Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Hej Mamusie :) MP88 - jestem, jestem :) faktycznie trochę ostatnio mało się udzielałam, ale podczytuję Was na bieżąco. Wczoraj miałam totalny " dzień leniuszka", praktycznie cały dzień przeleżakowałam z przerwami na śniadanko, drugie śniadanko i zrobienie obiadku :) Z domu nawet nosa nie wychyliłam ehhh, za to dzisiaj już nadrobiłam wszystko :) Byłam u mamy, na małych zakupach spożywczych i aktualnie robię porządek w szafie z ciuchami. Od piątku zajadam kapsułki z wiesiołka :) ciekawe czy coś pomoże, a jutro będę szukała tej herbaty z malin...ale widzę po Waszych opisach, że coś ciężko ją dostać. U mnie w aptece jej nie ma, ale popytam jeszcze w zielarskich, w sklepie ze zdrową żywnością i mamy też taki mały punkt u nas "herbaty świata" - może coś się znajdzie. Przez weekend przeżyłam chwile grozy, zaliczyłam "małą wywrotkę", potknęłam się na działce, ale na moje szczęście wylądowałam na prawej ręce i boku. Tak bardzo walczyłam ze swoim ciałem żeby nie upaść na brzuch..jak sobie teraz to przypomnę to musiało to wyglądać przekomicznie, ale dobrze, że skończyło się to tylko na nadwyrężeniu dłoni. Na szczęście z dnia na dzień jest coraz lepiej :) Gratuluję w ogóle nowym mamusiom :), zorrro - dołącz do nas na fb - grupa KAFE KWIECIEŃ 2014 :) A co do Miśki...to samej mnie to wszystko przeraża, przez co ta bidulka musi przechodzić..ehh..mam nadzieję, że jej m już zrobił dzisiaj porządek w tym szpitalu i że w końcu się nią zajęli. A ja jutro wybieram się do kosmetyczki :) Umówiłam się na manicure, pedicure, henne brwi i jakąś maseczkę na buzię :D Już nie umiem się doczekać. Pozdrawiam Was cieplutko i cieszę się, że już dziś zaczął się NASZ miesiąc :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Helenka1983 ja miałam pierwszą cesarkę i teraz też będę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolcia dziekuje za odpowiedx:) a dlaczego mialas I cesarke? Ja nie mam zaplańowanej teraz cesarki ale moj lekarz kieruje mnie do szpitala dwa tyg przed terminem :/ Co do tych lisci malin, to one nie przyspieszaja porodu, ale przygotowuja macice do porodu. Moj lekarz mowil mi juz zebym sobie pila napar z lisci od 36 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenka1983 ja biorę osłonki laktacyjne. a babcie to potrafią tekstem rzucić mi moja dała ostatnio skarpetki z tekstem"wiesz żeby zakryć Twoje koślawe paluchy podczas porodu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoriowianka dobra babcie masz :) ha ha usmialam sie. A Ty w szpitalu juz czy w domu, bo nie nadazam Was czytac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
hahahaha, babcie są dobre!! Do porodu obowiązkowo trwała musiała być! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Helenko ja miałam poród przedwczesny w 35tc i dziecko zaczęło tracić tętno i zakończyli cesarką. Bardzo złe to przeżyłam( poród naturalny i wszystkie problemy zdrowotne dziecka) i teraz tez chce cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak... te babcie.. a po co tam będzie siedział m? (chodzi o szpital) potrzebujesz ciszy a nie jeszcze jego.. pss... teraz jest tylko potrzebny do roboty, żeby Was utrzymywał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że Misia już po...i tuli maleństwo i jest szczęśliwa i zapomniała o wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka1983 ja jeszcze w domku:)nic się nie zapowiada.Już próbowałam dziś schodów sprzątania,wczoraj przytulania i nic:/ Teraz piję melise:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bird25
W końcu udało mi sie Was doczytac:) bo cały dzień w rozjazdach jestem. Lekarz na kontroli mnie załamał, ze pewnie urodze w terminie planowanym, czyli 18.04. Choc ciaza juz donoszona. A szlam tam z nadzieją, ze powie mi ze już... bol w pachwinach i kości łonowej jest najgorszy! Mamaolcia, ja tez sie zastanawialam jak mozna pokochac kogoś równie mocno jak dziecko, które sie już ma... Ale jestem pełna nadzieji ze córeczka, taka maleńka kruszyna tez trafi od razu do serca mamy...w końcu czekam na nią z wielka radością i niecierpliwoscia! Trzymam mocno kciuki za Miskę, nóż sie w kieszeni otwiera nad taka "opieką" szpitalną! Wiktorowianka, babcia jest dobra! Melise tez pije wieczorami, nie wiem czy działa czy nie ale to mój sposób na przespana noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Józka1- 4.03.2014- Maja, 4140g, 57cm, pn 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria, 3200 g, 54 cm, cc 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander, 2670 g, 48 cm, cc 8. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hania 53cm 2840g 9. Nala- 28.03.2014-Ala 10 Aldonka - 29.03 11.myszula12- 31.03.2014- Mateusz 12.zorrrooo1111 - 31.03.2014 - dziewczynka -- Oczekujące-Dwupaki: -- miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 03.04.2014 - chłopiec - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe słowa dla mojego małego Krasnalka, właśnie zasnął i mam chwilkę spokoju - dziś byliśmy na dworze aż 3 h mały spokojniutki jak laleczka. Ja o dziwo po cc bardzo dobrze się czuję, aż się tego nie spodziewałam. Jedyne co to nie mam jeszcze wystarczająco pokarmu muszę regularnie odpompowywać mleko, próbowałam ręcznym laktatorem, ale ból jak cholera więc wypożyczyłam na receptę ze szpitala elektryczną pompę na dwie piersi i idzie - nic nie boi. Dziewczynom co jeszcze nie urodziły życzę wszystkiego dobrego, żeby kruszynki już z Wami były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jeszcze raz:) MJ nie wiem czy sa porody w wodzie w 3miescie - ostatnio czytalam ze na zaspie byla wanna ale z powodu malego zaiteresowania zrezygnowali chyba rok czy 2 lata temu, jak bylam na spotkaniu z anestezjologiem w wojewodzkim to on cos tam gadal ze zzo nie stosuje przy porodach w wodzie wiec moze tez tam mozna w wodzie rodzic ale sie nie wsluchiwalam - ja tam chyba w wodzie bym nie chciala w sumie nie zastanawialam sie... bylam dzis u gin - wyciagnela krazek i powiedziala ze daje mi dwa tygodnie max w dwupaku a nawet tydzien...no zobaczymy oby:) poki co dziecko mi nie wypadlo jeszcze chociaz ma drozny kanala juz:) szyjka 1,5 cm i to rozwarcie co bylo przed krazkiem pytalam o te bole w kosci lonowej - gin mowi ze to normalne i nie mam sie martwic bo rozejscie sie spojenia lonowego to niezwykla rzadkosc w tych czasach a i jeszcze powiedziala ze w kazdej kolejnej ciazy bedzie tam bolalo bardziej - to mnie zachecila:) a i ze moge sobie brac paracetamol jak bardzo mi te bole dokuczaja i ze podobno chodzenie tez pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bird25
Agu1983 Mi lekarz powiedział dziś coś odwrotnego:) ze jak mi dokucza tam ból to zaleca wiecej leczenia i odpoczywania:) ale coś w tym jest ze przy kolejnych ciązach jest gorzej, bo w pierwszej w ogóle nie miałam takich dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Pucku są porody w wannie niedaleko od 3miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz bird i ktoremu tu lekarzowi wierzyc:) ja wlasnie jestem w pierwszej ciazy i jak to pieknie moja gin okreslila jestem wyjatkiem potwierdzajacym regule haha pocieszajace:) a meliske pije dosc czesto - mam to nadcisnienie wiec nawet powinnam pic co by sie wyciszyc:) moja babcia jak ja odwiedzalam w ciazy (mieszka 200km ode mnie) bala sie ze sasiedzi brzuch zobacza a ja przeciez nie mam slubu - na mojego m mowi Twoj przyjaciel hehe:) ale chyba sie cieszy z kruszynki i jak rozmawiam przez tel z nia to sie wzrusza ze chcialaby dozyc zeby to malenstwo zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ipod koniec ciazy dopadla mnie pierwsza zachcianka - ciagle pilabym sprita heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie napisalam najwazniejszego - moja kobitka prawdopodobnie wazy 3400:) i ma duzo wlosków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o włoskach to niby skąd lekarze wiedzą? Bo zgagę ja ma prawie codziennie jak jej nie mam to się zastanawiam co się dzieje, że jej nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz mówił, że jak mnie boli w pachwinie co Pani musi robić? A ja yyy leżeć? I się ze mnie śmiał bo u mnie z tym to ciężko.. bo on mi wciskał l4 a ja mówiłam, że nie chce chce pracować i w ogóle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka mi gin robila usg dopochwowe - mala ma glowke nisko juz i tam bylo widac jak falowaly wloski:) zgaga raczej nie ma z tym nic wspolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Ale miałam dziś dzień... Noc nie była zła. Mała budziła sie, zjadła i zasypiała. Ale rano jak się obudziła o 6.00 to poszła dopiero spać na dłuższą drzemkę o 16.00. A w między czasie tylko cyc i drzemki po niecałe 30 minut. Ale jak zasnęla o 16.00 to ja też i spałyśmy do 19.00. Podpowiem Wam troszkę z własnego doświadczenia: koszul nocnych szło mi codziennie jedna - bo bardzo się pociła. Osłonki na brodawki jak jeszcze nie kupiliście to kupujcie jak najmniejsze. Brodawka powinna wejść, a dziecko ma problemy z otworzeniem tak szeroko buzi. I to dotyczyło też mojej koleżanki z sali. Nie zapomnijcie sobie wziąć do szpitala jakąś herbatkę lub kawkę. Pewno jakiś czajnik na korytarzu jest, a bardzo się chce pić i czasem ma się ochotkę na coś innego niż woda mineralna. Co do zgagi - ja miałam straszną w tej ciąży - i dziecko moje wcale nie ma długich włosków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bird25 vel birdy 26 pisze na dwa fronty,niby w ciazu buhahaha nie dawajcie jej zadnych danych do maila czy czegos tam waszego. pisze tez na staraczkach 2014,cos dziwnie podobny nick,dziwne ze dwie obce osoby wpadly na ten sam... chyba ZE TO JEDNA I TA SAMA OSOBA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Alicja844 - opuchlizna od wczoraj mi przechodzi. Był to wynik chyba zmęczenia. Bardzo dobrze bo dziś pojechaliśmy do USC i bałam się, że będą musiała jechać w kapciach :) Na koniec pobytu w szpitalu złapało mnie wysokie ciśnienie - nawet 180/115. Dali mi tabletki i teraz w domku je biorę. Ale czuję się po nich słabo. Zbijają mi ciśnienie do prawidłowego ale kręci mi się po nich w głowie. Dziś była u mnie położna. Czekałam na nią jak na zbawienie. Te szwy mnie tak już ciągnęły i nawet mi krwawiły. Ściągnęła mi i powiedziała "Ale Panią mocno nacięli". Finezyjka83 - jak tylko będę miała chwilkę spróbuje dołączyć na fb. Dziękuję za zaproszenie. Już dawno miałam się pytać o Waszą grupę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Gościu - napisz nam coś o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×