Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Veruna super efekty dasz radę zobaczysz, masz trudniej bo hormony ale nie poddawaj się! Jak tam Insanity? aha zaprzyjaźnij się z chili to zajefajny spalacz tłuszczu ja sypie na wszystko co się da i czytałam, że dobrze na godzinę przed treningiem wypić czarną kawę bez cukru ponoć też pomaga ogólnie pijam czarną kawę ale wczoraj pierwszy raz przed treningiem zamierzam wypróbować ten sposób ..... Eliza ja też chętnie skorzystam z tych porad też mam problemy bez wspomagaczy do kibelka nie pójdę :-( ...... Zjadła bym lody z maca albo szejka mniam, ale dupa nie po to tyle się męczę, żeby wpierniczać lody prawda ale pomarzyć można :-D Wogóle to mam ochotę na zupkę chińską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
mmmm Eliza pyszności!!!!! Pochwal sie co kupiłaś:D ja nie jestem zadowolona z tych "niby" spadków, ale jak pobręczę to chyba dobrze mi to robi, bo później waga rusza;) więc muszę postękać:p ja jestem ciekawa jak ogladałam te wszystkie foty przed i po, to chyba byl fotomontaz Kochana czekam na wieści w sprawie tych zaparc:D wikia ja nigdy nie patrze co za trening robię, jak byla to jillian, mel b, chodakowska to zerklam, ale jak to co polecałyscie to nie ogladam bo wiem ze bedzie dobre:) a z drugiej strony wole nie wiedziec co mnie czeka:) a ja wlasnie czekam na kierownika, bo dostalam cynka ze odwiedza nasz rejon wiec z kompem sie nie moge rozlozyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wikia zamawiałaś nowy skalpel Ewki? Kurcze ciekawa jestem co tam jest, szkoda mi kasy bo 40 zł za coś czego nie widziałam a po ostatnim shape to już wogóle hmm jak cos znajdziesz na gryzoniu lub gdzieś to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga myslalam ze jak biore tabsy to powinno byc ok z waga tzn, powinna w miare leciec,kiedys smigalam na orbim to lecial mi 1 kg na tydzien, moze to tabletki?? Ależ nigdy w życiu się nie poddam:D 2 razy rzuciłam palenie to i z tym dam rade:) dobrze, 'ze jesteście bo kto wie co by to było :p kawa odpada bo rano pije małą filizanke bez niej glowa boli i sie dobudzic nie moge, a pozniej w pracy 3 to juz chyba byloby za duzo;) cwicze ok 20-21 po kawie to bym chyba do 4 nie spała;) te chili wypróbuje, kupilam ostatnio pieprz chili cayene (kajen- nie wiem czy dobrze napisałam) chyba moze byc????? Ostry jak cholera mezulek nie wiedzial ze to takie ostre i jak cos doprawial widzial ze pisze pieprz to dosyc mocno sypnął, przy jedzeniu ostro sie napiłam, chyba bardziej napita niz najedzona:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
a ja nic nie wie o nowym skalpelu????to nie ten z krzesełkami????tylko on juz chyba nie taki nowy??? A Insanity bardzo fajne:) max jeszcze za intensywny dla mnie, mysle ze te 35-40 minut wrecz idealne jak dla mnie stworzone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Veruna ten pieprz to chili :-D. Tabletki mąga powodować zatrzymywanie się wody w organizmie. Zapytaj swojego Endokrynologa czy lekarza który ci je wypsuję bo rozumiem że bierzesz hormony czy nie moga tak działać i czy nie mogłabyś brać jakiej asekurelii czy jakoś tak jak przy anty. I pij herbatę z pokrzywy oczyszcza organizm i usówa nadmiar wody przynajmnie 3x dziennie trzeba pić, żeby działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna jest nazywa się Sklapel Wyzwanie i kosztuje coś ok 40zł i jest jeszcze dodatkowa płyta z treningiem grupowym z czerwca. Ewka teraz go wydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
lekarza mam w styczniu i badania hormonow, na pewno o to zapytam.piłam wcześniej pokrzywe na wloski bo mi wypadaly wiec robilam wszystko,czesto latalam do kibelka, masz racje trzeba zaczac pic herbatke:) dobrze maja Ci co jedza a nie tyja ale zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
faktycznie teraz widze, na allegro prawie 60 zł widzialam z google Aga Ty najpierw zrób swój plan do tego czasu pewnie będzie na chomiku, hihiihi pewnie nie mozesz sie doczekac i już chcesz wypróbowac ten trening:p juz Cie nosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką koleżankę jest chuda jak patyk kiedyś byliśmy z mężami w barze i chłopaki zamówili po pizzy a my sałatki ja zjadłam pół tej sałatki i już nie mogłam a ona cała sałtkę i pół pizzy od męża masakra. Do tego kilka razy dziennie jest w kibelku, zresztą mój mąż też nie może narzekać ja gotuję 3,5 kg ziemniaków na obiad na trójkę wiadomo ja na diecie i dziecko to zjemy jak wróbelki a on reszte na kolację też je dania obiadowe albo pizze albo fryty ( a ja musze patrzeć hihi) do pracy bierze 6 kanapek i zupki chińskie (nie ma cięzkiej fizycznej pracy) a jest szczupły :-( niektórzy poprostu mają fart a my mamy diete :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastawiam się psychicznie na trening przy zielonej herbacie ;) za poł godzinki zaczynam i już mnie wszystko boli na samą myśl, coś czuje że wczorajsze dwa treningi to pikuś przy tym jednym Plyo hehe Wiecie co byłam w jednym markecie co tam mają troszkę zdrowej żywności ale oczywiście nie było tego co chciałam, mąki pełnoziarnistej nie znalazłam no nie ważne to były szybkie zakupy ;) nakupiłam za to przekąsek błonnikowe chipsy i jeszcze jakieś popcornowe ciekawa jestem jak to smakuje, paczki są małe czyli jakbym zjadła jedną to wychodzi niecałe 150kcal czyli na przekąski spoko, ale raczej nie będę dzisiaj tego ruszać bo nie mam chcicy na słone czy chrupanie ;) Jadłyście takie cuda? wzięłam na spróbowanie różne smaki. Otręby też kupiłam no i płatki owsiane na owsiankę bo dawno nie jadłam. Veruna ja chodzę spać o 22 bo zwykle jestem zmęczona i nie chcę chodzić potem niewyspana jak wstaję po 7, czasem idę później spać ale potem ciężko się wstaje a przy dziecku to nie bardzo da się poleżeć ;) Gratuluję spadków! Tak byłam spasiona i jak patrzę na dawne zdjęcia to nie wierzę jaka byłam tłusta wielkie uda ręce twarz o brzuchu to nawet nie ma co mówić ;) ale dieta ćwiczenia i wszystko można zrzucić także cierpliwości wylaszczysz się :) Aga jakie lody! nawet ja solidarnie z wami nie jem słodkiego hehe do czasu oczywiście pewnie za parę dni mi się zachce. A mój syn posmakował ostatnio krówki i chodzi żebym mu dała muuuu ;) Chyba też zacznę pić te pokrzywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka zaczynalas od tego co masz w stopce???nie nazwałabym Cie spaślakiem:> a jak mierzycie łydke??? Tam gdzie kształt jest największy??? Przez cwiczenia musze zrezygnowac z moich seriali:( no ale cos za cos:) dziwie sie ze nad kolanem mi nie chce zejsc nawet milimetr. U mnie nie ma sklepu ze zdrowa zywnoscia, az sie dziwie widocznie mieszkancy mojego miasta nie lubia zdrowej zywnosci:p musze wprowadzic do mojego menu owsianke, jadlam chyba tylko raz w zyciu:p a zdrowa zywnosc to moge kupic ewentualnie w piotrze i pawle albo tesco;) nie mam okazji probowac tego typu pączków, baton musli jest wporzo sa tam zboza wiec dobre na nas:) Aga w gimnazjum mialam taka kumpele ze ona brala na 4 lekcje 3 kanapki:p masz racje my mamy diete wiec nikt nie jest pokrzywdzony jedni maja jedzenie inni diete:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna Czanka miała chyba namyśli paczki a nie pączki haha pączków chyba dietetycznych nie robią (choć w lidlu są pieczone w piecu a nie smażone na oleju ciekawe jak wychodzą kalorycznie) Czanka daj znać na co się szykować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna nie jadasz owsianki? jest idealna na perystaltyke jelit. A propos zaparć to ja miałam przez całe życie od dzieciństwa i chodzilam do toalety co 2-4dni. Ale kilka lat temu otworzyły mi sie oczy na tę kwestię i znacznie ograniczyłam spożycie mięsa (dziewczynom juz pisalam - kilka do kilkunastu razy w roku! ale dopuszczam jedzenie ryb), ma rzecz warzyw i owoców, codziennie muszą być surowe, Veruna jeśli nie jadasz na śniadanie (a najlepiej podczas każdego posiłku)porządnej dawki błonnika to jest na pewno problem. Możliwe że dochodzą do tego inne czynniki zdrowotne ale brak błonnika to jest zdecydowanie coś co spowalnia twój metabolizm........................................................................ Co do kawy to 1 dziennie może działać przeczyszczająco ale kilka to już wywołuje zaparcia! bo kawa odwadnia i "wysusza". Obrazowo to opisałam hahaha :D sucha ko*a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A błonnik mam na mysli w postaci zbóż, warzyw i owoców - nie w tabletkach, taki najczęściej powoduje zaparcia jesli się do niego nie wypije morza wody:) Czanka czekamy na relację!!!............................................................................................................. Bolą mnie ciągle kolana, dzisiejszy trening zrobię z długa rozgrzewką ale jeśli jutro nadal będą boleć....,co ja zrobię? przeciez nie będę mogła tak ćwiczyć bo sobie odnowię kontuzję :( będę musiała "przerobić" plan treningowy :.(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po :) Dziewczyny masakry nie ma ale ten trening się dłuży, jak już rozruszałam swoje zakwasy to lepiej się ćwiczyło ale ja wolę jednak krótszy a konkretny trening niż takie flaki z olejem ;) musiałam oszukiwać znowu na pompkach dużo ich nie lubię tak, także nie dałam z siebie 100% ale spociłam się strasznie :) Ejj jakie pączki? PACZKI hehe paczki chipsów błonnikowych :) one nie są z ziemniaka tylko pisze pełnoziarnista kukurydza popcornowa. Veruna spaślakiem byłam rok temu, ważyłam 77kg i wtedy doszłam do ok 65kg i mi się nie chciało więcej odchudzać potem zaczęłam ćwiczyć a jakoś w sierpniu postanowiłam schudnąć do wagi sprzed ciąży, także ja już mam trochę za sobą. Łydka i uda w najszerszym miejscu. Wikia też się martwię o kolana dzisiaj je czułam sporo skoków przysiadów było ale zawsze można jakoś łagodniej ćwiczyć no ale nie codziennie wiadomo, ja też nie wiem co to będzie jak zaczną boleć trzeba będzie się wycofać z planu zdrowie ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka przetarłaś szlak dzisiaj:) czyli nie takie ciężkie tylko długie, ok ale ta ilość skoków o której mówisz mnie niepokoi. kurde tak się napaliłam na ten program a tu po pierwszym dniu kolanka się odezwały. Jeśli jutro rano kolana będą ok, to robię dalej wg planu, jeśli nie będą ok, to zmienię plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia Czanka ma rację,nie przesadz bo nie będzie wesoło nie wiem jaką miałaś kontuzję ale mnie trzymało 4 miesiące co coś poćwiczyłam to znów napierdzielało,do dnia dzisiejszego jak kucne to boli a jak wstaje to ciężar opieram na drugiej nodze,nigdy nie chciałabym tego powtórzyć więc dmucham na zimne:) w Insanity jest takie ćwiczonko że podskakujesz wysoko nogi unosisz i rękoma klepiesz u uda nie wiem czy wiecie o co chodzi:P ale jak próbowałam to straszny hałas i nie wiem czy dobrze bym lądowała więc na razie to pomijam i skacze ale nie aż tak jak tam jest, więc jak jest jakieś ćwiczonko, że obawiasz się o kolanka to może troszkę zmodyfikuj??? Czanka ahahah ja już mam jakieś omamy, cały czas widziałam tam pączki i myslałąm sobie jak też mogą smakować hihiihi :P, Czanka jeszcze kilo i będę jak Ty na początku:D wikia z mięcha nie zrezygnuje do ssaków to mi daleko;)nie chcę aż tak wywracać mojego życia do góry nogami:P jakaś przyjemność musi być, błonnik próbowałam ponoć naturalny ale efektów żadnych więc leży w szafie, zastanawiam się czy czasem wina nie leży po stronie banana, ostatnio troszkę go najadłam a podobno powoduje zaparcia, więcej skupie się na surówkach:) jestem ciekawa jak to wkońcu z tym siemieniem lnianym, kiedyś czytałam że mielony odżywczy a w całości na jelita, a dzisiaj widziałam diete na zaparcia gdzie piszą o mielonym i bądź tu mądry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka brawo !Trening juz za Toba. ja jak zwykle na koncu samym:) a na przegryzke nie chcesz jesc popcornu? Nie lubisz? ja mam w domu taki w ziarnach, robie go na oliwie z oliwek. ........................................... Weruna, rozmawialam z mama i powiedziala ze najlepsze sa sliwki kalifornijskie, ale nie wiem sama. Ja nie mam tego typu problemów, odkad jestem na diecie:) Codziennie rano jem owsianke, pije ja z kawka i za sekunde- lazienka:) Jedz duzo blonnika i zaoaptrzyj sie w sliwki:) ................... Wikia, jak zaczna cie bolec kolana, daj sobie luz. Nie ma co sie meczyc. zdrowie ponad wszystko ........................................ kupilam dwie sukienki, buty( ale jakies takie za duze, dzisiaj je oddam), spodnie z zary, perfumy ulubione, whiskey zeby miec co pic z kumpela. Raz sie zyje. Ciezko pracowalam w zeszlym tygodniu dlatego postanowilam zaszalec. ale od jutra basta z kasa. Zreszta juz nie mam:) .......................... Dieta: owsianka Wrap z mc donald: okolo 300kcal- poprosilam bez sosu. mniam! obiad: 3 jaja, waaarzywa:) dzisiaj juz chyba koniec. moze jakis banan po drodze:) ......................... uciekam do szkoly, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka pocieszycielko to znaczy że jest szansa, że przeżyję ten trening :-D Wikia nie do końca się z tobą zgodze z tym błonnikiem owszem na większość ludzi działa ale nie na wszystkich czasem może powodować wzdęcia i nietolerancję, że na mnie nie działa pisałam jem dużo warzyw owoców i owsianki i pełnoziarniste pieczywo i nic :-( Śliwek kalifornijskich próbowałam, próbowałam wody przegotowanej na czczo i z cytryna i z miodem też nic, ale powiem wam że jedyne po czym wypróżniam się całkowicie to alkohol nie wiem czemu. Z mięsa ja też nie zrezygnuję bo nie jem nabiału to mi następne białko odejdzie :-( Mój jadłospis musli owsiane na wodzie grahamka z wedlinką (filecikiem drobiowym) i pomidorem ziemniaki z wody+małe jajko maluteńki rogaliczek drożdzowy (miał 2cm) z pieczarkami (musiałam spróbować bo będę robić na święta ale to nie słodkie) mała bułka wieloziarnista plasterek szynki łososiowej zupka chińska curry (bezt tego tłuszczu tylko przyprawy) bułka grahamka ....... po treningu zjem 1 marchewkę surową i pół jabłka Wiem wiem ta zupka ale ona nie była kaloryczna :-D na prawde mi się chciało bo wróciłam taka głodna z tych imienin ale nie tknełam nic a było i rafaello i kokosanki ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza a ty jadasz tylko trzy posiłiki???????????????????????? Już od jakiegoś czasu to zauważyłam może dlatego waga stanęła może za długo głodzisz organizm co ile jesz te posiłki co 3 godziny?????? Może zmniejsz porcje a zwiększ częśtotliwość. Chyba że tylko mi się tak wydaję, że tak jesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy to za mało ale 4/5 jest ok :-) Oj cięzko mi się zebrać najchętniej położyłabym się koło małego i z nim kimała a tu jeszcze z godzina zanim poćwicze to dwie. Jakby nie wyzwanie to bym chyba dziś nie ćwiczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia próbowałaś smarowac kolana zelem przeciwbólowym mi pomagało. Kurcze może faktycznie modyfikuj ćwiczenia, jak poczujesz, że przy którymś cię boli to pomiń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna wiem o jakim ćwiczeniu mowa ja tak nie robię tylko podskakuje normalnie bo się czuję jakbym o ziemie waliła aż dom się trzęsie ;) czasem lepiej ćwiczenie robić inaczej żeby sobie krzywdy nie zrobić hehe Na te zaparcia to polecam dużo warzyw może jesz ich za mało no i jakieś ziarna może tak jak piszesz siemię. Ja nie mam takich problemów no chyba że jem za mało warzyw czy chleba i podjadam jakiś syf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza nie przepadam za popcornem wolę orzechy albo jakieś wafle ryżowe czy pszenne przegryźć no a w najbliższym czasie spróbuję te przekąski co kupiłam. Kiedyś próbowałam takie zbożowe listki o smaku papryki też dobre ale wciągające ;) Ale zaszalałaś na zakupach zasłużyłaś :) Aga alkohol no ładnie, współczuję problemów ja jak się nie wysram jeden dzień to mnie to wkurza czuję się pełna, straszne to musi być po kilka dni tak chodzić. U mnie też dzisiaj ziemniaki plus jajko jakaś telepatia? hehe a zupki chińskiej nie jadłam wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedzonko, dzisiaj u koleżanki wypiłam tylko kawę trochę burczało mi w brzuchu ale nie chciałam jeść ciastek mimo że miała kokosowe które lubię, jakoś nie miałam ochoty zaburzać mojego menu pustymi kaloriami hehehe 1. 2 kromki grahama i piętka z masłem i makrelą w sosie pomidorowym 2. ziemniaki z koperkiem, 2 jajka sadzone, szklanka kefiru 3. serek wiejski lekki, 2 kromki grahama z masłem i kawałkami papryki 4. sałatka z kurczakiem i sosem czosnkowym na jogurcie naturalnym To tyle na dzisiaj :) Jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka ale nie myśl, że dziś piłam ani grama ani nawet pół :-) tylko napisałam, że po nim mnie czyści :-) Fajne menu Dziewczyny a popcorn nie jest tuczący??? Wiem że kukurydza ma wysoki indeks glikemiczny ale popcorn można go sobie tak bezkarnie jeść?? To by była dobra wiadomość dla mnie bo lubie bardzo a nie tknęłam od chyba pół roku bo myślałam, że to tak jakbym chipsy jadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też popcorn traktuje jak chipsy ale czy kaloryczny i tuczący to chyba nie jest, nie wiem nie jem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×