Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DIETA SOUTH BEACH

Polecane posty

Hej, widzę że temat się rozkręca. Bardzo się cieszę. Jak będę miała więcej czasu to zajrzę i napiszę więcej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie "plażowiczki" (ach, tak mnie to określenie drażniło na innych forach a teraz sama go użyłam :P ). U mnie kolejny dzień na sb. Rano ćwiczenia- brzuszki i hula hop. Dużo wody między posiłkami. Pozytywne efekty na wadze :D Napiszcie mi jak rozplanowałyście sobie posiłki w ciągu dnia bo mi przy 6 posiłkach wychodzi że powinnam jeść co 2 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Ja się odezwę w poniedziałek :) to tego czasu poukładam sobie posiłki i ustalę ich godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjijiii
ja tez w poniedziałek jutro robie porzadki w domu a w niedziele jade na wycieczke z rodzinka wiec mnie nie bedzie zakupy na 1 dni zrobie jutro rano wiec do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam sie od jutra do diety :) tylko mam tak słabą mobilizacje ze sama niewiem ile pociągne ale mysle ze dam jakos rade pierwszy raz zalogowalam sie na jakims forum zeby z kims taka diete prowadzic wiec mysle ze wkoncu sie uda napiszcie jakie posilki jecie co przyzadzacie itp przyda sie pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj , nie moge wejsc na nika , dlatego jestem jako gosc , zaczynam we wtorek chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetnym ćwiczeniem na "boczki" jest jazda na rowerze, sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dylemat czy ta diete czy kopenhaska wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo czy margite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
autorko tematu, czy na tej diecie pijesz kawe lub herbate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak, piję kawę i to z odrobiną mleka, ale nie wytrzymałabym bez. Ograniczyłam jedynie ilość- piję jedną i tylko kapkę mleka wlewam, kiedyś piłam trzy kawy i połowę kubka stanowiło mleko. Czytałam różne opinie- jedni piszą że kawa wykluczona, inni że w umiarkowanej ilości można. To samo z mlekiem. Co do herbaty- mogę bez niej żyć więc nie piję. Ja również postaram się napisać więcej jutro, dziś już padam ze zmęczenia. Od jutra zaczynamy pełną parą. Witam wszystkie nowe osoby i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brussels
Hej :) Ja dołączam od jutra. 2 lata temu byłam na tej diecie i schudłam 8 kg w ciągu 2 tygodni ( większość to za pewne woda) w każdym razie bardzo mi się ta dieta spodobała. Mam do stracenia 10 kg i fajnie by było uporać się z nimi do końca wakacji. Co proponujecie na śniadanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co zaczynacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz ta dieta zostala zmodyfikowana i autor pozwala na picie jogurtow, nat, kefirow i maslanki naturalnych i mleka tez ja kawe bede pic i to 2 nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjv,
ja byłam kiedys na tej ulepszonej i schudlam b duzo , w koncu to tylko nabial ten kefir , maslanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggsc
szkoda ze parowek nie mozna , czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
proszę o link do zmodyfikowanej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te z miesa 90 % mozna drobiowe sa i z indyka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawa podobno wzmaga apetyt ale na mnie tak nie działa więc piłam ją na sb z odrobiną mleka a to że"...kefiry i tp. to tylko nabiał..."w nabiale jest laktoza więc można ale z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to pewnie mięso oddzielone mechanicznie więc wszystko jak leci, na razie lepiej zapomnieć o parówkach, dla powodzenia diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to 2 wydanie ksiazki pozwala na ten niby nabial. w koncu na dukanie sie go pije iel chce i chudnie jak fix :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
o chudym nabiale słyszałam ale o kawie, herbacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze ta kawa nie zaszko0dzi jedna z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Hej, ja musiała niestety zmodyfikować mój jadłospis na dziś z powodu stresu nie byłam w stanie przygotować sobie planowanego śniadania :( 1. śniadanie - czarna kawa z cukrem i jeden mały ogórek gruntowy 2. obiad - pierś z kurczaka i trochę fasoli szparagowej z wody 3. kolacja - omlet z pieczarkami przekąski - 1. kilka migdałów, 2. kilka plasterków gotowanej szynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) U mnie po tygodniu minus dwa kilo na wadze. Nie jest źle, mam nadzieję na zrzucenie kolejnych dwóch kilo w tym tygodniu. Co do parówek- słyszałam że można parówki z szynki, albo niskotłuszczowe ale byłabym ostrożna. Jeśli nie jestem czegoś pewna- szukam podpowiedzi w internecie. Najlepiej byłoby przeczytać nowe wydanie książki dr Agatston'a- tam na pewno jest odpowiedź na większość pytań. Ja nigdy nie jem: cukru, słodyczy, owoców, pieczywa, makaronu, ryżu, ziemniaków. Oczywiście za tydzień zacznę włączać powoli do diety owoce i produkty pełnoziarniste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscss
Od razu przepraszam za brak polskich znakow. Mozna dolaczyc? Stosowalam diete SB pare lat temu, schudlam 12kg w okolo 2 miesiace. W przeciagu ostatnich paru miesiecy strasznie sie zapuscilam i przybylo mi okolo 10kg. Nie bede sie usprawiedliwiac bo wiem ze to wylacznie moja i tylko moja wina. Totalny brak sportu i jedzenie, nie oszukujmy sie takie sobie. Co do kawy to mozna pic 1-2 dziennie, rowniez z mlekiem ale o oblizonej zawartosci tluszczu chociaz ja osobiscie nie polecam mleka 0%. Staram sie unikac takich produktow. Wybieram te, ktore maja okolo 1% Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjc
Kurde, gdybym za tydzień miała -2 kg byłabym szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brusels
Hej ;) właśnie jestem po śniadaniu : zielona kawa i pierś z kurczaka. Do pracy zrobiłam sobie sałatkę. Macie jakieś fajnie pomysły na jedzenie do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×