Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Milka1987
Mirabell współczuje. Nie będę zachwalać jaki mój M jest wspanialy bo kazdy ma jakies wady... Ja nie bylaam w takiej sytuacji, ale chyba zrobilabym nieziemska awanture ze chce mnie sama zostawic. To co jest na mojej twarzy to nie trądzik tylko opryszczki, a dokłądnie 10! kiedys jak mialam oslabiona odponosc pojawialy sie opryszczki nie na ustach t5ylko na twarzy...wyleczylam to, a przynajmniej tak mi sie wydawalo.... :/ masakra z tymi opryszczkami, cala buzka boli i wygladam jak potwór :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Dzuewczyny to moj mail: magdeczko@wp.pl jak chcecie to podajcie mi dane to Was znajde na facebooku :) Oczywiscie jesli macie na to ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Milka z opryszczka nie ma zartow zwlaszcza w ciazy i kiedy jest na ciele czy twarzy a nie ustach. Musisz uwazac zeby nie zakazic miejsc intymnych czy nawet oka bo to jest podobno masakra do leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1987
mirabell zastanawiam sie tylko czy z ta opryszczka podskoczyc do ginka, dermatologa czy tez lek pediatra wystarczty? jak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Znalazlam Was i juz wyslalam zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he i Ciebie chłop nie chce zabrać na wakacje do Turcji?? a to głąb jeden ;-) fajna data urodzenia Mirabell- dobrze, że nie 29.02 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie się że jej zabrać nie chce! Popatrz jak ona wygląda....jeszcze ją ukradną! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jaka akcja;) Super. Mirabell to i ja właśnie wysłałam Ci mojego emaila. Zawsze to milej pisać jak wiadomo z kim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteś wszystkie śliczne!!!!! cholera !!!!! będziemy pięknymi matkami- nie ma co!!!!!! Benia laska, Aśka - laska..ja cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Kobietki ja każdej wysłałam tez swoje dane ;) liczę, że też znajdziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mirabell współczuje sytuacji z partnerem i nie wiem co Ci radzić ja mój mail podawałam kilkanaście razy ale podam i jeszcze raz zakrecona_filipinka@tlen.pl pewnie będę wyglądać przy Was blado, ale cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×