Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Juzka1
tez slyszalam o tej promocji dady w biedronce, 156 pieluszek za 49,99 :))))) mega :) Mama leti ja jedyne cwiczenia jakie wykonywałam, odbywały sie na szkole rodzenia, a w polowie przestalam juz na nie chodzić, bo na drugi dzien zazwyczaj nie mogłam sie ruszyć ;) strasznie mnie krocze bolało i brzuch. __________________________________ W sumie to rzeczywiscie ze lozeczko trzeba wywietrzyć !! tego to nie przewidziałam ;D mądrutka jak zawsze ale dobrze ze jestescie :)))) Moj przyjedzie z pracy to go nagonie do zlozenia bo przeciez ze takie nowe meble śmierdzą lakierami i wogole ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Ja obecnie ćwiczę podnoszenie się z kanapy, krzesła i innych takich :) Brzuszek już mam na tyle duży, że ciężko mi się wstaje więc robię bardzo dużo ćwiczeń w stylu "jak wstać żeby wstać, a nie napinać mięśnie brzucha" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
hej dziewczyny, chcialam do lidla sie wybrac ale m w pracy lidl jak na spacer daleko komunikacji akurat do tego najblizszego brak...jakos i tak mam dzis niechcemisizm straszny - siedze jeszcze w pizamie i odwlekam moment ogarniecia sie...m w pracy do poznego wieczora nie trzeba robic obiadu wiec mobilizacja zero:) co do rzucania sie na te ciuszki w lidlu to w gdansku jest kilka takich lidlow/lidli?? gdzie niewazne co jest w promocji to ludzie tam koczuja przed otwarciem a potem wzajemnie sobie wydzieraja te rzeczy - no masakra jakby za komuny szynke wystawili;) co do cwiczen pilke zakupilam troche sie pokurzyla potem m sie wkurzyl spuscil z niej powietrze i schowal gdzies ;)...teraz i tak nei moge cwiczyc za bardzo...wczoraj bylam w kinie - juz ktoras z Was pisala ze trudno wysiedziec - to prawda momo ze film fajny to od polowy juz mnie wszystko gniotlo i mala sie wiercila - to chyab bylo ostatnie kino na jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Właśnie wrócilam z lidla, zrobiłam sobie spacerek:) pogoda cudeńko juz sobie wyobrazałam jak niedługo bede spacerować z wózeczkiem:) Kasiu (gosc) to my chyba mamy termin na ten sam dzien bo ja jutro tez zaczynam 32 tydzień:) w lidlu kupilam jedynie plyn do kapieli z hippa i waciki dla dziecka, ciuszki sliczne prawda ale tak sie rzucali ze jakas masakra, az balam sie tam dopychać bo strach ze Cie staranuja stare babska wrr nienawidze takich emerytek!! sama nie wiem czy jeszcze cos kupować bo teraz pozamawialam z allegro wiec czekam az mi przyjada wypiore i sie jeszcze zastanowie;) kupilam sobie skladniki na grochowke i bede 1 raz w zyciu ja gotować:) a tak wogole to ide zaraz nastawić pranie i dam na balkon :) chyba mamy juz wiosne mam nadzieje ze zima nie wroci... Wiktorowianka sluchaj ja juz glupia jestem bo wczoraj wieczorem pojechalam do szpitala chcialam sie spotkac z tym anestezjologiem ale akurat mial cc i musialabym czekac wiec zrezygnowalismy, ale jak zapytalam pania na recepcji odnosnie zamkniecia szpitala to powiedziala mi ze osttania wiadomosc jaka ona posiada jest taka ze NIE zamykaja wiec ja juz sama nie wiem, bo albo to ukrywają albo nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MP 88 z tej strony Kasia (gość) :P Ja termin mam na 10 kwietnia, a Ty ? Jak Twoje samopoczucie ? Chłopczyk czy dziewczynka ? Wybrałaś imię ? Dzidziuś daje Ci się we znaki ? Moja mała wbija się w ścianę brzucha chyba nóżką i uciska jakiś nerw przez co ból przechodzi aż do pleców..czasami jest to ciężko wytrzymać, ale już bliżej końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w tym lidlu na samym otwarciu, bo wracalam z pobierania krwi, ale faktycznie...wszyscy sie rzucili. Masakra jakas. Moja babcia miala racje, ze trzeba isc wczesniej, a moja mama sie z niej smiala :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to ja mam termin na 07.04 :) jutro zaczynam 32 tydzień, powiem Ci że czuje się na prawdę ok az sama jestem w szoku ze tak mozna, czasem mnie cos tam zakłuje itp, miałam obawy odnosnie malej aktywnosci mojej malej ale zaczelam liczyc jej ruchy i jest na pewno duzo wiecej niz 10 na godzinę podczas aktywności moja szalej zazwyczaj okolo 23;-) spodziewamy się dziewczynki i ma mieć na imię Izabella;) tak jakos nam się bardzo spodobało to imię:) Dziewczyny ja jeszcze chce kupic jakas polke biala nie wiecie gdzie moge w rozsadnej cenie zkaupic, chcialabym do niej jakas lampke przyczepiana i tak zeby kosmetyki mialy na czym stać:) bo jak juz wspominalam mamy kawalerke wiec za duzo miejsca tez nie ma...:( ale damy arde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem tu nowa ale często do was zagladalam . Ja też jestem kwietniowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
hej mamuski ja na spacerku byłam z psiapsióka lumpki odwiedziłysmy sliczne spioszki i pajacyka dorwałam takie bezowo zielone z owieczkami :)poplotkowałysmy troszke bo tak piekna pogoda ze zacheca do spacerowania a pozniej po meza zadzwoniłam i pojechalismy do lidla ja kupiłam zel do mycia i mleczko z tego hippa i proszek do białego po ciuszki tez sie nie pchałam bo baby sie pchały jakby pierwszy raz takie cos widziały rozpiełam kurtke wypiełam brzuch myslaąm ze któras kulturalna sie nasunie ale gdzie tam :) na szczescie mam niedaleko siebie dwa lidle wiec najwyzej jeszcze jutro podejde. ogolnie cos czuje ze dzis jeszcze jeden spacerek zaliczymy bo szkoda w domu siedziec :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olguss
MP88, Kasia - no to rodzimy w tym samym tygodniu :) Ja mam termin na 12 kwietnia :) Trzymajcie się Mamuśki z 32 tygodnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
czesc Emi:) i jak sie czujesz???? co bedzie?:) ja nadal w wyrku ale chyba wstane i pojde pod prysznic wyczytalam ze takie bole moga zapowiadac juz neidlugi porod a to dop 32 tydzien a ja jako jedyna z was nie mam chyba lozeczka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
u mnie tez super pogoda ale sie boje za bardzo ruszac:( a ja jak wstaje, podnosze sie to czesto miesnie brzucha napinam , czy to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
patrze gazetke z lidla i rzeczywiscie fajne ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała dziewczynke damy jej na imię Oliwia , obecnie jestem w 31 tyg termin mama na 18.04 . Moje samopoczucie ok trochę pobolewa mnie brzuch i po całym dniu kręgosłup ;) ciężko mi wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motylek lepiej do lekarza sie udaj, ja mialam takie bole w ciazy i musialam miec czeste ktg, badali mnie na zatrucie ciazowe, cholestaze i powtornie na cukrzyce. to niepokojace. Ja mam wszystko kupione i gotowe do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
ale widze ze nie ma body z krotkim rekawkiem , szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
Gosc jak sie to powtorzy to tak zrobie. Ogolnie wizyte mam na 20 dopiero a w srode tylko usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja body z krotkim kupuje przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
hej dziewczyny! No tak piszecie o tym Lidlu a ja oczywiście zapomniałam, a rzeczywiście proszki by się przydały. Teraz to już mi się nie chce. Sprzątałam dziś balkon, bo rzeczywiście śliczna pogoda i chciałam pranko powiesić. W tej chwili już sobie schnie, dziecięce ciuszki oczywiście. Potem byłam na godzinnym spacerze i się wlekłam jak staruszka. Tak już mnie bolą plecy jak coś dłużej robię. Też w tym tygodniu będę miała 32 tydzień..także MP88 i Kasia może urodzimy w ten sam dzień. Ja mam termin 8 kwietnia, chłopaczek! Dzięki za info o promocji pieluszek w Biedronce, ja to jestem do tyłu z takimi informacjami a pieluszek jeszcze nie mam więc sobie zakupię! Motylku jak się źle czujesz to lepiej dziś sobie poleż i odpoczywaj. Ja się wczoraj od południa źle czułam (też mi się brzuch napinał)i potem już tylko odpoczywałam...dziś już lepiej. MP88 jeśli chodzi o półeczki białe to widziałam w Ikei...i nawet niedrogo. Aha...i pomysł, żeby kontynuować forum po porodzie...rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czekalabym, bo bym sie bala, ta ciaza ok, ale poprzednia to koszmar. jeszcze tylko wiosenny kombinezonik dla szkraba i wszystko naprawde bede miec, no moze dokupie pieluch pampersa wiekszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia :) Ja z ciuszków nic nie muszę kupować :) dostałam 2 duże wory od przyjaciółki :) i mam aż za dużo, ale wszystko już wyprane i uprasowane, czeka na naszą córeczkę.. :) zostało nam tylko kupić wyprawkę dla dzidziusia i dla mnie, jedziemy w sobote z mężem :) co już macie dla swoich maluszków ? Bo ja mam ciuszki, łóżeczko, przewijak, wózek 3w1 i wanienke :) do tego 2 rożki :) i 2 ręczniczki z kapturkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do mebli, mam przewijak, z nakladka taka z gabki, pod tym miejsce na kosmetyki, jak sie gore zdejmie mozna umiescic tam waanienke, ale ja tak nie robilam, mam tez wiklinowe takie polki jakby komoda kolo lozeczka, oczywiscie w sypialni i dodatkowo komode na ciuszki biala z ikei. A reszte mebli szykujemy na czas gdy bedzie mial roczek, zeby go umiescic w swoim pokoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku kurcze moze skontaktuj sie z lekarzem badz podjedz na izbe nie lekcewaz bolu warto to sprawdzić brzuszki mam pytanie odnosnie pampersow, jakie wy rozmiary kupujecie? bo ja 2 ale nie wiem ile mi takich paczek bedzie potrzebnych i czy korzysta sie z 2 czy pozniej po ktoryms mc juz z 3? ma ktoras z was doswiadczenie i moze poradzic, bo zastanawiam sie nad tymi dada z biedronki ale juz mam ponad 200 sztuk 2 i nie wiem czy nadal 2 kupowac czy jak cos to juz 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylko ciuszki pieluchy rożek i 2 ręczniki, swierdzilam ze nie będę kupowalam lozeczka bo mieszkam u mamy i będę miała tylko wózek. Apropo wózków jakie wy kupujecie bo się zastanawiał czy kola pompowanie czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia85
Część dziewczyny :) Przepraszam że rzadko piszę, ale jestem jakaś osłabiona ostatnio mam słabe ciśnienie :( Ja też dzisiaj wybrałam się do Lidla ale powiem wam jakaś masakra po ile rzeczy niektórzy ludzie kupowali, mi się udało dostać 2 dresiki, 3-pak bluzeczek i 2 pak spodni. Niestety śpiworków już nie było :( Dziewczyny co macie do ubrania na wyjście ze szpitala bo ja sama nie wiem co kupić :( Pozdrawiam i życzę wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu ! Twoje dziecko będzie spało tylko w wózku ? Masakra..pomyśl o jego kręgosłupie, komforcie...może zapytaj lekarza..moim zdaniem to nie jest dobry pomysł..szczególnie, że jak ciut podrośnie to z niego wypadnie na 100% ! Ja też mieszkam z rodzicami i babcią, ale łóżeczko mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
dziewczyny jak to mozliwe ze ja mam termin na 6 kwietnia i jestem teraz w 33 tygodniu ciazy a ktoras z was ma na 7 i jest w 32tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo 6 kwiecien to niedziela czyli ostatni dzien tygodnia:))) 7 wypada w pon wiec to chyba dlatego:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie wiem jak to możliwe..bo mi jutro wskoczy 32 tc, a termin mam na 10 kwietnia..cos źle liczysz :) policz sobie, że każdy miesiąc ma 4 tygodnie i Ci wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
ja mam łozeczko, reczniczki dwa, rozek dosc duzo ciuszkow :) pampków mam narazie dwie paczki tych newborn czyli 1 jeszcze paka i potem te od 4kg czyli 2 . ktoras z was pytała ile tego wiesz 3 sa chyba od 6kg wiec jeszcze troche narazie sie tym nie martw bo jeszcze czas 200szt wydaje sie duzo ale 10 papków napewno na dzien pojdzie wiec w sumie masz raptem na 3 tyg a to zlec***przy tak małym dziecku papmpersy szybko schodza na trojeczki jeszcze poczekaj :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×