Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość olguss
Wiktoriowianka to wszystko zależy w jakie góry masz zamiar się wybrać.Jeśli w polskie to mamy je za niskie by była to znacząca różnica ciśnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Ja to upiorę w proszku i dodam troszkę płynu do płukania też dla niemowląt. Z przyzwyczajenia i tak zawsze daje proszek + płyn do płukania :) Smutno mi troszkę bo mój M wyjeżdża dziś o 3 w nocy na ok 2 tyg:( ehh teraz jak jestem w ciąży to tęsknie podwójnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ28
Cześć Dziewczyny, któraś z Was pisała o promocji w Lidlu :-) Rzeczywiście, jest sporo rzeczy marki toujour, słyszałyście coś o tych akcesoriach? Są chusteczki i wkładki laktacyjne. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
Kasia a Twoj m zawsze tzn czesto tak wyjezdza?? ja wkladki laktacyjne juz mam z J&J co jecie na kolacje?? ja niedawno pochlonelam 5 mandarynek ale cos na kolacje bym zjadla jeszcze ale jakos ostatnio sama nie wiem co bym jadla szkoda ze nie mam zadnych zachcianek ciazowych;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
W netto też są promocje na artykuły dziecięce i legginsy ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
hej dziewczynki. u nas dzis słoneczko duzo spacerku swierze powietrze taka pogode kocham :) teraz w koncu mam czas usiasc do komputera troszke sie martwie bo brzuszek mi opadł i to widac zmiejszył sie przez to. wizyte mam za tydzien mam nadzieje ze nic sie nie dzieje skurczy nie mam mała sie rusza jak zawsze wiec chyba ok jest. a do LIdla zajrze napewno cos mi sie tez o uszy obiło ze fajne promocje. dzis byłam tez w pracy po pity i po aneks do umowy, nawet podwyzka jest ale to dopiero jak z chorobowego wróce mnie obejmie bo teraz srednia am wypłacana :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 skąd masz takie informacje, że na Kamińskiego trzeba opłacić położna? można, ale nie trzeba, zresztą tak jak wszędzie. Rok temu tam rodziłam i za nic nie płaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie właśnie wzięła taka ochota na coś do jedzonka że sobie pojechałam do lidla, na nic konkretnego nie miałam ochoty ale nakupiłam wszystkiego po trochu hehe:) a na kolacje i tak zjadłam kanapki z serkiem białym pomidorem i szczypiorkiem:) na które w sumie nie miałam ochoty hehe dziś cały dzień na kanapkach jestem hehe:) Kupiłam też sobie muffinke porzeczkową pyszna własnie jem mMmmm motylku powiem CI ze ja też nie mam zachcianek ciążowych buuu:D a mogłabym mieć:) Kochane mi się wydaje że my w ciąży potrzebujemy teraz podwójnej bliskości dlatego tak każda z nas tęskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu mi nawet o tym mówiła moja ginekolog która tam pracuje, a jeśli nie opłaciłaś to powiedz proszę czy traktowana gorzej byłaś? bo ja się tego najbardziej boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula z Martynką wiesz że mi się też udało dostać podwyzkę ale też dostanę ją po powrocie bardzo sie cieszę bo bałam się że mnie nie obejmie, ciekawe jaka jutro będzie pogoda bo też poszłabym na spacerek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
ja dzis mam moze nie biege ale juz z 3 razy sie zalatwilam;/ nie wiem czy cos mi zaszkodzilo? ale w sumie to ciesze sie ze nie mam zaparc i codziennie sie zalatwiam z bialym serem/twarozkiem jadlam na sniadanie dostalam od mamy swojski twarog i rozrobilam z jogurtem naturalnym i moze to p tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
ja sobie wlasnie wypelnilam e-deklaracje i wiecie ile wyszlo mi zwrotu z podatku? az 1 zl:D w tamtym roku 4 zl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp88 gorzej nie, ale skakał też nikt nade mną. Ta opłacona położna to podobno jest z Tobą cały czas, taka jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia85
Witajcie dziewczyny :) Ja dziś byłam na wizycie wszystko jest w porządku synuś waży 1660 g i ułożony jest główką do dołu, po wizycie wybrałam się na małe zakupy :) Kupiłam materac, rożki do zawijania, prześcieradełka, i balsamy do prania ubranek Dzidziuś do rzeczy białych i kolorowych i kocyk :) Wam też sprawiają tyle radości takie zakupy?? Coraz częściej wybiegam myślami do porodu i jakoś ciężko mi jest sobie to wyobrazić gdyż jest to moje 1 maleństwo, boje się trochę jak sobie poradzę :( Pozdrowienia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Mąż ma swoją firmę i zlecenia w całej polsce. Dobre i nie dobre... bo wyjedzie np. raz w msc. na 2 tyg a później jest ze mną albo i codziennie ale jak blisko to wraca wieczorem... Ale teraz to mi się naprawdę podwójnie tęskni za nim pewnie też i troszkę hormony buzują :( Wyjechał godzinkę temu... ehh. Jakoś bd musiała wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Witajcie dziewczyny. Jak samopoczucie. Ja do tej poru fit choc ostatnio zaczybsm sie toczyc jak wstaję rano. Mąż poszedl do pracy o 5 a ja sobie miejsca nie mogę znaleźć. Z każdym dniem boję się coraz bardziej porodu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Witaj przyszla mamo kwietniowa na kiedy masz przewidziana datę porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jakos spac nie moglam dzis w nocy, maly tez brykal jak szalony:). Mam pytanie czy ktoras z Was tez ma nisko łożysko,czytalam kilka wpisow w necie, ze to nie jest grozne, z koleji pan od usg pokaz mi na monitorze jak to wyglada, spytalam sie go czy to cos groznego, to on powiedzial ze kazda ciaza jest zagrozeniem, tylko ze niektore plamia a nie ktore nie, a moj gin w odpowiedzi na usg napisal tylko zebym sie oszczedzala ze wzgledu na niskie lozysko. Mysle ze nie mam sie czym martwic, skoro gin tylko to napisal, ale jednak troche mnie to stresuje, bo do tej pory bylo wszystko ok, wiec moze i to nic powaznego, sama nie wiem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Joanna ja takiego czegos nie mialam ale wydaje mi się ze nie masz się za bardzo czym martwic skoro zalecil odpoczynek to nie przemeczaj się i będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
hej dziewczynki. ja byłam na badaniach krwi wczoraj miałam jechac ale rano przysnełam i juz nie zdarzyłam :) ja dzis w nocy słabo spałam mała mi sie tak kreciła ze w nocy sie az przebudziłm tak kopała bałam sie ze cos sie dzieje. ale pozniej sie uspokoiła... dzis tez zapowiada sie ładna pogoda wiec pozniej sie troszke przewietrzymy. wam sie snia dzieciaczki a ja pare dni temu sniłam ze miałam wypadek samochodowy w sumie to tylko stłuczke wysiadłam z samochodu ja i mąż i wtedy zobaczyłam całe spodnie w krwi brzuch mnie bolał szpital i stwierdzili smierc dziecka az sie z płaczem obudziłam co rzadko mi sie zdarza! maskara kochane mówie wam :( piiekny fillmik ten pierwszy krzyk aż sie łezka kręci za dwa miesiace my tak bedziemy nasze bobaski trzymac na rekach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaba90 od samego poczatku ciazy staram sie nie przejmowac niczym, wiec najlepiej wrzucic na luz, za 3 tyg mam wizyte dopiero to sie wszystkiego dowiem:) Pogoda ladna, zaraz ruszam z tesciowa do centrum Wawy, pobuszujemy po lumpeksach;) milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
A ja właśnie odebrałam wyniki krwi i się troszkę martwię bo mam za niskie LYM%. Powinno być od 20.0-50.0 a ja mam 14.9 :( Czy któraś z was miała może także obniżone Limfocyty? ? eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Joanna i w sumie dobrze najważniejsze myslec pozytywnie mamy ten sam termin porodu ciekawe czy urodzimy te go samego dnia :) ja wizytę mam za 2tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a mnie coś dziś po prawej stronie podbrzusza kuje co jakiś czas, miała któraś z was tak? coś robie i nagle zaczyna kuć echhhh o to może być...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88- ja tak miałam, a teraz to już nic nie robie bo mnie kłuje cały czas praktycznie aż tak jakby obciera, nie wiem co to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dlugo sie nie odzywalam, niezbyt mialam czas. MP88 - mnie dokladnie tak kluje z lewej strony, nie moge spac na lewej stronie. Masakra. Juz drugi raz tak mam. Byla przerwa i znow. Jestescie opuchniete? ja mam usta jak murzynka, stopy i dlonie spuchniete i twarz aaa wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Fiona mi moja mama te zostatnio powiedziala ze napuchłam na buzi i ustach i ze nie długo będe rodizc pewnie :D także trzeba byc zwartym i gotowym :D hehe :) Joasia niskie lozysko to dosc czesta przypadłość z tego co slysze, ale nic chyba groznego, odpocczywaj poprostu ;) Kasia a ja z kolei ostatnio mialam niskie leukocyty ... i tez nie wiem czemu, ja mam jutro wizytę ;)) wiec moje wyniki bedą zinterpretowane jutro, ale mam do nich dostep na internecie ;) Pogoda cudowna :)))))) poszłabym na spacer a moj m pojechal z teściową na zakupy ;/ grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Wy wszystkie o spacerach, a ja leże bo mi brzuch twardnieje :( A słonko tak świeci, że aż żal w domu siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spuchlam na twarzy tez i te usta. Ale kurde ja jeszcze nie mam rodzic;) wiecie wozek chyba dzisiaj bedzie lub jutro:) a wczoraj dostalam paczke pelno ubranek z UK od siostry mojego, laktator z Avent, smoczki, rozek oj duzo tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×