Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Madziana_83 a dlaczego wybrałaś borowską? co do badania mnie bada na każdej co miesięcznej wizycie. Przecież musi zobaczyć czy szyjka się nie skraca, czy nie ma infekcji co jest niebezpieczne bardzo w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarz bada dowcipnie :) na "fotelu " za każdym razem i mówi o szynce oraz bada puls dziecka, waży i mierzy ciśnienie oraz omawia wyniki badań krwi i moczu, które robię przed każdą wizytą ja mam pakiet w medicover i jestem zadowolona chociaż wiem że dziewczyny tu raczej negatywnie o Medi pisały, to chyba zależy na kogo się trafi, a usg robi mi inny lekarz Ale też w ramach abonamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Bardzo ważne nawet, zwlaszcza ze są te zakazenia rozne,grzybice które w ciazy sie czepiaja często ... ale moj ciagle mowil ze skoro mam wyniki takie dobre nic sie nie dzieje, w 6 miesiacu zbadał mnie chyba pierwszy raz, mówie ze co lekarz to inna bajka ... ale przypuszczam ze przy nastepnej ciązy poszukam innego :))) Miałam robic ostatnie pranko bo dokupiłam pare rzeczy, a taka beznadziejna pogoda :/ Ale jutro za to ma byc slonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie lubie tego stwierdzenia tak ma byc za duzo od swojego lekarza je slyszalam na kazde moe pytanie a moj lekarz ani razu mnie na tym fotelu nie zbadal jak to sie mowi samolocie czy cos i ak mnie zastanawialo czy to normalne tak samo jak jest z tetnem dziecks juz na szkole rodzenia dokladniej to robia moj tylko przylozy te urzdzenie dwa razy serce zabije i koniec nawet nie sprawdza czestotliwosci tetns a do karty jakos wpisuje jestem strasznie przewrazliwiona bo na poczatku ciazy zaczelam plamic i pojechalam na pogotowie i trafilam na niemila pania bo na samym poczatku zapytala co tu robie i cxy nie moge do wlasnego lekarza isc a dodam ze to byla niedziela w nocy i zapytala nawet czemu twierdzd ze jestem w ciazy a po zrobieniu usg powiedziala ze nie ma zywotnosci ploduTo byl najgorszy dzien w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dwie bliski koleżanki tam rodziły i były bardzo zadowolone z opieki na porodowce, już trochę mniej z oddziału po porodowego ale zwykle to tylko dwa dni, dodatkowo warunki mnie skusily :) i wyposażenie szpitala , naprawdę warto wybrać się na zwiedzanie bloku porodowego , a i na samej porodowce to studentów nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
Chanel to koszmar przezylas! a jak pierzecie to juz ubranka we wszystkich rozmiarach? becik tez pierzecie? kolderke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dlatego mnie niepokoi ten bol w pochwie bo lekarz ani razu nie sprawdizl mi szyjki macicy jakies nieciekawe doswiadczenia mam z lekarzami a tym bardziej z to moja pierwsza ciaza inwszystko jest nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Powiem wam szczerze, że przerażają mnie wasze historie z ginekologami. Moja Pani doktor za każdym razem bada mnie na fotelu, potem za każdym razem robi USG. Ja dodatkowo od baaaardzo dawna miałam problemy z pęcherzem i nawet urolog się nad tym głowił, a Pani doktor jak mi dała lekarstwa tak mam pęcherz czysty jak niemowle :) Dodatkowo jak mam jakikolwiek problem albo wątpliwość to zawsze mogę do niej zadzwonić i nawet jak nie odbierze to oda razu oddzwania. Pytałam ją również o to co sądzi o szkołach rodzenia (również i tam prowadzi zajęcia) i powiedziała, że nie ma sensu i że jak tylko będę miała jakiekolwiek pytania to mam się jej pytać i faktycznie jak tylko coś mnie interesuje to od razu mi odpowiada. Ja jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Motylek becik prałam juz, kołderki nie mam ale tez nalezy wyprać bo one chemią strasznie nie przyjemnie pachną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmartag dzieki za wstawienie tej stronki z analizą kosmetykow nie moge sie oderwac od czytania. Ucieszyło mnie ze dobrze wybrałam kosmetyki bo raczej wiekszosc mam własnie hippa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
moj lekarrz jaki jestv taki jest ale na fotelu bada za kazdym razem sprawdza czy macica sie nie obniza szyjka nie skraca badanie trwa moze dwie minuty:) wiecej tego rozbierania i ubierania niz całego badania :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to az złosc bierze jak czytam o tych lekarzach. Tacy to chyba tylko monety w oczach mieli jak na studia szli, bo w koncu ci na fundusz tez przeciez pensje dostaja i to nie mała, z naszych podatków zreszta, bo o tych prywatnych to juz nie wspomne ich dniówka czesto przekracza nasze miesieczne wynagrodzenia. Ach ach tak mało jest tych z powołania empatycznych i traktujacych nas po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Badanie szyjki na fotelu to powinno być obowiązkowe szczególnie w 3 trymestrze. Mnie też właśnie sprawdzał ostatnio i mówił że mała się nie szykuje na świat jeszcze. Bo jak się skraca zbyt wcześnie to grozi to porodem przedwczesnym. Kurcze nie dobrze że niektórzy ginekolodzy są tak mało kompetentni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmartag
U mnie te lekarz bada na każdej wizycie i sprawdza szyjkę. Uważam, że to bardzo ważne jest. Moja doktorka jest z tych nie straszących co mi bardzo odpowiada, bo jak na początku ciąży trafiłam do innej z plamieniami to mnie straszliwie nastraszyła i tylko się denerwować później i miałam w głowie czarne scenariusze. Moja za to wszystko uważa za normalne i zawsze mnie uspokaja jak się doszukuje jakiś dolegliwości ;) alicja844 ja też bardzo wkręciłam w czytanie tego bloga i większość kupiłam kosmetyków hipp przyjemniej na razie :) Zobaczymy co z czasem będzie mi odpowiadało. Myślę, że z czasem zacznę testować te rossmanowskie, bo bardzo pozytywnie się o nich wypowiada, a cena na pewno jest korzystniejsza. Ach dziś jest tak ponuro, że nic mi się robić nie chce, a zaraz muszę jakiś obiadek zrobić, bo zaczynam być głodna. Dziś chyba zjem rybkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
i dlatego ja tez patrze zeby tych parabenow nie było nie tylko u dziecka ale nawet w moich kosmetykach :) po urodzeniu malej strasznie duzo o tym czytałam i pozniej przed kazdym zakupem studiowałam etykietke! z rosmanowskich mam krem na odparzenia i do buzki a do kapieli po kapieli hippa wiec chyba nie tak zle :) a tak zachwalaja to Oilatum a tak naprawde tez sama cheemia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olguss
wiktoriowianko, dużo moich koleżanek rodziło na Klinikach i były bardzo zadowolone. Oczywiście jeżeli nie przeszkadzają Ci obdrapane ściany i warunki na salach, no nie oszukujmy się, kiepskie. Personel jednak profesjonalny i życzliwy. Nie ma znieczulicy - tak mówiły. W każdym razie mnie przekonały. Dziękuje Madziana za info o Borowskiej, myślę, że się przejdę tam by zobaczyć co i jak. Nigdy nie wiadomo gdzie będzie miejsce, gdy zaczniemy rodzić i myślę, że zawsze to łatwiej jak się wie gdzie pójść, gdzie jest toaleta itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Witam co do lekarza to moj mnie bada na kazdej wizycie jak o cos pytam to zawsze odpowiada czasami siedzę tam godzinę bo cos mi tłumaczy ale jest inny problem wydaje mi się ze bagatelizuje wyniki badan dwie wizyty temu wyszlo mi białko w moczu 25mg dal skierowanie na powtorzenie badań i wyszlo 13 mg ale nic z tym nie zrobił niby mowi ze to mu sie nie podoba i koniec na tym jutro wyniki znów robię w przyszlym tyg na wizytę idę mam nadzieję ze juz tego białka nie będzie bo to bylby juz 3miesiąc jak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmartag
No właśnie... Wiele produktów zachwalanych wcale nie jest tak dobre jak nam się wydaje.. To samo z sudocremem, który powinien być stosowany tylko i wyłącznie w przypadku jak nie można sobie poradzić innymi sposobami. JA w swoich kosmetykach też patrzę bardzo na skład :P Szampony bez SLSów itp. Ale ja tak mam, że co jakiś czas się w coś wkręcam :) Na rozstępy też zakupiłam sobie olejek arganowy i olejek ze słodkich migdałów (który jest z reszta bardzo dobry też dla maluszka), i stosuję z lub naprzemiennie z balsamami:) Na tą chwilę na szczęście nie mam rozstępów na brzuszku jedynie drobne czerwone kreseczki na piersiach, ale tak pod spodem, więc w bieliźnie nic nie będzie widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Z tego co slyszalam olejek agranowy jest dobry na włosy ale ja akurat nie moge uzywac .ja sie regularnie niczym nie smaruje czasami tylko kozim mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dziekuje za informacje Wrocławianką o szpitalu, tez nie wiedziałam ze można sobie go pooglądać, ale zastanawiam się jeszcze czy pójdę:-) bo ogolnie pozytywnie sie nastawiam i nie chce scykorzyc:) moj m pojechal do pracy wlasnie dzis 2 zmiana:( wiec walentynki spedzam sama a wlasciwie z rodzicami bo maja przyjechac do Wroclawia hehe:-) jesli chodzi o lekarke moja to tak jak juz wczesniej wspomnialam, na poczatku robila mi badanie na koziolku i usg, a teraz jakies sie durne zasady zmienily i raz robi mi to a raz to... ech sama nie wiem co o tym mysleć:) bo ogolnie nic szczegolowo mi nie mowi, mowi tylko czy ok jest wlasnie mi listonosz przyniosl 7 par bodziakow 0-3 jakie zamowilam na allegro z primarka:) juz nic nie kupuje to juz ostnie ciuszki byly;-) teraz mama musi o siebie zadbac i isc do fryzjera zrobic odrosty bo tragedia, dziewczyny z Wroclawia polecacie jakiegos niedrogiego fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP ja mogę polecić Ci bardzo dobrą fryzjerke ale nie wiem czy jest droga, bo mnie kasuje troche inaczej to moja bliska znajoma tylko nie wiem gdzie mieszkasz bo ona ma swój gabinet na os. GAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to proszę podaj namiary bo ja akurat mieszkam koło gaju ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ul. Orzechowa 37, studio urody AGA, ta fryzjerka o której mowie ma na imię Agnieszka, tam jest też gabinet kosmetyczny z bardzo sympatyczną panią Ula :), dziewczyny są tam od niedawna wcześniej na brochowie przyjmowały obok jest sklep zoologiczny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
hejka dziewczyny! No MP88 też widzę Ci się fryzjer szykuje, no ja też się niedługo wybieram bo też odrosty straszne! Do mnie też mieli rodzice przyjechać no ale niestety mama dzis do szpitala pojechała..mam tylko nadzieję, że ją tam porządnie przebadają. Co do lekarza to ja już chyba pisałam, mnie bada na fotelu za każdym razem i usg też robi zawsze. A od teraz każe już przychodzić co 3 tygodnie. Wiktorowianka mój 4letni siostrzeniec ma na imie Wiktor, a z niego taki smyk jak nie wiem, w takim pozytywnym sensie oczywiście. Łobuzuje strasznie! W ogóle dziewczyny to się dziś martwię bo dzidziuś coś dziś marnie się rusza...mam wrażenie że wcale. Poczekam jeszcze do wieczora może się coś w końcu ruszy..Wczoraj byłam na wizycie i było wszystko ok, ale wczoraj to wczoraj a dziś to dziś. Niedługo przyjedzie m z pracy to pewnie mnie trochę uspokoi bo ogólnie dziś jakaś taka smutna i niespokojna jestem...może przez pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiderkowa nie martw sie ja tez mam czasami taka schize i sobie wkrecam ze sie nie rusza, ostatnio wieczorem zazwyczaj mi skakala okolo 23 jak sie polozoylam, ja do lozka a ona nic, smyralam ja chcialam pobudzic i nadal nic mialam juz mysli zeby jechac na izbe, ale poczekalam troche i w nicy zaczela sie ruszac a na drugi dzien to juz wogole z podwojna sila, nie wiem co jej sie wtedy działo ale stracha oczywiscie mi przysporzyła... takze spokojnie poczekaj kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
dzięki MP88 poczekam...wieczorkiem idziemy do kolegi na małą parapetówkę a mały zazwyczaj jak jest na imprezach to kopie, więc zobaczymy jak będzie tym razem..oby zachowywał się jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Upiekłam na walentynki ciasteczka serduszka... zjadłam kilka popiłam herbatką i siedzę a mała mnie w żołądek... Normalnie tak mi się nie dobrze zrobiło że wszystko zwróciłam :( Zgaga i kwas niesamowity. Jak któraś napisała że pije mleko to i ja się napiłam to przeszło mi po godzinie :( Okropieństwo z tą kwasotą... Ponuro dziś na dworze i zimno :( Smutno mi troszkę i tęskno do mężulka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Dziewczyny potrzebuje jakiś deserek owocowy na szybko... Czy jeśli ułoże w szklaneczkach banan, mandarynka, jabluszko bita smietana i tak na zmiane bedzie dobre w smaku a nie mdle?? i czy bita smietana nie opadnie mi jak wstawie do lodowki? ew. macie jakis inny deserek na szybko prosty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×