robiłam wcześniej w ten sposób ale cały czas byłam prawie na obrotach, i mąż zaczął stekać że mnie w ogóle nie ma i cały czas coś robię i tak się w*****a na moja pracę, że wracam o 20. więc zajadam kolacje ok 20. i 20.45 biore się za ćwiczenia, spróbuje nie jeść i zobaczę co to będzie:) Eliza ahh chciałabym skończyć jak Ty :D ale nie z popcornem tylko z efektami:P , wkurza mnie że tak cienko mi idzie tym bardziej z insanity, ale się po wkurzam, po wkurzam co mi nic nie daje,całe szczęście że mnie nie demotywuje:p muszę poczytać coś o laskach z pcos na diecie jak im szło może będzie mi lepiej.....jakie to życie niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna współczuję pcos, a miewam raz na jakiś czas pojedyncze te potworki, okropny ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakupiłam sobie pysznych zbożowych przekąsek :) ale czekolady nie wzięłam jednak w razie chcicy na słodkie będę miała mały batonik lub dżem porzeczkowy do wyboru :) stwierdziłam że jak będę miała tabliczkę czekolady mogę zjeść więcej niż powinnam ;) Po owsiance nie byłam głodna ok. 3 godz czyli tak jak zawsze także mogę jeść, ja sobie zalałam ciepłą wodą płatki na noc a rano zagotowałam z mlekiem, używam górskich płatków nie wiem jakie są te błyskawiczne. Za niedługo czas poćwiczyć :) Eliza co ty bredzisz z tą wagą jakie 52kg chyba byś miała samą skórę i kości, ja sobie nie wyobrażam takiej wagi przy naszym wzroście. Veruna a ty co się ważysz, schowaj tą wagę przynajmniej na dwa dni! Co do jedzenia wieczorem to lekka czy tam mała kolacja przed treningiem i coś małego po a powinno być ok :) ja ćwiczę np. dzisiaj po obiedzie to czekam 1,5 godz minimum bo mi ciężko jak mam pełny brzuch ;) Aga kalafior to bym zjadła, u mnie trzeci dzień pod rząd ziemniaki do obiadu hehe jutro trzeba zjeść już jakieś inne warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka mnie ten kalafior po chińsku robi taką furrorę że muszę go robić przynajmniej raz w tygodniu hehe a mały jak nie lubiał wcześniej kalafiora tak potrafi do niego pół worka ryżu zjeść!!! Jutro chyba zrobię kaszę gryczaną z marchewką a w sobotę obiecałam chłopakom spagetti tylko nie wiem czy ja mogę to zjęść zbytnio dietetyczne chyba nie jest? ale jak dam makaron razowy? Rozgrzeszycie mnie? ..... Veruna masz konto na fejsie? Znasz tą stronę? Czasem fajne rady odnośnie diety www.facebook.com/MojePcosMojeZycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia już nie wspominę o psychice,jak z kims rozmawiam mam schiza, że to widać, od jakiegoś czasu niestety jeżdżę depilatorem po twarzy:o niby tabletki moga spowolnić ten proces,ale nie zlikwidują problemu na to może pomoc jak już laser kiedyś sobie go zrobie i to koniecznie:) na razie mam mega innych wydatków.Ty tez to masz?? ps. już nie czytam jak poszlo kobietkom- starczy mi tej motywacji 20 kg w ciągu 2 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się przed ciążą też zdarzały jak to Wikia nazwał potworki raz nawet miałam takiego torbiela, że mój organizm odbierał jako ciąże nawet zachcianki miałam hihi 4,5cm udało się rozgonić tabletkami. nie ciekawa sprawa, współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
uwielbiam ziemniaki- pure z cebulka do tego maślana mniam mniam nie muszę nic więcej jeść;) w sobote koniecznie ziemniaki na obiad:) Aga ja makaron kupuje w lidlu z maki durum podobno zdrowy:) jak nawet raz w tygodniu zdjesz cos mącznego ale mała porcję nic się nie stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja do spagetti kupuje makaron durum jest zdrowy i smakuje w sumie jak te inne zwykłe no ale jest dużo lepszy, pełnoziarniste u mnie nie przejdą bo mają taki posmak więc nikt ich nie chce jeść a taki durum jest świetny i nawet ja go mogę zjeść nie robię sobie osobno. Kupuję go w biedronce ale w innych sklepach też znajdziesz ;) Nawet niedawno jadłam spagetti małą porcje bez sera, nie musisz sobie odmawiać zjedz nie pójdzie Ci w boki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna nie, ja ma tylko raz na rok jakąś torbiel i nieregularny okres (cały czas)29-37dni. Nie mam innych dolegliwości. Moja mama opwiadała przed ciążami też miała pojedyncze i jedna jej tak urosła ze miala brzuch większy i wycięli jej. A po ciążach wszystko jej się naprawiło:) nic tylko dzieci rodzić hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaron pełnoziarnisty uwielbiam! z twarogiem, czosnkiem i szpinakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda z tymi dziecmi :-D Także róbcie róbcie kto ma pszczoły ten ma miód a kto ma dzieci ten ma .... haha żartuję nie ma cudownieszej istoty niż taki mały szkrab. A na wszelkie stresy i problemy najlepszy usmiech dziecka wszystko przechodzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
ja całe szczęście jeśli chodzi o organizm to dobrze reaguje na leki, do clo nie musiałam brac nic dodatkowego:D pare lat wstecz było gorzej. miesiaczki okropne. do endo poszlam tylko ze względu na wlosy stosowałam wszystko i dalej wypadaly, były wszędzie wkoncu poszlam do endo i teraz nie wypadają:) już 2 mce:) endo twierdzila ze to niby przez stres tylko ze dziwnym trafem po tabletkach dopiero jest ok;P tak jak mi powedziala ze ja przychodzę z czyms co jest z zewnatrz widocznie ale gorzej jest w srodku jak się wszystko pierniczy.ale jesze laska ze mnie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie twarogi, sery żółte odpadają, ale taki z czosnkiem oliwą i pietruszką zieloną uwielbiam ( wikia ten z książki Ewki próbowałaś?) za to moi nie przepadają :-( i chca sos pomidorowy i mięcho do tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna no pewnie, że będziesz laska i to jaka zobaczysz tylko daj sobie czas trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
mąż niestety bezpłodny.ale może kiedyś namówie na adopcje:D chociaż ciężki z niego człowiek, chyba się pogodziłam z tym i skupiam się na innych rzeczach, ale jak pomyślę, że przez całe życie będę sama to smutno się robi, że nie masz takiej małej istotki, nigdy nie potrafiłam wyobrazić sobie domu bez dzieci, już tak mam że jak pomyślę że nie chciałabym jakiejś sytacji to nie wiem dlaczego właśnie w takiej się znajduję :o ostatnio jak coś mnie dziwi myślę sobi, ale fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja go zrobiłam raz inspirowany książką... ojej rzepakowy zimnotłoczony, ciemny makaron, orzechy i przyprawy(papryka i cośtam jeszcze, zioła). tak myslę żeby kiedys zrobił z ksiazki caly miesiąc cwiczen a do nich dodatkowo jakieś krótkie treningi, ale to po nowym roku jesli się namyslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna, współczuję mężowi, może się kiedyś zdecyduje na adopcję, a wiadomo może się okaże że jednak tak będzie wam dobrze... ps. a propos myslenia o tym czego nie chcesz, skup się na tym czego pragniesz, "przyciągniesz" dobre rzeczy np. zamiast "nie chcę być gruba" pomysl "chcę być szczupła!" drugi zwrot poprawia nastrój a pierwszy dołuje... Polecam "Sekret" książkę lub film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna będzie dobrze wszystko ma w życiu jakiś cel, Wszystko zawsze kończy się dobrze, a jeśli jest źle to nie martw się bo to znaczy,że jeszcze nie koniec :-D Wikia u mnie ksiązka odpada w przepisach mnóstwo nabiału a ćwiczyć wolę z filmiku, kilka razy próbowałam z ksiązki ale wkurzały mnie te przerwy na zmianę ćwiczeń liczenie czasu i powtórzeń a na filmie jak na tacy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weruna na pewno znajdziecie wspolne rozwiazanie. wazne zeby pomiedzy wami byla zgoda. ja tam zazdroszczę wam agazgaga I Czanka; ) tez chce dzieciaka;) ale narazie meza brak;) ..... z waga zartowalam. 55 max. nie waze sie wiecej; ) ale powiem wsm ze brzuch mialam piekny po treningu ..... na obiad marchewka kurczak jablka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
tak dziewczyny jeszcze kupe czasu przed nami, póki co mam mase rzeczy do zrobienia:) tez nie lubie treningów czytanych:) kiedyś robiłam jakies tam brzuszki, przysiady, wymachy, wypady nienawidzę tego, a jak ćwicze przy filmiku czas inaczej leci, widzisz jak ćwiczą całkiem inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weruna 20 kg w dwa lata to jakas kpina. ja schudlam te 15 w max 4 miechy a teraz jeszcze ta 5 wisi zakleta;) wyluzuj I damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po treningach, dzisiaj nawet źle nie było ale trochę skocznie ;) ręce mnie bolą ale ogólnie zakwasów już nie czuję także super :) U mnie na razie na odwrót po ciąży coś mi się podziało idę za tydzień do gina i zobaczę co dalej, ale za to rzuciłam palenie jem inaczej nie chleję ;) dużo plusów z macierzyństwa, człowiek inaczej patrzy na życie, dziecko zajmuje sporo czasu ale warto :) Venuna jak będziecie chcieli z mężem dziecko to adoptujecie :) a przez hormony faktycznie można wolniej chudnąć ale głowa do góry :) Eliza żeby mieć dziecko nie trzeba mieć męża hehe ja nie jestem po ślubie i nie zamierzam być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zjadłam batona tak tak zjadłam :-) Ale jakiego...... zdrowego hihi bez cukru itd.Gdybym wam powiedziała, że zjadłam chleb z miodem było by ok prawda? A gdym powiedziała, że jadłam sezam z miodem? No właśnie byłam w lidlu mam spory kawałek ale w ramach spaceru stary wziął sobie czekoladę, młody paluszki a ja co gorsza pomyślałam i po półkach znalazłam baton sezamowy z miodem skład : sezam 60% miód 40% i tyle zero cukru syropów i innch gadów. Fajny nie? Dobry był ale na zapas nie brałam jak będzie mi się bardzo chciało słodkiego będę musiała przejść kawał drogi :-D Mój jadłospis owsianka na wodzie kromka chleba żytniego z wędliną i pomidorem obgryziona skóra z grahamki + pół grejfruta pół woreczka ryżu brązowego z kalafiorem po chińsku baton sezamowy dwie kromki żytniego z wędliną pomidorem i ogórkiem łyk piwa od mężą ;-) po treningu marchewka+pół jabłka Chciałam sobie kupić w biedronce chlebek zytni ten dietetyczny ale przeczytałam skład to tam od groma cukru????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Eliza sprawdź proszę bo ja z angielskim na bakier na fb mam już jakieś metamorfozy po p90x3 od beachBody czyzby już coś było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga fajny baton wynurałaś:) zdrowy:) kiedyś prażyłam siemię lniane na patelni potrząsając na koniec miód i robiłam takie ciasteczka mniam mniam:) dziaj planowo mam wolne ale chciałam zrobić trening jednak odpuszczę, jestem w****iona na maxa, dzwoniłam do szkoły bo chciałam zrezygnować ze szkoły, zaczeli mnie denerwowoac hehe:P i chciałam się przenieść do mnie do miasta na inny tryp i skubance każa mi zaplacic czesne za 3 miesiace!!!!!az fajki kupiłam, 1 musiałam zapalić - ogólnie nie pale;) wic dzisiaj muszę to ogarnąć i nie mam nawet ochoty na ćwiczenia, jutro musze jakos się dostać do rzecznika praw konsumenta podobno to nieprawne, jeszcze zobaczą z kim mają doczynienia haha :P uciekam miłego wieczorka pojawie się jutro papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje menu: 1. owsianka na mleku ok. 4 łyżki z plasterkami banana i orzechem włoskim 2. ziemniaki z koperkiem, dorsz w panierce, mizeria na jogurcie 3. niecały banan, pół szklanki kefiru 4.sałatka jarzynowa na jogurcie, 2 kromki grahama z masłem i wędliną 5. pistacje ok. 15szt. Jadłyście sałatkę z tuńczyka jakąś dobrą? przymierzam sie na necie tyle przepisów a to z makaronem a to z brokułem sama nie wiem jaką zrobić. Aga lepszy taki batonik niż taki zwykły :) liczy się że nie tykasz tych złych ;) a takie to jedz pewnie! Veruna ty nie kupuj fajek tylko się wyżyj ćwicząc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna fakt lepiej wyżyj sie podczas treningu po co ci te smierdziuchy!!! Czanka ja jak dla siebie na kolacje robie tuńczyka to wkrajam pomidora, cebulkę łyżeczkę musztardy lub ketchupu w zalezności co mi się chce i przyprawy to pochłaniam z chlebkiem :-) a dla rodzinki to robię taką tuńczyk, kukurydza, jajko, ryż, sól, pieprz i majonez szybko i pysznie Znam tez przepis na sałatkie z pory i jajka też pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna słuchaj dziewczyn wywal fajki! to trutka i silny uzależniacz, chcesz z deszczu pod rynnę wpaść? ogarnij się:) serio, to do niczego nie jest C***otrzebne. A co do szkoły to walcz:) Agazgaga robię prawie identyczne pasty ale z makreli i bez keczupu bo nie lubię, ale za to z majonezem. Moje menu:1. 1/4makreli bez niczego,2. jabłko,3. owsianka na mleku,4. jajko na tw. + warzywa na parze: ziemniak, burak, brokuł + sos czosnkowy robiony na jogurcie Po treningu może jabłko alko koktajl bialkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga sałatkę z pora uwielbiam i ostatnio często jadłam :) twoja wersja sałatki z tuńczykiem mi się podoba, mam zapas także będę eksperymentować ze składnikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ta kefeteria mnie rozwala... nie wcisnęła mi się spacja przez przypadek i uznali że napisałam "brzydki wyraz"... :D:D:D miało być: "nie jest C***otrzebne" ... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×