Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Nala dopisz sie do listy:) mnie wczesniej strasznie bolalo zebro tragicznie ale po tyg ustalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Alicja ma terminusmiech.gif Już na świecie: Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja usmiech.gif Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- Helenka- 6.03.2014 - Cezary Oczekujące: miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny alicja844-25.03.14- chłopiec- poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny myszula12- 01.04.2014- chłopiec- poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny motylekkkkk- 04.04.2014-chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Madziana_83- 09.04.14-dziewczynka - poród naturalny aldonka88 - 09.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Nala - 12.04.2014- dziewczynka- poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - Już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Alicja ma terminusmiech.gif Już na świecie: Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja usmiech.gif Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- Helenka- 6.03.2014 - Cezary fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria Oczekujące: miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny alicja844-25.03.14- chłopiec- poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny myszula12- 01.04.2014- chłopiec- poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny motylekkkkk- 04.04.2014-chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Madziana_83- 09.04.14-dziewczynka - poród naturalny aldonka88 - 09.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Nala - 12.04.2014- dziewczynka- poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionka myslalam dzis o Tobie :) co u Ciebie? jak sie czujesz? jak maleństwo jak sobie radzicie? zdradz nam jakies szczegoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu spokoj, gdzie was wywialo kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Fiona, daj znać jak się czujesz? Jak dzidzia? Odzywaj się czasem do nas! :) wiktorowianko, zel natalis dostalam w prezencie, sama bym sobie nie kupila, uwazam, ze to duzy wydatek a nie wiadomo czy się przyda. u nas nawrót zimy, masakra jakaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się już zgłaszam MP88;-) Fionka fajnie, że się odezwałaś, właśnie ciekawe jesteśmy jak tam maleńka się chowa i w ogóle jak Ci się podoba macierzyństwo..świeżo upieczone mamusie napiszcie coś choćby od czasu do czasu;-) Ja dziś miałam nie za fajną noc, tzn od 21 dostałam jakiejś biegunki i tak nocą latałam do łazienki i nad ranem też jeszcze..nie wiem czy coś zjadłam może..?moj już myślał, że to przed porodem przecież takie akcje i się trochę przejął..ja tylko stwierdziłam, że dziś nie chcę rodzić bo chrześnicy urodziny dziś są i w ogóle paznokci nie mam zrobionych, nie ogoliłam się jeszcze i włosy miałam nie umyte..i ta torba tak nie do końca spakowana..ale tak czuję, że to na pewno coś mi zaszkodziło. No chyba że to organizm tak podświadomie ze stresu..bo ja mam dziś tą wizytę u gina w związku z tym żołądkiem maluszka..no niby się nie stresuję aż tak bardzo ale.. BiedronkaM też mam takiego pieska co tylko czeka żeby pod kołderkę wejść..ja mam akurat kundelka..pewnie będzie trochę zazdrosny jak Milanek się urodzi ale on to w ogóle taki przymiluch jest, lubi dzieci i tylko by chciał żeby go głaskać..jak kotek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tą pogodą to tragedia, u nas też..wyszłam na chwilę na balkon i brrr..zimno jak nie wiem..a ja niestety jeszcze muszę z psem wyjść i na zakupy ale najchętniej to bym nie wychodziła.. Co do tego żelu natalis to ja go nie mam.. ..a jeszcze w kwestii zaparć bo był temat..mi się zdarza mieć ale 2-3 góra właśnie, ale potem nadrabiam, że tak powiem. Moja siostra to w ciąży miała okropne..nawet 2 tygodnie!masakra! Podobno pomaga picie na czczo dzień wcześniej przygotowanej szklanki gotowanej wody z miodem i cytryną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ale Was podziwiam dziewczyny z tym wstawaniem...spalam dzis znowu do 9:30 i zanim sie odmulilam to teraz dopiero zrobilam sniadanie no masakra z ta pogoda, Mj jak pisalas ze nawrot zimy w okolicach trojmiasta to nie uwierzylam dopiero jak rolete podciagnelam a w Pruszczu deszcz ze sniegiem:( mialam isc na spacer dzis w koncu jakis bo ostatnio bylam na minni spacerze w sobote:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh te zaparcia - to moja zmora ciazowa:( na poczatku ciazy pomagalo mi picie blonnika (colon c) na czczo po 3-4 miesiacach nie pilam juz tego i sie uregulowalo ale zdarza sie ostatnio nawet - tu doraznie polecam syrop lactuloza - juz kiedys pisalam - nie uzaleznia a pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze na ten zel natalis na ich stronie - no fajnie ale kurcze drogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiła nam o tym żelu na szkole rodzenia położna zastanawiałam się nad nim właśnie ale trochę mi szkoda kasy... niby ona mogła to z rabatem jakimś zamówić ale i tak ech a ciekawe jakie to ma naprawdę działanie tzn na ile mógłby pomóc. U nas w szpitalu jest gaz na stanie znieczulenia nie ma i chyba będę prosiła o ten gaz może na psychikę mi podziała nie wiem ciekawe jak to będzie najgorsze to to czekanie czy już czy jeszcze U mnie na Śląsku na szczescie bez śniegu ale zimnooo strasznie spałam teraz godzinę ale kurde jak ja sie chcę wyspać w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wam pisze, musicie wybaczyc, mala jest absorbujaca, wiadomo jak maluszek:) wiec karmie piersia caly czas, niekiedy mam taki nawal ze potrafie odciagnac 100ml w 20minut a to na prawde duzo. Przybrala juz od poczatku ponad 400g, a 310 w 6 dni:) polozna az sie zdziwila. Ogolnie jest grzeczna, spi w nocy, tylko ja glupia wstaje jej pieluche zmieniac, jak ona w ogole nie placze, bo mysle, ze zle jej sie spi. Czasem w nocy chce jesc, ale ogolnie n nawet sie wysypiamy:) po cesarce nic mnie juz nie boli, blizna juz rozowa. Jest ok, ale na siebie patrzec nie umiem. Opuchlizna prawie znikla, ale chyba stopa mi o rozmiar urosla;( dalej krwawie, ale troszke. Hmmm nie wiem co napisac jeszcze. Aha mala ma ponad 2 tygodnie, a juz chyba urosla, bo w niektorych ciuszkach juz ciasno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przymilach to sunia rasa maltańczyk i kocha dzieci koleżanki synek nauczył się przy niej raczkować do przodu :) a później tak chciał za nią iść i pod koniec 8mc wstał i poszedł za nią a ona takie oczy zrobiła, że bez marudzenia, żeby go trzymać czy co kolwiek :) nie wydaje mi się, żeby była zazdrosna jedynie się boję, że będzie ciągle skarpety ściągała małej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Dziewczyny! u mnie nie za ciekawie :( jeszcze mam 9 dni do porodu a chora jestem na maxa :( bolą mnie od piątku wszystkie kości,gardło,ucho i w piersiach.Płuczę sobie gardło wodą z solą, piję sok z malin i syrop z cebuli i na dzień dzisiejszy zero poprawy, aż się boję co to będzie jak bym zaczęła teraz rodzić :( leże całymi dniami w łóżku pocę się jak nie wiem a nic nie chce przejść, na szczęście nie mam temp! co do wypłaty kasy z zusu to jedna wielka paranoja ,ja mam wypłacane tak jak zwolnienie jest wypisane czyli np jak na 2 tyg to dostaje kasę za dwa tyg ale bywa tez tak że np jak mam zwolnienie od 20-tego do 5-tego to najpierw mi wypłacą od 20-tego do końca miesiąca a później za te 5 dni więc powiem Wam że nie wiem kiedy i ile zawsze dostnę kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jak byli znajomi z dzidziusiem i spał w łóżeczku i się zaczął kręcić coś tam powoli marudzić a ta biegusiem do mnie i mnie budziła i biegiem do łóżeczka i znowu do mnie..na początku nie skumałam ale później taka opiekuńcza mi się wydała a to tylko psiak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne Mysia ze mozna wpisuj sie:)) Swiderkowa 3mam kciuki za dzisiejsze badanie, ale mowie Ci ze na pewno bedzie wszystko w porzadku wiec podejdz do tego bez stresu. Fionka ale cuper kurcze ale minelo pamietam ze dopiero szlas na ta cesarke;) zazdroscimy Ci ze juz po:)) fajnie ze wszytsko sie goi i ze mala spi w nocy, kurcze to na prawde rzadko sie zdarza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dwupaczki:) ale miałam dziś sen po raz pierwszy śnił mi się mój syn.Ciekawe czy będzie podobny jak się urodzi. U nas może być albo blondasek albo brunet więc się zastanawiam do kogo się wrodził:) co do golenia.Ja mam nadzieję że jak się zacznie akcja porodowa to zdąże się machnąć bo u mnie to się nie da co dzień co dwa zaraz mam paskudne podrażnienia a chyba trzeba być na zero ściętym do porodu.czy jak?wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszyla12
nala a z ktorej czesci slaska jestes bo ja tez jestem ze slaska ? Wczoraj bylam na usg moj maluszek w 39 tc ma miedzy 3600 a 3700 g wiec bedzie duzym chlopczykiem u mnie teraz wyszlo sloneczko az sie jasno zrobilo :) cisnienie mi troche podskakuje chyba z tego ze w poniedzialek mam isc na wywolywanie i z jednej strony jestem przeszczesliwa ale z drugiej mam stresa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Alicja ma terminusmiech.gif Już na świecie: Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja usmiech.gif Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- Helenka- 6.03.2014 - Cezary fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria Oczekujące: miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny alicja844-25.03.14- chłopiec- poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny myszula12- 01.04.2014- chłopiec- poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny motylekkkkk- 04.04.2014-chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Madziana_83- 09.04.14-dziewczynka - poród naturalny aldonka88 - 09.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Nala - 12.04.2014- dziewczynka- poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - Mysia8484 - 02.04.2014 - chlopiec - cesarskie ciecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona super że śpi w nocy i fajnie że możesz karmić że masz pokarm a dzidzia je :) ja mam nadzieję że stopy w końcu wrócą do swojego rozmiaru mimo wszystko :) bo jak nie to ja nie wiem mam jedne buty dobre :P Dobrze że rana Ci się goi w ogóle Ci zazdroszczę że już po :) Biedronka ja mam dwa koty to będzie dopiero cyrk jak tylko coś zauważe że coś jest nie tak to je wywiozę do mamy ;) ale może się nauczą i krzywdy nie zrobią generalnie grzeczne sa nie mam z nimi problemu ale kto wie co im odbije i zazdrosne będą na pewno Myszula spod Częstochowy :) Niby Śląsk nie Śląsk ;) Wiktorowianka mnie też się Mała często śni ostatnio śniła mi się że jest skóra zdjęta z męża i miała dłuuugie nogi :) i pełno czarnych włosków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka1989
Cześć, jestem Gosia i piszę tutaj pierwszy raz. Cieszę się, że znalazłam takie aktualne forum ponieważ chciałam się poradzić w kwestii badania GBS. Wczoraj odebrałam wynik, jest na nim napisane: Wychodowany drobnoustrój S. agalactiae może świadczyć o nosicielstwie. Wzrost ŚREDNIO LICZNE. Zastanawiam się czy powinnam jak najszybciej udać się na wizytę do mojego gin. Co prawda podczas zlecania mi tego badania Pani doktor nic nie wspominała, iż w zależności od wyniku mam się pojawić u niej wcześniej. Ustaliła mi kolejną wizytę na 4 kwietnia. Dodam, iż termin porodu przypada na 12 kwietnia. Z tego co mowiła na ostatniej wizycie dostanę antybiotyk w szpitalu w dniu porodu. Tylko czy czekac z tym na ostatnią chwile? Może któraś z Was wie jak długo taki antybiotyk działa, może warto go zażyć juz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czkawka1989 nie musisz pedzic do lekarza od razu :) w ciazy latwo jest wychodowac takiego paciorkowca niestety :/ ten antybiotyk wczesniej ńie ma sensu brac bo dziecko zaraza sie tym paciorkowcem dopiero w trakcie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czkawka lepiej zadzwoń do lekarza i się dopytaj. co do zwierzaków ja mam kota i próbuje z niego wytępić chęć wchodzenia do łóżeczka które sobie upodobał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim czkawka mi gin kazała przyjść po receptę na globulki dopochwowe jeśli wyjdzie dodatni wynik. Dostałam receptę na robione na zamówienie. Oprócz tego powinnam dostać antybiotyk w szpitalu jak zacznie się poród. Ale wiem też, że większość dostaje tylko ten antybiotyk podczas porodu, zależy pewnie od lekarza czy leczy wcześniej czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×