Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny ! Mam do Was pytanie :) ile ważą wasze maleństwa u brzuszkach ? I w którym tygodniu to było ? Nasza Madzia w 31 ważyła 1200gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Macie wszystkie racje.. Niepotrzebnie się zamartwiam, napewno będzie dobrze! I faktem jest, że praca niewdzięczna ale dobrze, że jest, choć szkoda, że tylko narazie. Kurde i co ja teraz zrobie z tym wielkim sudocremem ehh tak to jest. Ale bym dzisiaj cały dzień jadła, nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
gosciu moja dzidzia to gigant - we wtorek czyli na poczatku 30 tygodnia 1730 g;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce właśnie porównać wagi naszych dzidziusiów :) bo ciekawa jestem jakie jest nasze w porównaniu do innych :)) ale widzę, że nie ma wiele osób na tym temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agu i jak ? Wbija Ci się w żebra ? W górną część brzucha ? Czujesz taki twardy fragmencik ? Bo nasza córcia właśnie się tak wbija i już mnie trafia, bo to boliiiiii.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
moze nie tyle wbija w zebra ale torpeduje nóżkami jakby aerobik uprawiala nie boli ale denerwuje troche bo to tak jakby ktos mnie ciagle szturchal..dziwne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej to ja Ci zazdroszczę..na prawdę..nasza córcia jak się ułożyła tak nie chce się przesunąć na cemntymetr..i nawet jak delikatnie dotknę brzuch czuje w tym miejscu mocno napiętą skórę, a mnie to boli, czasami to się zaczynam denerwować..nie mogę długo siedzieć, najwygodniej mi leżeć, ale ileż można ? Jestem *****iwą, energiczną osobą..nie mogę tak leżeć długo..z resztą jak bym tak leżała to już bym chyba miała 20 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suudocrem nie jest grudkowy..... jest gesty, bepanthen ma gladsz delikaniejsza konsystencje niezle sa te ekspertki polozne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
moze sie zle wyrazila z ta grudkowatoscia ale sie podobno gorzej rozprowadza ale nie ma co sie martwic on przeciez tez jest dobry dla doroslych na jakies problemy skorne moj mnie czasem w zebro kopnie czasem sie tak wbija bolesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
pewnie poszlyscie spac ja wlasnie skonczylam kolacje pozno jakos ale nie chcialo mi sie wczesniej i sporo mialam do zrobienia zmeczona jestem juz moj m dopiero za 20 min laduje i gdzies o 1wszej bedzie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zla sama na siebie bo miałam kilka dni temu wizyte i zapomniałam spytac ile wazy mały a gin akurat sam nie mowił.Tak to jest jak sobie człowiek przygotuje w głowie sto pytań do a jak sie wejdzie do gabinetu to wszystko sie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
hej brzuchatki :) widze ze nie tylko ja ta czarno widzaca wszystko wiekszosc z nas taka jest. U siebie na czarno a innych potrafie pocieszac kolorowac zeby sie nie martwili juiz taka jestem mo mówi ze przez ten mój pesymizm czasami mu rece opadaja :) ja smaki tez mam czesto i nie wiem na co chodze po domu szukam jak taka myszka hehe :) wczoraj wieczorem znów ciasteczka takie z dzemikiem w srodkumm pychotka a co najsmiesniejsze mąż je do łozka przyniósł on ma czasem wiksze apetety niz ja :) miska dziewczyny maja racje nie mozesz sie martwic na zapas bo faktycznie urodzisz akurat w dniach jak pojedzie najwazniejszt jest spokoj jesli wyjedzie na poczatku marca badz spokojna rozmawiaj z dzidzia ze poczekacie na tatusia jak wróci zeby jeszcze nigdzie nie wychodził. jak bedziesz wiedziała kiedy juz jedzie to bedziemy trzymac kciuki zeby malenstwo sie urodziło jak juz wróci albo wczesniej :) a kocyki ladne widziałm i w pepco i textil market wiec do któregos dzis zajrze :) pogoda zapowiada sie ładnie wiec sie przejde na ryneczek zapewne cos znow kupie:) musze zadzwonic do kosmetyczki umowic sie na henne brwi robiłam miesiac temu ale na tym balu chce jakos wygladac ja naturalna jasna blondynka wiec tych moich brwi prawie nie widac :( za 2 tyg włoski podcinam trzeba troszke dbac o siebie bo pozniej bedziemy tak zajete ze hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Hej dziewczyny :) Ja dziś już 4 dzień bez męża :( a do tego okazało się że może mu się pobyt przedłużyć więc pewnie nie zdąży wrócić na wizytę u gin. (za tydzień) A zawsze ze mną chodził :) Ja mam nadzieję że akurat na początku kwietnia będzie ze mną w domku bo chce być bardzo ze mną przy porodzie. Zastanawiam się także nad upieczeniem ciasta jakiegoś... mam taką chęć na słodycze ale wolała bym coś bez chemii :) Ładny dzień u nas. Śnieg się topi. Udanej soboty życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
czesc kobietki, u mnie w koncu slonce i na dworze wiosna w lutym:) polazlam na maly spacerek nic tak nie nastraja pozytywnie jak słoneczko i ciepelko:) bede robic zaraz zupke jarzynowa i moze kolejne pranko dla malej...chyba specjalnie odwlekam kupno tej komody co by nie prasowac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia ! Tak się składa, że jestem Twoją imienniczką..i 4 dni to nic ! Mój mąż wraca do 2 tygodnie, tylko na sobote i niedziele..i chyba tylko raz czy dwa był ze mną u lekarza..niestety,,a mi ju,ż coraz ciężej z tym, bo za 2 dni zaczynam 8 miesiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, Mialam dziś wizytę u lekarza, niesttey tylko normalne badanie babka powiedziała że wszytsko jest ok więc jej wierzę. Słuchalysmy bicia serduszka 140 uderzeń:) mowiłam jej tylko że mam wrażenie że mało się rusza to kazała mi zacząć liczyc ruchy, w trakcie największej aktywnośc**przez godzine powinnam naliczyć 10 ruchów i na drugi dzien też mam sprawdzić, jakby nie bylo ich tyle powinnam pojechać na izbę przyjęć żeby dokładnie zbadali czy wszytsko jest ok więc dzis wieczorkiem będę liczyć mała mam nadzieję że nazbieram 10. Ponadto jakas grzybica mi się zrobiła mała i musze brać globulki ale ogolnie wszytsko jest ok. Dziewczyny z Wrocławia moja gin powiedziala ze brochow zamkną na pewno i ze bedzie masakra na kamienskiego ze ona sobie nawet tego nie wyobraza (ona tam pracuje) i zeby wybrac jeszcze jakis rezerwowy szpital w trzebnicy lub środzie śląskiej...ech załamana jestem tragedia akurat wtedy:(:( nie wiem co zrobimy, mowila tez zeby przyjezdzac juz rzeczywiscie jak totalnie mocne skurcze bo pewnie beda przyjmowac jedynie jak jest rozwarcie a tak to beda odsylac do domu...;/ takze nieciekawie... Przytylam juz 14,5 kg powiedziala ze to duzo i ze duzy przyrost masy nie sprzyja porodowi... i zeby odlozyla slodycze ale tak ciezko buu:( Nastepna wizyta za mc...ale tez bez usg chyba w 36 tyg tylko jakis wymaz bedzie brac wtedy...dziewczyny czy mialyscie ktg, pytalam moja gin ona mowi ze w 38 tyg sie robi ale w luxmedzie nie ma hmm ewentualnie tylko w szpitalu... Wczoraj pojechalam z m na zakupy z nastawieniem ze zrobie duze zakupy dla malej, bo rzeczywiscie to ja malo jednak ciuszkow mialam i wrocilam z niczym jedynie z paczka pampersow duza 146 szt bo duza promocja w tesco wiec juz kupilismy nr 2. kupilismy tez naklejki na sciane w castoramie takiego misia:) i juz sie zorbilo dziecinniej:) Za to jak wrocilam do domu pobuszowalam po allegro i kupilam bodow z primarka 7 szt i jeszcze jakies tam uzywane. Dzis tez wybralam sie na lumpy i kupilam 2 pary spodenek, bluze, body z dlugim rekawem, jedna bluze i pajacyka. 7 rzeczy a wydalam 27 zl ale jakas obnizka cen byla bo normlanie kg kosztuje 68zl. Kupilam tez plyn do zmiekczania i plukania jelp bo po samym proszku te ciuszki sa takie sztywne i niefajne. wiec te co teraz mi przyjda bede prać w proszku i plukac. powinnam sie wziasc za sprzatanie ale cos mi sie nie chce, zaraz ugotuje jakis obiadek (kotlety mielone i ziemniaczki) juz raczej ciuszkow nie bedekupowac ale ten lump co znalazlam kolo mnie to na prawde fajny jets i pewnie bedzie mnie kusic zeby sie tam wybierac hehe;) milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend, wiec kazda cos robi:) mi sie udalo kupic, lozeczko, dzis pojechalismy i odebralismy:) bedzie zabawa z montowaniem, musze tylko zamowic materac i reszte rzeczy i tez bedzie juz dziecinnie:) Wczoraj popralam rzeczy z lumpa, i tez je jeszcze wypiore w plynie zmiekczajacym bo jakies sztywne:). Upieklam muffinki, leze i ogladam Sex w Wielkim Miescie 2:) milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Ja właśnie zjadłam kolację późną... Kurczaczek z tą wagą bo mi też się już przytyło 14 kg ;/. No ale mam nadzieje że nie będzie tak źle przez to przy porodzie :) Ja nie miałam ktg... a to nie robi się wtedy gdy lekarz czegoś nie jest pewien? Ja miałam zrobione usg z dokładnym przeglądem serduszka i do tego USG dopplerowskie i wszystko było ok. Ja to się nie bawię w to liczenie ruchów bo moja mała to śmiga hehe ;d Mało przez skórę nie wyskoczy. Ale bym już chciała wszystko poukładać, poprać ale muszę czekać na przeprowadzkę... Nie mogę się doczekać jak będę urządzać kącik małej w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
ja po kolacji juz dawno ale wciagnelam jeszcze 5 mandarynek bo sie tak pieknie do mnie usmiechaly:)...mezczyzna juz sie lula do snu bo raniutko wstaje a ja tez sobie ogladam seks w wielkim miescie :) jesli chodzi o ktg to mnie robiono jak bylam w szpitalu miesiac temu ale mala uciekala wiec polozna "gonila" ja z tym czujnikiem co by zmierzyc ciagiem przez 15 minut:) lekarz powiedzial ze w tak wczesnej ciazy to w sumie nie ma sensu robic ktg bo dziecko jest za male i wlasnie ucieka i dlatego jesli nie ma wyraznych powodow najlepiej robic po 35 tygodniu...a Wy kupujecie i kupujecie ...zazdroszcze bo ja jestem uzalezniona od mezczyzny jak zawiezie to kupie no chyba ze zamowie przez internet...zazdroszcze tez Wam tych szkół rodzenia eh.. ja juz przytylam kilogramow 15 - koniec 30 tyg ale moja gin nie straszy jakos tylko mowi ze lepeij mniej bo to i rozstepy mniejsze i balast do dzwigania mniejszy tak bardziej kosmetycznie do tego podchodzi - ja juz sie tym nie przejmuje - co mam robic nie moge sie ruszac tak jak wczesniej to i waga rosnie pewnie do 20 kg dobije - trudno waze teraz 92 kg przy wzroscie 175:( a celulitu nie mam chyba tylko na uszach...;) no coz ...mam nadzieje ze was to pocieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam póki co 10kg na plusie, we wtorek wybije mi 32 tc..początkowa waga 66, więc teraz 76..mam nadzieje, że już dużo nie przytyje..chociaż fakt faktem też już coraz mniej się ruszam :( bo organizm mi na to nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy obecnej wadze 76 kg mam 174 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Dziewczyny, w pierwszej ciąży podostawałam takie niezbyt ciekawe koszule dla matek karmiących. No i w jednej rodziłam, nosiłam w szpitalu i jeszcze spałam w domu, ale teraz mam taki pomysł, żeby kupić sobie jakieś ładne sexy bluzeczki rozpinane i szorty do spania po porodzie (jak się wszystko zagoi)... Żeby się czuć jak kobieta i tak bardziej na sportowo, te koszule mnie dobiły... I jeszcze jedna sprawa. Maluję zazwyczaj paznokcie i jak nie mam na nich lakieru czuję się zaniedbana (u rąk i nóg), ale na porodówce nie wolno malować, bo podobno po kolorze paznokci okreslają stan ukrwienia czy coś... A jasnym, albo bezbarwnym można malować?? Skoro już jestem wielorybem, poród uroku nie dodaje, to chcę coś wymyślić, żeby dodać sobie otuchy... Podobno niektóre dziewczyny rodzą w sukienkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaLeti, nie powinno sie malowac paznokci, bo w szpitalu moga ci zechciec nalozyc na palec pulsoksymetr, zeby monitorowac twoj puls i saturacje (poziom tlenu we krwi). Lakier na paznokciu moze zaburzac prawidlowy pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
no ma to sens! Bo czytałam, że po kolorze płytki oceniają eewntualne niedotlenienie pacjentki podczas cc. Wydaje mi się to nieco przestarzała metoda jak na nowoczesne warunki szpitalne... W każdym razie lepiej nie malować jak mają być kłopoty z tego... Dziewczyny zakaz malowania paznokci, to nic. Któraś z Was pisała o zakazie noszenia majtek, to już jest przesada... Trzeba sobie trzymać podpaskę jedną ręką, a drugą zmieniać pieluchę dziecku? Na szczęście w moim szpitalu akceptowane są majtki jednorazowe siatkowe, będę mieć dwie ręce wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Mi się troszkę humor poprawił bo się dowiedziałam że szpital w którym rodzę jest po generalnym remoncie akurat oddziału położniczego :) Nowe łóżka, okna, ściany odmalowane, łazienki. Ponoć o wiele przyjemniej. To dobrze bo szpital mi się kojarzy z zimnymi barwami i metalowymi starymi łózkami. No i można nosić te majtki jednorazowe lub te wielorazowe poporodowe to muszę się w nie zaopatrzyć :) Dzień u nas ponury i deszcz pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) kurcze własnie miałam poruszyć ten temat na forum odnośnie malowania paznokci bo chciałam się wybrać na manicure i pedicure zrobić sobie francuski...czyli odpada?:( ja już zaliczyłam odwiedziny mojej koleżanki z holandii poplotkowałyśmy sobie trochę:) jeśli chodzi o te majtki to zastanawiam się dlaczego niby jest zakaz ich noszenia to jakaś kpina? to co trzeba bez? heheh zarcik? nawet nie wiem jakie sa regulacje u nas musze sie dowiedzieć, chociaz teraz we wro ze szpitalem jestem w takiej kropce niewiadomo gdzie bede rodzić bo jaja ze szpitalami jak juz wczesniej pisałam. Moj m dzis w pracy ale o 15 wraca wiec mam troche czasu dla siebie ugotuje tez jakis dobry obiadek niedzielny. a wy jakie plany na dzis? buziakii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
cos dawno nie bylo Fionki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×