Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

hej kochane;)) Miśka no to nas zawiodłaś:) ja też cała noc o Tobie myślałam jak to jest z Toba co robisz jak rodzisz jak witasz dzidzie:)) Dziewczyny ja wlasnie wróciłam ze szpitala, tak jak wam pisałam miałam dziś dzownić do mojej gin zeby przyjechać na to dodatkowe usg do szpitala, zadzwoniłam i pojechałam. Naczekałam sie troche ale fajnie bo pierwszy raz mialam zrobione KTG-skurczy nie mam buuu:(( ale przynajmniej juz wiem o o chodzi w tym badaniu i jak ono wygląda:) Poźniej moja oani doktor powiedziała ze chce aby usg zrobiła mi inna pani dr, mina tej pani dr była strszna, niezadowolona z zycia kobieta, podczas badania nie odzywala sie i nic mi nie pokazywala, okazalo sie ze moja pani gin podejrzewała hipotrofie, w sumie zachowala profesjonalizm bo w sb nic mi o tym nie powiedziała mowila ze jest ok ale ze chce wszystko jeszcze sprawdzi to tamta pani dr sie wygadała...a wiec wszytsko jest ok, okazalao sie ze tamten sprzet w luxmedzie zaklamal moje wyniki usg, a usg w szpitalu mieli na prawde dobre i ta pani niemila bardzo dokladnie badala i dlugo... na koniec sie do mnie tylko odezwala i sie usmiechnela ze dziecko bedzie bardzo wlochate hehe:) hehe i nawet obrocila do mnie monitor zeby mi pokazac ze to wszytsko to wloski na glowce hehe ja oczywiscie nic tam nie widzialam ale ona mowila ze rzadko sie zdarza ze dzieci maja tak duzo wloskow hehe smiesznie juz sie nie moge doczekac mojej malpki:)) moj m biedny tak sie stresowal przed gabinetem bo oczywiscie ne mogl ze mna wejsc, no ale jak wyszlam i powiedzialam mu ze jest ok to mowil ze sie stresowal bo dlugo mnie nie bylo i juz myslal ze mnie zostawia... Troche pobladzilam dzis po tym szpitalu i naogladalam sie tych kobie w ciazy i maluszkow , a jak mialam ktg to tylko slyszalam jak placza dzidziaszki ale slodkie :)) ja jzu bym chciala urodzić, jednak wydaje mi sie ze chyba urodze po terminie bo pomimo ze dzis skonczyl mi sie 37 tydz to paratametry na usg wychodz ana 35 36 tydz czy u was tez tak jest czy wychodza dokladnie na rzeczywisty tydzien ciazy:)) Zwiedzilam tez przy okazji porodowke na kamienskiego we Wroclawiu (bo tam bylam w szpitalu) no fjna dziewczyny nie ma nic do zarzucenia no ale kude my chyba jednak brochow bo na kamienskiego rzeczywiscie mamy daleko... Powiem Wam ze jestem wdzieczna mojej dr ze mnie skierowala na te dodatkowe badanie i to bezplatnie a nie prywatnie do jakies swojej kolezanki tylko zorbily mi to w szpitalu bo przeciez nie musiala. No ale z 2 strony tez przyznam ze szkoda ze nic mi nie powiedziala co podejrzewa ze jest nie tak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero ta dr sie wygadala no i pozniej jak poszlam z tymi wynikami do mojej dr na oddzial to mowila ze moge jechac do domu wiec wyczulam ze obawiala sie ze zostane w szpitalu:)) na szczescie wszytsko dobrze sie skonczylo:)) MIśka a bylas wkoncu w szpitalu wczoraj i Cie odeslaly czy jak?? Ech ja juz chce zobaczyc mojego włochatka małegoo:))) dzis tam byly takie urocze dzieci w tych wozeczkach:)) slodziaszki małe:) Chyba was zameczylam moim postem:D no ale musialam sie wygadać:)) Dzis o 19 mamy miec gosci buuu nie chce mi sie.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Na kwiecień dawno cię tu nie było. Mam pytanie: a czemu z pytaniem odnośnie miejscowości z której pochodzę najpierw się podpisywałaś a potem atakując, że nie chcę napisać konkretnie gdzie mieszkam pozostawałaś pod pseudonimem Gość? Iga nie odchodź od nas! Ktoś kto się nie podpisuje tylko pisze pod pseudonimem Gość nie może nam tu "siać zamętu". Zresztą, żeby tak analizować czyjeś wpisy to trzeba mieć niezłą głowę. Ja przyznam, że Was wszystkie zdarza mi się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
MP No to dobrze, że tak sprawdzili wszystko.Nie przejmuj sie, ze dr była nie miła.ja czasem myślę, że mój lekarz jest za miły i za gadatliwy a lepiej niech sie skupi na badaniu:p Podobno w szpitalach wrocławskich wysyp rodzących. Mój miał dyźur na zbrochowie w sobotę i mówił, że masakra rodzących.Kaminskiego to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 wcale nie zamęczasz postami, zresztą ja to chętnie i z zaciekawieniem czytam każdy;-) dobrze, że Cie ta lekarka skierowała na to badanie..no sprzęt to tylko sprzęt..dobrze że wszystko jest w porządku! Będziesz miała śliczną córcię skoro już ma takie włoski. Ja podejrzewam, że mój malutki to będzie łysy bo i ja i m byliśmy bez włosków przy porodzie. Jeśli chodzi o tydzień ciąży to ja od początku mam młodszą, tzn teraz mam 37 tydzień więc mały pewnie 36..okaże się w czwartek na badaniu czy coś nadrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Zorro to dzidzia mnie zrobiła ;P Ale skurcze dalej am takie, całą noc miałam co 10 minut, moja gin smiala się, że mam taki lekki poród, chodze sobie a na koniec tylko dziecko wyskoczy, i że jak będą co 5 minut takie bezbolesne nawet to mam na IP lecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wygońcie mnie do kuchni bo muszę obiadek robić a siedzę i siedzę na tym forum;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Miska to może rzeczywiscie szybko pójdzie Ci poród :) Ja chciałam dzis pampersy kupic i byla ostatnia paczka i jakas babka wzięła innym razem kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
musialam toche polezec, za wczesnie dzis jednak wstalam Iga nie odchodz bo dasz gosciowi satysfakcje'! chyba mi sie brzuch troche obnizyl ide jutro do swojej pracy to mi kolezanka powie czy sie obnizyl czy nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
Swiderek marsz do kuchni:D tzn lepiej takim spokojniejszym krokiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
glodna sie robie chyba tez musze pomyslec o obiadku dzis robie kotlety z piersi i mizerje :) jeszcze zakupow nie rozpakowalam i leza w przedpokoju moj maly ma czkawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już obiadek wstawiłam..ziemniaczki się gotują, i też mam mizerię dziś, ale zrobię jajeczka sadzone. W ogóle miałam sobie trochę odpuścić ze słodyczami ale właśnie weszłam na wagę i od 1,5 tygodnia waga stoi w miejscu więc nie będę się ograniczać;-) No motylku musiałaś być naprawdę zmęczona skoro organizm tak szybko się domagał odpoczynku.. No mój m już skończył pracę więc zadzwonię żeby mi coś słodkiego kupił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkk
Swiderka po prostu tak mnie stopy bolaly;) ja mam zapas slodkiego jak zwykle:D mi m zawsze cos przywiezie jak przylatuje a ja nie nadazam z jedzeniem tego dzis w sumie o dziwo nic slodkiego nie zjadlam jeszcze ale troche zgaga mi sie odezwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwupaczki wróciłam z superpharm warto podjechać.tylko z karta life style.Kupiłam 2 paki pampersów po 35zł emolium za dychę! i żel antybakteryjny carex bo nie dopuszczę do dziecka zanim nie odkażą mi goście rąk:)Mam do mycia bobasa rossmanowskie kosmetyki wprawdzie ale nie wiem czy można od pierwszego dnia to będzie na później. Kasy idzie tyle że szok co nie??????????????w aptece kupiłam k+d , fride i oktanisept i 7 dych poszlo!w superpharm następne 9dych:/ Nie ma co dziecko kosztuje:)ale już się nie mogę doczekać. MP88 czy bierzesz na Brochów butlę do karmienia, laktator, sól fizjologiczną?? Nie wiem czy tam dadzą coś do mycia.. a gośćmi się nie martw może odwołają:p coś masz takie szczęście ostatnio:) U mnie dziś na obiadek spaghetti tak dawno nie robiłam ale na mizerię mi ochotę narobiłyście.jutro zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No w koncu was nadrobiłam.. Józka cieszę się, że tak dobrze idzie, a i z pampersami dobra rada ;;p bo ja mam tylko dwa opakowania na początek myślałam, że starczy... ___________ Kurcze wam powiem, ze polozylam się i pomyslalam ze jesli to porod to w koncu zacznie bolec, i tak usnełam... Hehe ___________ MP88 widzisz, niepotrzebnie się stresowałaś... ale dobrze, że zrobili dodatkowe badania i wszystko już wiadomo ____________ Jeśli chodzi ostanik to ja mam ten alles kupiłam w triumph stacjonarnym za ok 70zł. Przymierzyłam i jestem zadowolona, nie lubię takich nieusztywnianych, ale kupię jeden na noc i do szpitala faktycznie... ____________ Jeśli chodzi o jedzenie to wam powiem że ja mam kanapkowstręt, a dzisiaj jako mi śmierdziało;p I ostatnio jakoś mniej słodyczy jem... Ale to dobrze. Wogóle dzisiaj się okazało że waże tyle samo co miesiąc temu... :) Tak więc mała tyje to mi jakby ubywa hehe ale cieszy mnie to _____________ W nocy dziś tylko raz wstalam na siku! Ale pachwiny bolą okropnie to fakt, nie mogę się obrucić bez jęczenia, zawsze męża budzę hehe :D _____________ Jeśli chodzi o badanie na paciorkowca, nic nie placilam, robili mi podczas pobytu w szpitalu w 33 tyg. _____________ Iga nie odchodź tylko dlatego, że ktoś animowo coś tam pisze ;) Każda z nas jest inna, _____________ Jeśli chodzi o pranie tych ochraniaczy to się nad tym nie zastanawiałam wrzuyciłam do pralki z posciela razem na 60stopni, pralka sie zepsula nie wywirowala i tak probowalam prac 4 razy, razem z rozkiem z wkladem hehehe ale wszystko ma się dobrze :D troche wygniecione było ale żelazko świetnie dało radę! __________________ No i teraz o mnie :D Dzis bylo romantico rano a i tak porod się nie ruszył hehe Mąż mówi, że głupi był czego on się bał, a potem stwierdził że Pani na szkole rodzenia nas oszukała, bo seks nie przyspiesza porodu, bo nie zadziałało! Tak więc dostałam skierowanie na KTG mam isc jutro lub pojutrze, a potem jesli nie urodzę do terminu mam isc w poniedzialek do szpitala, polozą mnie i u nas zazwyczaj wywoluja poród 5-7 dni po terminie... Czyli do końca miesiąca powinnam mieć maleństwo przy sobie :D Przy okazji załatwilismy dzisiaj masę spraw, zeszło nam 4 godziny... Ale zrobiłam zakupki i kupiłam małej kosz wiklinowy na pranie za 35zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123ewel123 ja się przeszłam po sklepie i była na regale taka oferta z kartą life style. miśka u mnie też było romantico i nici:p ale u mnie jutro się zacznie 39tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A jesli chodzi o superpharm to świetnie oferty mają szkoda ze najblizsza 100km odemnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
wiktorowianka a u mnie juz polowa 40 :) Na sobotę termin :) Wogole kupiłam ostatnio taki luzniejszy sweterek :D dzis sie wystroiłam i troje znajomych po kolei mówi "Ale ładnie wyglądasz, kiedy masz termin na maj" A ja "na sobote" i wszyscy w szoku ze nie wygladam hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka może znajdziesz się paru procentach które rodzą w terminie:) ja osobiście nastawiam się na ten czwartek:p u mnie w rodzinie wszyscy rodzą się w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
mam nadzieję, słyszałam opinie, że poród wywoływany jest bardziej bolesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Miska romantico pomoże ale jeżeli będzie rano, w południe, wieczorem i w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
:) Zobaczymy wytoczę cięzkie działa 3xdziennie seks, jutro mycie okien hahaha :D i goraca kąpiel ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Wiktorowianka jaki rozmiar pampersow kupilas?w Magnolii byłaś? Ja na Brochów nie biorę ani laktatora ani butli, jakby co to M przywiezie. Tam sól i kosmetyki maja wiec nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
U mnie nie ma romantico.M jak usłyszał jak krótka jest szyjka i jak zobaczył małą na usg to jakoś nie może sie przełamać, że ona jest tak blisko :) Jakoś bardzo mi to nie przeszkadza, bo nawet specjalnej ochoty nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolcia ja byłam na bielanach bo mieszkam na Partnicach to mam najbliżej. Wzięłam rozmiar 2. Ktoś wczoraj napisał że jest limit na ilość 2 sztuk ale ja nie widziałam. Są też chusteczki w dobrej cenie ale ja mam 10 paczek to na razie nie kupuje. też będziecie mieć poród rodzinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mamaolcia mój też miał te obawy myslal ze dotknie dzidzi... :P A potem mówi, że głupi był :) hihi za to teraz jest nieznośny hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
wiktorowianka, 10 paczek chusteczek ??!! Ja mam 6 i mysle po co ja tyle nakupiłam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Hmm to chyba sie jutro wybiorę bo na Bielany mam blisko. Ja wcale nie mam ochoty na romantico, w pierwszej ciaźy cały czas mi sie chciało a teraz nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A ja sama nie wiem, jestem cięzka i duża że tak powiem :P i nie ma takiej przyjemnosci jak kiedys, to juz nie jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×