Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Wikia mnie dzisiaj na zakupach kusiła pizza ale obiecałam sobie że do czasu aż nie zobaczę 5 z przodu na wadze nie zjem, niedawno pozwoliłam sobie na piwo i chipsy wiec wystarczy tych pyszności ;) To ja może już pójdę ćwiczyć puki syn śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czanka latwo jest wpasc w sidla nalogu. stres problemy roznie to w zyciu bywa. .... ja wlasnie jem moja rybe I mam 2.5 przerwy. ide kupic sobie jakies tanie butki. w przyszlym tygodniu moja kumpela przyjezdza szykuja sie trzy imprezy;) tanczyny do rana;) ...... czanka ja mam drabine namalowana na macie. ja sie boje tylko poniedzialku. reszta jest spoko luzik. chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia poszukaj pzrepisu na dietetyczną pizze nie musisz dawać tony sera możesz dać np pleśniowy w necie jest mnóstwo przepisów na cieście z mąki np gryczanej albo razowej, no i zjedz na obiad nie na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no teraz widzę twoje posty :) wiesz ja mam w talii 69cm w brzuchu 79cm ale boczki i dół brzucha 84cm jest ok w porównaniu do tego co było ale te brzuchy po ciąży takie beznadziejne, ta skóra ahh nie będzie z tego kaloryfera ;) ale Aga i tak jesteśmy zgrabne wiesz ile matek chodzi zaniedbanych ja nie mówię że wszystkie ale ja widzę dużo z nadwagą a te szczupłe to wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga przynajmniej masz cel. ja juz schudlam I troche brakuje mi dalszej motywacji. mam nadzieje zr odzyskam ja w trakcie hybrydu. wiem ze bedzie dobrze. moj jedzie do domu w grudniu wiec bede miala miesiac dla siebie I zamiast plakac jak rol temu bede napierrrrdzielac insanity; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga widać posty widać:) Aga, Porcelanova zróbcie stopki (kiedys i teraz) potem sobie zaktualizujemy po wyzwaniu. Pizze dietetyczne robiłam sama (zmąki pełnoziarnistej) ale najgorsze jest gdy chce jeść a nie chce mi sie robić i wtedy zamawiam. Dzis udało mi sie oprezc pokusie dzieki wam! bo pisałam na forum i nie miałam czasu a potem juz sumienia zeby tak zgrzeszyć:P Czanka muszę Cię dogonić z wymiarami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia fakt najgorsza jest robota, ale w takich chwilach jak masz smake to najlepiej pomyśleć o jakimś zamienniku co możesz zrobic w domku,a jak bedzie Cię trzęsło no to wtedy nie ma zmiłuj;) jesteś mega, że udało Ci się opanować:) Aga ser pleśniowy chyba ma takie kalorie jak ser żółty albo chyba wieksze??? tak mi się wydawało czanka jak napisałaś że nie lubisz oglądać otyłych ludzi i że jak można sie doprowadzić do takiego stanu hihihi to mnie rozbawiłaś:D pomyślałam oj można można:P pomyślałam o sobie jak żarłam, ale to jest fakt rozumiem, ze można być grubym nie możesz przestać jeść ale jak już się wylewa to faktycznie przesada :o a jak nie można ubrań na siebie dostać to dopiero ból, ja też nieraz musiałam z czegoś zrezygnować bo źle leżało albo oczywiście nie było rozmiaru:p :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się mąka pełnoziarnista skończyła więc nawet jakby mnie naszła ochota na pizze to nie mam z czego zrobić, jak robię takie dietetyczne to na cienkim spodzie bez drożdży, kilka razy robiłam na tortilli takiej sztywnej co sama sobie robiłam też spoko. Ale mi się dzisiaj dziwnie ćwiczyło jakby mi sił brakowało a ćwiczyłam tylko Cardio z Bety raczej umiarkowany wycisk. Eliza odzyskasz motywację z nami, mi też czasami się odechciewa tego wszystkiego tyle kilogramów za nami ale jeszcze gdzieś jest ta siła żeby zrobić coś dla siebie więcej :) ile ty już schudłaś? ponad 20kg! i to w jakim czasie :) ja 12kg w tamtym roku teraz prawie 5kg nie ma porównania jesteś silna babka ja nie potrafiłam doprowadzić odchudzania do końca bo mi się odechciało, jedyny plus że nic mi nie wróciło ;) Wikia to ty goń moje wymiary a ja Twoje hehe Veruna nie zawsze trzeba patrzeć na kalorie a na jakość jedzenia ;) a z tymi grubasami to wiesz nadwagę jestem w stanie zrozumieć ale nie otyłość do tego stopnia że ledwo chodzą, wiem że przeważnie wynika to z zajadania jakiś problemów ale to okropne tak się spaść na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przecież nie zawsze jem wzorowo ale na mniej żreć w końcu jesteśmy a nie jakiś dietach cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie sciagam treningi asylum:) znalazłam na gryzoniu małe pliki i bez tych durnych reklam przed i po treningu:) głowa mnie dzis bolała dziwne, wzielam etopiryne i nic to nie dało wiec po 2 godzinach wypiłam kawe, mój mąz zawsze ja pije na ból głowy i pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia mnie tez boli glowa. obrzarlam sie slowek, mam nadzieje ze brzuch mnie nie rozboli. zamiast butow kupilam bluzeczke z top shopu mega przeceniona w rozmiarze 36. to motywuje; ) ..... dobranoc, spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza rozmiar 36 :) super! ja dawno nic nie kupiłam ale za miesiąc mam urodziny i wtedy ruszam po jakieś spodnie liczę na rozmiar 38 a nie 40 jak do tej pory :) w sumie tyłek mi zmalał uda też także będzie 38 :) Mnie ostatnio głowa bolała przez zmianę pogody przez dwa tygodnie prawie codziennie :( ale kawy nie piłam a tabletki nie pomagały, nie wiem czy bym wypiła taką fusiastą nie lubię ale jakby miała pomóc ;) Co dzisiaj ćwiczycie? Ja mam zaplanowane z Asylum 2 Back&6-pack ale dopiero po południu zrobię, teraz zmykam sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej Wikia melduję stopka uzupełniona ! A wymiary też w stopce pisać? Zmierzyłam się dzisiaj bo byłam na kibelku i tak się do końca nie wypróźniłam (myślę jeszcze nad jajkami ostatnio więcej jem i znów mam zaparcia chyba trzeba bedzie zrobić testy). Do tego jestem przed @ i to daje mi powody do zadowolenia z pomiarów waga +300g jest 59kg x talia -1cm jest nowu 70 :-) x pępek -1,7cm jest 81,3 :-D x brzuch 0 cm jest 86 :-( x udo +0,5cm jest 54,5 :-( x biodra 0 cm jest 93 cm Chyba w końcu się ruszyło hura hura hura Wczoraj wieczorem nie pisałam bo nie miałam dostepu do kompa ale czytałam was na telefonie, nie lubię z niego pisać. Eliza nie jedz owoców na noc proszę cię chrup marchewkę, albo zjedz jakiś serek np wiejski wiem że to kalorię ale od tych 100 dodatkowych nie przytyjesz bo to białko a najesz a od owoców wieczorem możesz napradę przytyć bo to jakby nie patrzył cukry a przecież się tym nie najesz. A dziewczyny jak tam nasze postanowienie o słodyczach????? Eliza martwię się o ciebie jak tracisz motywację i kusi cię na słodkie to pomyśl ile już osiągnełaś i czy chcesz jeszcze raz przez to przechodzić Ja też ostatnio kupiłam sobie biały sweterek i spodnie leginsy łososiowe bardzo szczupło w tym wyglądam :-D wiem nie ma to jak skromność hihi trzymam na święta żeby rodzinka padła jak mnie zobaczą :-D Myślę, że pisanie tego menu jest dobrym pomysłem, łatwiej będzie nam przynajmniej mi nie grzeszyć Veruna ser plesniowy owszem jest kaloryczny ale jest zdrowszy od tego utwardzonego tłuszczu którego nazywają producenci serem żółtym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaałłł Aga ślicznie brzuszek! juz jesteś tuz tuz do 6 z przodu:D fajnie Ci, gratuluję:) za miesiac bedziesz miala na mur beton:) napisz wymiary w stopce bedzie widać wszystko ładnie! ja dziś coś mocniejszego poćwicze ale jak zwykle pomysle wieczorem na co mam ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też wpiszę wymiary w stopkę jutro lub w poniedziałek bo jeszcze się zważę po weekendzie. Aga gratuluję! są spadki super! a brzuch jak mierzysz dokładnie? te 86cm masz pod pępkiem na kościach tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka mierzę się w tali w najwęższym miejscu czyli pod żebrami, w pępku i najszerszym miejscu tzn ten nieszczęsny worek po ciązy pod pępkiem ale mam jeszcze spore boczki niestety one mi tez dodają cm Dziś na obiad ogórkowe mniam tak za mną chodziła. Nie myślałam, że bez zabielania może być taka dobra. Dużo koperku i przypraw nawet mąż mnie pochwalił, że mu smakuje a on nie lubi zup :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki agazgaga Gratulacje pieknie wam idzie wszystkim. ja dzisiaj znow maraton od 15 do 5 rano; ( z tej okazji kupilam sobie wloskiego loda ale bez wafelka mniam ;) pozniej juz tylko ryba I surowka do 5 rano;) musialam sir pozegnac ze slodkim;) dzisiaj nie cwicze ; chyba ze w pracy. jutro tak samo- dzien w pracy. padam na pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też się tak mierzę , mój worek po ciąży ma 84cm a było sporo więcej. U mnie wczoraj była ogórkowa mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny chyba dzisiaj imprezują bo głucho coś ;-) Cały dzień myślałam nad treningiem i nie miałam na niego czasu aż tu naglę dzwoni szwagierka i za 40 minut idziemy biegać :-D Ostatni raz już w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza lody pycha! ;) Aga a ja odkładałam trening na później przez cały dzień aż zrobiła się 19 i nagle dostałam kopa do działania :) Także za mną Asylum 2 back & 6-pack super się to ćwiczy, ale te 3 rundy na brzuch pod koniec to jakaś masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka ja tez odkładam trening ale az do tej pory... w ogóle mi sie nie chce nie mam humoru ale trzeba. pewnie mi sie polepszy po treningu. ok spadam zabieram sie za insanity "cardio power and resistance" :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem trochę krótko ale szwagierka początkująca i po dwóch kólkach nie dała rady (chociaż jedna się przyznała że poprostu już nie może a nie jak tamta wymyślała to brzuch to dupa itd) ale poiwiedziała, ze ona bedzie szła a ja żebym biegła więc zrobiłam jeszcze kilka kółek i widziałam jak jej zimno (2 stopnie u nas) więc odprowadziłam ją truchtem na drugi koniec miasta do domu i wróciłam biegiem w sumie wyszło mnie 40 minut ale nie żałuje miałam dziś ćwiczyć coś lekkiego więc jest ok A nie powiedziałam wam że tamta kumpela co próbowała ze mną wcześniej biegać ta co ma sporo do zrzucenia twierdzi, że chodzi biegać i w godzinę robi 27x400m a jak ja chce ja wyciągną na bieganie to nigdy nie ma czasu. Po co to ściemniać przecież ja też kiedyś zaczynałam eh. Dziewczyny miłej nocki Wam życzę. Eliza uwielbiam lody to jest mój nałóg latem nie mogę się bez nich obejść, ale teraz muszę :-( Damy radę. Tylko nie żegnaj się do świąt z tym słodkim hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dzisiaj wszystkie miałyśmy małego leniuszka z tymi treningami haha ale jak razem to razem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam to dziadostwo, ale humor sie nie poprawił wiec to chyba przez ZNP. no nic i tak niedługo ide spać, przynajmniej nie mam sobie nic do zarzucenia:) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Dziś już ostatni dzień i jutro się zacznie :-D Przygotujmy się psychicznie i fizycznie pełna regeneracja dziewczyny ;-) Gdzie się podziały Veruna i Porcelanova? Halo dziewczyny chyba nie odpuściłyście? Porcelanova próbowałaś maxa albo Pure Cardio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tak tak dzisiaj leżymy do góry d**ą ;) a jutro pełna mobilizacja :) ja pewnie będę ćwiczyć rano siłowo po południu cardio i jakoś to będzie, przy dziecku to się nie da planować długich treningów no chyba że pójdzie spać w dzień ale z tym to nigdy pewności nie ma ;) Ja za raz upichcę obiad i biorę syna na rower jest zimno ale przynajmniej słonecznie także rozruszam się troszkę a po południu wskakuję pod kocyk i nic nie robię :) No właśnie dziewczyny gdzie się podziewacie? Ciągle gdzieś znikacie. Dobrze że przynajmniej we cztery trzymamy się dzielnie zawsze :) Fajnie że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×