Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny! Ciekawa jestem w jakim stopniu działa chiński kalendarz płci http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html Mogłybyście sprawdzić czy u Was się on sprawdził? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie będzie córka, a z kalendarza wychodzi syn :) --- kreski ani wystającego pępka nie mam jeszcze ale mam za to rozstępy :( ale nie na brzuchu tylko na podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
hej dziewczyny - wszystkiego dobrego w Nowym Roku:) wczoraj pierwszy raz w życiu piłam piccolo ;) całkiem niezly soczek. Ten kalkulator robiłam już wcześniej i nie wiem czy sie zgadza bo zaszlam w ciążę na przełomie miesięcy więc wychodzi albo chlopiec albo dziewczynka;) ogolnie będzie dziewczynka więc może się sprawdził:)...jutro glukoza bleee mam nadzieje że wynik będzie dobry po tej świąteczno sylwestrowej rozpuście:) ps jak sie udały bale sylwestrowe? ja spedzilam z mezczyzna jego kolega oraz dwojka polsatem i tvn-em;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motylku sporo wazy synek, moze duzy sie urodzic szczegolnie jesli faktycznie wyjdzie ci cukrzyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mam cukrzyce ciazowa, o lagodnym przebiegu choc widze, ze wraz z uplywajacymi tygodniami cukier troche sie podwyzsza, a jem tak samo. Dzidzia 23.12 miala 1kg, wiec nie jest to duzo. Ciekawe jak bedzie dzisiaj, bo mam wizyte. Zauwazylam ze po calym dniu czesciej twardnieje mi brzuch. Z kalendarza i wszelkich wrozb wychodzila mi dziewczynka i tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my sylwka spedzilismy w domu ze znajomymi, nudne sylwestra, przynajmniej dla mnie bo od rana na nogach, rano lekarz, potem musialam cos przygotowac do jedzenie, wiec o 21 juz padalam;/ Ja juz mam 9kg do przodu, ale na szczescie nie widac tego:). Podobno maly jak na ten okres ciazy to duzy jest, wiec moze pojsc w mojego M bo sie urodzil 62 cm:). Pozdrawiam was Wszystkiego co najlepsze w nowym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka z Martynka w drodze
fiona_88 ----------- 25 ------ 24.03.2014---- córcia MP88-------------25--------07.04.2014?---córcia LILA11-------------27-------01.04.2014--syn TYMON JERZY Madziana_83------ 30 ------ 15.04.2014----- córcia swiderkowa1984---29-------15.04.2014---syn agu83---------------30--------16.04.2014-----córcia Asmana-------------33--------16.04.2014?---syn Magdalenka27a---28--------17.04.2014--- syn & syn MJ28-------------------28--------21.04.2014---syn żabcia2911---------24-----------21.04.2014-córcia Maja JoannaN28----------28--------27.04.2014---syn olguss----------------25--------12.04.2014------córka Wiktorowianka------28-------01.04.2014------syn Anula-----------------26-------06.04.2014-----córka hej laseczki. my sie czujemy oki brzuchol rosnie pepek wystaje kreska lekka jest :) sylwestra spędzilismy u znajomych fajne bylo potanczyłam troche choc wiadomo ze to nie te siły co przed ciąża :) w przyszłym tyg badania krew mocz itd. martwi mnie tylko jedno bo wczoraj miałam taką wodnista wydzieline tak jakbym popusciła cos ale to takie bez czuciowe czuje dopiero wtedy jak leci to jest bez zapachowe wiec mocz to napewno nie jest,a bielizna mokra :( mała sie rusza wiec jest chyba ok nic poczytam jjak jeszcze sie powtórzy pojde do lekarza bo przy pierwszej ciazy nie miałam az takich upławów:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona_88 ----------- 25 ------ 24.03.2014---- córcia MP88-------------25--------07.04.2014?---córcia LILA11-------------27-------01.04.2014--syn TYMON JERZY Madziana_83------ 30 ------ 15.04.2014----- córcia swiderkowa1984---29-------15.04.2014---syn agu83---------------30--------16.04.2014-----córcia Asmana-------------33--------16.04.2014?---syn Magdalenka27a---28--------17.04.2014--- syn & syn MJ28-------------------28--------21.04.2014---syn żabcia2911---------24-----------21.04.2014-córcia Maja JoannaN28----------28--------27.04.2014---syn olguss----------------25--------12.04.2014------córka Wiktorowianka------28-------01.04.2014------syn Anula-----------------26-------06.04.2014-----córka Domella--------------30-------03.04.2014-----syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Brzuchatki :) - wszystkiego dobrego w Nowym 2014 Roku , u nas Sylwester domowo-kanapowy spędziliśmy sami we 2 i nawet było miło, czasem tak musi być - nie wszystko musi być bajkowo. Ja już wyprawkę mam prawie całą brakuje mi jeszcze łóżeczka, szafy i wózka w tym m-cu zakupiliśmy już z M. materac kokosowo-gryczanowy i dywan tak z większych rzeczy. 26go mieliśmy gości to znowu dostałam całą torbę ciuszków i wanienkę oraz inne gadżety, to już odpada ich zakup. Mój brzuch jakiś taki twardy ciągle jest i często mnie kłuje tak w okolicy pępka - mały kopie non stop najczęściej rano. U mnie jak na razie 3,5 kg na plusie - a ciągle bym jadła słodycze - straszne to jest. Kurtki też nie kupuje bo pogoda dopisuje mam tylko taki płaszczyk z flauszu w kształcie litery A i oby mi wystarczył. 07.01. zaczynam gimnastykę dla ciężarnych - ciekawe jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie, mala dalej siedzi sobie, nie jest glowka w dol, mam nadzieje ze sie jeszcze obroci, jak nie to cesarka. Ginekolog i tak powiedziala, ze moja ciaza bedzie konczona wczesniej tzn 2 tygodnie wczesniej z powodu nadcisnienia i cukrzycy. Takze indukcja jak sie obroci, a jak nie to cesarka. Troche sie martwie, ale ogolnie wszystko ok. Troche mnie boli pod zebrami tam gdzie ma glowke, jakbym miala siniaka. W szpitalu gdzie bede rodzic trzeba miec tylko ciuszki na wyjscie, bo daja swoje, takze fajnie, choc wyprawke juz mam:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona który to tydzień? Czyli za jakieś 2mies będziesz już miała malenstwo :) szkoda że cukrzyca cię dopadła,ja jutro idę na glukozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka276
Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was jest z Warszawy i może polecić w miarę tani a dobry sklep z wózkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neli w sobote stuknie mi 30 tydzien:) no mysle ze gdzies 8 marca bylo by to wywolanie, ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja jestem z warszawy, ale jeszcze nie jezdzilam po sklepach za wozkiem, bo mam upatrzony na Marywilskiej na jednym stanowisku, jest to ta firma, nowosc ale podobno nie ma zlych opini, lap linka:) http://www.camarelo.pl/w4.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
hej, ależ ta glukoza to paskudztwo ...bleh ale dalam rade gorzej było 2 h na twardym krzesle w poczekalni chociaz dowiedziałam się wielu "ciekawych" rzeczy od osob oczekujacych na wizyte u urologa (gabinet obok laboratorium) ....jakby co podszkoliłam sie mimowolnie w tym temacie;)...wracając do glukozy cukrzycy sądząc po wyniku nie mam wieć ufff...można dalej jeść ciasteczka;) a może nie bo te 12 kg na plusie mogą mieć coś wspólnego z ciasteczkami;) a tak z innej beczki za tydzien mam kolędę, pierwszą odkąd nie mieszkam z rodzicami - chcę przyjąć bo córę chcę ochrzcić tylko sie kurcze cykam bo my tego ślubu nie mamy:( juz był taki temat tu chyba...hm...mam nadzieje ze ksiadz nie bedzie "marudzil" eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam glukoze pod koniec stycznia, mam nadzieje ze przezyje, ale siedzec 2h to masakra, zwariowac mozna, nagram sobie jakis film i jakos przezyje, u nas tez bedzie kolenda, wiec proboszcz bedzie zacieral raczki na chrzciny;). Niestety mamy takie proboszcza ze tylko na kase leci, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam glukoze pod koniec stycznia, mam nadzieje ze przezyje, ale siedzec 2h to masakra, zwariowac mozna, nagram sobie jakis film i jakos przezyje, u nas tez bedzie kolenda, wiec proboszcz bedzie zacieral raczki na chrzcinyoczko.gif . Niestety mamy takie proboszcza ze tylko na kase leci, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu- wszystko zależy od księdza, jeden nic nie powie a drugi może stwarzać problemy... Fiona- mocno straszna jest ta dieta przy cukrzycy? :( ja wczoraj robiłam i wyszło mi 146 :( na wizytę idę 21.01. Boję się że da mi skierowanie do szpitala bo jak leżałam w listopadzie to były dziewczyny że miały podwyższony cukier i do szpitala je wysłali bo takim sposobem ratują oddział że z byle czym zaraz szpital :/ powiem mu że nie mogę iść do szpitala bo nie mam z kim dziecka zostawić a przecież to samo mogę w domu zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
wiem, że od księdza wszystko zależy - boję sie że się z nim pokłócę i o chrzcie będzie można zapomnieć ...zobaczymy mam pytanie do Was, nie wiem czy juz było - w jakim proszku będziecie prac ciuszki? słyszałam oproszku lovela...hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej neli, ja na poczatku bardzo rygorystycznie podchodzilam do diety i po mierzeniu godzine po posilku wychodzilo mi tak 80, co bylo az za malo. Lekarka powiedziala, ze mam cukrzyce o lagodnym przebiegu, wiec prawie wcale nie stosuje diety, jem slodycze ale patrze czy sie nie dzwiga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona-czyli dieta z przymrozeniem oka? :) bardzo mnie to cieszy Agu- lovela jest droga,kupiłam ją raz a tak to prałam w dzidziusiu a gdy mały skończył 3mies prałam jego rzeczy już z naszymi na początku pół na pół mieszałam proszki a później już w zwykłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamuśki! Czytam Wasze forum od dłuższego czasu, ale dziś postanowiłam się ujawnić bo może którejś z Was pomogę. Anulka276 - sama dziś odwiedziłam fajny sklep z wózkami, w Warszawie polecam sklepy przy kinie Femina, al. Solidarności 78 i 95/99 (po drugiej stronie ulicy) www.wozki-foteliki.pl. Sklepik nie jest za duży ale za to mają spory wybór, jest możliwość obejrzenia gondoli i spacerówek, różnych firm. Ceny nie są wygórowane, jednak przyznaję że, ja oglądam wózki w sklepie stacjonarnym a kupować będę w internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neli - dokladnie. Przynajmniej u mnie sie to sprawdza:) bedzie ok. Tez sie martwilam i tez mialam wynik 145 :) ale jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanie czy pojawily wam sie rozstepy na brzuchu? mi sie pojawil jeden i sie troche martwie zeby sie nie posypaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rozstepow, ja sie nie ogladam zbyt czesto, wiec sie nie martwie o rozstepy, trudno jak sie pojawia, smaruje sie czasem mustella, ale nie systematycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny witam po dłuższej przerwie:) byłam po świętach i na sylwestra w rodzinnych stronach ale dziś już wracaliśmy bo dziś miałam wizyte u lekarza:) niestety nie zrobiła mi usg mam isć dopiero w 30 tyg na usg. Ale zbadała normalnie i słuchaliśmy też tętna dziecka;) 150 uderzeń na minutę. Ja też przytyłam już 12 kg pani kazała mi się zacząć ograniczać:) bo przez mc utyłam 4 kg to trochę za dużo... Mam też średnie wyniki moczu bo mam podwyższone leukocyty i muszę brać wit c i urosept oraz pić sok z żurawiny i później powtórzyć badanie. Glukoze miałam robioną w tamtym tyg i wyszła ok rzeczywiście najgorsze to te 2h a wypic się da ja popiłam szklanką wody od razu tak mi poleciła pielęgniarka. Jeśli chodzi o rozstępy to ja nie widzę typowych jeszcze ale mam takie krwinki pajączki czerwone na brzuchu. Ogolnie bardzo pryztyłam też w udach bo czuje jak mi się ocierają o siebie jak chodzę. Wiktorowianka ja też jestem z Wrocławia i planuję rodzić na Brochowie, daj znać jak będziesz już po wizycie u pana ordynatora my również z mężem bedziemy musieli tam pojechać po tą zgodę. Żałuje ze nie mialam usg bo chcialam zobaczyc moja dziewuszke i dowiedzieć się ile waży no i zobaczyć czy moja dzidzia się już obróciła. Acha chciałam się jeszcze pochwalić że kupiłam już przewijak na łożeczko którego jeszcze nie mam (łóżeczka) oraz ręczniczek i takie gwiazdki fluorescencyjne bo chcę dziecku powiesić na sufit nad łóżeczkiem :))) Miłego wieczorku kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona- ja mam brzuch w rozstępach po poprzedniej ciąży więc nawet go już teraz nie oglądam bo chyba się nie da mieć więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...ja wiem ze rozstepy nie sa wazne, ale zastanawiam sie czy jesli zrobil mi sie tylko 1 na tym etapie, to czy mozliwe ze bedzie wiecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILA111
Witam ja tez mam rozstepy ale po pierwszej ciazy zaczely sie po 7 miesiacu i wychodził ich z dnia na dzien coraz wiecej. Teraz nie widze zeby sie pokazywały ale mam nadzieje ze ich nie bedzie bo wystarcza mi te co mam. A moze ktoras z was tak miała ze w pierwszej i drugiej ciazy sie pojawiły ??? JA wczoraj zaczełam prac ciuszki i na poczatku kupiłam płyn do płukania i platki mydlane z dzidziusia ale pewnie bede prubowac innych:) A co do chrzcin to tak jak piszecie zalezy od ksiedza. Ja to powiem ze juz planuje chrzciny moze za wczesnie ale mam nadzieje ze jak bedzie ok to mały sie urodzi koniec marca poczatek kwietnia wiec mam zamiar chrzcic na długi weekend majowy ale nie wiem czy ksiadz sie zgodzi mam nadzieje ze tak a musze wiedziec wczesniej kiedy bo siostra z Irlandii musi bilet zabukowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×