Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość malutkahaneczka
Zorro ja tez mialam ten problem i pomogly liście kapusty cieple kąpiele a najbardziej herbata dla,karmiących piersią bo odblokowala mi zatkane kanaliki Świderek dzięki za rade :) spróbujemy moze rzeczywiście pomoze ,od jutra zaczynamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Obudził się. Ja zdążyłam się już sama się wykąpać a teraz kolej .na niego. Leży my na podłodze on bez pieluchy i mnie właśnie osiurkal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Mój usnal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Musze się pozalić na mojego. Przez to że tak spał od 16-20 to spał do czwartej rano potem od piątej d o szóstej. Potem obudził się o siódmej i teraz nie śpi. Wasze dzieci też się tak oddychają nogami i w ten e po sob s ie przemieszczają? Bo mój tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Wszystkie juz weekendu ja? :) Czy wasze dzieciaczki mają jakieś buciki? Bo rodzice mojego m kupili mu takie trampki ale są tak sztywne jak dla jakiejś lalki i nóżki trzeba wciskać bo but w ogóle nie poddaje się. Chyba ji e będziemy ich zakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Zorro to ja mam matę Taf Toys, moja uwielbia tego kotka róźowego:) MP rozmasuj delikatnie pierś i odćiągnij troszkę mleka.Jak boli to weź paracetamol, ale musisz Izunię często przystawiać do tej piersi. Ja juź mam unormowany pokarm, piersi mało jędrne:( ale mleko jest. Moja dziś od rana nie chce spać, wczoraj drzemki po 15 minut, masakra. Pogoda piękna wiec wystawiam ba taras niech śpi:) Dziś ostatni dzień w prźedszkolu mojego starszaka.Cały lipiec z 2 dzieci, chyba się wykończę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderek84
Hejka My dzis spalismy do 9,ale wczsniej byly pobudki o 00.30 i o 4.30 a o 6rano tak mi zaczal plakac jak nie wiem..chyba go brzuszek bolal bo jak popierdzial to usnal..ze mna w łóżku;-)teraz usnal mi na raczkach a ja skonczylam pic kawe..musze go odłozyc ale pewnie jak to zrobie to sie obudzi..eh.. Taka super dzis pogoda ze z checia wybralabym sie na spacer ale jak sobie pomysle ze znowu sie pewnie bedzie darl to az mi sie odechciewa..ewentualnie wystawie go na balkon..ale wolalabym jednak spacer. Motylek ja nie mam zadnych bucikow.. Mamaolcia to bedziesz miala wesolo z 2dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Wrocławianki 3 lipca w hotelu Mercure jest spotkanie dla mam Świadoma Mama, http://www.swiadomamama.pl/świadoma-mama-we-wrocławiu-spotkanie-dla-rodziców-dzieci-do-lat-3-1100-1400 Wybierajcie sie? Czy dziewczyny z innych miast uczestniczyły w tych warsztatach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiderki mam to samo. Z checia poszlabym na spacer, bo kocham lazic, ale jak pomysle ze znowu bedzie darcie to mi sie juz nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
My przyjechaliśmy na wieś. Po będę tu do wtorku albo środy. Mały śpi na dworze ale już co chwila się budzi i marudzi. Dostałam paczkę wiec wypróbuję tego smiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Głośno pryska to może ma coś z brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Szkoda ze nie ma was . Mały teraz lepiej je z tym nowym smoczkiem. Ja zjadam się o ponkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka ma pod pachami 22-23 cm, długość to 37-38. Nasza mała jest urodzona 30.04, ale należy do "większych" bobasów :) obecnie nosi duże 62 albo 68. Pod sukienkę mieliśmy założone body z krótkim rękawem, wyglądało to bardzo dobrze. Z resztą zobacz na zdjęciach :) http://static.pokazywarka.pl/i/3045760/382567/dsc-0500.jpg http://static.pokazywarka.pl/i/3045760/184106/dsc-0549.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkahaneczka
Dziewczyny muszę się pożalić, jak już pisałam moja mała od kilku dni ma problem z zasypianiem koło 20.30 zaczyna się koncert taki ,że za cholerę nie da się uspokoić chyba że chodzę z nią z cyckiem na wierzchu po mieszkaniu w kółko to na chwilę jest cisza ,ale wystarczy ją odłożyć i znów krzyk,do tego i w ciągu dnia i wieczorem nie może usnąć co przyśnie ma ten odruch moro budzi się i płacz.Nie wiem co to może być,może napięcie mięśniowe.Już nie wiem co robić ,nie mieliśmy wcześniej takich problemów a teraz nawet przy cycku nie chce spać. idziemy do neurologa ale to dopiero w sierpniu zresztą nie wiem czy pomoże. Myślałam ,że to wszystko przez rozwórkę,ale zaczynam wątpić w to. Już nie mam siły bo moje dziecko zmieniło się odkąd ma to cholerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Malutkahaneczka nie wiem co Ci poradzić. Może trzeba wierzyć że to skok rozwojowy i zaraz przejdzie. Nie jestem w tym temacie najmądrzejsza bo sami mamy taki problem wieczorami. Halinka strasznie ryczy. I nawet cyca nie chce. Ale mam wrażenie, że to ze zmęczenia. Jak szybciej ją kąpie to nie ma takich cyrków. U nas do tego doszedł kłopot z zasypianiem. Bo zmieniliśmy łożeczko i nie chce w nim sama zasypiać. Więc usypiamy ją w wózku pod okapem :) czyli sposobem którejś z Was z forum. Zaczynam eliminować w mojej diecie nabiał, bo mała ma skazę białkową. Ale nie wiem jak dam radę. Bo u mnie w lodówce nie ma nic innego jak twaróg, serek, jogurt, mleko. Dziewczyny (te które są na takiej diecie) jak dajecie radę na takiej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123ewel123 jak możesz to podaj mi swój e mail, to prześle ci adres do wysyłki bo nie jestem z Warszawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina0210
zorro - moja ma skazę białkową. Jem biały chleb, margarynę florę light (bo to jedyna gdzie nie ma serwatki), robię sobie sama wędlinę - piekę pierś z indyka z przyprawami. Na obiad zwykle ziemniaki z pieczonym kurczakiem + gotowana marchewka lub gotowane starte buraczki. Nie możesz nic jeść co zawiera kazeinę, laktozę, serwatkę. Nie wolno mięsa wołowego, cielęcego i wieprzowego. Jak chcesz to podaj mi swojego maila, to prześlę Ci listę produktów dozwolonych i zabronionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina0210
Malutkahaneczka, moja też jest niespokojna ostatnio. Cały czas wymaga naszej uwagi. Śpi po 20-30 minut. Cały czas skrzeczy albo wrzesczy. O spacerze już nie wspomnę jaki mi dziś zrobiła koncert. Wydaje mi się, że mało je. Nie wiem dokładnie bo karmię piersią, ale częstotliwość się zmniejszyła. Marzę o tym, żeby móc z nią spokojnie wyjść na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkahaneczka
Paulina to widzę ze mamy to samo ,ja jak glupia krążę wokól bloku by szybko uciec do domu gdy zacznie sie placz i jak sobie radzicie ? na Hanie w ciągu dnia dziala odkurzacz ,tak ja usypiam ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba 1990
Witam współczuję wam dziewczyny problemów ze spaniem i spacerami dzieciaczkow .Moj synek ladnie spi na dworze dzis byliśmy az 5godzin w ogrodzie botanicznym przy okazji zakupy male .w ogrodzie gp nakarmilam żeby w drodze do domu nie płakał .co do spania ja nie usypiam malego na siłę sam zasnie jak będzie zmeczony ale zasypia w domu tylko na moim lozku w swoim jakoś nie chce .w dziem lezy sobie gada po swojemu usmiecha sie czasami musi zjesc jak jest zmeczony a często zdarza sie ze bez cyca usnie.ogólnie to grzeczne dziecko tylko musimy się dużo do niego odzywac lubi towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Mój dziś w dzień tez mało spał. Po PAP Pol Godz I Się Budził. Terax zatoki zasnął wiec nie w i em cz y uda mi się go dziś wykąpać. Jak wstał przed piąta na karmienie to potem zasnął k szóstej i w sumie to spałam do 9tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina0210
U mnie już suszarka nie działa. Tylko na rękach. Cały czas skrzeczy. Malutkahaneczka pisałaś, że masz problem z mlekiem. Co przystawiam ją do cyca to wrzask. Zaczęłam ściągać moim ręcznym laktatorem, a tam ledwo 20 ml. W międzyczasie przystawiłam ją do cyca i trochę pojadła, ale widzę że jest głodna i robi dalej aferę. Pożyczyłam elektryczny i ściągnęłam 40 ml. Przecież to jest nic. A zwykłego mm nie mogę jej dać bo ma skazę białkową. Znowu zaczynam pić herbatkę hippa na laktacje. Nie wiem co mam robić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba 1990
Paulina może nie masz wprawu w odciaganiu pokarmu ja na początku tez sciagalam po 40-50ml elektrycznym ale po czasie jak nabralam wprawy to było po 150 ml w 10 min. nie sugeruj sie laktatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkahaneczka
Wiesz co ja zaczelam pic herbatę na laktacje i czesto ja przystawialam a po karmieniu stymulowalam laktatorem elektrycznym i pomoglo tylko ze krzyki malej przy piersi u mnie to nie kwestia ilości pokarmu ,teraz tez krzyczy a piersi pelne :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaba a od czego to zależy? Jak nabrać wprawy? Siedzę już z 20 minut z elektrycznym i mam tylko 20 ml. Jestem załamana. Może mała niedojada, stąd je nerwowość a ja tracę pokarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pod innym katem przyloz laktator albo mocniej dociśnij,u mnie czasami nie leci bo nie tak trzymam jak trzeba.przykladaj mala jak najczęściej i nie odpuszczaj nie trać wiary bo to najwazniejsze :) dasz rade pomeczycie sie chwilke ale warto moze ma skok rozwojowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Paulina mój meil to: alspring@interia.pl będę wdzięczna. Podobno na laktację bardzo dobre jest piwo karmi. Tak mi mówiła babka w poradni laktacyjnej. Jest takie karmi o smaku tiramisu i jest pyszne. Ale moja też strasznie wierci się przy cycu i jest niezadowolona. Nie wiem co jest przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ją przystawiłam i jadła. Myślę, że się najadła bo wypluła i zacisnęła usta. Może to wynika z mojego zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To odpocznji bo z przemęczenia i ze zdenerwowania pokarm moze zmienia smak albo dziecko wyczuwa od ciebie. Karmi ma alkoholu trochę wiec nie wiem czy to dobry pomysl tzn ja bym sie nie odwazyla ,na pewno z zerowa zawartością alkoholu jest bavaria i są różne smaki Np jablkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×