Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Miska.... serdeczne Gratulacje :-) ale Cie wymeczyli :-/ najwazniejsze ze juz masz swoja coreczke ze soba :-) --- Wiktorowianka.... no ja jestem tuz za Toba :-P i wcale nie czuje ze jutro urodze wiec tez pewnie przenosze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia gratulacje!! :) Ciesz się malutką i zapominaj i horrorze! Jesteś wymęczona po przeżyciach oxy i nie jedzeniu i pewno temu Ci się tak kręci w głowie ale przejdzie musisz być silna dla córci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry dziewczyny :) miska serdeczne gratulacje kchana. dzielna byłas, i dobrze ze sie w koncu zlitowali. ja wczoraj wieczorem miałam stres bo moja mała taki katar dopadł ze az charczała pic nie chciała mleczka a plakałą z glodu oczywiscei gdyby nie opanowanie meza ja bym jej nie odciagneła z noska nic. jemu sie troszek udało :( w nocy tak sie pociłam ze myslałąm ze zwariuje przekładałam kołdre bo spac pod mokra nie mogłam bo az sie trzesłam. dosyc ze mleko uciekałao to jeszcze sie pociłam jak szczur. dzis moze wyjde na spacerek z nuinia pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Witam :) Miska no w końcu się Tobą zajęli i nareszcie masz malutką przy sobie a M dobrze sobie radzi przynajmniej troszkę odpoczelas w nocy. Pamietam jak obawialas się czy będzie przy Tobie w tym dniu i widzisz nie trzeba było sie martwic ja mam zamiar niedługo wyjść na dwor z synem jakoś nie miałam sil zaprowadzac go do przedszkola pewnie dlatego ze mam troszkę daleko .maly pojezdzi na rowerze zajdziemy do castoramy muszę kupic moskiterę na okno bo drzewa pylą i raz na jakieś czas jakis bąk mi do domu wleci a ja się boję i gwozdziki muszę kupic bo skrzynia na posciel w lozku mi sie zarwala Wiktorowianka teraz czekamy na relację z Twojego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bird25
Miska, wspaniale! Fantastyczne wieści, super ze m Ci pomaga i ze mogłas sie trochę wyspać i nazbierac sił:) a pokarm pojawi sie na pewno! Gościu, współczuje ci, musisz mieć naprawdę smutne życie skoro zajmujesz dodawaniem zgryzliwych anonimowych komentarzy w internecie.... Nala Rozumiem Cie. Tez lezalam tydzien z dzidzie po porodzie z powodu zoltaczki, i jeszcze to pobieranie krwi u maluszka, żeby sprawdzili poziom bilirubiny.... to niestety nie są najfajniejsze chwile, ale pocieszajace jest ze już za chwile wrocicie do domku. Trzymam kciuki, żeby to było dzisiaj! Mp88 W pierwszej ciazy tez przytylam ponad 20 kg...w sumie nie wiem jak to sie stało:) ale udało mi sie z czasem to zrzucić... Teraz mam póki co 13 na plus. Na pewno jeszcze kilka przybedzie, ale mam nadzieje, ze tym razem karmienie piersią wszystko ze mnie wyciągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze na jutro tez sporo terminow chyba 3:) hehe. Anulka Hanulka fajnie ze mamy facetow przy sobie ktorzy zawsze pomoga przy dzieciach takie wsparcie jest niezwykle istotne. ALe fajnie ze juz dzis na spacerek idziesz szybciutko:) ech natomiast jesli chodzi o pocenie to slyszalam wlasnie ze porazka jest po porodzie... ze leje sie z czlowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Nie mam dziś siły na spacer, mam dzień lenia. Co do pocenia to nie mam nic przeciwko, może jak pozbędę się wody, to znów odzyskam kostki :-) póki co mam nogi typu słupy :) aldonka, trzymam kciuki by Was wypuścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska gratulacje;) :* probuj przystawiac małą, pozniej bedzie pokarm. Tez myslalam ze mam plaskie sutki, ale mala mi je wyciagnela;) faktycznie w 3 dobie pokarm sie pojawil i mam go pelno teraz az cieknie mi po nogach jak jestem w samej koszuli. Walka sie oplacila, choc sutki byly pokrwawione na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech chyba ide sie ubierać i rusze tyłek na mały spacer, musze isc oddac pidzamke ktora kupilam i okazala sie za mała... a sloneczko wlasnie dopisuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! No miska cieszę się bardzo, że już urodziłaś..najważniejsze że malutka zdrowa a Ty z czasem na pewno dojdziesz do siebie..po takich przeżyciach to się nie dziwię że jest Ci słabo..dobrze że masz m przy sobie..no na pewno zakochany w córusi;-) Aldonka i Nala też mam nadzieję, że Was wypuszczą ze szpitala..najlepiej dziś lub jak najszybciej..ja to sobie nie wyobrażam takiego długiego pobytu bo jeszcze nigdy nie byłam.. No a AnulkaHanulka Ty to masz fajnie..na spacerek..ymm..fajnie;-) ..a dziewczyny się uśmiałam z tymi Waszymi historiami z babciami, no niektóre to rzeczywiście tekściary,hehe. MP88 po wczorajszym dniu "tylko dla siebie" super się czuję, choć chyba mnie rozleniwił bo ja też mam dziś mega lenia..coś przypuszczam, że jak przyjdę ze spacerku i zakupów to się drzemnę. Co do pocenia to ja się nie pocę, ale w sumie mógłby ten nadmiar wody gdzieś ze mnie uciekać..moje stopy też jak słupy..nawet w kapcie ledwo wcisnę.W ogóle od wczoraj mnie swędzi skóra w okolicy pępka..nie smarowałam się dawno więc pewnie mi się skóra wysuszyła..oby tylko mi sie rozstępy nie pojawiły. Moja waga też idzie ciągle w górę..choć myślałam, że do 16 się zmieszcze, ale już 16,5..miałam teraz 4 dni zaparć więc to pewnie też dlatego..Ale dziewczyny będzie dobrze, do wakacji mamy sporo czasu na zrzucenie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna ma pokarm inna nie.. naprawdę z tym poceniem to tragedia? Jeny ja teraz bardzo się pocę i też już 18kg! ja też mogę się pocić ale, żeby moje stopy kostki znormalnialy.. bo je nie widać :( mi zostały jedynie adidasy lekko wiązane.. miałam kupić jakieś baleriny do getrów ale niestety jak mam kupić i później mają być za duże to odpuściłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorro dobry pomysł z tym, żeby do tabelki dopisywać na kiedy miał być termin..zobaczymy sobie ile przed a ile z nas po terminie urodziło. Do rozpakowanych dopisałam jeszcze Karolinę z Karolkiem..bo ona dalej w tej tabelce jako oczekująca..no i miskę..mam nadzieję, że się nie obrazicie dziewczyny..;-) ROZPAKOWANE MAMUSIE: 1. Józka1- 4.03.2014- Maja, 4140g, 57cm, pn 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria, 3200 g, 54 cm, cc 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander, 2670 g, 48 cm, cc 8. zorrrooo1111 - 25.03.2014 - Halinka, 3870 g, 58 cm, pn, om 02.04.2014 9. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hania 53cm 2840g 10. Nala- 28.03.2014-Ala 11 Aldonka - 29.03 12.myszula12- 31.03.2014- Mateusz 13. Karolina i Karolek 31.03.2014 - Karolek 14. mska22 - 01.04.2014 - Oliwia -- Oczekujące-Dwupaki: -- Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 03.04.2014 - chłopiec - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny także kolejka nam się zmniejsza dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Agu1983 zapomniałam zapytać..pewnie się cieszysz, że Ci gin powiedziała, że urodzisz do 2 tyg...bo miałaś termin w okolicach świąt..a tak to już rosołek świąteczny najprawdopodobniej zjesz w domciu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkk
Gościu to trzy dni dziecko ma nie jeść? Wykazała się ,b zaraz biorę się za śniadanko. Potem jedziemy do innego miasta po mój akt ur. Potem do moich rodziców a później na kolacje do mojej siostry i chrzestny. Siostra przedwczoraj wrzucił na fajna zdjęcie i mnie oznaczyla a dodam że sama żadnych zdjęć ciążowych nie dawałam no i się zaczęły wiadomosci od zaskoczonych odob:D po porannych przytulankach trochę mnie plecki bolą jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to bym się tymi komentarzami "gościa" w ogóle nie przejmowała..mądrala taka, że hej! Motylku to Cię czeka nawet pracowity dzień! Co do fotek na fb to ja też nie dawałam żadnych z widoczną ciążą. Dodałam tylko takich parę ze spacerku (bez brzucha..m.in. to profilowe) ze spacerku w lutym..a mi tu mama napisała, żebym jej wnuka nie przeziębiła i druga koleżanka że służy mi ciąża..no i po kilka osób też było zaskoczonych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśkaaaaa gratulacje i duzooooo spokoju naprawde Ci zycze :* odpoczywaj ile mozesz, deobrze ze taki prezent dostalas i maz jest z toba ciagle ;) A i jak mowi Fionka przystawiaj małą bo to wazne ;) cos tam pomemla, a pokarm sie pojawi, ja dostalam dopiero w 5-6 dobie ;/ i to po naturalnym porodzie, ponoc oxy tak dziala ze hamuje laktacje, tak mi bynajmniej powiedziala kobieta z poradni laktacyjnej. I mi tez bylo strasznie słabo, przez dwa dni mi sie krecilo w glowie, mialam mdlosci i jak poszlam odwazna sama pod prysznic to osunelam sie po scianie na ziemie, czarnosc nad czarnosciami ;/ takze to hcyba normalne, powolutku dojdziesz do siebie i pamietaj ze odrzucaj wszystkie zle mysli, jest dobrze mała zdrowa pokarm sie pojawi !! :* sciskamyyyy __________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZPAKOWANE MAMUSIE: 1. Józka1- 4.03.2014- Maja, 4140g, 57cm, pn, om 3.03.14 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria, 3200 g, 54 cm, cc 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander, 2670 g, 48 cm, cc 8. zorrrooo1111 - 25.03.2014 - Halinka, 3870 g, 58 cm, pn, om 02.04.2014 9. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hania 53cm 2840g 10. Nala- 28.03.2014-Ala 11 Aldonka - 29.03 12.myszula12- 31.03.2014- Mateusz 13. Karolina i Karolek 31.03.2014 - Karolek 14. mska22 - 01.04.2014 - Oliwia -- Oczekujące-Dwupaki: -- Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 03.04.2014 - chłopiec - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny także kolejka nam się zmniejsza dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj swiderku jak bardzo bym chciala juz ten rosolek swiateczny jesc w domu nawet nie musze go jesc ale byle juz miec to za soba :) ale wiadomo róznie bywa - byle sie nie nakrecac co bedzie to bedzie:) no i juz nie musze sie oszczedzac teraz kiedy nie mam sily to juz mi to wisi hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozka - wlasnie kolezanka mi opowiadal ze po porodzie przed obchodem postanowila sie wykapac bo wiadomo badanie itd... ocknela sie z glowa na kaflach nawet nie zdazyla wody puscic juz odleciala i wlasnie mnie ostrzegala zebym nie chojraczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plany sprzatania oddalaja sie z minuty na minute - chyba posprzatam na zasadach mojego m - odkurzone posprzatne:) i potem zatocze sie do sklpeu po cos na szybki obiad - pewnie bedzie to spagetti bo brakuje mi tylko miesa do tego - boziu zasne zaraz - energio wracaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Dzien Doberek Mamuski :-) Wczoraj caly dzoen bylismy w rozjazdach ,wstalam dzis i wzielam sie za czytanie a tuco??? Wspaniala niespodzianka mnie przywitala :-) Miska kamien z serca mi spadl ,ciesze sie Waszym malenkim szczesciem ,ze wreszcir sie Toba zajeli no i Ze oczgywiscie masz juz swoja Oliwke przy sobie gratulacje!! :-) duuzo zdrowka dla Was :-) MP88 nic sie nie martw nie ty jedyna przytylas 20kg ,bo i ja tyle nadwyzki mam :-) myslalam ze pod koniec waga spada albo stoi e miejscu...owszew przez pare tyg zatrzymalo.sie na 20kg i od wczoraj znow rosnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Ja juz mam 17 kg na plus Nie wiek czym to jest spowodowane ale prawa nogę a w szczególności stopę mam bardziej spuchnieta niż lewą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Napisze na dwa razy ,bo boje sie ze uzna za Spam... A wiec glowa do gory:-) Ja sie pocieszam ze to juz meta jest idam rade,niewazne jakby bylo...noo lepiej troszke ponad 20kg jak.30 czy 40:-) a kto wie? Moze zgubimy tak szybko jak jozka:-) OJj ale.ktoras kobitka dowalila gosciowi tak.sie usmialam :-) to chyba ty AGU z tymi grami integracyjnymi czy cos tam hihi klasa:-) mi sie nawet nie chce denerwowac i tego niskiego poziomu intelektualnego komentowac ,bo my jestesmy milion razy rozwiniete niz te albo ta jajoglowa wiesniaczka:-) Misiaaa twoja sprawa! I twoje mozliwosci,twoje cialo twoja malenka:-) czyn tak.jak uwazasz za najlepsze...a ty gosciu wara od jej mleka i bobaska a wiec ..zjezdzaj z tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Kurde nie moge Was doczytac tak sie znow dzieje... Napisze co u nas.. A wiec wczoraj byla polozna u nas w domku ,zapoznac sie itp...Bedzie przychodzic przez pierwszy tydz.codziennie dodomu i pomagac,pouczyc i obserwowac cialko moje..a pozniej co dwa dni..Ciesze sie kurde powiem Wam,pierwsza dzidzia to mialam obawy jak ja przez to przejde... Super babeczka ..podotykalam brzuszka i jednak sie obniza ale powoli...:-\ co mnie zalamala:-/ rozmawialysmy o.terminie i mowie 13 kwiecien ,pokazuje ksiazeczke moja,ona pyta sie czy mialam.okresy reg.czu nie...a nigdy niemialam....i bla bla bla mowi no to prawdopodobnie ta date moge zapomniec! Ze przyjdzie po terminie jak okres mialam nke.co 28dni tylko co.31 i czesem wiecej..zalamala mnie...Ja sie nastawilam jakos glupio ze juz.na dniach urodze a tuu ooo..zglupialam juz wiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Ja miałam okres co 28; dni ale coś czuje ze rozwiązanie będzie przed 13 bo mam wrażenie ze brzuch mam już naprawdę nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Pierworodny a z usg na kiedy wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_zniecierpliwiona
mam termin na 4-go kwietnia i narazie zadnych objawow :/ Pierwsze dziecko urodzilam 2 dni przed terminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zrzucicie te kg, pamietacie jak ja plakalam ze +18 kg ... i sama jestem w szoku, bo myslalam ze zostane takim troszke sloniątkiem ;D fakt brzuch jeszcze jest, ale przed ciążą tez był ;P tyle ze teraz taka fałda bez ładu i składu ... i te rozstepy masakra jak to wyglada, nie chce was zalamywac ale u mnie to nie fajnie wyglada, takie glisty, teraz fioletowe :( Kiedys pokaze Majeczce patrz kochana co Cię czeka ;D bo ponoc to genetyczne, tyle ze moja mama nie miala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tak się zastanawiam ile my musimy się w życiu nacierpieć. Sama ciąża jest ciężka, później poród, ciało po porodzie nie zawsze wraca do normy a mąż różnie potrafi na to zareagować, mieszkanie praktycznie na naszej głowie bo wg facetów najczęściej nie trzeba sprzątać. Z pracą też będzie ciężko bo przecież dzieci chorują cały czas, to kto zostanie...mama. Tata zarabia tak chciała natura.Czasem bym się chciała zamienić ze swoim M.Niech zobaczy jak to chodzić z arbuzowym brzuchem siusiać co chwilę,rodzić ... My kobietki mamy ciężko w życiu... podziwiam Nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj święta prawda wiktorowianka!!! ja wróciłam ze spaceru i zakupów..popijam sobie kefirek i chyba sie położę spać bo czuję że ze mnie energia właśnie wyparowała. Kurczę jeszcze muszę potem zupkę zrobić..a ja tak nie lubię gotować..i jeszcze miałam w kuchni ogarnąć ale sobie daruję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×