Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Nala
Dziewczyny ja nie wiem z moją jest chyba coś nie tak bo ona jest co trzy godziny góra po 100 ml około chyba że w nocy to zje nawet 120ml i teraz nie wiem czy to jest normalne bo mam wrażenie że za często je niby przybiera ładnie upasiona że tak powiem nie jest ale jak chcę ją przetrzymać to się nie da jest płacz i koniec :/ moja chwyta smoczek z Canpolu ma taki zwykły i tylko ten toleruje jak zaśnie to wypluwa ale nie zawsze go chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Nala mój w dzień tez je co trzy godziny a są dni ze po dwóch juz chce jeść no to daje bo nic go wtedy nie uspakaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Co do przytulanek to ciesze się ze juz można. Ale gumę nie używamy. Kończymy na zewnątrz. Mam już trzy op tabletek ale czekam na okres. Już myślałam że dostałam bo ostatnio w wydzielinę pojawiło się coś różowego ale to chyba ciągle te odchody. U mnie grzmi a mój mały usypia na moim ramieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Moja wazy 4760, ale wzrostu nie sprawdzali. Dziewczyny czy wasze dzieci maja duże ciemiączka? Bo moja ma 2x3 cm i mam to kontrolować i zwiększyć witaminę D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkk ii
Ja nie mierzyłam swojemu ciemiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to jak szybko zrastają się kości czaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Co do kolejnej ciąży -bo poruszanych ten temat- to ja nie mam a awersji wręcz przeciwnie stan ciążowy bardzo mi się podobał i trochę nawet za nim tesknueu:) ostatnio ki się śniło ze miałam już drugie dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1990
Pisalyscie o wadze maluszkow moj karmiony piersią ma teraz 6tygodni wazy 6,400 a jak się urodzil mial 3,400 :) zauwazylam ze ostatnio w dzień prawie wcale nie spi ale w nocy coraz lepiej ostatnio obudzil sie spac kolo 2jak poszedl spac przed 21a tej nocy dopiero o 3,40az nie wierzylam ze tak długo spal poznie obudzil sie po 6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaba to Twój bardzo dużo przybrał na wadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia06
Spore te wasze dzieciaczki... Moja ładnie przybrała na moim mleku a teraz na sztucznym nie za bardzo. Ma 8tyg a waży ok 4600 a przy urodzeniu miała 3270... urosła bo wyrosła ze śpiochów niektorych ale wagi za dużej nie ma. Wczoraj zapisywałam cały dzien co robi i wyszło mi że spała ok 15h i zjadła 640ml mleka. Liczyłam od przedwczoraj od 22godziny do 22 następnego dnia tak by było 24h. Moja to ma tak że po południu koło 15 jest aktywna i śmieje się i coś gada najbardziej jak jej się pampersa otwiera. Patrzy już bardziej na nas i ale zauważyłam że woli słuchać facetów. Wczoraj brat do niej gadał to odpowiadała i śmiała się. Bardzo się rozgląda po bokach jak by ją wszytsko ciekawiło. Nie chce podnosić głowy jak leży na brzuchu na łóżku ale jak leży na mnie lub mężu to cały czas trzyma głowę. Też lubi być noszona pionowo i bardzo długo trzyma głowę prawie bez przerwy utrzymana w pionie :) Co robicie z ubrankami? zostawiacie dla następnego dziecka czy oddajecie lub sprzedajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kolki to są codziennie? Bo moja ma tak co pare dni że ją wieczorem boli i płacze i się wygina i puszcza bączki. Ale ponoć jak jest kolka to codziennie i o stałej porze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelek 25
kasiu Twoja pewnie ma wzdęcia,takie sporadyczne małe kolki,u nas było tak że mały darl się o różnych porach kilka razy dziennie a przez pozostały czas był strasznie marudny.Jak ma tak sporadycznie to możesz podawać sab wtedy gdy widzisz że małej coś dolega.Ja musiałam dawać przed każdym karmieniem 15 kropel a teraz daje mniej i tylko co drugie karmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ponawiam temat wakacji...wybieracie się gdzieś z maleństwem?interesuje mnie w polsce i nie drogo.Pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MP88
hej dziewczynki:) my dzis bylysmy 3,5h na powietrzu, ze 2 h lazilysmy a pozniej siedzilaysmy na ławce, strasznie mnie zjarało słonko tzn ramiona, dzis musze jechac kupic dla malej jakis filtr bo martwie sie zeby mi jej nie przypaliło słonko:)mała była grzeczna obym nie zapeszyła, kcohane a czy wasze dzieci twardo spia na spacerach? bo moja niby ma zmakniete oczka ale tak lekko i co jakas dziura to otwiera jest na takim czuwaniu jakby, nie spi twardo szczegolnie gdy wejde do sklepu to juz otwiera oczy hehe:)) Dzis mała spała nam 7,5h ten pierwszy sen po kapieli,a pozniej 4h, i nie piła herbatkiz hipp wiec to chyba nie po niej kiedys tak spała, kurcze oby czesciej miala takie dobre sny hehe;) dziewczyny smoczek Wubbanub jest rewelacyjny, mała go ciagnie ciagle polubiała i wkoncu zassała, działa cuda, warto ziantwestowac dla tych mam których dzieci nie chca smoków. Ale cudna pogoda ciekaw ejaki bedzie weekend, ja juz wyletniam swoje dziecko, ubieram je w krotki rekawek i spodenki bez czapeczki, ale mam w wozku chustke gdyym ja wyciagala z wozka zeby uwazac na promienie sloneczne. Dzis na obiadek zorbiłam zurek z torebki hehe:) dokroiłam kiełbase jajko i ziemniaczki, polecam obiad w 15 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o wakacje to my za granice na pewno sie nie wybierzemy, moze we wrzesniu skoczymy nad morze na kilKA DNI ale to tez nic konkretnego, ktoras pytala o wkladanie i ssanie raczek przez dzieci, moja tez tak robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia06
Ja chciałam polecieć do Londynu we wrześniu ale chyba sobie daruje do następnego roku bo za dużo kasy w dom poszło a tu i wózek małej trzeba by było brać i ogólnie spory bagaż :( Ogólnie to jakoś mało mnie ciągnie do wycieczek ale mój mąż to po prostu wytrzymać nie może jak gdzieś nie pojedzie. Wybierzemy się pewnie w góry albo do Frankfurtu na kilka dni. W górach polecam tatrzański gościniec . Cicha spokojna okolica w sam raz na spacery i niedaleko Krupówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderek84
hej dziewczyny:-)ja mam od wczoraj tragedie..maly strasznie marudny..co troche by jadl,uspokaja sie tylko na raczkach,płacze..a dzis jeszcze nie spal tak jak zawsze..mialam 4pobudki!masakra! nie wiem czy to ten skok rozwojowy czy cos..jest w sumie w 8tyg wiec by pasowalo..jak sobie radzilyscie wtedy?juz myslalam ze go cos boli,ale goraczki nie ma,kupki robi i pierdzi jak zawsze. Mnie juz plecy wysiadaja od tego noszenia ale dobrze ze juz weekend..siostra do nas przyjezdza to troche mi pomoze:-)a na spacerku bylismy tylko chwile bo ryk..dobrze ze mam balkon to tam sobie spi czasem. Ja tez letnio ubieram a czapeczki nie zakladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja mala to całą ręke wkłada i ssie :) i tez mialysmy dziwną noc ;/ co 45 min pobudka ... nie wiadomo czemu, stwierdziliśmy z m ze może ja skora swędzi wczoraj zaczelismy uzywac nowej masci może tak zareagowala na nią. I dawno nam nie spala już do 4 tak jak to było kilka tyg temu, teraz już spi od 20 do 00:30 a potem do 5-6 :) i tak nie ma co narzekać ;) my na wakacje to raczej nigdzie się nie wybierzemy, może na kilka dni w Bieszczady w końcu mamy blisko ;) Pisałyscie o anty... Motylkowi się już ciąża sni no proszę, my tez chcemy mieć drugie dziecko ale zdecydowanie jeszcze czas ;D ja ogolnie już mam drugi okres także wszystko bardzo szybko wrocilo do normy i trzeba uważać hehe, jutro idziemy do kuzyna na grilla pierwsze wyjście na impreze Mai :) ciekawe czy da nam posiedzieć choć 2h :) Aaaa dziś się w końcu przekrecila z brzucha na plecki dwa razy ale jakos powtórzyć tych akrobacji nie chce ;/ a ja już bym tak chciała żeby się przekrecala i tą glowke trzymala jak trzeba, ale nic nie przyspieszy wiem ze kazde dziecko ma swój rytm :) Tak mi jej szkoda bo taka wysypana i wiem jak jej będzie ciężko jak będzie starsza, ja się skrobałam dopóki nie poleciała krew bo dopiero wtedy przestaje swędzieć ;/ ehhhhh ... Milego weekendu mamusie :)))))) dużo spokojnych spacerków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelek 25
józka a znasz jakieś miejsca które warto Zobaczyć ?szlaki itp gdzie da rade iść z maleństwem.Zakopane fajnie....ale co roku tam jeździmy latem na kilka dni i w tym roku byśmy chcieli w inne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sopelek chusta czy wozek? bo jeśli wozek solina, polanczyk,cisna :) jeśli chusta wszystko zależy od sił, chęci i pogody, mówią ze wszędzie można wejść z małym dzieckiem bo jeszcze nie dużo wazy :)) Polecam Halicz, tarnicę, Połoninę Caryńską, Wetline ;) Zajrzyj na stronkę http://www.twojebieszczady.net/szlaki2.php często z niej korzystamy wybierając trasę :) A i jeśli ktoś nie był nad Soliną, a chce pospacerować z wozkiem na spokojnie naprawdę fajna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane jak myslicie czy powinnam przepajac małego jakąs herbatką jesli cały czas jest na piersi a wieczorem pije sobie jakies 120 ml mm bo sie nie najada i płacze nam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
My na weekend jesteśmy na wsi u moich rodziców. Mój tata go uśpil i śpi od 19:30 . Mam nadzieje ze będzie jutro ładna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Chyba dawno nie pisalam...nie wiem czemu chyba czasu brak jakos..podczytuje ale jak juz chce cos napisac to mala ma do mnie jakis interes i nie wychodzi U nas kolki nadal sa raz dluzej raz krocej...powiem Wam ze ten sab simplex o kant tylka akurat u nas :( coz taki pech:( slyszalam ostatnio cos o gripe water - slyszala ktoras z Was albo uzywala? Co.do wozka - ja nie targam zostawiam na parterze pod schodami i to jest mega wygodne szczegolnie jak m nie moze pomoc:) Jesli chodzi o wakacje to raczej nigdzie .... Dzis bylam u gin...niby wszystko ok, z racji tylozgiecia macicy (juz tak mam) powinnam cwiczyc miesnie kegla i robic brzuszki, tam w srodku w spoko ale zauwazyla.jakies zrosty po torbielach moze albo cos - mam.zrobic badanie krwi juz nie.pamietam jak sie nazywalo.. Musze zbadac tez poziom tsh Dostalam tabletki azalia - nie trzeba czekac do okresu mozna brac od razu ja zaczne od pon bo w aptece mojej nie bylo dzis maja byc w pon. Moja gin mowi ze nieprzyjemne skutki uboczne azalii pojawiaja sie bardzo rzadko jak sie karmii piersia...zobaczymy Odradlzila.zdecydowanie zastrzyk na 3 miesiace - moze zaburzyc krzepliwosc krwi u dziecka i jeszcze 2 lata mozna nie moc moec dzieci po tym zastrzyku Jak juz zaczne brac te tablety to chyba sie skusze na jakies male co nieco z m...boje sie troche kurcze sucho tam.pewnie jak na pustyni? Uzywalyscie nawilzaczy jakichs? Jak tak to jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dopajania slyszalam ostatnio ze jak dziecko je mm nawet jedna porcje to lepiej dopajac woda albo herbatka bo moze zapierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakimi herbatkami dopajacie swoich maluszków dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Czy przebywanie z dziećmi na dworze między 12 a 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Józka :), a to gdzie mieszkasz ??? My z mężem już dwa razy byliśmy razem w Bieszczadach i w tym roku znowu planujemy :) Mamy swoje stałe miejsce w Berezce koło Soliny i Polańczyka :) Byliśmy już dwa razy z grouponu w pensjonacie Karino i jesteśmy Megazadowoleni :) chcemy jechać tam we wrześniu :) Do tej pory spacerowaliśmy po szlakach podziwiając widoki, płynęliśmy też kajakami wzdłuż sanu, w tym roku postawimy raczej na spacerki i relaks właśnie nad Soliną :) Cuuudne miejsce :) A my wczoraj spędziliśmy znowu dzionek na wsi :) I zaliczyłam pierwszą grillowaną kiełbaskę :) Fajna pogoda to trzeba korzystać :) Z nocami to u nas różnie, śpi po 2, 3 lub max 4 godziny :) MP88 zazdroszczę tych 7godzin przespanych pod rząd :) Pozdrawiam Was dziewczyny, udanego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×