Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Agusia - mamy z mężem w planach zobaczyć w tym roku Gdańsk przy okazji odpoczynku w nadbałtyckiej Karwi, podobno Gdańsk jest piękny :) ale to dopiero początkiem września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
hej dziewczyny ładne macie betki, ja chyba też w końcu się odważę i pójdę....chociaż boję się powtórki i narazie odwlekam. papssi85--> ja też z łodzi do którego gina chodzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
dziś mnie trochę brzuszek pobolewa, ale cycki też zaczynają o sobie dawać znać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniowa mama
ana lena,bardzo trzymam kciuki i pozdrawiam.styczniowa 2012. reszcie też życzę powodzenia,bo dzieciaczki to prawdziwe szczęście,choć roboty przy nich też sporo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to znowu ja;-) Syncio śpi, mąż oddelegowany na służbę , chata wolna ;-) Powiem Wam szczerze, że mnie to wylazł taki wielki brzuchol że chyba się w spodnie nie zmieszczę..Nie mówiąc o tym, że 2 tygodnie temu kupiłam dwa nowe staniczki w H&M a teraz jest ryzyko że nie upchnę cyców w nie ha ha... Ania_ma- co lekarza to z Synkiem chodziłam do dr Kuzmeckiej w Madurowiczu i prywatnie na usg do Wilińskiego. Teraz chyba powtórzę plan, do szpitala do Kuzmeckiej a reszta Wiliński/Dudarewicz. A Ty do kogo chodzisz;-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
no ja zamierzam do Koprek Kowalskiej, też jest w Madurowiczu, ale chcę do niej prywatnie(coś mi się wydaje że będziemy rodzić w tym samym szpitalu jak wszystko będzie dobrze). Albo do Dolińskiej w MP,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale będziesz tam chodzić do przychodni (do Madurowicza) czy do tej lekarski prywatnie ? powiem Ci,że ja nie znam ani jednej ani drugiej kobiety. To Twoje pierwsze dzieciątko? przepraszam, jeśli pytam a Ty już o tym wspominałaś ale dużo nas się tu robi i mylę się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aahh ale ja czytam..już wszystko wiem, napisałaś tylko ja co drugie zdanie koduje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
pierwsze:) bede chodzic do niej prywatnie do salve, ale badania robi u siebie na oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
ja myślałam o przyszłym tygodniu, ale może też jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być problem z terminami więc lepiej dzwoń jutro i coś sobie zaklep ;-) zmykam już dziś, śpijcie mamuśki słodko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a__bella
powodzenia mamusie :) ja jestem z tego drugiego tematu, ale wpadne tu czasem do was pogadac. moze i mi niedlugo sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
ale prywatnie też są takie kolejki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fajnie Was poczytać ja urodziłam w kwietniu tego roku :D nawet nie wiem kiedy to zleciało. Życzę Wam zdrówka i szczęśliwych ciąż :) Chciałam tylko napisać o becie bo ktoś tutaj sugerował, że macie za niskie ja w 34 dniu cyklu miałam wynik 55 i jakoś nikt mi nie sugerował, że jest to za mało wszystko rozwija się w swoim tempie. A moja beta z przed roku teraz śpi odsypiając nieprzespaną noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
no to masz fajnie, też bym chciała takie maleństwo u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! dziś piątek, yuppii!!! ania _ma jeśli chodzi o prywatne wizyty to też z tydzień trzeba czekać bo jest sezon urlopowy i pół lekarzy nie ma ;-/ chyba,że ktoś się wypisze to wtedy można wskoczyć z dnia na dzień ale to jest ryzyk-fizyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - u mnie na prywatną wizytę u tego lekarza do którego chodzę czeka się około 2 tygodnie, na NFZ u tego lekarza na wizytę trzeba czekać 5 miesięcy :D cosik źle spałam w nocy, nie wiem czemu taki mam ostatnio problem ze snem. Papssi a Ty kiedy masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
wiecie co....tak naprawdę to pod koniec czerwca zapisałam się do lekarza poleconego przez moją znajomą, który zajmuje sie dziwnymi przypadkami, po poronieniach, niepłodnością, mięśniakami itp na 20 września(wtedy był pierwszy wolny termin). Jest on lekarzem genetykiem. W marcu miałam histeroskopię, bo wcześniejsze poronienie było spowodowane 16 mm mięśniakiem(tak mi powiedzieli). Właśnie w marcu niby mi go usunęli, ale w maju na kontroli USG dowiedziałam się, że znowu jest. Byłam u kolejnych lekarzy, którzy opierali się tylko na tym mięśniaku(dodam, że w 2013 roku miałam co 3 miesiące histeroskopię i za każdym razem się znowu pojawiał). Po tym wszystkim tak mi poprzestawiali cykl, że zamiast 28 dni zrobiło się 30 dni. Dodatkowo nigdy nie miałam bolesnych@ a tutaj co miesiąc katastrofa. W czerwcu stwierdziłam że daję sobie spokój ze wszystkim lekarzami do końca roku, co ma być to będzie. Wyjechaliśmy z mężem na dłuższy weekend i tu niespodzianka. Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
tzn mięśniaka ostatnio miałam na usg, ale wyczytałam, że dziewczyny z mięśniakami też zachodziły w ciążę i urodziły....tyle że moj mięśniak miał 16mm, a nie jak niektórzy w cm mierzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
dziewczyny czy wy pracujecie ??? ja akurat mam prace bardziej mobilną i od czasu do czasu z domu piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz ..to jest recepta na dzieciorka, trzeba czasem trochę odpuścić, poluzować...;-) koleżanka z pracy, która siedzi obok mnie jest w 16tyg. starali się 10 ms., porobili jakieś badania i faszerowali się lekami..odpuścili bo kilka ms. nie było efektu i co...i się nagle okazało że na majówce trochę poćwiczyli a teraz czekają na Polę;-) Anielicoo ja idę do gina 10.08. Już mam nerwówkę bo typ ze mnie niecierpliwy i już nie mogę się doczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wyżej to oczywiście ja- papssi85 ;-) ja pracuję cały czas, nieustająco, lubię swoja pracę, będzie mi ciężko ją zostawić...z synkiem pracowałam 28 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdansk jest sliczny o kazdej poze roku,ale oprocz Gdanska musisz jeszcze zobaczyc Sopot i Gdynie.A w Gdyni to klif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,pracuje w recepcji hotelu ruch nam sie zaczyna ok 18 i przed chwila szef mnie zlapal na tym ze spie.A jeszcze nic nie wie ze jestem w ciazy.A Wy macie juz jakies objawy,bo ja nic oprocz tego spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia5_ ha ha dobra akcja u Ciebie ;-) chyba musisz się szefowi ujawnić ;-)\ Anielicooo ja też pracuję w biurze, w papierach w branży farmaceutycznej...w miarę spokojnie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×