Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

hej:) o tak, trzymamy się dzielnie a dzis solidarnie leże do góry brzuchem! faktycznie nie da sie tych treningów zrobić razem, trzeba rozdzielić, więc albo zrobię po południu ok 15-16 i wieczorem 20-21 albo rano wstanę ale nie wiem czy mi sie zechce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja je będę robić razem :-D Nie mam innej możliwości bo będę dopiero ćwiczyć wieczorem. Przy Asylum muszę mieć spokój bo mały zawsze podchodzi mi z tyłu jak robię krokodylki i wchodzi na plecy a nie wyobrażam sobię robić siłowych po cardio. Także muszę czekać do 19 aż pójdzie spać :-( bo teraz musze go pilnować żeby robił na nocnik więc też bym nie mogła się za bardzo skupić. Muszę dać radę, wiem, że dam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, ale zdycham. za 10 min znów do pracy. Czanka,Agazgaga are u you ready ???? hahah. ja sprobuje zrobic treningi jutro rano, dzisiaj pojde wczesnie spac. jak poniedzialek przezyje to wszystko przezyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się poniedziałku nie boję wiem że dostanę wycisk ale znam te treningi i dlatego nie wydają się straszne. Boję się za to niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko nie wiem czy dam rade pod rzad. zobaczymy. sprobuje rano. pozniej ide do pracy. pomiary jutro. to agazgaga ile masz w pasie a ile w pepku? kto zaczyna Od.jutra? ja aga czanka wikia? ? weruna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza w stopce mam wymiary, talia (najwęższe miejsce pod żebrami) 70cm pępek 81,3 cm brzuch poniżej pępka (worek po ciąży+boczki) 86cm. A ty jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hejak Kochane:) sorki za brak odzewu ale nie zawsze mam możliwość napisania, głównie w weekendy jest ciężką a w dni robocze jak mam chwilke od klientów i nauki nadrabiam to na forum;) ojj kobietki, kobietki wątpicie we mnie??? :D a ja wlasnie jestem po drugim insanity od wczoraj zaczelam mój program:D ale dzisiaj się spociłam nawet palce mi się spociły;) dzisiaj miałam cardio poweri resistance:) Aga myślę, że ćwiczonka warte spróbowania:) a no właśnie Porcelanowa chyba opuściła??a szkoda może jeszcze kiedyś nabierze zapału::) lece bo mój już wzywa, jak dziecko przyczepione do spódnicy;) miłego wieczorku jutro się odezwę:D ps. co do słodkiego trzymam się dzielnie choć tyle dobroci koło mnie:P ale muszę być dzielna obiecałam sobie i dotrzymam tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
macie piękne wymiary:) ja zapiast d**y mam stodołe, dupa i uda to moja zmora:( no i cycki by się większe przydały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna też będziesz takie miała a nawet lepsze zobaczysz my też przecież wcześniej miałyśmy "inne" wymiary. Ja dzisiaj wyciagnęłam kurtkę zimową która kupiłam już po porodzie, przymierzyłam a mój mąż zapytał czy to kurtka z ciązy bo jak na słonia hihi. Takim sposobem poszła na dno szafy a ja muszę kupić nową :-D. Widzisz Veruna kiedyś byłam słoniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja, czanka, agazgaga robimy hybrydę a Veruna Insanity (tak?). Porcelanova miała się namyslić a Konsekwentna się nie odzywa..............................................................................Dziewczyny jedzcie otręby żytnie (do owsianki albo zamiast) wiecie ile one mają białka i błonnika?! na 100g wegle to 26g, białko 15g, błonnik 39g!!! juz chyba wiem co wywołało u mnie niedawno ten przeczyszczający efekt... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny jak pomiary? U mnie zostają te same. Wiedziałam, że tak będzie jak pech to pech dostałam dzisiaj okres i brzuch mnie boli jak cholera. Ale jest szansa, że bedę ćwiczyć popołudniu bo mały wstał o szóstej bo dostał jakiejś biegunki jakby mi było mało prania gaci :-( ale jest plus bo pewnie popołudniu pójdzie spać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wymiary z października potem początek listopada i dziś: Waga: 63,4 -> 60,9->60,5 Talia 71->69->69 Pępek 84->80->77 Boczki 88->84->84 Biodra 96->95,5->95 Uda 57->55,5->55,5 Łydki 36 Coś tam mniej ale wczoraj wieczorem piłam piwo i jadłam orzeszki i tosty ;) nie było to planowane ale jednak się troszkę napchałam, obiecuję tego nie robić przez te 30 dni no i bardziej przypilnuję dietę :) Właśnie zjadłam lekkie śniadanie trochę musli z mlekiem po wczorajszym wieczorze czuję się jeszcze pełna, po za tym chcę poćwiczyć za raz pierwszy trening, a cardio zrobię jak syn pójdzie spać po południu albo i z nim hehe za raz zmienię stopkę. No to zaczynamy laski!! Aga współczuję takiego poranku ale dasz radę! Wikia otręby dobre :) muszę kupić bo nie jadłam dawno, czasem robiłam takie bułeczki z opiekacza na otrębach zamiast chleba. Veruna no co ty my też nie byłyśmy szczupłe zawsze, przypominam że przeszłam długa drogę żeby mieć to co teraz, po ciąży 77kg a wymiary kosmiczne były ;) Ty też się doczekasz spadków takich jak my cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha moje jedno udo ma 55 a drugie 55,5 nosz kur.. wy też tak macie? nie wiem czy zawsze była różnica bo zwykle mierzę jedno to grubsze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopka zrobiona postawiłam sobie cel 58kg tak dla większej motywacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka dwa tygodnie trzy centymetry w pępku nie lubię cię :-P Żartuję pięknie, pieknie pięknie gratuluję po wyzwaniu bedziesz mega laską . Mam wrażenie że im więcej jesz tym szybciej ci leci hihi. Super naprawdę gratuluję i mam nadzieję że wkrótce cię dogonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pomiarów dwóch stron prawa strona ciała jest przeważnie wieksza od lewej tak już z ludzmi jest nie jesteśmy symetryczni, także nie martw się tym takiej różnicy gołym okiem nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no -3cm, a mierzyłam się kilka razy trochę wyżej trochę niżej bo mi to nie pasowało że aż tyle mniej, ale wiesz jak to na brzuchu jest wystarczy lekkie wzdęcie a cm pokaże więcej także wielkiego sukcesu u mnie nie ma ;) ale miło zobaczyć mniej. Jestem już po pierwszym treningu, polubiłam go :) za pierwszym razem kiedyś nie za bardzo mi się spodobał ale dzisiaj już lepiej, oszukiwałam na pompkach oczywiście ;) Jestem głodna jak wilk czas na jajecznicę ;) Trzymam kciuki za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Czanka, Czanka- gratulacje!!!! Pieknie!A Ty narzekalas ze postepów nie ma! ................................... Ja musialam odespac po harówce. Spalam 14 godzin, dopiero sie obudzilam a za chwile do pracy. Bede cwiczyc na wieczór. ................... Czanka kupie jakies otreby, bo rzeczywiscie maja duuuzo bialka.wiecej niz owsianka ............................... Moje wymiary, rewelacji nie ma. Ale tez w ogole prawie nie cwiczylam ostatnimi czasy i z dieta kiepsko Waga 59.5 Pas: 71 Pepek: 84 udo:55 Wy za to macie piekne wymiary, gratuluje jeszcze raz. Szykuje sie do pracy, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza mamy bardzo podobne wymiary,a teraz zobaczysz że się uda musi się udać, ćwiczymy razem będzie fajnie :-). A i piszemy swoje menu żeby się bardziej pilnować i piszemy prawdę co do grzeszków :-P także nie ma że boli :-) Czanka ja ostatnio strength robiłam bardzo często musiał się znaleźć przynajmniej raz w tygodniu w planie mówiłam, że nie jest taki straszny :-D ale przyznam że troszke mi się znudził jak max cardio ale cóż czego się nie robi by spełniać marzenia nie? Dam radę zrobić jeszcze kilka razy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ale dopiero po serniku na święta i krówce i pierniku haha mogę nawet zrezygnować z barszczy i innych potraw ale tego to nie odpuszcze chociaż po kawałeczku hihi. A narazie póki co asylum i insanity rządzą. A Później może zrobimy jakąs hybrydu z t25. :-D Wikia wstałaś już? Ćwiczyłaś czy wieczorem? Eliza my wieczorem? Wiecie co zażyczyłam sobie pod choinkę od męża dres termoaktywany czy jakoś tak się to nazywa do biegania jak już zimno bo ciężko biegać w w tylu bluzach :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza no tak narzekałam a tu proszę jednak coś się ruszyło :) Aga nie wspominaj tu lepiej o tych pysznościach ale bym sernik zjadła ;) ja sobie czasami na drożdżówki z serem pozwalam więc jakoś przetrwam do świąt ale wy tutaj sobie obiecałyście nie tknąć słodyczy ja bym nie dała rady ;) Ja za niedługo robię cardio wcale mi się nie chce ale jak chcę wieczorem odpocząć muszę się zebrać, byłam na spacerze 40min u mnie piękne słońce choć zimno, tyle ruchu mam nadzieje że mi apetyt nie podskoczy ;) A menu piszemy, nawet jak będzie nie ładne hehe najlepiej wieczorem. Już myślicie o nowej hybrydzie hehe ja to sobie chyba połączę Jillian z Focusem i już wyluzuję z ćwiczeniami na spalanie, oczywiście jak osiągnę efekty po tych 30 dniach ;) Wikia gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze miec perfect cialko na moje kanary w lutym. obym dala rade! ....... dzisiaj jestem w pracy do wieczora. bede cwiczyc wieczorem. dietke trzymam. troche mnie gardlo boli; ( ...... czanka pomyslimy. nie za bardzo juz lubie jilian. denerwuje mnie ze tak szybko zmienia cwiczenia ...... agazgaga nie mysl o sernikach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam:)śniadanie 2 naleśniki ze startym jabłkiemobiad.... pizza....(nie bijcie).............................................................nie mialam czasu zjesc 2 sniadania, własnie jestem po tej pizzy (wegetarianskiej) Prze dobiadem chcialam zrobic strength ale po 15 min sie gapnelam ze cos nie tak z filmikiem, zacinal sie i S.T. mówił cos innego niz było pokazane i przerwałam. Skonwertowałam plik i zrobię później oba treningi ale juz bez 15min. Nie taki był plan hehe ale trudno:) Wymiary takie jak w stopce........................................................Agazgaga dresy termoaktywne? nie słyszałam o czyms takim, brzmi....ciepło:)....................................................Czanka Ty zaraz znikniesz w takimtempie tracenia cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa, konwersja nic nie dała, ale ściagnęłam jeszcze raz ten plik, jakiś trefny był:) niezły maraton się szykuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka niezły spadek!!!!!!!! mnie czasem k***a bierze bo oczywiście waga nie ubywa...ale ostatnio dziewczyny miałam 3 dni zaparć!!!!!:( nałykałam ksenny i cos ruszyło dziś znowu zastój, te g***o mnie wykończy :o parę dni temu przylazł do pracy taki facet prosić o jakiś grosz, mama w szpitalu itd. raczej alkoholik, odmówiłam, bo nieraz się nacięłam, od tamtej chwili ani grosza nie daje, a co mnie wkurza ze do mnie często żebracy przychodzą i jakbym miała każdego ratować to chyba bym musiała mieć min. stówke więcej do wypłaty;) facet się wkurzył i powiedział do mnie " a wysraj się Pani" a ja akurat miałam zaparcia i mówie do niego " a żeby Pan wiedział, że z miłą chęcią" hahaha facet trafił z tym sraniem ;) ja dzisiaj na pełnych obrotach w pracy dopiero kawe co mogłam zrobić zaraz musze ogarnąć tematy na zaliczenie przedmiotu bo wybieram się do biblioteki a musze wiedzieć co wypożyczyć. jak uda mi się rano zmierzyć, czyli nie zapomnę to podam moje wymiary :o choć tego nie chcę;) Elizka gapo Ty jedna:P przecież masz piękne ciałko!!!! te ćwiczenia to tylko uzupełnie:) ja dziś zjadłam 150 ml jog. naturalnego + banan 1 kanapke zaraz się wezme za kanapke druga i jak wroce o 19 zajadam sledzie w occie ze sałatką warzywną:D ma majonez ale naprawdę bardzo ubogo, wręcz sucha jest;) a co do otrąb to fakt czasem mnie ruszały:) buraczki też nie są złe i do surówki ocet balsamiczny:)ale jak widać organizm, czy kichy czasem lubia się buntować. Czanka a słodyczy nie tknąć nie jest tak łatwo:P mnie ratuje to że jestem vardziej na siebie w****iona jak wyglądam, zastój na wadze i się trzymam ale na święta odbije sobie, nie będę się obżerać, ale 3 bita i serniczka wmuce:D i mężulek kupił jakies cukierki duże z wawel krówki podobno są rewelacyjne ja tylko powąchałam:) no i czasem jak otwiera jakąś czekoladke czy ptasie mleczko lubię się porządnie zaciągnąć kilka razy:D powodzenia Kobietki z wyzwaniem, ja zmykam bo dziś do 18 pracuje a jeszcze te tematy musze zobaczyć. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia nie przejmuj się ja i Eliza też lecimy dwa treningi naraz :-D Damy radę Czanka przeżyłaś drugi trening? Veruna to co ty masz za prace?????? Haha usmiałam się jak czytałam o tym żuliku :-). Co do słodyczy to jest ciężko a jak się jeszcze postanowi to wtedy wszyscy jak na złość cię częstują ja np dziś dostałam ptasie mleczko czekoladowe i płakać mi się chce :-( ale mąż powiedział, że schowa i wyciągnie dopiero na święta, do tego jutro teściowej imieniny chyba nie pójdę mały ma biegunke to się jakoś wykręce może. Bo się zaczną głupie komentarze a z czego ty się odchudzasz jedno ciastko ci nie zaszkodzi itd a mi się nie chce tego słuchać i tłumaczyć, jak chcą niech tyją sami :-P Ja dzis przesadziłam z jedzonkiem i juz mi do wieczora zostały marchewki i jabłko a to wszystko przez zupę uparłam się, że będę jadła zupy na obiad ale to raczej do niczego nie prowadzi po takiej zupie jestem za godzine głodna. Zjadłam już dziś musli na wodzie, grahamkę z wędliną drobiowa i pomidorem, 2 talerze zupy jarzynowej ale nie zabielanej (jeden ma wg netu około 60 kcal) grahamkę z filetem z kurczaka i pół łyżeczki musztardy, kromkę grahama z wędliną drobiową kilka ziarenek słonecznika ( to wszystko do 15) a teraz jedną surową marchewkę. Kurcze jutro robię ziemniaki na obiad!. .... Veruna słyszałaś o chorobie Haszimoto? Jedna pani dietetyk dzis mi poradziła żebym zrobiła na nią wyniki (objawy: zaparcia, uczucie zimna, niedobór żelaza, skłonności do tycia i jeszcze inne) nie byłam u niej po poradę usłyszała jak rozmawiam z koleżanką w sklepie że znowu nie mogę się w...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×