Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

pierworódka gratulacje!fajnie jest bycie mamą, prawda?..a czy są jeszcze jakieś nierozpakowane mamusie to nie wiem? Madziana kupki mojego też wydzielają zapach, taki delikatny..ale do rodzynek to bym raczej nie porównała..i też trochę jak jajecznica..czasem jeszcze wodniste trochę. zaba1990 to widzę, że Twój fajnie przybiera..mój to też taki mały głodek..ciekawa jestem ile przybrał..jutro lub w środę ma przyjść położna też z wagą. A dziewczyny co do skóry się łuszczącej to Wam nie pomogę..ten problem pewnie dopiero przede mną.. Mój malutki zasnął dziś o 11.30 w końcu..po prawie 5h "zwiedzania" i króciutkich drzemkach..ciekawa jestem kiedy się wybudzi..rano to on najchętniej usypia na rączkach..dobrze, że na razie jest jeszcze m bo ręce odpadają. A dziewczyny po cc jak się w ogóle czujecie?ja dziś 2 tygodnie będzie i jeszcze mnie rwie czasem mocno..a na spacerku to tak wolniutko chodziłam bo nie miałam siły. A jak jest u Was z wypróżnianiem? ja odkąd przyszłam do domu..tzn we wtorek to udało mi się tylko 2 zrobić..nie wiem czy by po czopki nie pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Swiderek...nieda sie tego opisac tegj euforii,tego jak na ciebie patrzy ,jak raczkami wymachuje ,nieswiadomie usmiecha i placzE gdy humor niedoskwiera...:-) dziecko to najwiekszy cud swiata,cud Bozy,matko brak mi wrecz slow by opisac jakie to uczucie byc mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
No co rutynowe ctg mialam w pin.tydz temu...nic jak zwykle...a w sb.czyli dwa dni przed tym poniedzialkiem powiedzieli ze w srode beda wywolywac jak nic sie niestanie...a tu w pon.nadal nic ...ctg okey ,i jeszcze.mieli usg zrobic..dluuugo czekalismy prztsLa lekarka i mowi ze dzidzia od 10 dni ma ta sama wage ma usg,ze nie rosnie.juz wiecej i niema sensu zwlekac ..i czy jestem gotowa dzis juz zostac i wywolywac porod...To.zostalismy oczywiscie ale gotowa to.ja niebylam juz napewno nie psychicznie bo mialo byc na srode ale okey:-) strach,panika,placz,niepewnosc co mnie czeka...wsparcie M pomoglo.jak lek przeciwbolowy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1990
Swiderek u mnie polozna z wagą przychodzi ja co prawda po sn i.problemów z wyproznianiemm nie miałam ale polozna zawsze o to pyta więc raczej nie powinno tak byc ze nie mozna sie zalatwic a na spacerku po jakim czasie bylas? ja mam zamiar isc dziś z malym pierwszy raz na spacer a sama ze starszym synem bylam 2dni po wyjsciu ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
O godz 14 staj podali mi koktail wywolujacy.skurcze,cos.lekkiego na poczatek...zaczelo dzialac nie duzo ale mialam.juz skircze na 50 procent gdzie niemialam prawie zadnych...trwalo to.do 23ciej...rozwarcie zrobilo sie tylko na poltora cm...po 23 przestalo.dzialac..no.za slabe widocznie..poszlam spac..we wtorek .o godz 7 rano dostalam w formie zelu. Dopochwowo prostaglandyne...i zaczely.sie skurcze ...regularne,w krotszych odstepach,bol juz konkretny...ale bylam silna..kazali.nam spacerowac to poszlismy na spacer i.na.dol do.kafeterii.na kawe..byla godz 11 20 i poczulam jakby mala.mnie w pecherz.niezle kopnela ,,,mowie oooo!! Wstaje i....jak sie ze mnie wylalo to szok!:-) ludzie w kafeterii w tym szpitalu na mnie wzrok a ja.szok jak dostalam.powera to tak.szybko bylam juz na gorze u pooloznej...phiii a tu rozwarcie na prawie 4 cm tyljo..a bol konkrstny sie zaczal..M polecial do H& M legginsy kupic bo niemialam juz co.na tylek zalozyc..i ja zwijalam sie z bolu..poprosilam o cos na bol..dali mi.kroplowke ,niepomogla bylo jeszcze gorzej..to zawiezli mnie na wozku na porodowke...byla godz 14sta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Kurcze zazdroszcze wam tego że tak dobrze czujecie się w roli mamy.... ____ Jeśli chodzi o mleko karmię bebilonem, mała już praktycznie tylko na mm, niby karmie piersią przed każdą butelką, ale je 15 minut, przy czym bardzo się denerwuje, chyba powoli zacznę przechodzić na mm całkowicie... ____ Moja mała też miala na początku taką suchą skórę na stópkach, smarowałam mleczkiem nawilżającym z nivea i wszystko już jest pięknie :) ____ Na dworek wychodzimy 3-4 razy w tygodniu, czasami wystawiam wózek po prostu przed dom, bo mieszkamy na wsi, a czasem spacerkujemy. Niestety jak się jej nie powozi jakieś 20-30 minut nie zaśnie... ____ Kąpiemy codziennie, ale o różnych porach, jak się wybudzi, zawsze pomiedzy 17-20 wieczorkiem. Ciężko wprowadzić stałą porę ___ GRATULUJĘ wszystkim nowym mamuśkom !!:) Długo mnie nie było, ale chyba jeszcze nie do końca wszystko ogarniam :P _____ No i pytanko kiedy takie dzieciaczki zaczynają się interesować matą edukacyjną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) srednia dzis pogoda ale chyba wybiore sie z mala na spacer jak ja nakarmie, mam nadzieje ze dzis nie bedzie takich krzyków:) powoli mi sie budzi maleństwo to ja ogarne i pojde...moj m poszedl juz dzis do pracy na 14 i zostalysmy same, ale damy sobie rade w szpitalu tez bylysmy zdane na siebie:) kochane jak dlugo wasze maluchy ssa cycusia? bo moja w nocy czasem ssie tylko 5-7 mi i zasypia i potrafie pozniej przespac 2,5 h...zastanawiam sie czy sie najada... Mam tez prosbe kochane, chce nauczyc moja Izunie smoczka, bo to jets jednak uspokajacz, ale kurcze cos nie chce mi zalapac, chwile ssie ale jak tylko zorientuje sie ze nic z niego nie leci wypluwa go i zaczyna kwilić denerwujac sie, jak to jest z waszymi pociechami? jak nauczylyscie je ssać długo? poradzcie mi pls bo na prawde mi zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiderku, ja tez jestem po cc i zauwazylam ze mam problem z wyproznianiem nie wiem dlaczego tak jest ale tez bylam tylko dwa razy w toalecie a wyszlismy tydz temu...moze tez powinnam zaopatrzeć się w czopki sama nie wiem... dzis mi zdjeli juz wszystkie szwy, "odchody" hehe zawsze sie smieje z tej okropnej nazwy nadal jeszcze mam ale juz coraz delikatniejsze, no i rama tez jeszcze mnie rwie, po 3 tyg mam smarowac ja mascia na blizny...ogolnei to wczoraj mi cos strzyknelo w plecach chyba od noszenia małej i normlanie ledwo chodze tragedia, bylam w aptece i nic nie moge na to uzyc, bo moze przeniknac do mleka, zadnej masci plastrow nic, jedynie termofor, ktorego nie kupilam bo zamulilam...ale jaja normalnie. U mnie tez z kapiela srednio nie ma stalych por ale chcialabym takowe wprowadzic bo to moze rzeczywiscie wplynie na maluszka jakos ze bedzie lepiej spal. Pierworodko serdeczne gratulacje , teraz chyba juz wszystkie jestesmy w pelnym skladzie. Kochane moja mala robie co chwile kupke taka luzna jajecznice wogole caly czas sobie puszcza gazy i tak glosno ja robi ze sie az smiejemy z mezem hehe:)) martwie sie ze jak ma mi ona przytyć jak co chwile sie wyproznia. Apropo suchej skory to moja mala tez ma sucha w szczegolnosci na raczkach jej sie luszczy, pepuszek jeszcze jej nie odpadl... ale juz taki suchy sie robi wiec mam nadzieje ze na dniach juz odpadnie. Kochane wogole to mam wrazenie ze sie oddalamy od siebie z moim m, dziecko jest takie absorbujace ze nie mamy czasu dla siebie...:( przykro mi troche z tego powodu... Ogolnie jeszcze hormony we mnie buzuja bo czesto chce mi sie plakac bez konkretnych powodow... Jestme bardzo szczesliwa majac malucha ale tez bardzo zmeczona... Kochane kiedy i jak czesto smarujecie brodawki maltanem?? czy dziecko moze pozniej je ssac bez wczesniejszego zmycia masci?? Ogolnie to ile jedza wasze maluchy ml mniej wiecej?? czym wspomagacie laktacje, bo ja poki co pije tylko bawarke ale nie wiem czy to cos daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze jedno, kochane dziewczyny wiem ze wczesniej pisalyscie o problemie pocenia sie w nocy, wlasnie mnie ono dopadlo jest tragedia budze sie cala mokra i posciel tez jest mokra, po jakim czasie Wam to ustało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Dostalam znieczulenie jakies...w kregoslup na dole sie wbili...super sprawa nic nie.czulam zadnego bolu,,To sie.tutaj PDA nazywa..nieczulam nic od pasa.w.dol...chcialam na siku isc to nie moglam bo.mialam.bezwlad.ciala...i musialam w lozku zrobic do wanienki ... czulam.co jakis czas tylko jak.mi sie brzuch napina ale bez bolu..senna.na maksa usnelo mi sie...normalnie jak bym pijan byla takie yczucie...Tak trwalo do 20stej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Od 20stej zaczely sie parye tzn czulam ucisj na tylek jakbym.na kupe musiala.isc...i coraz gorszy bolesniejszy nacisk ,coraz gorzej bylo ...i po jakims czasie bole i.ucisk przeszly na przod ,probowalam w pozycji tzw.na 4 lapy ale nie dla mnie byla i w polezacej pozycji zaczelam przec ale nie umoalam na.maksa przec i.wstrzymywac dlugo powietrze w buzi i.przec...i.krzyczalam ze chce cesarke a oni ze za pozno,a ja ze mnie to.nie interesuje zadam cesarke... I jak mi polozna na brzuch zaczela rekami.naciskac to myslalam ze tam.umre zaraz,no.juz.tak na serio.myslalam ze to.juz pi mnie...myslalam ze ja tam udusze ale niemialam sily nawet na.to.zareagowac..i.automatycznie zaczelam przec ,poszla glowka i zaraz moja coreczka polozyli mi na brzuszku to plakalam jak nigdy doslownie ta euforia miszana ze szczesciem ,wyczerpaniem i bolem...To byl najpieknieszy dzien w moim zyciu...ost.2 godz czyli od 20 do 22 06 byl horror niestety...a nienapisalam ze nieumialam dobrze przec.to mnie nacieli...cholercia...i miedzy znieczuleniem a partymi mlpozwolono mi wsadzic palca tam i poczulam glowke.mojrgo malenstwa z wlosami...cos pieknego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Czego ja tam nie pribowalam by sie rozproszyc...spiewalam sobie miedzy skurczami,smialam sie ,zarty opowiadalam no obled hehe :-) M byl caly czas przy mnie...odcial pepowine...nic na dole niepatrzyl...tylko ja widzialam bo lampy na gorze prawie.jak.lustro i widzialam jak mnie zszywaja... malenka.miala b.niski.cukier podawali jej cos na podwyzszenie w szpitalu...ale juz sie uspokoilo...tylko zolta sie zrobila ale juz spada tez powoli...od.soboty godz 17stej jestesmy w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP ja piję herbatkę laktacyjną z HIPP, oprócz tego koperek i kawę zbożową z mlekiem i pokarm mam ale ostatnio coś w jednej piersi mi szwankuje :/ a i wodę niegazowaną :) ja po maltanie przemywałam brodawkę ciepłą wodą i wtedy podawałam dopiero albo ściągałam :) też miałam tak że z moim m się oddalaliśmy bo dziecko zajmuje cały nasz czas ale coś trzeba zrobić aby być blisko ostatnio się wyrwaliśmy we dwoje na zakupy a mała została z babcią. Pierworódka gratuluję:) dziękuję za opis porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Miska witaj w klubie...ja co prawd szcesliwa ,ale dopadl mnie baby blues..nie radze sobie jak.ona placze...placze razem.z nia az zanosze sie,doslownie wyje..bo mnie serce boli,bo niewiem cemu placze jak.nakarmiona suchy pampers...raz ze szcescie.placze ale naprawde tak konkrtnie i.mocno...chodze taka spieta w dzien z obawy ze zacznie plakac Ze moze cierpi.a.ja matka nie potrafie jej pomoc...do tego.dol boli noo... U mojej.tez dzis skora na calym.ciele sie zluszcza takie.platki odchodza...i.moja je.totalnie.nieregularnie.. raz.zje z jednego.cyca.15 min pampers i.drugi.cyc ,czasem jeden cyc.30 drugi nic i.za.poltorej.godz znow glodna..czasem.spi 1godz czasem poltorej ,maks.4godz.czasem noespi 4 godz i.placze niewiadomo czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie. Gorączka mi spadła i już troszkę lepiej się czuje. Wreszcie się będę mogła porządnie zająć małą. Na szczęście żadna depreszka mnie nie dopadła. Odkąd mała jest nawet się nie przejmuje swoim wyglądem, brzuchem zwisającym itd. ----------- Mam tyle mleka że codziennie wylewam do zlewu ze 2 szklanki bo mała mało je :( Co 3h mam całą bluzkę w mleku i muszę się przebierać. Dobrze, że mam swoje ale ciężko się będzie gdzieś ruszyć z domu na dłużej. ----------- Mi położna powiedziała żeby matę edukacyjną za 2 msc. Nawet kazała zdjąć pałąk z bujaka bo ponoć dziecko patrzy jednym okiem łapiąc ostrość i że nie powinno się... nie wiedziałam nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, musze napisac, że to bycie mama to niezla harówka eh...bardzo mało mam czasu by Was czytać ale staram sei na bieżąco - zwykle podczas karmienia bo Milena wisi na cycu tak dlugo az padnie :( dokarmiam ja bebiko nie zdażyło mi sie jednak podac wiecj niz 100 ml na dobe reszte staram sie dac od siebie:) czasem laktator czasem piers - Milena taki przytulas jest ze nie da sie oszukac butla i do uspania potrzebuje cyca... Co do nierozpakowanych to nie zameldowała sie chyba MJ 288 - chyba ze pominełam. Z m kłocimy sie regularnie na wieczór oboje padamy i w nocy w sumie mi pomaga no ale cycki mam ja wiec mnie nie zastapi...z reszta niedługo idzie do pracy wiec juz nie bedzie mogl tak ze mna solidarnie nie spac... czy tatusiowie Waszych pociech je przebieraja? moj m boi sie tego strasznie i to raczej nie z wygody raz widzialam jak przebieral siku - mial napiety chyba kazdy miesien i skupienie jak podczas operacji mozgu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze boje sie jak m pojdzie do pracy jak sobie poradze:( teraz to moge sie na spokojnie (powiedzmy) wykapac czy zjesc ...musze to jakos sobie poukladac...mam jeszcze tydzien by sie przystosowac... w ogole wkurza mnie balagan w domu ze moge ogarniac i sie dalej bajzel robi ...ze nie mam czasu na to by posprzatac tak jak kiedys...eh...takie moje smutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1990
MP pytalas ile dzieci jedza mój roznie czasami 15min.a czasami krócej a jak odciagnelam mleko to na raz potrafi wypic 80ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu ja miałam teraz taki tydzień właśnie jak m wrócił do pracy jakoś go przeżyłam ale muszę sobie wszystko na nowo poukładać że sprzątanie trudno niech będzie bajzel posprzątam jak m wróci z pracy bo w tym tygodniu było ciężko się ogarnąć samej a co dopiero sprzątać ale dałam radę Ty też dasz :) byle do przodu a się nauczymy jakoś ogarniać obowiązki a Małym poświęcać jak najwięcej czasu :) Moja zjada tak średnio 50- 80 ml ale zdarza się że 40 też zje ale musi sobie dojeść za jakieś pół godziny wtedy Przeczytałam Język niemowląt o płaczu dziecka i mam mały mętlik w głowie jak reagować kiedy i na co chyba jednak zaufam instynktowi swojemu Kasiu dobrze że Ci minęło :) tez się zastanawiałam nad tą matą edukacyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też bałagan bo wszędzie małej rzeczy. Dookoła łóżka i na łóżku na półkach wszędzie. Ciężko mi chodzić jeszcze po cc więc tak wszystko koło siebie trzymam. Ja mam mocny sen nawet heh więc u nas w nocy to mąż karmi i przewija małą a ja mleko odciągam przez ten czas. Mój to się rwie do wszystkiego i przewija i karmi kąpie balsamuje ubiera wszystko by chciał robić. Zastanawiam się nad mrożeniem mleka... bo szkoda mi wylewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaisu no jasne jesli masz tyle mleka to pewnie, zamrazaj bo rzeczywiscie szkoda... Moj m tez bardzo mi pomaga, rwie sie tez do wszystkiego, to on praktycznie ciagle przewija, nosi mala kapiemy razem:) na prawde spisuje sie w roli taty jestem z niego bardzo dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba1990 pytałaś kiedy na spacer poszłam pierwszy raz..ja byłam w szpitalu 8dni no i mały miał zapalenie płuc więc pierwszy spacer dopiero w 12dniu..tak poleciła położna..najpierw 2 dni go werandowałam. MP88 mój ssie pierś różnie tak od 15-30min, czasem nawet 5min ale to tylko rano..po drzemce np jak chce mu się pić. Nie daję sztucznego więc nie wiem ile dokładnie je ale pierś mam raczej opróżnioną więc chyba ok? Czasem piję herbatkę laktacyjną, ale nie wiem czy to coś pomaga..?Ja w szpitalu smarowałam maltanem i bepantenem i nie zmywałam maści, małemu nie przeszkadzało. Teraz już niczym nie smaruję, tylko mlekiem swoim. A z tym smoczkiem to może spróbuj innego skoro mała nie chce tego co masz..?słyszałam, że czasem to mamy i parę sztuk kupują do skutku. No ja właśnie musiałam przed chwilą podać smoczek..bo mi tak mocno biedny płakał i nic nie pomagało..zła jestem na siebie bo miałam nie podawać, ale stwierdziłam, że w kryzysowych sytuacjach to jednak się przyda. A jak tam spacer?udał się? Agu mój przebiera, kąpie i w ogóle się zajmuje małym..ja jestem po cc do tego mnie ręka prawa boli i byłoby mi ciężko tak ze wszystkim..stwierdziłam, że poki ma wolne to go wykorzystam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak świderku dzis udal nam się spacerek mała usneła, ale chodziłam z nia tylko 50 min bo brzydka pogoda i wiało i bałam sie aby mi się nie przeziębiła:) ech to w takim razie moze rzeczywiscie kupie jakis inny smoczek jeszcze, poki co probowalam dwoch...ale powiedzice mi czy maluchy ciagle ssa tegi smoczka czy trzymaja sobie w buzi poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
mi wczoraj tak dawal w kosc plakal duzo, spac nie chcial, prezyl sie jak nie wiem po godzinie od jedzenia mu sie ulewalo odbijalo to chyba wszystko przez butelke, dzis zauwazylam ze smoczek mial jeszcze jedna dziurkę wiec za szybko jadl i lapal duzo powieteza juz jest inna butelka i mam nadzieje ze bedzie ok ja dzis bylam u lekarza bo mam ciagle wysokie cisnienie jutro ide z malym do pediatry bo tak polozna poradzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
moj m wraca w srod juz sie nei moge doczekac, nie dlatego ze mi ciezko ale sie stesknilam bardziej moj malo smoczka ciagnie ma aki tani z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
swiderka ja jestem po cc 12 dni chyba i mnie nic nie rwie juz tak dobrze sie czuje, zalatwiam sie codziennie waze juz ok 54 kg czyli 16kg mniej jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja czasami stosuję maltan i jego nie trzeba zmywać. Jutro mamy wizytę u pediatry i czeka nas pierwsze wyjście z domu :) Jeżeli chodzi o picie to ja piję wodę niegazowaną, czasem z dodatkiem soku jabłkowego, kompot z jabłek, kawę anatol z mlekiem i napój z łusek kakaowych - który ma fajne właściwości laktacyjne. Ehhh...mała nam fajnie dziś spała w ciągu dnia po 3-3,5h a teraz po kąpieli od ok 20.15 przy karmieniu godzinnym nie chce nam zasnąć, siedzimy, bujamy, czekamy..ehhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZPAKOWANE MAMUSIE: 1. Józka1 - 4.03.2014 - Maja, 4140g, 57cm, pn, om 3.03.14 2. Na kwiecień- 6.03.2014 - Maciuś- 3. Helenka - 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 - 7.03.2014 - Wiktoria, 3200 g, 54 cm, cc 5. Kasia -18.03.2014- Madzia 6. Alicja84 - 24.03.2014 - Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander, 2670 g, 48 cm, cc 8. zorrrooo1111 - 25.03.2014 - Halinka 3870 g, 58 cm, pn, 9. DorotaHelena - 26.03.2014 - Olivier 10. AnulkaHanulka - 28.03.14 - Hania 53cm, 2840g 11. Nala - 28.03.2014 - Ala - 52 cm 3350 g 12. Anus23 - 28.04.14 - Szymuś, 3300 g, 56 cm 13 Aldonka 88 - 29.03.2014 - Agatka, 3100 g, 56 cm, pn 14. myszula12 - 31.03.2014 - Mateusz 15. Karolina i Karolek - 31.03.2014 - Karolek 16. Miska22 - 01.04.2014 - Oliwia 17. Mysia8484 - 05.04.2014 - Syn 18 Madziana_83 - 07.04.14 - Martynka 19. Mamaolcia - 08.04.2014 - Emilia, 2950g, 55cm 20. Mama Leti - 08.04.2014 - Letycja, 3450g 21. Wiktorowianka-09.04.2014- Wiktor 22. kasia06 - 12.04.2014 - Marysia, 3270g, 53cm 23. Świderek84 - 14.04.2014 - Milanek, 3480g, 54cm 24. przyszła mama Laury - 14.04.2014 - Laura 25. Agu1983 - 15.04.2014 - Milenka, 3940g, 53cm 26.JoannaN28 - 15.04.2014 - Bartek, 3150g, 51cm 27. Motylllek - 16.04.2014 - Kacper, 4240g, 59cm 28. MP88 - 17.04.2014 - Córeczka, 3320g, 56cm 29. Żaba90 - 18.04.2014 - Syn, 3400g, 57cm 30. Bird25 - Córeczka, 2970g, 51cm 30. IwonkaJ 31. Nataliaaaa 32. finezyjka - 20.04.2014 - Laura, 3690g, 57 cm 33. pierworodka - 22.04.2014 - Emelka 34. Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny 35. Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny 36. mamala - 23.04.2014- dziewczynka - cc 37. Późna mama wawa - 23.04.2014- Rozalka, 3200g, 52cm cc DWUPAKI ? : MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny Dziewczyny mogę uzupełnić tabelkę, tylko wysyłajcie mi Wasze dane dotyczące porodu na FB na skrzynkę bo tak przynajmniej będę miała wszystko w jednym miejscu i będzie mi łatwiej :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Hej Pytanko do mam karmiących piersią- czy Wasze maluchy mocno ulewają? Moja potrafi opróżnić cała pierś w 20 minut, potem odbije i nagle chlusta tak mocno, już lekko strawionym mlekiem. Jak mój M zobaczył to sie przeraził, że dziecko tak może wymiotować. Ja pije wodę, zieloną herbatę i kawę, bo mam bardzo niskie ciśnienie. Mi położna powiedziała, że te herbatki nie działają, lepiej pić 2 litry wody. Ja czasami skuszę sie na piwko Karmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
ja napilam sie raz bocianka a po paru godzinach piersi twarde ide dzis do przychodni z malym na 12 ma byc dosc cieplo 20 stopni jak go ubrac? planuje body z lrotkim, kaftanik, polspiochy i welurowy pajac no i kocyk lekki a czapke taka cieplejsza czy ciensza? to jego pierwszy spacer nakrywacie buzie pieluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×