Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość gość
Kasia :) droga mamolcia ! ZDECYDOWANIE odradzam taki wózek, po pierwsze to wózek tylko i wyłącznie dla dziewczynki po drugie to trzykołówka te wózki są bardzo przewrotne :/ chyba nie chcesz żeby Twoje dziecko upadło..poza tym wózek nie jest wart swojej ceny..kupisz nowy świetny wózek w cenie 1300zł..na pierwszy rzut oka widać, że ten wózek jest kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anuś23 :) wózek, który Ty proponujesz jest na prawdę fajny :) ma wszystkie potrzebne funkcje, myślę, że będziesz z niego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseee
Cześć dziewczyny. Mam termin na czerwiec. Wypatrzyłam fajną pościel dla dziecka chciałabym zamówić, ale kolory są albo różowe albo niebieskie nic pośredniego, a jest dość droga więc mam pytanie. Czy nie zmieniała się u Was płeć stwierdzona na usg prenatalnym w 21 tc? Obecnie jestem w 25 tc, poczekać jeszcze na potwierdzenie płci czy śmiało zamawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
Anula z Martynka w drodze jestem juz spokojna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
Kolor wózka jest inny, tak jak napisałam, ja potrzebuję wózka na zakupy i chodzenie po gładkich nawierzchniach, w teren tym wózkiem jezdzić nie będę:) To jest wózek sprawdzony przez moich znajomych i firma też jest mi znana:) Ja już wózków kilka przerobiłam i mam inne potrzeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
aseee u mnie bylo juz powiedziane w 16 tyg , ze będzie synek, ponoc jest mniejsze prawdopodobieństwo pomyłki jeżeli powie Lekarz, ze jest chłopiec :) myślę, ze z poscielka możesz spokojnie poczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
mi lekarz powiedział na połówkowym w 20tc, że dziewczynka, ale na wszelki wypadek pytam go za każdym razem czy nic jej nie wyrosło. Mojego synka rozpoznali w 13 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Pochwalę się, że byłam dziś na zakupach w Tk Maxx i polecam Wam tam zajrzeć. Wydaje mi się, ze te sklepy powinny być w większych miastach. Ja akurat byłam w M1. W dziale dziecięcym jest ogromny wybór ubranek (typu body, pajace) i bardziej wyjściowych (sukieneczki i leginsy na rozmiar 0-3 m-ca, spodenki i bluzeczki dla chłopaków), była masa zestawów za 69 zł (w zestawie body, pajac, kaftanik, czapeczka, śliniak, skarpety, przytulanka dla maleństwa, rękawiczki), śliczne kocyki za 40-50 zł, ręczniczki, karuzelki, pieluszki tetrowe, pieluszki bawełniane dobrych firm, już nie wspomnę że znalazłam kurteczkę GUCCI za 399 zł przecena z 699 zł w rozmiarze 62 :P ciężko mi było stamtąd wyjść, aż żałowałam że mam już tyle rzeczy dla malucha, jeżeli któraś z Was ma w mieście Tk Maxx zajrzyjcie bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus23 mi sie wydaje ze siostra ma duzo racji ,bo nawet jesli jeszcze teraz uzywa tego wózka to za moment itak bedzie musiała kupic spacerówke bo duzy wózek przestanie byc praktyczny. Spacerówke mozna kupic tez taka rozkładaną do pozycji lezacej, bardziej zabudowana w której dziecko bez problemu moze sie przespac a bedzie napewno duzo lzejsza i wygodniejsza w uzytkowaniu od tej z duzego wózka.Ja nie mogłam sie doczekac przejscia ze zwykłego na spacerówke bo wszystkie zakupy i sprawy załatwiałam z dzieckiem.Lepiej zainwestuj te pieniazki w cos innego dla dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus23 mi sie wydaje ze siostra ma duzo racji ,bo nawet jesli jeszcze teraz uzywa tego wózka to za moment itak bedzie musiała kupic spacerówke bo duzy wózek przestanie byc praktyczny. Spacerówke mozna kupic tez taka rozkładaną do pozycji lezacej, bardziej zabudowana w której dziecko bez problemu moze sie przespac a bedzie napewno duzo lzejsza i wygodniejsza w uzytkowaniu od tej z duzego wózka.Ja nie mogłam sie doczekac przejscia ze zwykłego na spacerówke bo wszystkie zakupy i sprawy załatwiałam z dzieckiem.Lepiej zainwestuj te pieniazki w cos innego dla dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
eweli123 tk max moze i super sklep ale nie dałabym za kurteczke nawet gucci za 400zł :) choc wyobrazam sobie sa ta cudenka byłam u mnie dawno choc mam na drgim koncu miasta :) dziewczyny zastanawiam sie czy moje małą czasami w poprzek nie lezy bo tylko po lewej czuje takie mocne kopniaki a z prawej musniecia jakby raczka na całej szerkosci brzucha mam twarde. dopiero w srode do lekarza jak bedzie tak lezec to skonczy sie cesarka bo juz sie nie odwróci w doł juz sama nie wiem moze panikuje... moja torba do szpitala juz spakowana jeszcze mi została dla dzidzi i jestem gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
eh dziewczyny ja tez nie lubie dzieci - powaznie irytuja mnie strasznie i wlasnie tego sie boje zebym nie była nieprzyjemna dla tej bidulki z mojego brzucha - w sklepach czy w innych miejscach publicznych mnie wkurzaja bo rycza bo chca to i tamto albo trajkocza non stop albo te wieksze juz przemadrzalce grrrr...straszna jestem i mam nadzieje ze na swoje dziecko to patrzy sie łaskawszym okiem:) w ogole patrzena moje konto i na mojego m konto i pieniadze stamtad uciekajaw zawrotnym tempie a jeszcze kilku rzeczy nie mamy maskara jakas - jak sie dziecko pojawi to ja nie wiem czy nie pojdziemy z torbami:(... plec znam od 13 tyg chyba - dziewuszka i nadal dziewuszka ale tez sie co usg upewniam:) pani doktor mowi ze juz nic nie wyrosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoje dziecko to zupełnie inna bajka, nie macie sie o co martwic dziewczyny bedziecie je kochac do szaleństwa nawet jak ryczy i broi to sie zupełnie inaczej postrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123ewel123 no okazja z***bis...... kurta dla dziecka za 4 stówki....to trzeba mieć nasr...... w główce.... poszukaj moze jeszcze do tego butki dolce gabana czy jakos tak.... wtedy to już bedziesz mogła spokojnie wyjść do ludzi...bez butów ani rusz... siara i obciach!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
hej dziewczynki jak się dzis czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Witam u mnie dzis sloneczko swieci a mi sie wstac nie. chce chociaż od 7nie śpię. ale trzeba będzie pojsc na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie słoneczko dzisiaj , a ja się kiszę w klasie na zajęciach :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
To wyżej to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
szcesliwamamo - podziwiam podejrzewam ze nie siedzis zw wygodnym fotelu tylko na twardym krzesle - ja bym juz teraz nie dala rady na pewno - nawet jak gdzies w gosci ide to przy stole na krzesle za dlugo nie moge usiedziec i szukam kanapy:) u mnie tez sloneczko ale najpierw musze posprzatac - moze pozniej sie wybiore bo musze apteke odwiedzic ... dziwny jakis dzien wczoraj wieczorem mialam dziwne skurcze a potem pol nocy snila mi sie krew...eh...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Szczęśliwamama zajęcia się w końcu kiedyś skończą i skorzystasz z witaminki D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
agu83 dokładnie, ale cwaniara jestem, złożyłam kurtkę i siadlam na niej do tego szalik ( prawie jak na poduszce hehe :)) zdjelam sobie buty, bo ostatnio coś mi puchna stopy :-/ zaba90 niestety, juz będzie szarówka... :-( zastanawiam się czy karmiąc piersią można korzystać z solarium, czytałam, ze niby nie ma przeciwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, wczoraj byłam u gin na kontroli, moj mały w 34tc ma już ponad 2300 :-) mam nadzieję że w pewnym momencie przystopuje mi z ta jego wagą,bo będę miała hmmm ciężko! jeszcze do kwietnia daaaleko jakoś mi się wydaje-juz sie nie moge doczekać. A wieczorkiem zaliczyliscmy z m szkolę rodzenia, ćwiczyliśmy pozycje do porodu,nie ukrywam trochę mnie zaskoczyły niektore pozycje! Na ogół jak się widzi w tv kobiety rodzące to leżą,a my na tych zajęciach ćwiczyliśmy TAKIE AKROBACJE ze nie wiem czy będę w stanie zastosować którąś z nich :-) chyba zacznę cwiczyć nogi i miesnie brzucha,bo przyznam ze odkąd zaszłam w ciążę to totalnie olalam wszystko co jest wysiłkowe :-( a tu sie okazuje że musimy mieć i uda i piszczele i brzuch w miare w dobrej kondycji-inaczej poród trwa dluzej. Do 123ewel- nie przejmuj się komentarzami "goscia",uważam iż nie powinna się wypowiadać w taki sposób. Każdy ma prawo do wydawania swoich pieniędzy na co chce,a przede wszystkim na ile pozwala mu jego kieszen,a inni niech sobie złośliwe komentarze zachowają dla siebie.Są gusta i guściki,ja hihi też mam gust,ale w kieszeni mam ograniczenie :-) Miłego dnia wszystkim życzę,wieczorem przychodzą znajomi i muszę coś przygotować,będzie tez ciezarna koleżanka -trudno powiedzieć czy jej zachcianki jedzeniowe są jak moje :-) Zrobie zawijane kopertki francuskie(oczywiscie z gotowego ciasta) z szynka,fetą i hmmm cos jeszcze wymysle... oki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Hej dziewczyny ;)) Anuś tez nie znam tego wózka, ale ja tez oczytałam sie tyle tych opinii przed zakupem ze mnie głowa bolała, i w koncu kupiłam używke graco symbio :) _____ U mnie dziś taki dzien nie wiadomo jaki, coś jakby sie rozjaśniało ale ogolnie pochmurno ;/ jutro jade do mamusi mojej na pączusie już nie mogę sie doczekać ;))) _______ Wczoraj znów mialam spięcie z tesciową, po 2 dniowym nie odzywaniu przyszła zaproponowac mi obiad i pyta sie czy mi przeszło, ojjjj i sie zaczęło ;D szkoda tylko ze męza nie bło, ze nie slyszał co ona gada ;/ porażka w kazdym badz razie znowu mnie zdenerwowala i powiedziala ze sie pospieszyła z zapisem domu na mojego a ja jej ze najwidoczniej :) Jak myslicie moze cofnąć taki zapis ?? chyba nie, ale i tak mysle wziasc kredyt i spadać stad bo nie wytrzymam nerwowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzka a twój m ma jakies rodzenstwo, w sensie czy szanowna tesciowa ma komu innemu zapisac dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Ala ma ma ;)) z tym ze jeden sie do niej od 3 lat nie odzywa :) i ostrzegał mnie przed slubem ze jej nie znam i mial racje ;P Tyle ze akt notarialny jest juz na mojego meza przepiusany po naszym slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
juzka jak maz jest w akcie notarialnym jako wlasciciel to nie mozna cofnac tego bez jego zgody:) tak mysle...wspolczuje na prawde ze musisz znosic takie sytuacje w tym waznym momencie :( trzymaj sie i staraj sie choc troszke nie denerwowac :*...moze lepiej juz olac ja i tyle nie odzywac sie wyglada na to ze nie odwola tej wizytacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Wlansie ze sie nie odzywamy wogole :))) Ja jej jeszcze pokaze :D juz sie nie denerwuje, tzn jak jej nie widzę, bo jak mi wejdzie w drogę to juz gorzej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkk
hejka ja u rodzicow, caly czas prawie bawie sie z moja chrzesnica bo siosztra na zajecia pojechala ale na szczescie wraca wieczorem wiec zostane do jutrzejszego obiadu bo co ja bede sama siedziec w czterech scianach i rosol jutro tylko dla siebie gotowac? bo moj to dopiero w piatek wraca sprzatam se troche autko, jeszcze musze go odkurzyc ale zrobilam troche przerwe co by sie nei przemeczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Juzka Jak w akcie notarialnym nie ma podpunktu że zapisuje dom za opiekę, pomoc finansową lub dożywotkę to nie można go już odwołać:) No i jak świadomie podpisane. Bo nie ma podstaw jeśli był przepisany bezwarunkowo. Sama niedawno właśnie dostałam od rodziców dom w surowym stanie który kończymy i troszkę siedziałam w tych papierach i dyskutowałam z notariuszem :) A skoro dom jest na męża to nie dało by rady go troszkę przerobić? Tzn tak byście mieli osobne wejście lub chociaż małą kuchnie? Jakieś takie ścianki gipsowe czy coś. Po co masz się denerwować i z teściową męczyć zamiast cieszyć się maluszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×