Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość miska22
fiona88ja co miesiąc robię zamówienie z aptekagemini na necie i tam chyba jakis wybiorę dużo rzeczy tam zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
hehe ale tu dzisiaj ruch :) ja u mojej małej zauwazyłam mniejsza aktywnosc od jakis 2 dni kopie mniej i jak juz czuje to czuje ja po lewej stronie takie wybrzuszenie i twarde. wyszłam na spacerek zimno ale drogerie zachaczyłam kupiłam sobie do szpitala kosmetyki płyn biały jelen, pomadke ochronna. mały szmponik, zel do mycia bo po co mam takie wielkie wszystko brac jak długo to ja tam nie bede mam nadzieje :) dwa kaftaniki wzielam w pepco i wkłady poporodowe z apteki i wrociłam bo zimno taki wiatr brrr. juz coraz blizej wiec trzeba sie szykowac. nad termomerem jeszcze mysle jaki ale napewno na dniach zakupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
a ja wybiorę termometr a zamówię na początku marca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluszek to mały smakosz. Jak sie najem to od razu sie budzi i dokazuje a juz po słodkim to czyste szaleństwo. Zawsze jak ide do gin to krótko przed wejsciem jem jakis słodycz zeby ładnie sie ruszał przed panem doktorem.I tez juz chyba jest zazdrosny o mnie he he bo jak wezmę córke na kolana albo jakies inne dziecko na rece to zaraz kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
czesc dziewczyny:) ze dwa dni nie zagladalam a tu lektury na godzinke hehe:) moja rodzina uparla sie zwiedzic wszystkie szpitale w gdansku chyba - tym razem moj siostrzeniec doi nfz w zwiazku z zapaleniem klebuszkow nerkowych - oszalec mozna i jak tu sie nie denerwowac eh...:( i znowu nie wiem czy odwiedzac kurde to juz 4 osoba z rodziny w ciagu pol roku w szpitalu .... sorki tak sie wyzalic musialam zbieram sie do tej wyprawki jak pies do jerza juz mam wiekszosc rzeczy upatrzonych ale ja to taka jestem ze najlepiej jakby mi ktos pokazal palcem to kup i koniec...eh te decyzje - ael do konca przyszlego tygodnia ogarne temat:) jestem po wyplacie trzeba kuc zelazo:) bede miala córeczke Milenkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
co do mam...eh ciezki temat mnie to sie wydaje ze moja to strasznie rywalizuje z mama mojego m - ta z kolei wszystko wie najlepiej i juz od poczatku ciazy daje mi jakies dziwne rady sprzed cwirecwiecza...z reszta starsza to jest juz osoba i ma inne podejscie ale charakterek taki ze jak szpile wbije to az sie ryczec czasami chce no i wciska jakies dziwne podarki bo niby ladne dobre po co ma lezec oststnio chciala mi wcisnac dywan jakis oblesny... eh moja mama ostatnio oswiadczyla ze jak bedzie dziecko to sie nie bedzie musiala zapowiadac z wizyta - szybko i dosc dosadnie wyprowadzilam ja z bledu - oznajmilam rowniez ze na poczatku pomagac bedzie mi tylko i wylacznie siostra no i mezczyzna ale wiadomo siostra ma juz dziecko wie co i jak:) jeszcze pytanko do dziewczyn z pessarem - jak aplikujecie sobie tabletki dopochwowe to go czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne podkłady poporodowe kupiłam w rossmann z babydream i wydaje mi sie ze tanio bo były albo jeszcze sa w promocji po8.99 za 10 szt. cena z kartą Rossnę. Załozyłam sobie ta karte niedawno i polecam jak nie macie a robicie tam zakupy bo duzo zniżek na rzeczy dla maluchow i mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olguss
Becia my mamy materac z IKEI piankowy. Bez gryki i bez kokosa. Co do termometry wybraliśmy najprostszy, czyli standardowy. Za dużo w pracy mam do czynienia z bezdotykowymi więc wiem że potrafią nieźle zafałszować wynik ;-) I również spodziewam się Córeczki :) u Nas będzie Hania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
ale dzis nudno mialam w szkole rodzenia polozna taka starsza, musiala zastapic inna, nie byla przygotowana i czytala o karmieniu piersia ............. przegladam ubranka jakie mam juz nakupione [2 wypady do sklepu] niektore rozmiary sa niezgodne, np 62 jest takie jak 56 i na odwrot a glownie te dwa rozmiary bralam mam pelno body i w wiekszosci z dlugim! wiecej mam chyba ubranek na 62cm musze dokupic wiecej spiochow moze tych na szelkach a takowych jakos nie widzialam w tesco a co do podkladow to polozna polecala z seni 60x90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
zrobie spis tych ubranek uk ile czego mam szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
dostalam wypis ze szpitala i jest napisane ze szyjka ma 4cm, a ginekolog prowadzacy wpisuje mi cały czas 2 cm. sama juz nie wiem :( straciłam zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
jeszcze nasluchalam sie od towarzyszki z sali w szpitalu o mojej ginekolog, ze niekompetentna, ze przestarzaly sprzed ze nic nie widzi itp. i teraz widzę że może coś w tym jest:( A chodzę prywatne jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Ja mam tyle ciuszków, że chyba każde po razie będzie użyte. Nakupiła mi babcia, trochę my i troszkę dostałam. Samych bodów na 0-3 msc to mam z 70 sztuk. Nie mogłam przemówić żeby już nie kupować na taki mały wiek bo dzieci szybko rosną i co róż mi dokładał ktoś. A jak wiecie te ceny w ciupeksach to są śmieszne i można się obłowić... Śmiejemy się że mała ma już teraz więcej ubranek jak my z mężem razem. Przeważa róż... zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuchatki, widzę,że od 2 dni się rozpisałyście na maxa : ) Ja dzisiaj byłam już na 3 CTG mały tak wariował, że pielęgniarki co znalazły serduszko to musiały od nowa szukać i tak to trwało ze 40 min, a cała wizyta z 1,5 h. Maluch waży już 1660 gr.jak na 32 tydz.to chyba ok - u mnie też będzie cesarka z tego co dziś mi mówiła pani dr. to tak po 20 marca. Kolejną wizytę mam 20 II plus skierowanie do szpitala i termin cc. Na imię się zdecydowaliśmy Alexander, Karol podwójne bo jakoś nie mogliśmy dojść z M do porozumienia a że ja zawsze chciałam Oleńkę to będzie Alex ale chłopiec :) Materac mam kupiony kokosowo - gryczany podobno najzdrowszy - zobaczymy. Co do wyprawki to brakuje nam jeszcze takiej drobnicy a jutro jedziemy po szafę, bo już w komodzie nie mam miejsca hi hi po upraniu i wyprasowaniu wszystkiego łącznie z różnymi kocykami, ręczniczkami i pościelą. Mały tak kopie, od 3 dni się przekręcił i czuję go najbardziej po prawej stronie jak wariuje i mamie nie daje spać :) Co do pomocy rodziny to ja się o to nie martwię, bo jesteśmy z M sami i jego siostra mieszka nie daleko i czasem tylko będzie nas odwiedzać, a reszta to tylko będziemy liczyć na siebie i położną, która będzie przez 8 tyg. nas odwiedzać i na tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
miska - ja powiem ci ze laktator mi sie przydal jak bylam na studium a maly jadl piers to jak znalazl :-) bo na przerwie szlam do lazienki i sciagalam pokarm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ28
Hej, co do termometru to kupiliśmy Microlife NC100 mierzy i gorączkę i temperaturę otoczenia oraz wody w wanience i mleka w butelce :) ale według mnie zaniża o 0,2 stopnia. Jeszcze nic nie piorę, sama nie lubie takich rzeczy zleżałych z szafy :-P jestem z tych co uwielbiają zapach prania :-) Anula idz na bal, jeżeli znajdziesz ciuch jakiś :-) ja niestety się nie mieszcze w kreacje wieczorowe i juz nie chodzę :-) i uważaj na siebie by nikt wirujący w tańcu nie uderzył się w brzuszek i olej to co ludzie pomyślą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWL
Zapraszam, sprzedaje ubranka i zabawki po mojej córeczce, wszystko naprawdę w atrakcyjnych cenach http ://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3371091 Polecam serdecznie Należy skopiować link, wkleić w przeglądarce i zlikwidować spację po słowie "http" Naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:)) Ja już na nogach:) tzn wstałam już:P ale nadal w łóżku popijam kawe akurat;-) Wczoraj byłam na małych zakupach jeszcze bylam w IKEI i kupiłam reczniczek jeszcze jeden na prawde sa super polecam, wcześniejszy kupiłam w pepco i jakość nieporównywalna a cena ta sama (25zl). Kupilam rownież takie pojemniki plastikowe ktore można do lozeczka przyczepić i bede tam miala jeden kosz na brudne pampersy a reszte na jakies p*****lki do czyszczenia, bo ja przewijak bede mialam na lozeczku bo niestety nie mam miejsca na osobny, choc to rewelacyjna sprawa, zakupilam rowniez aspirator do noska i przyrzady do paznokci, zadbałam też o siebie i kupilam sobie... majtki jednorazowe, wkladki laktacyjne, biustonosz w h&m i getry. Chcialam kupic tez wklady poporodwe ale nie bylo, z jakiej firmy kupujecie i jak to wogole wygląda i gdzie można kupić? Wiecie co śniło mi się dziś moje maleństwo, ale była śliczna takie czarne włoski miała myszka mała;-) kocham o niej śnić Dzis zabiore sie za prasowanie wczoraj wypranych ciuszków, wogole to teraz nagle mam wrażenie ze mam ich za mało ale mąż mówi ze mam sie uspokoic bo mamy nasze jeszcze mają, mówi ze najwyzej dokupi. Kochane macie moze jakis spiwor, teraz sa bardzo przecenione i mozna kupic juz od 50 zli mysle o kupnie juz na zime ale cholerka nie mam pojecia w jakim rozmiarze dlatego ciagle sie wstrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
hej hej :) ja wkłady kupiłam w aptece te bella sa tanie bo raptem 5 zl 10 szt a miałam je przy Ameli i były mi wygodne nie przeszkadzały ******ch specjanie wiec ok. olguss moja tez bedzie jednak Hania miała byc Martynka ale jakos przyjemniej mi sie mówi Hania do niej :) dzieki dziewczynki za rady co do balu ide własnie wczoraj mąż odebrał zaproszenia z pracy a sukienke mam upatrzona taka sliczna mietowa bombeczke od piersi w dół luzniutka wiec sie dopasuje do brzuszka:) ja jakos po 7 sie obudziłam wyspana jak nigdy wstałam herbatke wypiłam, sniadanko zjadałam, ogarnełam sie i troszke i teraz czekam jak moje dwa spiochy wstana :) ja jeszcze nie prałam ciuszków proszek stoi ale poczekam jeszcze narazie obkupuje bobasa eh dziewczyny nie wiem czy wam tez tak radosc sprawia to kupowanie ciuszków? bo co ja wejde w sklep to zawsze sie usmiechaja do mnie te ciuszki i malenstwo kopie czyli ewidentnie daje znaki mama kup :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie :) Ja wczoraj miałam wizytę u ginekologa, wszystko ok :) Malutka ułożona jest główką w dół i już waży 1384g (29tc) więc też w normie. A jak tam Wasze Maleństwa :)?? Co do termometru to chyba zdecyduję się na Microlife, dosyć fajna firma. Myślę nad tym żeby laktator kupić jednak wcześniej, bo od kilku koleżanek słyszałam, że po porodzie miały w szpitalu taki nagły przypływ pokarmu, że gdyby nie laktator, to nie byłoby wesoło. I to np. kwestia godziny, że tego pokarmu się tyle nazbierało. Chyba kupię jakiś ręczny. Wczoraj byliśmy też na drugich zajęciach w szkole rodzenia. Było bardzo fajnie :) Kobietka mówiła nam o poszczególnych fazach porodu i o tym jakie pozycje można wtedy przybierać, co robić żeby ból zmniejszyć. Dziś już piątek :) czas na leniuszkowanie :) Miłego dnia :):)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze od wczoraj kilka stron przybyly;) wszystkie siedza na zwolnieniach to maja czas pisac:) fajnie, co do odwiedzin to musze mojej mamie delikatnie powiedziec zeby nam sie nie zwalala od razu, bo bede chciala odpoczac a jak nie bede sobie radzila, zawsze mam tesciowa za sciana(bo mieszkamy u niej). Wiec jedna wtracajaca mamuska mi wystarczy hehe. Alicja844 jak zalatwilas karte Rosnę ? bo ja mam konto ale bez karty, czy wystarczy do sklepu isc i mi wydadza? Pozdrawiam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Ja też mam konto a kartę wzięłam sobie bo przy kasie leżały ;d Ja jestem w 31 tc ale moja mała się jeszcze nie obróciła. Ciekawe do kiedy ma czas na to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiia06... ja tez jestem w 31 tygodniu i moj Maly tez sie jeszcze nie obrocil.... Gin... powiedzial mi ze na czas do 35 tygodnia pozniej juz rzadziej sie obracaja i zostaje cesarka :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) tez mam karte rossne, bierze sie ja w rossmanie i aktywuje na stronce rossmanna. w nocy bardzo sie meczylam. Mialam skurcze, prawie mialam jechac do szpitala az przestalo. Ale bylo to okropne. Bol jak na miesiaczke i krzyze bolaly. Prawie plakalam. Teraz bedzie juz chyba tak czesciej. Jutro zaczynam 34 tydzien i mala tez sie nie obrocila, wiec u mnie to juz 99% cesarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
hejka ja wlasnie niedawno zjadlam sniadanie 2 kajzerki a wy ile zjadacie na sniadanie?? teraz pije kawe i soczek rano bylam wywalic butelki plastikowe, mialam ich pelno pozgniatanych, w aptece odebralam swa luteine i tak nie za bardzo sie czulam bo mnie tak jakos ciagnelo w prawej pachwinie i jakby w okolicy jajnika o jakich wkladach poporodowych mowicie? podklady to wiem ale wklady? to jakies wkladki? ja chyba pozamawiam w aptece dbam o zdrowie i odbiore w wybranej aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
Fiona chyba twoja macica cwiczy juz do porodu a porodowe beda chyba gorsze;/ moj maly chyba tez sie juz obrocil , tak mi siewybo wcdaje zesnie codziennie sie glowka wypychal tuz pod zebrami a teraz juz nie, teraz to czasami czuje jakby mnie w te zebra kopal i to troche bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wlasnie kopie ale w dol, glownie pecherz. Z reszta czuje jej glowke pod piersiami...pralam dzisiaj posciele malej aby byly gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam o tyle farta ze maly juz od 20 tyg byl w glowa w doł, i na 99% procent jest obrocony nogami do moich plecow bo jak kopie to az czuje w plecach ;) W pon mam Usg ciekawa jestem ile juz wazy i czy wszystko ok:) Skocze dzis do Rossmana to wezme ta karte, czytalam ze mozna uzyskac jakis rabat na zakupy z dzialu dzieciecego,zawsze to cos:) trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×