Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość gosia8905
No to kobietki działałyśmy chyba wspólnie he. U mnie pęcherzyk ciążowy był 0,99cm a żółtkowy 0,33cm. Też 5 tydzień. Może na jedną porodówkę się wybierzemy?? ;) Ja mam następną wizytę w poniedziałek, by zobaczyć zarodek. Tak więc rośnijmy szczęśliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
anieliiiccaa, gosia -->gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia no to super :) nie pozostaje nic innego jak czekać do przyszłego tygodnia, Wasze pęcherzyki jednak większe od mojego, a mówiłyście od bólach podbrzusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamuśki chciałabym do was dołączyć jeśli można, ja mam 30 lat i pochodzę z Turku (jedna z Was zajadała jakiś serek z mojego miasta:) ostatnią @ miałam 20.06 ale ostatnie badanie stwierdziło ciążę o 2 tygodnie młodszą czyli termin porodu na kwiecień:) na ostatnim usg widać było pęcherzyk 8,6mm a teraz z niecierpliwością czekam na 20 sierpnia i kolejne usg żeby upewnić się że jest zarodek:) jestem straszną panikarą bo już po przykrych przejściach i długich staraniach, ale mam nadzieje że będzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a tak w ogóle to trzymam za nas wszystkie kciuki, bo w końcu to są nasze małe cuda:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielicaaaaaaa nie dziękuję żeby nie zapeszać, ale to prawda co pisały dziewczyny czas się zatrzymał w miejscu ... ehhh miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielicaaa ile bierzesz tej luteiny,bo ja juz drugi tydzien 3 razy po 2 tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danna witaj, masz identycznie jak ja:) tez mam ciaze 2 tygodnie mlodsza niz przypuszczalam, ostatnia @ 15.06, ale miesiaczni co 37-43 dni...:) i mam 19 drugie usg :) dziewczyny gratuluje wam widoku swoich dzieciatek na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia 2 razy dziennie po dwie tabletki, mam tylko nadzieje, że podbrzysze mnie przestanie boleć bo przed chwilą miałam masakre aż mi się słabo zrobiło a cały czas leże, A czy luteina wpływa też na rozwój zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielica, musisz przetrz trzymac te bole jakos:) mnie tez bolalo, ale jakies 1,5 tyg temu przestalo:) co do luteiny - ona podtrzymuje ciąze, ale raczej na rozwoj nie wplywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ;-) gosia8905, Anielicaaaa, ania_ma - buziole dla Waszych pęchyrzków ;-) danna84- Witam Cie, to ja, ta od serków z Turka ;-) Ja dziś zgnębiła się i polazłam na tą betę 3 raz- dzisiejszy wynik 4500 ;-) zadowalający. W piątek zamierzam się ujawnić mojej szefowej...a w sobotę mam nadzieję i mój pęcherzyk zostanie zmierzony. ;-) Miłych snów dziewczynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Anielicaaa - teraz to tylko się cieszyć:-), widzę że ania_ma i gosia tez super wiadomość!! :-) ACH ja tez już się USG nie mogę doczekać Witam danna84. kochane mnie tez bolało, ale od dziś cisza, tylko jak podskakiwałam żeby komara zbić to ciągnęło i już nie skacze:-) macie przepisane jakieś witaminki? bo mi tylko kazał brac kwas foliowy i przepisał d*phaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zapytałam o witaminy to powiedział, że na razie tylko Kwas foliowy. No i oczywiście ta luteina. papssi piękna beta, no to moim zdaniem w sobote już będzie widoczny zarodek. Mnie troszkę jednak Martwi ten mały pęcherzyk, to będzie chyba najdłuższy tydzień w moim życiu..... mam nadzieję, że za tydzień ujrzę nieco więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za tak miłe powitania:) Fajnie że możemy sobie pogadać, pomarudzić i wymienić doświadczenia w naszym kwietniowym gronie:) ja od wczoraj biorę 3x1 d*phaston i 2x1 luteiny ... do tej pory brałam tylko d*phaston 2 razy dziennie, ale że tydzień temu pojawił się brązowy śluz lekarz właśnie wczoraj zwiększył mi dawke d*pka i dodał luteine... no ale narazie wszystko ok:) z tego co wiem to nie wpływają na zarodek a służą pomocą w podtrzymaniu ciąży i nie dopuszczają do krwawienia:) Będę codziennie tutaj zaglądać a na dzisiaj już spać bo jutro bardzooo wcześnie do pracy rano, a teraz spałabym całe dnie:) Do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
dziewczynki ja już domku, anielicca nie martw się, ja w grudniu to do 7tc nie miałam widocznego nawet pęcherzyka, zatem nie masz sie co martwić bo u ciebie juz widać witam nowe dziewczyny...grono się powieksza... mi kazal gin brać witaminki typu femibion natal 1 i jeszcze tam kilka dał nazw, ale jeden zapamiętałam. D*phaston brałam wcześniej, tzn od 14 do 23 dc 2x1 i myślę, że to dzięki niemu zaciążyłam. Teraz mam narazie nie brać bo nic się złego nie dzieje, powiedział nawet że jak chcę to może mi dać zwolnienie ....niezle.....mam się nie przeciążać, nie dzwigać, poprostu sie oszczędzać. Co do skakania - to lepiej uważajcie bo macica może się naderwać, dlatego unikajcie takich ruchów, a szczególnie podnoszenie wysoko rąk. Chyba to tyle co mi powiedział dobranocka wszystkim mamusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
a ja dziś mam wolne:) witaj papsiii obudziłam się przed 5 rano, a potem około 7 miałam drzemke na 30 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
hej:) Fiona mi tam smakują ogórki kiszone:) co do mięsa to jem normalnie ale czuje jak jest jakieś nieświeże i wtedy nie mogę jeść. Lenia i Marta gratulacje:) ja wczoraj po pracy znowu mylam okna strasznie mnei nogi bolaly, az mi stopy puchly przez te upaly, koszmar jakis! potem jak juz sie polozylam to musialam trzymac troche nogi w gorze Anielica, Gosia i Ania ale super! Tez bym chciala juz byc po takiej wizycie i wiedziec ze wszystko ok:) Anielica ile zaplacilas za wizyte z USG? O nie trzeba unikac podnoszenia wysoko rak! a ja wczoraj tazk robilam i wspinalam sie na palcach jak okna mylam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Ja wczoraj poszlam spac kolo 23 padlam jak mucha! zanelam w momencie. Dzis przebudzialam sie o 5;22 i zasnelam jeszcze ale o 6;30 musialam wstawac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Cześć kobietki. Ja też zagrzewam już fotel w pracy, niestety. Dziś miałam strasznego lenia i jakoś zaczeły mnie boleć plecy i nogi...eh. Odebrałam też wynik bety, już z nią kończe i wynik aż 115 tys. Jeju jakieś wysokie mam te stężenia w porównaniu z Waszymi. Czy to nie jest przypadkiem źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Gosia moze beda blizniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Oj to byłaby niespodzianka. Właśnie czytałam, że miałyście po 103,1004, a ja już w 4 tygodniu miałam ponad 3 tysiące, potem 6 i teraz aż 115.... zastanawiające i chyba zadzwonię do gin czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Wg OM zaczął się 6 tydzień, wg USG 5t2d. Niby zakresu norm nie przekraczają te wyniki, ale zaczynam się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Dziewczyny bład laboratirum. Zadzwoniłam do gina, a on że to niemożliwe. Z 6 tysięcy na 115 od razu. Miało być 11 tysięcy z hakiem. Ulżyło mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×