Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muzyka z lat 80

Syn chce urodziny w McDonalds

Polecane posty

Gość gość
Jeden dziecku da to, co dziecko chce i wymusza, a drugi pokaze dziecku cos bardziej wartosciowego czego wcześniej nie znało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niektóre jak nie większość odp są hamskie! Dziewczyna zadała tylko pytanie a wy? no cóż ..Polska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś daaawno temu (jakieś 7 lat) jeszcze przed studiami pracowałam jako hostessa w maku, czy jak kto woli babka od wyprawiania takich urodzin ;) Na każde urodzinki przeznaczone są 2 h w planie jest zabawa (atrakcyjność zabawy zależy od hostessy), jedzenie happy meal'a, zwiedzanie restauracji, tort lodowy, który kupuje się bezpośrednio w restauracji oraz uroczyste odśpiewanie solenizantowi "sto lat" i w zasadzie na tym koniec :) Płacisz tylko za happy meal'e i tort, który wówczas kosztował niecałe 20 zł. Za hostesse nie płacisz ale pamiętak, że ona nie odpowiada za bezpieczeństwo dzieci więc klasowych łobuziaków nie zapraszałabym ;) ogólnie warto wybrać się do mcdonalds'a i porozmawiać z managerem o tej imprezie. Gdy zdecydujesz się to bukujesz termin, podpisujesz umowę (w której w sumie chodzi tylko o to, że hostessa nie jest odpowiedzialna za dzieci) i płacisz po imprezce :) co do wyboru mcdonaldsa do urodzinek to najlepiej kierować się opinią na temat danej hostessy bo to od niej zależy sukces całej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLOMEK
MMM słyszałem rze takie urodziny to g****o durza cena bo 12lat temu miałem tam urodziny nudno było dlatego pojechał 3 godziny wczęśniej i co miałem urodziny w domu mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz mu to wysperswadować z glowy :) zaproponuj mu www.park-dinozaurow.pl powinno mu sie spodobac:) poza tym to atrakcja na swiezym powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×