Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

tez dzis nie spalam najlepiej nie moglam zasnac wieczorem a rano juz 6:30 oczy otwarte :( chyba denerwuje sie wizyta u lekarza - rany jak ja bym chciala zeby to juz byla ostatnia wizyta przed...eh jak tak nie spalam w nocy to mnie brzuch pobolewal i taki twardy sie robil i sobie mysle a co jesli to juz ? i ogarnela mnie panika - no masakra tak zle i tak nie dobrze:( tez macie takie mieszane uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Dzień dobry Dziewczyny! kolejna noc bez snu, masakra jakaś! Mamaolcia, moj m. tez nie rozumie, że ja już ledwo żyję i nie widzi problemu by jeszcze w tej ciąży pochodzić.. Bądź dzielna. Dzidzia 2700 to wcale nie jakaś mini kruszynka, lekarz na pewno wie co robi. Głowa do gory! :) ---- Agu, nie mam tak :) zdecydowanie chciałabym już urodzić i chcę by się zaczęło. Jest mi tak niewygodnie, nie śpie, ciągle sikam i niestety tylko sikam... :( Ostatnio zaczęły mi z nocy nogi drętwieć, straszne uczucie, utrata czucia! ---- Miska biedaczko, trzymaj się dzielnie, strasznie mi Ciebie żal. Szkoda, że nie mamy jak Ci pomóc!! ---- motylek, ja tam lubie Twoje rebusy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam dziewczynki. boziu biedna miska trzymaj sie tam kochana. mnie tez tak w czwartek wykonczyli tez oksy potem ten cewnk pozniej pecherz przebijany w nocy znów oksy ale przy pierwszej kroplóce tez uparcie twierdziłą ze nie mam skurczy a mnie bolało naprawde. tez myslałam ze zwariuje tam. ale na szczescie w koncu jakos poszła i w piatek sie urodziła:) trzymam kciuki zebys urodziła dzis, moja mała dzis sie budził równo co 3 h w szpitalu lepiej spała a z piersi mi leci jak z kkrenu z jednego ciagie z drugiego leci hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Agu ja tez tak mam z jednej strony chcialabym byc juz po wszystkim ze względu na to ze coraz ciężej mi a z drugiej jak juz mam jakies skurcze to jakoś dziwnie bo nie chcę tego jeszcze bo jeszcze przemeblowanie i ciuszki muszę jakos przelozyc i wózek odświeżyć .jakos jeszcze nie potrafię sobie wyobrazić jak to będzie z dwójką dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w DDTVN porada roku odnosnie powrotu do formy i figury po ciazy - 10 minut pierdylenia jakiejs tam specjalistki a puenta - trzeba spotkac sie z rehabilitantem jakims indywidualnie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Agu, też to oglądałam. Bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
zjadlam sniadanie na slodko, wpilam kawke i ide na zakupki przejde sie do kosmetyczki na regulacje brwi i depilacje wasika bo juz nie moge na sie patrzec a samej mi sie nie chce w to bawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta Dzis super spałam ze dopiero teraz sie obudzilam, czytam a tutaj taka smutna wiadomość od Misi...ech strasznie mi przykro ze Cie tam tak mecza ze taka katorge przechodzisz to nie powinno tak wygladac mamy 21 wiek, wogole najbardziej mnie irytuje to ze oni tak boja sie tych cc no ale przeciez wiadomo dlaczego to jest przeciez wiekszy koszt dla szpitala a pierdziela ze wieksze obciazenie dla matki, szkoda slow!! Misia przesyłam Ci duzo energii szkoda ze moge tylko wirtualnie, pamietaj kochana ze kazdy bol kazdy skurcz przybliza Cie do zobaczenia malenstwa Myszula dziekujemy z opis porodu:)) w sumie ja tez nie obrazilabym sie jakbym miala cc:)) Dziś mam dosyć energi po przespanej nocce zaraz sie ubieram i chyba podjade do sklepu kupic cos na obiadek bo mam dosc daleko, a pozniej musze w domku siedziec i czekac na kuriera to sobie zaplanowalam ze zmienie dzis posciel popiore i sprzatne kuchnie, pogoda cudna az chce sie zyc;-) Ja tez juz nie nadazam kto urodzil jak urodzil i ile wazylo:)) ale ciesze sie ze rodzicie dziewczyny zdrowe dzieci to takie istotne. 3mam kciuki za wiktorowianke dziś i juz nie pamietam kto ma jeszcze na 01, chociaz wiadomo nikt prawie nie rodzi w terminie no ale moze akurat na tyle nas jedna sie trafi hehe:)) Powiem wam ze ja mniej chodze do toalety niz kiedys to tez dziwne hehe powinno byc na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wprowadzam zmianę w tabelce bo mój Mały się na szczęście prawidłowo przekręcił i nie będę mieć jutro cesarki czekam na poród naturalny :) 1. Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander 8. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hanulka 9. Nala- 28.03.2014-Ala 10 Aldonka - 29.03 11.myszula12- 31.03.2014- Mateusz 12.zorrrooo1111 - 31.03.2014 - dziewczynka -- Oczekujące-Dwupaki: -- miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 03.04.2014 - chłopiec - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moze rzeczywscie zmiencie tabelke dziewczyn ktore juz urodzily, wpiszcie, date urodzenia, wage,cm, imie :) a te co jeszcze sie nie rozpakowaly to date porodu,imie dziecka, bez jak rodzi, bo w sumie zadna nie wie czy bedzie rodzila naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny moje kochane;-) Ja od dziś niby tydzień do porodu..to się w końcu za siebie wzięłam..tzn ogoliłam się w końcu na zero..masakra..ponad pół godziny mi zeszło..gimnastyka niesamowita!wykąpałam się, umyłam włosy (też trudne) i byłam też z psem na krótkim spacerze. Jak na moje siły to i tak zbyt wiele..na 14 idę jeszcze do kosmetyczki zrobić paznokcie, potem m mnie odbierze i pójdziemy na pizze więc w sumie mogłabym już wieczorem rodzić, hehe;-) Ale w sumie Agu ja też mam takie mieszane uczucia..z jednej strony bym chciałą być po, bo już po prostu sił nie ma a z drugiej to się trochę boję jak to będzie czy sobie ze wszystkim poradzę i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to Miska naprawdę Ci współczuję..i aż mnie nerwy biorą że trzymają Cie już 3 dzień i nic!..a już myślałam..pewnie jak większość z nas, że urodziłaś wczoraj..no ale jak dziś już nie pomogą Ci urodzić to nie wiem..albo niech tą cesarkę robią, przecież to nic złego! Mamaolcia ja ważyłam 2700 jak się urodziłam i byłam (i jestem) zupełnie zdrowa..wydaje mi się, że lekarz wie co robi..ale masz rację, zrelaksuj się dziś i idź do kosmetyczki;-) Nala i myszula12 dzięki właśnie za opis porodu..chociaż Nala nie powiem Twoja opowieść trochę mnie przestraszyła, a gdzie w ogóle rodziłaś..w Czewie?..a Tobie myszula dobrze, że zrobili tą cesarkę..przynajmniej są szpitale, gdzie się nie boją.. Zorrooo mówisz, że nadal masz spuchnięte nogi..no masakra..ja póki co też mam jedne buty w których chodzę i myślałam, że po porodzie już się wcisnę w resztę..no zobaczymy. MP88 no ja właśnie też jestem ciekawa czy któraś z nas urodzi w terminie..w sumie na tyle dziewczyn może jedna się faktycznie trafi..?no może wiktorowianka..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! ale już dużo rozpakowanych mamusiek,oczywiście wszystkim serdecznie gratuluje! ja mam jeszcze do terminu 2 dni ciekawe co to będzie i kiedy to nastąpi:) ja w nocy też teraz mniej siusiam ciekawe czemu to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety siusiam tyle samo..ale ten ból pachwin...szczególnie nad ranem też nie daje pospać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria, 3200 g, 54 cm 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander 8. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hanulka 9. Nala- 28.03.2014-Ala 10 Aldonka - 29.03 11.myszula12- 31.03.2014- Mateusz 12.zorrrooo1111 - 31.03.2014 - dziewczynka -- Oczekujące-Dwupaki: -- miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 03.04.2014 - chłopiec - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) my juz dzisiaj same;) moj poszedl do pracy po 3 tygodniach;) i jest ok, radze sobie, a myslalam ze bedzie zle. No oczywiscie zobaczymy jak bedzie dalej. Mala spi, a ja nawet pieke ciasto bo mnie naszlo:) miska - trrzymaj sie, juz niedlugo a bedziesz miala malenstwo w ramionach...co kobiety musza przechodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie fionka ze juz masz na tyle sil co by ciasto piec i sie dzidzia zajmowac samotnie:) odnosnie tych nog spuchnietych - ja tez chodze w jednych butach oblesnych ze hej no ale na boso lazic nie bede a w domu siedziec tez nie usmiecha mi sie, czasem tez sie wcisne w tenisówki ale to juz na krotsze dystanse i musze przemyslec czy nie bede u nikogo goscic i ich zdejmowac bo wiadomo ryzyko niezalozenia...myslalam ze po porodzie bedzie troche lepiej eh:( swiderek - ja sie zawsze na zero gole i wlasnie wczoraj byl ten dzien zanim sie uporalam to woda w wannie byla zimna a ja spocona miotalam sie w wannie jak orka w za malym basenie :( czekam na m bo postanowil mnie zawiezc do lekarza, alez mis ie chce spac teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Agu no to ze mną było podobnie dziś w tej wannie, wyszłam z łazienki wyczerpana!ogólnie to też mi się spać zachciało ale już za późno na drzemkę bo za jakieś 20minut muszę wyjść..przed kosmetyczką chciałam jeszcze wydrukować parę rzeczy (m.in. wniosek o macierzyński bo kadrowa wysłała)..a na drogę która zawsze mi zajmowała ok 20 minut teraz liczę dwa razy więcej w moim żółwim tempie. A do lekarza idziesz na taką kontrolną wizytę? No a fiona Ciebie to podziwiam! naprawdę!..jeszcze ciasto pieczesz..żebym ja też była taką zaradną mamusią jak Ty to bym się cieszyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak swiderku - na kontrolna wizyte, mialam jechac sama busem ale m w przyplywie dobroci postanowil wyjsc szybciej z pracy i mnie zawiezc:) czasem sie przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria, 3200 g, 54 cm 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander 8. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hania 53cm 2840g 9. Nala- 28.03.2014-Ala 10 Aldonka - 29.03 11.myszula12- 31.03.2014- Mateusz 12.zorrrooo1111 - 31.03.2014 - dziewczynka -- Oczekujące-Dwupaki: -- miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 03.04.2014 - chłopiec - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Agu, troszczy się o Ciebie!..mój to ma już taką schizę, że mi nigdzie nie każe chodzić a jak się dowiedział o tej kosmetyczce to się nieźle wkurzył bo to "daleko"..no a auta mi nie zostawił..i weź tu zrozum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
własnie sobie obejrzałąm zdjęcia mojego synka od urodzenia do 3 lat.2 godziny mi zeszly, popłakałam sie strasznie... Jak ten czas szybko leci:( Widzę jaki duży chłopczyk z niego wyrósł, a niedawno był taką maleńką istotką i dalej ryczę. Tak bardzo się boję,żeby nie poczuł się odsunięty jak urodzi się drugie dziecko i boję się czy będę umiała pokochać drugie tak jak pierwsze... Myślę,że mogą to zrozumieć tylko Mamy, które rodzą drugi raz... Czy Was nachodzą takie myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie chcialam was przestraszyc ja mialam akurat taki przypadek ze rozwarcia nie bylo a skurcze byly i jeszcze ta pepowina u malej wam pojdzie lepiej trzymam kciuki! ja dzisiaj doszlam do siebie juz tylko z cyckow mi sie leje laktatorem sciagam bo Mala na lampach lezy jak na Hawajach tam ma zle mi tylko ze mnie z nia nie ma tesknie juz za nia ale to dla jej dobra jutro moze wyjdziemy mam dzisiaj do d**y zmiane na noworodkach takie nie mile sa strasznie co sie spytam glupio odpowiadaja ech Misia jak czytan to az mnie trzepie co oni tam wyprawiaja z Toba rany boskie przeciez ciebie boli i malenstwu moze sie cos stac znieczulica cholerna trzymaj sie tam badz dzielna! ja rodzilam w Myszkowie bo akurat moj lekarz mial dyzur wiec tu pojechalismy i tu tkwie ale nawet nie jest zle fajne mam dziewczyny na sali we trzy lezymy oj dziewczyny jakie to dziwne uczucie lekkosci nie moge sie przyzwyczaic ze brzucha nie ma zostalo troche ale widze ze z dnia na dzien lepiej jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamolcia ja wrociłam ze szpitala po 6 dniach steskniona bo wczesniej na tej patologi, zobaczyłam moja 3 letnia córcie łzy napłyneły mi do oczu ona juz taka duza dziewuszka mi sie wydaje. i tez sie rozplakałam patrzac na nia jak spi wczoraj wieczorem w łozeczku Hania a ona na swoim. W nocy przyszła do nas do łozka polozyła sie miedzy nas ytez sie prawie rozpłakłam :) przed porodem tez miałam takie mysli czy pokocham to drugie tak samo jak pierwsze ale nie mam zadnych watpliwosci ze kocham te skarby moje ponad zycie. sa dla mnie całym zyciem teraz poki mała spi staram sie Amelce poswiecac wiecej czasu bawic sie z nia i w ogóle aby sie nie poczuła zaniedbana. a jk mi ładnie pomaga przy dzidzi. normalnie jestem w szoku :):) dzielna moja dziewuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znieczulenia nie mialam nie ma tutaj tylko gaz jest ale akurat braklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Anulka dziękuję, cieszę się, że ktoś mnie rozumie. Zastanawiam sie czy takie obniżenie nastroju może świadczyć o zbliżającym się porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie wizyt juz mialam tabun ludzi ech szwagierka sie na mnie obrazila bo jej powiedzialam w drugim dniu zeby o 9 rano nie przychodzila nawet na 5 minut tesciowa mnie uszanowala tylko moja mama akurat przyszla pod porodowke jak rodzilam bo myslala ze juz po zobaczyla wnuczke jak ja wywiezli i tyle no ale na drugi dzien juz sie pchal tu tabun jakos to ogarnelam no ale za fajnie nie bylo bo bylam zmeczona co do karmienia przy wszystkich to mam tak lozko ze moge sie odwrocic i nie widac jak swiece piersiami ale dziewczyny sie tu nie krepuja wcale niekiedy nie ma wyjscia niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) MamaOlcia ja tez się boję jak sobie z dwójką poradzę bo z jednej strony takie malenstwo potrzebuje byc na każde zawolanie a tu jeszcze drugie .jednak myślę ze nie będzie tak zle w końcu wiosna można częściej na dwor wy hodzic starszak sie wybiega a maluch może w tym czasie spac w wozku jakos to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecku też trzeba dużo mówić tłumaczyć a będzie dobrze :) a przede wszystkim nie można mówić podniesionym głosem do starszego jak dziecko najmniejsze płacze bo wtedy to starsze czuje się takie odrzucone bądź mniej ważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×