Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatalna kobieta

Łatwo mi umówić sie na sex, ale nikt mnie nie chce na stałe

Polecane posty

Gość gość
jak dla mnie to karmenka jesteś tą samą która założyła temat o zdradzie jakiś czas temu ale dobrze Ci idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
weź nie gadaj z nim bo to nie ma sensu szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu jestem dopiero od kilku dni pierwszy raz na kafe możesz jupi zapytać zresztą co ja sobie jakimś pajacem głowę będę zawracać idź spać dziecko już dobranocka się skończyła a jeszcze paciorek trzeba odmówić no raz raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmenka nie pochlebiaj sobie - nie chce fotki - mam bardzo wyraźny obraz twojej osoby. Możesz być piękną kobietą - ale to za mało dla mnie. Trzeba jeszcze rozmawiać na pewnym poziomie. Ale dobra i tak będziesz bronić swego więc nie będę dłużej zaśmiecać ci tematu - miłego wieczoru i udanych łowów :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego ja rozmawiam na poziomie takim jaki dany człowiek reprezentuje heh chciałam być miła ale ty nie potrafisz się z tego cieszyć trochę więcej dystansu do siebie człowieku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to ująłeś zaśmiecasz ja tego nie powiedziałam heh widzę jakie masz zdanie sam o sobie więc nie dziwię się że nie szanujesz drugiej osoby :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
nie można sobie pożartować bo zaraz przyjdą jacyś wścibscy ludziska którzy tylko czekają na to żeby komuś dopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
libido bym się nie martwił. Ale warto wybrać się do neurologa - niech sprawdzi czy mózg nie wyparował z twojej głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mózg nie mógł jej wyparować, bo nigdy go tam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę ty jeszcze tu? idź i nie męcz więcej odpuszczam ci wszelkie zło i wybaczam ale idź już proszę cię:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybaczyć to należy Twojej matce, pewnie chciała dobrze, ale słabo jej to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty dalej uważasz, że normalny facet mógłby się w Tobie zakochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiiiii
karmen skończ dyskusje z nim naprawde szkoda nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekochana - nie podążam za trendami, nie interesuję się plotkami. więc przykro mi, ale ze mną nie poplotkujesz, co najwyżej wymienisz informacje. ;) karmenka - z tego co widzę jestem ciut starszy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmenka 27 - gość to nie jest jedna osoba tylko kilka - nie przyszło co to do głowy?....więc łaskawie ci to wyjaśniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ale szczerze przyznaję, że Tobie wyraźnie brakuje mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego uważasz, że każdy facet, który próbuje Ci uzmysłowić, że zachowujesz się jak 12latka jest w Tobie zakochany? Nie uważasz, że właśnie w ten sposób pokazujesz jaka jesteś durna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×