Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Hejka,a ja dziś dzień lenia..od popołudnia przynajmniej:-)mój mały też dziś był mało *****iwy ale znowu zaczyna..on to w ogóle jest taki akrobata jak nie wiem:-) MP88 ja tez myślę że to woda sie zbiera..ja się ważę sporadycznie bo nie chcę się dołować..zresztą staram się nie przejmować tą wagą mimo że też czuję się jak słonica.. Nataliaaa powodzonka w szpitalu,trzymam kciuki! Anitka moje pierwsze objawy to nerwowość (jak przed okresem w sumie),też senność i bòl w podbrzuszu..a potem bòl piersi..to tak przed zrobieniem testu..ale wiadomo lepiej poczekać na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ to widzę ze nie jestem sama z tym bólem żebra u mnie wyglada dokładnie tak samo jak i ty opisałas porażka ;/ boli strasznie i płakać sie chce ja trzymam ciagle pałace pod zebrem zeby nie miało jako kopać tam ale czasem zapominam o Tym to boli jak cholera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Anitka, moje obiawy były typowe jak na okres, tylko 3 razy mocniejsze :) oraz zawroty głowy + kłucie w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka 2014
w glowie czasami mi się zakrecilo..az mi wszystko wirowalo ale w podbrzuszu nic mnie nie kuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Nie mialam jak wejsc na neta, dlatego tak pozno pisze. Jestem dalej w szpitalu,ze mna ok ale Karolek najpierw mial zły wynik CRP i włączono mu antybiotyk w zastrzyku,a teraz crp wrocilo do normy ale ma zołtaczke i jest kotuś na naświetlaniach:-( napisze pozniej,bo nie mam malego na noc bo sie grzeje cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Byłam na pizzy ale nawet za bardzo głodna nie byłam. Wypiłam soki bananowo-pomaranczowe i w domu poprawiłam kinider jajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Karolina i Karolek, gratulacje, napisz nam coś więcej! :) Dziewczyny, właśnie przeczytałam artykuł, w Trójmieście urodziły się trojaczki :) Jeden ważył około 2000g pozostała dwójka po 2500g, tak ku pokrzepieniu piszę, bo ile ta dziewczyna musiała się nadźwigać! :) 7kg w samych dzidziusiach miała! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... dziewczyny tak mówiłyście o tej wadze ja wchodzę na wagę i doznałam szoku jak ona ROŚNIE!! No załamałam się! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Biedronka to ile ci przybyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A. Najgorsze jest to że wszędzie piszą, że pod koniec ciąży to waga już nie rośnie , a nawet spada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z tym nie zgadzam.. był moment, że waga się zatrzymała u mnie i nawet spadła o 1kg ale zaczęłam puchnąć i o efekt galany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja się już nie waze. Jak dostanę boli to przed wyjazdem do szpitala się zwaze to z wrażenia może szybciej urodze:-D: obstawiam że już mam 23 na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Biedronka to ja ostatnio w dwa miesiace 8kg mam nadzieję ze tak jak przy pierwszym dziecku waga zejdzie do mojej sprzed ciąży do końca pologu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy ale ja wiedziałam, że jestem w ciąży dokładnie po 15dniach :) podniosłam zgrzewkę z wodą, żeby przestawić i podbrzusze mnie zaczęło boleć i pierwsza myśl ciąża! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba a ogólnie ile przybrałaś? Bo mi właśnie wskoczyło 20 ;( niby się nie martwię ale... coś tam w główce jest czy będę wyglądać jak przed.. koleżanka mnie pociesza zacznie łazić to będziesz jeszcze chudsza niż byłaś! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Biedronka do 26.03 bo wtedy ostatnio bylam ważona to 17 kg a w pierwszej ciąży jakos 22kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:) troche kanapingu mialam dzis hehe:) ale i tak wiecej ruchu niz wczoraj - polazalm na poczte wyslac rozne dokumenty do pracy i na zakupy do biedry i zrobilam obiadek i pranie, zdazylam sie rowneiz przespac godzinke :) i skompletowac doki do szpitala i poplacic do konca rachunki z tego miesiaca bo jak cos m nie ogarnie:( juz nic mnie w domu nie trzyma moge rodzic!!! m mowi dzis do brzuszka ze jutro mam mecz i wolalby zeby go corcia ze stadionu nie sciagala wiec albo przed albo po ma sie pchac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina i karolek nie pamietqam czy na fb pisalam ale nie zaszkodzi - gratuluje dzidzi:) i zycze szybkiego powrotu do domku:) apropos tycia - mama mojej przyjaciolki (pielegniarka) mowi ze mam sobie dogadzac w pierwszej ciazy bo na bank zrzuce - po nastepnej podobno gorzej ... ja mam straszne wahania wagi teraz i tez głupia waze sie codziennie generalnie od poczatku przytylam miedzy 23 a 27 np dzis 24 kg wiec ta woda masakryczna po prostu tak to zmienia mysle ze ogolnei to ze 25 przytylam na pewno - jestem wielorybkiem a kazde lustro to moj wrog nr jeden!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie ciuchy bierzecie na wyjscie? chyba najlepiej jakies getry legginsy nie? mamuski co juz urodzily duzo wam brzucha spadlo? musze m przygotowac bo jak on sam bedzie mial wybierac to wyjdzie na to ze w koszuli wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naszykowałam getry ciążowe i bluzkę z krótkim i długim rękawem gdyż nie wiem czy się zmieszczę w spodnie więc getry najlepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi synuś mamusi nie chce zrobić prezenciku :( nadal czekamy :( po przyjęciu gości jestem już padnięta więc uciekam spać jutro się odezwę ,kolorowych snów dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Ja na wyjście miałam leginsy, koszulkę i bluzę. No i oczywiście kapcie. Ja jestem 10 dni po porodzie i z 16 kg które przybrałam zostało mi 5 kg. Czyli nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZPAKOWANE MAMUSIE: -- 1. Józka1- 4.03.2014- Maja, 4140g, 57cm, pn, om 3.03.14 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria, 3200 g, 54 cm, cc 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander, 2670 g, 48 cm, cc 8. zorrrooo1111 - 25.03.2014 - Halinka, 3870 g, 58 cm, pn, om 02.04.2014 9. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hania 53cm 2840g 10. Nala- 28.03.2014-Ala 52 cm 3350 g 11. Anus23 - 28.04.14 - Szymuś, 3300 g, 56 cm 12 Aldonka 88- 29.03.2014- Agatka, 3100 g, 56 cm, pn 13. myszula12- 31.03.2014- Mateusz 14. Karolina i Karolek 31.03.2014 - Karolek 15. Miska22 - 01.04.2014 - Oliwia -- Oczekujące-Dwupaki: -- Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 03.04.2014 - chłopiec - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Właśnie nadrobiłam wszystkie zaległe strony, bo czekam, aż mała obudzi się na karmienie ;) U nas wszystko w porządku. Agatka praktycznie cały czas śpi albo je. Karmię piersią. A właśnie i w związku z tym mam pytanie do mam, które też karmią piersią. Co ile karmicie swoje maluchy? Same się budzą czy musicie je budzić? Jak to u Was wygląda? Moja ma tak, że czasami obudzi się wcześniej i chce jeść, a czasami śpi dłużej i próbuję ja budzić, ale aż żal tak słodko śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie maz przywiozl spodnie ciazowe myslalam ze padne jak je zobaczylam tak mi bylo nie wygodnie bo z tego wszystkiego wzial nie te czarne co trzeba do tego mialam bluzke i sweter i na to plaszczyk wiosenny bo bylo cieplo Mnie brzuch juz prawie zszedl caly jeszcze troche go zostalo za to w nogach mam do zrzucenia lekarz mi powiedzial ze mam je jeszcze opuchniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sie budzi co dwie i pol godziny gora trzy chyba ze nie doje to co godzina sie budzi ale sama ja jej nie budze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość późna mama wawa
Dziewczyny, czy szczepicie woje dzieci w pierwszej dobie życia? Jeśli takl, to czy tymi szpitalnymi szczepionkami, czy macie swoje, "mniej groźne"? Ja planuję po konsultacji z pediatrą nie szczepić na żółtaczkę. Dostanie ją później. Ale wczoraj rozmawiałam też z koleżanką, która odradzała mi szczepienie na WZWB w pierwszej dobie. Podobno potem załatwia się tą szczepionkę przez sanepid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×