Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

MP88 bardzo fajny ten wózek;-) a co do samopoczucia to tak jak pisałam wcześniej byłam bardzo zmęczona, że też musiałam sie położyć i poleżeć z tymże ja to byłam prawie 3h na nogach... co do szczepionek to też jeszcze nie rozmawiałam z m..no a cena rzeczywiście niezbyt.. Miska22 mój będzie korzystał z tacierzyńskiego od razu..już nawet rozmawiał z kierowniczką i nie było problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale śliczny ten mutsy nie widziałam takiego wcześniej, bardzo ładny, moj graco tez ma nisko gondolke wg mnie no ale już trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka, z tą położna i telefonami to dobra akcja :D :D też tak macie, że przeczytacie wszystkie wpisy, a później piszecie i zapominacie co komu napisać? ja to chyba jakaś rozkojarzona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiona.. jak to jest z cesarką...masz termin na dany dzień i idziesz w ten dzień rano do szpitala czy dzień wczesniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Swiderek ja moja spacerówke schowałam już ale z tego co ogladałam to wydaje sie być wygodna. Prezentuje sie też ładnie - mojemu facetowi podoba sie najbardziej z całego zestawu ;). Siedzisko ładnie sie rozkłada do pozycji leżącej oparcie na nózki tez jest regulowane, ofoliowane, tak samo rączka. Mnie sie bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Ja w czwartek ide do lekarza i po prostu nie moge sie juz doczekac. DObrze ze te dni ostatnio tak szybko mi mijają. Otatni raz bylam na koncu 30 tygodnia i maly wazyl 1600 g i ułozony był głowka do góry. Także teraz jestem bardzo ciekawa ile waży i czy pozostal w tej pozycji - nie ukrywam, że na tym mi zalezy bo chcialabym cesarke. Wiadomo jak bedzie trzeba urodzic naturalnie to urodze. Troche mnie zmartwilyscie ze z tego co widze to cesarki robia dzien dwa przed planowanym terminem a ja nastawilam sie nawet na tydzien wczesniej ;) NIe lubie czekac i w porodzie naturalnym tez mnie przeraza to czekanie na skurcze i w ogole boje sie termin minie a ja bede czekac i czekac niestety wiele moich kolezanek tak mialo i wiem ze nie bylo to dla nich fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - ide w ten dzien rano, czyli 17. Bo raczej do 17 sie juz nie obroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenka mi tez rozrywa pipke hehe;) kuswa sexu nie bylo juz 2,5 tygodnia chcialabym ale nie mam sily hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anus23 ja miałam teraz 11 stycznia weselicho a Wy duże planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) na kwiecień ja mam Bebecar ten z kodem kreskowym i fajny duzy gondola moze sluzyc jako bujaczek bo ma plozy ma materacyk i fajnie sie kolysze podczas jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z katowic
fiona...dzieki za odp ja tez bede miała cesarke chyba w csk na ligocie i mam nadzieje że tez wystarczy zebym rano przyszła....mam syna 3,5roku i chciałabym jak najmniej dni spedzić w szpitalu pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - idzie sie wlasnie w dniu cesarki, nie ma potrzeby wczesniej, chyba ze jakies badania, ale zazwyczaj wraca sie do domu i na nastepny dzien cesarka. W szpitalu gdzie bede rodzic (SIMIN w Chorzowie) jak wszystko jest dobrze z dzieckiem i z kobieta to 3 dobry sie zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki anus23 za odpowiedź;-) no ciekawe jak tam Twój bobas się ułożył..mój sie obrócił między 32 a 34 tyg, bo jak byłam w 32 to jeszcze główka do góry była, ale na następnej wizycie już w dół. Wydaje mi się nawet, że wiem kiedy to nastapiło bo w pewną niedzielę w tym czasie właśnie mały się strasznie wiercił, aż mnie wszystko bolało od tego kopania i to może wtedy się właśnie obracał...choć on ogólnie *****iwy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z katowic
to szybciutko - ja przy pierwszej cesarce byłam 6 dni ale dlatego ze miałam jakis antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony cesarka spoko bie nie przezywasz bolu itp ale ma tez swoje minusy a mianowicie ze nie ma sie maluszka od razu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak leżysz minimum 10 godzin to trudno opiekować sie maluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne macie te wozki:) my mamy x-landera, bardzo leciutki i jest i dobrze sie prowadzi...co do szczepienia to ja juz pisalam ze na poczatku zaszczepie tylko na zoltaczke, zawsze moge dziecko zaszczepic w pozniejszym okresie, bo nie mam zamiaru bombardowac maluszka chemia. Duzo osob uwaza ze szczepienia to taka dobra rzecz,ale jak byscie poczytaly ile dzieci umiera po szczepieniach, to byscie zmienily zdanie, ale nie bede sie zaglebiala w temat bo kazdy ma inne zdanie na ten temat:). Mam prawo nie szczepic swojego dziecka na poczatku a potem sami zdecydujemy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie szczepię na nic poza tym co trzeba . Rotawirusy pneumokoki? zartujecie truc dzieci chemią koncerny farm. piorą mozgi ludziom wiem co mówię mąż pracuje w takowym i powiedzial ze nigdy nie zaszczepimy. mowi samo za siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Helenka ja mam tak za każdym razem :) Ten wózek graco evo też mi się bardzo podobał, ale troszkę drogi, a marzyłam o nim hihi :) Fionka u nas z seksem niestety jest tak, że go nie ma bo miałam krótką szyjkę, miekka i nie mogliśmy, a teraz chyba już poszalaję bo potem znowu połóg a w sumie już czas na dzidzie to nie ma sie czego bać hihi A jeśli chodzi o cesarkę to z jednej strony niby bez bólu, ale potem też się dłużej męczyć trzeba, jakbym mogła wybierać to nie wiem co bym wolała, wierze, że życie zdecyduje za mnie, i wybierze tą opcję która będzie dla mnie lepsza :). Ale mi się dzisiaj dzieciaczek rusza cały czas główką na szyjkę napiera aż normalnei się kulę z bólu, i kopie jak szalony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o x lander miałam przy pierwszym synu sprawdził się. jaki masz model Joanna ? ja miałam xa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Iwonka my wesele male robimy takie wrecz przyjecie na ok 30 osob bo jakos oboje nie chcemy wiekszego a poza tym kasa potrzebna na budowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Anus23 my mieliśmy dwa lata temu prawie też takie na ok 50 osób i zwróciło nam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
na kwiecien - też fajna opcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×