Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Hej ja jeszcze na chwilę wpadłam. Mąż walczy z Olą - ma ten zaszczyt uspać córkę. Ja dzisiaj robiłam bete wyszła mi 74 na 5 tydzień. Lekarz kazał powtórzyć mi zaraz po powrocie z urlopu. Trochę się denerwuje tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, wiem, że łatwo powiedzieć, ale postaraj się skorzystać z tych wakacji i dobrze się bawić. Oczywiście dbaj o siebie i daruj sobie winko ;-), i bądź dobrej myśli, bo i tak nic więcej nie możesz zrobić na tym etapie ciąży. Baw się dobrze, wypoczywaj, bo później już nie będzie tak łatwo :D Odezwij się koniecznie, jak wrócisz. Wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omi135
Hwj dziewczyny bylam na innym watku ale moze tutaj dolacze. Wkleje to co tam napisalam :) Ostatni okres mialam 27.6.zazwyczaj co 30 dni. Robilam test w niedziele i wygladal.na pozytywny. Zrobie kolejny w weekend i dopiero wybiore sie do lekarza..mieszkam w ukmwiec tutaj i tak nie traktuja ciazy powaznie do 12 tygodni. Mam juz 2 letniego synka. Jak sie okaze ze to ciaza to calkiem.niezle.nam sie z mezem udao bo probowalismy tylko 2 razy po ostatnim.okresie !  Mam tylko nadzieje ze z malenstwem bedzie wszystko ok.Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagarinkaa
Muszę powiedzieć,że jakieś niskie te bety macie :/ dlaczego tak? ja w 5tygodniu miałam 1300. W każdym bądź razie życzę Wam dużo zdrówka i powodzenia! Mam synka 4mc (kwiecień 2013r) :)) Jeszcze nie dawno sama byłam "kwietniówką",a tu już nowe..eh...jak ten czas leci. powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dzieczyny ja jestem w 5 tygodniu ,to moja druga ciaza pierwsza poronilam 17.05.13 mam nadzieje ze teraz bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagarinka, ale po co te porównania? Nasze wyniki mieszczą się w normie, a kolejne badania i czas pokażą, jak to się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny ja bete w 4 tyg mialam 85 a rowno po tygodnu 2905 modle sie zeby tym razem sie udalo. Normalnie spie na stojaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teczowa tecza
Witam wszystkie kwietniowe mamy. Ja tylko chcialam napisac, ze sama jestem z kwietnia i zycze Wam szczesliwych rozwiazan. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o 18 odbieram wyniki drugiej bety i progesteronu.. trzymajcie kciuki, bo coś bardzo mnie dziś brzuch boli, nie wiem, czy z tego okresu nie będzie, tfu tfu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielica gratuluje wynika tez mam termin wg swoich obliczen na 4.04. Jak bedziesz u tego lekarza to napisz czy wszystko ok itp,bo ja ide dopiero 28 sierpnia bylam dwa dni temu dzidzia ma dopiero 4mm,moja lekarka prawie spadla z krzesla jak jej powiedzialam,ze jestem w ciazy,bo pod koniec maja poronilam.Teraz biore luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bylam pewna,ze nic nie zobaczy dlatego poszlam z wynikiem bety zeby mi dala cos na wzmocnienie po tym poronieniu,a tu na monitorze taka mala kropka byla wszoku do tego sprzedu najnowszego to ona nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pojdziesz w 6 tyg to bedzie juz napewno cos widac.A kiedy mislas ostatnia @? Sorki za bledy ale pisze z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam,ze tylko ja tak na dni licze,poprzednio poronilam w 5tyg i 3 dni i bylo 12mm. Ja mialam @ 23 ale owulacja byla dopiero 20 dnia cyklu,to mam pare dni w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprzednią ciąze poroniłam w 45 dniu a teraz będe u lekarza w 42, bałam się tej magicznej daty więc teraz wolę iśc wcześniej a owulację podejrzewam w 18 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ;-) Witam nowe i ściskam już zadomowione brzuchatki ;-) Anielicooo ja betę robiłam w 26 dc i była 47 a dziś jest 32 dzień i beta wynosiła 728 czyli chyba nie jest źle. A co u Was dziś ciekawego ?ja cały dzień na zakupach remontowo- budowalnych i padam na ryj..ek ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papssi no to pięknie Ci beta urosła oby tak dalej :) ja też padam, zrobiłam pranie, jeszcze tylko jutro do pracy i weekend ale też będzie męczący bo to wesele mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja weekend kiepski bo mąż pracuje dziś, jutro i w nd. na noc...kicha bo do południa odsypia a ja sama ze wszystkim... wesela fajna sprawa- baw się dobrze Anielicooo Ana Lena a jak Twoja beta??pochwal się wynikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a w ogóle skąd klikacie, może się okazać że jesteśmy z tych samych miast a nawet łazimy do tych samych ginów ;-) Ja nadaję z Łodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy Polskę środkową i południową (chociaż ja też z południa pochodzę;-) Czekamy dalej..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omi135 ja tez zajrzalam z innego watku i jesli wszystko bedzie ok bede tu zagladac,ja tez jestem z uk,do lekarza sie narazie nie wybieram bo i tak trzeba bedzie czekac na pierwsze USG miedzy 12-14 tygodniem a okolo 10 tyg tylko wywiad z polozna ,badnie krwi i moczu:-) wiec zostaje tylko czekac,znalazlam prywatne USG ale mozna robic dopiero po skonczonym 8 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam wyniki, na szczęście jest dobrze! :D Beta z 34 urosła do 103 w 48 godzin, a progesteron wynosi 44, gdzie norma jest 16-49 :) Jestem z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×