Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Ja musialam zdjac obraczke i pierscionek zareczynowy, bo tak mi spuchly paluchy ze ledwo zdjelam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
No ja też od 2 tygodni nie noszę już obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Słonecznie :) ja już w końcu wyzdrowiałam ale za to od czwartku ruszam się jak kaleka bo dorwał mnie straszny ból w dolnym odcinku kręgosłupa i jak za dużo pochodzę to znowu umieram i w domku znowu za dużo nic nie mogę zrobić. Miałam przez 4 dni przyjaciółkę z UK to troszkę mi pomogła i bardzo miło spędziłyśmy czas nawiozła mi ciuszków nowych i używanych tak więc znowu mam robotę. U mnie już się zaczął 34 tydz. po 20.II mam wizytę i dostanę już skierowanie na cc. A dziś w nocy inna koleżanka urodziła synka miała wywoływany poród przez cukrzycę, ale wiem tylko że mały się urodził o 22.17 i ważył 3900 i 59 cm długi. więc duży chłopak :) Co do łóżeczka to ja nie mam jeszcze wcale dopiero kupię na początku marca i taką wiszącą półeczkę na kosmetyki żeby wisiała nad komodą - przewijakiem. A kupujecie takie leżaczki : http://www.baby-walz.de/BRIGHT-STARTS-Schaukelliege-mit-Vibration-166613.html?group=125163243510 bo ja właśnie zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domella ja mam taki leżaczek bujaczek :) Bardzo przydatna rzecz dla mamusi. Mój wibruje i melodyjki gra. Na internecie są licytacje używanych i nowych więc można zaoszczędzić. Motylekkk szwagierka ma takie łóżeczko i ogólnie zadowolona. Ona kupiła używane w dobrym stanie z ogłoszenia tablica.pl za 60zł. Mebelki też fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Nie podpisałam się ;d Ja to odkąd jestem w ciąży mam słabość do koloru zielonego takiego żarówiastego. A nigdy nie lubiłam zielonego. Mąż się śmieje że to mała tak na mnie wpływa i ciągnie mnie do kolorków jak małe dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka276
Motylku ja właśnie kupiłam dokładnie taki zestaw mebelków. Nie ukrywam że skusiła cena. Wczoraj mebelki dotarły. Niestety każdy element uszkodzony - chyba w transporcie. Bok szafy cały pęknięty. Poza tym jakość wykonania mebli masakryczny. Właśnie walczę ze sklepem o zwrot pieniędzy. Szczerze nie polecam. Właśnie twierdziliśmy z mężem że jednak dołożymy i kupimy lepszej jakości. Niestety będziemy czekać jakiś m-c:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
Anulka to kupilas na allegro?? to ja tez lepiej wybiore sie do meblowego co dzis na obiad robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka276
Tak motylku kupowałam na allegro tylko od innego sprzedającego. Jak pech to pech:) Mebelki wizualnie wyglądają bardzo ładnie ale najlepiej wziąść ze sklepu i sprawdzić każdy element przy nich allbo jeśli chcesz zamówić przez allegro to przy kurierze wszystko sprawdź żeby nie było tak jak u mnie. Ja nie miałam możliwości sprawdzić przy kurierze bo byłam sama w domu a te paczki strasznie ciężkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli ktos ma oddzielny pokoj dla maluszka, to wiadom ze warto kupic mebelki;) A co do lozeczek to na tablicy.pl mozna upolowac swietne rzeczy, ja bede polowac na fotelik samochodowy, bo nie oplaca sie kupowac nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Hej hej ;))) MP nic sie nie martw mówią ze to normalne, nawet jesli siku to ponoc ze nic strasznego :) ale rzeczywiscie mozesz te paski kupić :) Kochane ja z obraczka pozegnałam sie juz jakies 4 miesiace temu ;D A łozeczko kupiłam takie http://allegro.pl/nowosc-lozeczko-mis-wenge-mat-gpk-przewijak-i3941667804.html tylko ze za 249 na licytacji nowe z materacem i przewijakiem bo było dziabnięte troszkę, ale wogole nie widać prawie ;) u tego wlasnie Pana :) Bujaczek lezaczek kolezanka mi pozyczyła ;))) ale tez mowią ze extra rzecz ;) Ja szukam dodatkowej komody takiej wąskiej zeby cos kolo lozeczka postawić ;/ i masakra nie moge nic znalezc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
hej dwupaki :) U nas jak chyba u wiekszosc***ada deszcz pochmurno i w ogóle. dzis wyprałam kolorowe ciuszki w koncu jutro druga serie wypiore. niedaleko mnie otworzyli fajny maly sklep dla bobasa wozki wanienki foteliki wszystko taka tansza wersja smyka :) kupiłam przewijak dla maluszka i ten taki termosik na butelki co trzyma ciepło. facet taki pod 40 ale najlepiej to by mi wszystko wcisnął pytałam o fotelik samochodowy polecał mi fajny za 200zl mowi ze moze szczerze polecic bo jest nawet lepszy niz maxi cosi które te mial ale bardziej polecał ten za 200zl niz maxi :) kosmetyki butelki wkładki no taki obeznay ze w szoku byłam polecał mi jakas masc na piersi jak smarujesz to niby zmiekcza piersi przed nawałem mleka ale zapomniłam nazwy. mp88 czasem tez sie budze tak jakbym sie posiusiała i tez sie tym martwie ale u ciebie moga miec na to wpływ te dopochwowe tabletki ktore bierzesz :) ja obraczke nosze cały czas tylko rano mam lekko spuchniete palce ale ogolnie nie mam problemu ze sciagnieciem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
hejka dziewczyny! MP88 to wydzielina to może rzeczywiście od globulek..ale lepiej sprawdz tymi paskami jak dziewczyny radzą. A propos wizyt u gina to ja chodzę od początku ciąży co 4 tyg, na każdym lekarz robi mi usg. Co do łóżeczka to ja bedę miała od szwagierki, a materac kupuję nowy kokosowo-gryczany za 75zł w takim sklepie dla dzieci u nas w Opolu. Koszulę do porodu to na razie mam jedną, taką zwykłą, rozpinaną z przodu...kupiłam tydzień temu w Lidlu. Kupię jeszcze jedną w chińskim markecie też taką zwykłą ale rozpinaną za 25zł to będę w niej rodzić bo nie będzie mi potem szkoda wyrzucić. Oczywiście wypiorę je najpierw razem z rzeczami dla dzieci. Ale jeszcze jedna by się przydała, albo jakieś piżamki. W ogóle to tyle mi jeszcze rzeczy brakuje...tak chyba łącznie za ok 400zł albo więcej..masakra! Mebelki to ja kupię juz jak się mały urodzi. Ale takie zwykłe, nie dziecięce. Już obczajałam w Ikei, wielka szafa, 2 komódki, dywanik, lampka, półeczki i inne pierdółki...wszystko chyba wyniesie ok 1600zł. A jeśli chodzi o obrączkę to ja juz też od miesiąca nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
aha, byłam wczoraj obczaić szpital w pobliskiej miejscowości. Bardzo fajny...taki kameralny, atmosfera przyjemna...max 3 rodzące na dzień ale to rzadko. Mężowi też się podobał...zobaczymy jeszcze ten u nas i może jeszcze jakiś jeden..Położna fajna, oprowadziła i odpowiedziała na wszystkie pytania. Az się chciało już urodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten leżaczek - bujaczek to mi właśnie koleżanki polecały, że to przydatna rzecz np. jak będziemy same w domu i iść pod prysznic to wsadzasz tam malucha i jest pod naszym okiem dlatego postanowiłam kupić tzn. ja zamówiłam a szwagierka płaci to będzie prezent dla maluszka więc jest ok. Mebelki wszystkie kupowaliśmy w sklepie tylko szafę oddzielnie w Ikei nawet nie jest zła bo inne rzeczy z Ikei to tak na raz i zaraz się rozwalają. A materac też zamawiałam na e-bay kokosowo - gryczany i jeszcze jest w folii ale jak będzie troszkę chłodniej na dworze to go wystawię na balkon żeby wywietrzał. A z tym Lidlem to jak wczoraj czytałam co wy piszecie to z jednej strony się uśmiałam, że ludzie tak szaleją, a z drugiej to takie smutne, bo tu w Lidlu rzeczy - ciuszki to nie polecam bo jakość cienka bardziej z Aldika czy C&A i tanie a jakość nawet dobra i ceny są bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Ja juz po obiedzie robilam zeberka do t ego ziemniaki i mizeria ja mebli nie kupuję bo nie mialabym gdzie wstawić chociaż bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
ja dziś na obiad robię naleśniki z dżemem, krótko się robi a dziś mam lenia więc taki szybki obiadek. A żeberka miałam wczoraj tylko, że z kapustką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Swiderkowa ja zawsze lubilam naleśniki ale teraz juz cos mi się odmienilo i zawsze jak robię to wydają mi się surowe z zakalcem chociaż wcale takie nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka276
Ja mebelki jestem zmuszona kupić. Rok temu kupiliśmy mieszkanie i jeden pokój stał pusty. Czekał na maluszka:) Teraz nawet nie miałabym gdzie ubranek i wszystkiego poukładać. Czy któraś z Was która kupuje mebelki ma coś fajnego upatrzonego dla dziewczynki? To niech wrzuci link może coś wpadnie w oko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Cześć Brzuszki! Też byłam dziś na zakupach, ale kupiłam same nieprzyjemne porodowe gadżety - podkłady poporodowe, majtki jednorazowe, ręczniczki papierowe, szare mydło, ceratki pod prześcieradło i kilka tetrówek w serduszka i kropeczki. Jeżeli chodzi o meble to polecałabym Wam kupić coś ponadczasowego i dobrej jakości. Jak córka była mała to kupiłam jej prostą drewnianą szafę, a poszalałam na ścianach:) Nie wyobrażam sobie zmieniać teraz kompletu mebli na nowy komplet... (bo z żyrafą to już obciach;)) A regał polecam Wam Expedit IKEA, można najpierw postawić go poziomo, żeby dziecko dosięgało i się nie wdrapywało, a na górze jest miejsce do zabawy i rysowania. Ja jeszcze wydzieliłam nim kącik w pokoju gdzie córeczka ma domek (kuchnię, lalki i takie tam), praktyczne rozwiązanie. Poza tym jak są proste drewniane meble, to wiele dodatków do nich pasuje i można dokupić inne meble (zależnie od wymagań dziecka). Od 13.02 mają być promocje dla dzieci w tesco, więc zobaczcie sobie w internecie gazetkę! kosmetyki i ciuszki 30% taniej. MP88 jak miałam globulki na noc zakładać, to spałam z podpaską, tak się ze mnie lało... Rozpuszczona globulka i chyba więcej wydzieliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
zaba90 ja to bym cały czas naleśniki jadła..i pierogi..tylko niestety pierogów nie umiem robić...czasem mi sąsiadka podrzuci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie pocieszyłaś mama leti, chyba kupie dzis podpaski:) hehhe bo jeszcze mi 3 tabletki zostały do wybrania:) jesli chodzi o mebelki to ja nie kupuje bo mamy kawalerke wiec dopiero za jakis czas jaks ie przeprowadzimy do wiekszego mieszkanka to bede nad tym myslec;) poki co mam tylko lozeczko i zamierzam kupic jeszcze jakas polke scienna:) Gotowalam dzis grochowke:) bo wczoraj mi sie jednak juz nie chcialo, robilam 1 raz w zyciu i chyba mi nawet wyszla, zaraz maz wroci to stestuje;) poki co objadlam sie cukierkow jakas mnie chcica wziela blee:) musze sobie kupic dzis owockow jakis bo juz nic nie mam... ech kochane ja tez juz bym chciala chyba urodzic:) jesli chodzi o obraczke to moja jeszcze schodzi bezproblemowo nawet nie jestem spuchnieta takze chyba jest ok poki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 a zaczeło ci sie to dokładnie od kiedy bierzesz globulki? bo jesli tak to napewno to od nich, tez kiedys takie miałam ze rano jakbym sie posikała taka wkładka mokra. A rano jakis gosc pisał o wydzielinie jak kawa z mlekiem to juz powazniejsza sprawa bo to moze byc juz czop, u mnie to zaczoł odchodzic na dwa dni przed porodem i własnie takiego koloru był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) dziewczyny pęka mi dziś głowa od rana czy macie jakiś sprawdzony sposób na ból?właśnie grzeje swój kwadratowy łeb ale nie wiele mi to daje: jeśli chodzi o mebelki to ja kupiłam uniwersalne w ikei.szafę dużą i komodę a łóżeczko używane nawet nie wiem jakiej marki. co do półek to przestrzegam przed wieszaniem półek na kosmetyki nad łóżeczkiem!!!!!niebezpieczna bardzo sprawa. u mnie dziś na obiad udka surówka z marchewki i ziemniaczki.udka na szczęście z wczoraj bo przez tą głowę mam stracony dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zestawem mebli takich typowo dzieciecych to bym sie zastanowiła, bo chyba lepiej jesli kupujecie to takie bardziej neutralne tak jak ktos juz napisał łatwiej do nich dopasowac inne rzeczy takie jak dywanik zasłonki pojemniki na zabawki czy np.obrazki na sciany lub naklejki. Te drobiazgi łatwiej i taniej zmienic jak sie znudza albo dziecko z nich wyrosnie a z mebelkami to juz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
ja tez tą komodę szukam bardziej pod nasze meble sypialniane, bo mysza bedzie z nami w pokoju, wiec dziecinne nawet nie ma gdzie wstawić, a mamy coś typu śliwa a wszystkie komody wąskie jakie są to kolor buk jasny taki ;/ ikea dopiero w krk ;///// co za zad***e to podkarpacie ;))))) ________________________________ Wiktorowianka a z bolami glowy cos dzis jest z cisnieniem ... ;/ Ja ogolnie przed ciążą cierpialam na starszne migreny ustąpiły dopiero w 4 miesiacu ciazy i jak narazie mam spokoj ... tak samo jak atopowe zapalenie skory tez zniknelo w ciązy ... Jejku jak ja bym chciała zeby juz nigdy nie wrocilo :) i zeby moje malenstwo nie miało po mamusi tych okropieństw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 ja monitora oddechu nie kupuje bo to raczej jesli dzieci maja jakies problemy z bezdechem choc wiem ze wiele rodzicow kupuje aby czuc sie spokojniej. Ja za to napewno kupie samą nianie elektroniczna bo to bardzo przydatne gdy w dzien dziecko śpi w innym pomieszczeniu, nie trzeba nasłuchiwac bo niania reaguje nawet na szmery a my mamy sypialnie z łozeczkiem na pietrze w domu wiec bedac na dole bym sie ciagle stresowała czy mały sie nie spłacze zanim go usłysze. Tylko nie wiem jakiej firmy nianie wybrac bo opinie sa rozne, moze macie jakies sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
dziewczyny a takie pytanie jak macie sie zamiar zabezpieczac przed kolejna ciaza po urodzeniu maluszków? ja mysle nad spiralka mąż tez by chciał jakies lepsze zabezpieczenie bo tabletki to dobre jak sie nie rodziło prezerwatywa w naszym przypadku zawiodła wiec chyba jedynie spirala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×